Facebook

Karta klubu: MKS JUWENIA Wrocław

podstawowe dane, historia, osiagnięcia

Nazwa klubu: MKS JUWENIA Wrocław

Łączna ilosć punktów: 6690pkt

 

Pozycja w klubowym rankingu ogólnym 30

 

Przebieg punktowy sukcesów klubu

1974 1975 1986 1987 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2006 2007 2008 2010 2011 2012 2013 2014 2015

 

10 nabardziej utytułowanych zawodników

Kozielewski Rafał Szczegóły
Marcinkiewicz Sebastian Szczegóły
Przydanek Kamil Szczegóły
Kwiatkowski Mateusz Szczegóły
Śledziewski Paweł Szczegóły
Kwiatkowski Tomasz Szczegóły
Cepuch Michał Szczegóły
Wójcik Jakub Szczegóły
Pańko Michał Szczegóły
Buczak Tomasz Szczegóły

 

Inne (dawne) nazwy tego klubu

MKS JUVENIA Wrocław, MKS JUWENIA Wrocław,

 

Lista sukcesów klubu

Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2015
Sebastian Marcinkiewicz 81kg 1
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2015
Michał Cepuch 90kg 1
Puchar Polski Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2015
Tomasz Moliński 90kg 1
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Piła, Polska 2015
Kamil Dąbrowski 55kg 1
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2015
Krzysztof Klimentowski 55kg 2
Puchar Polski Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2015
Jakub Piasecki 55kg 2
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2015
Kamil Dąbrowski 55kg 2
Międzynarodowy Puchar Polski w Judo U20 - XVII Warsaw Judo Open Warszawa, Polska 2015
Sebastian Marcinkiewicz 81kg 2
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2015
Michał Michalski 60kg 3
Puchar Polski Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2015
Maciej Stańczyk 50kg 3
Puchar Polski Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2015
Mieszko Przywara 90kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Luboń/Poznań, Polska 2015
Michał Michalski 60kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2014
Mieszko Przywara 90kg 1
XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Oleśnica, Polska 2014
Jakub Rajtar 73kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2014
Szymon Kosmowski 55kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2014
Mateusz Grygiel 90kg 2
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Suchy Las, Polska 2014
Rdosław Stroka 66kg 2
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2014
Jakub Rajtar 73kg 2
XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Oleśnica, Polska 2014
Sebastian Marcinkiewicz 73kg 3
XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Oleśnica, Polska 2014
Michał Cepuch 90kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2014
Maciej Stańczyk 46kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2014
Kamil Górecki 60kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2014
Marcel Łaźniowski 60kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2014
Łukasz Gizler 81kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2014
Kacper Mordarski 90kg 3
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Suchy Las, Polska 2014
Sebastian Marcinkiewicz 73kg 3
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Suchy Las, Polska 2014
Michał Cepuch 90kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2014
Rdosław Stroka 66kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2014
Sebastian Marcinkiewicz 73kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Piła, Polska 2013
Sebastian Marcinkiewicz 66kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Liberty Cup Bytom, Polska 2013
Jakub Wilczyński 50kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Liberty Cup Bytom, Polska 2013
Sebastian Marcinkiewicz 73kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów I Juniorek (U20) Wrocław, Polska 2013
Jakub Wilczyński 55kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów I Juniorek (U20) Wrocław, Polska 2013
Stanisław Tomaszewski 60kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Młodszych (U16) Wrocław, Polska 2013
Maciej Gajerski 66kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Młodszych (U16) Wrocław, Polska 2013
Rdosław Stroka 66kg 3
XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Łódź, Polska 2013
Paweł Litwin 73kg 3
XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Łódź, Polska 2013
Sebastian Marcinkiewicz 73kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2013
Paweł Litwin 73kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2013
Sebastian Marcinkiewicz 73kg 3
X Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo - Opp Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2013
Patryk Kalinowski 73kg 3
X Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo - Opp Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2013
Paweł Litwin 73kg 3
X Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo - Opp Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2013
Rafał Wolski +90kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych  Wrocław, Polska 2012
Sebastian Marcinkiewicz 66kg 1
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych  Wrocław, Polska 2012
Wojciech Punda 55kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych  Wrocław, Polska 2012
Rdosław Stroka 60kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych  Wrocław, Polska 2012
Daniel Kuciej 81kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych  Wrocław, Polska 2012
Mateusz Grygiel 90kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych  Luboń/Poznań, Polska 2012
Daniel Kuciej 73kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów Mł. Wrocław, Polska 2011
Rafał Kozłowski 81kg 1
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów Mł. Wrocław, Polska 2011
Mateusz Kwiatkowski +90kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2011
Rafał Kozłowski 81kg 1
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów Mł. Wrocław, Polska 2011
Krystian Biedrzyński 73kg 2
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów Mł. Wrocław, Polska 2011
Arkadiusz Kisielewicz 81kg 2
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2011
Rafał Kozłowski 81kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Bytom, Polska 2011
Krystian Biedrzyński 73kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2011
Mateusz Kwiatkowski +90kg 2
Mistrzostwa Europy Kadetów U17 Cottonera, Malta 2011
Mateusz Kwiatkowski +90kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Brno Cup Brno, Czechy 2011
Tomasz Kwiatkowski 81kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów Mł. Wrocław, Polska 2011
Marcin Kwiatkowski 73kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów Mł. Wrocław, Polska 2011
Przemysław Gąsiorowski 81kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Bytom, Polska 2011
Daniel Kuciej 73kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2011
Marcin Kwiatkowski 73kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych - Bytom Cup Bytom, Polska 2010
Tomasz Piotrowski 50kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorek Mł I Juniorów Mł Józefów, Polska 2010
Patryk Iwaszkiewicz 73kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorek Mł I Juniorów Mł Józefów, Polska 2010
Kacper Kazimierowicz +90kg 1
Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł Skierniewice, Polska 2010
Damian Parka 66kg 1
Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł Skierniewice, Polska 2010
Patryk Iwaszkiewicz 73kg 1
Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł Skierniewice, Polska 2010
Kacper Kazimierowicz +90kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych - Bytom Cup Bytom, Polska 2010
Mateusz Kwiatkowski +90kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł. Opole, Polska 2010
Damian Parka 66kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorek Mł I Juniorów Mł Józefów, Polska 2010
Arkadiusz Makarewicz 50kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorek Mł I Juniorów Mł Józefów, Polska 2010
Damian Parka 66kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorek Mł I Juniorów Mł Józefów, Polska 2010
Wojciech Jelonek 73kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorek Mł I Juniorów Mł Józefów, Polska 2010
Michał Pańko 81kg 2
Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł Skierniewice, Polska 2010
Maksymilian Rusowski 60kg 2
Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł Skierniewice, Polska 2010
Wojciech Jelonek 73kg 2
Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł Skierniewice, Polska 2010
Michał Pańko 81kg 2
Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł Skierniewice, Polska 2010
Patryk Bandziak +90kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych - Bytom Cup Bytom, Polska 2010
Bruno Jamuła 73kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych - Bytom Cup Bytom, Polska 2010
Rafał Kozłowski 81kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Mława, Polska 2010
Arkadiusz Makarewicz 55kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Mława, Polska 2010
Michał Pańko 90kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł. Opole, Polska 2010
Bruno Jamuła 73kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł. Opole, Polska 2010
Kacper Kazimierowicz +90kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł. Opole, Polska 2010
Mateusz Kwiatkowski +90kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorek Mł I Juniorów Mł Józefów, Polska 2010
Mateusz Kwiatkowski +90kg 3
Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł Skierniewice, Polska 2010
Adam Stolarczyk 66kg 3
Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł Skierniewice, Polska 2010
Bruno Jamuła 66kg 3
Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł Skierniewice, Polska 2010
Rafał Kozłowski 73kg 3
Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł Skierniewice, Polska 2010
Mateusz Kwiatkowski +90kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Wrocław, Polska 2008
Jakub Wójcik 90kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Rybnik, Polska 2007
Jakub Wójcik 90kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Jastrzębie Zdrój, Polska 2006
Adam Mycek 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2004
Artur Kuzera 50kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Adam Mycek +90kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy Poznań, Polska 2004
Artur Kuzera 50kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy Poznań, Polska 2004
Adam Mycek +90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Adam Mycek +90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Krzysztof Babicz +90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Artur Kuzera 55kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Rafał Boksa 66kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Jakub Wójcik 90kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy Poznań, Polska 2004
Rafał Boksa 66kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Artur Kuzera 55kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Rafał Boksa 66kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Jakub Wójcik 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Jakub Wójcik 90kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Ostrowiec Św., Polska 2003
Bartosz Bibrowicz 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2003
Artur Kuzera 50kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Jastrzębie Zdrój, Polska 2003
Bartosz Bibrowicz 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2003
Piotr Słowikowski 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Rybnik, Polska 2003
Bartosz Bibrowicz 73kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Jastrzębie Zdrój, Polska 2003
Adam Juras 50kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2003
Dariusz Bunk 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Jastrzębie Zdrój, Polska 2003
Oskar Kaptur 81kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Tomasz Buczak 55kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2002
Tomasz Buczak 55kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2002
Piotr Słowikowski 73kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Tomasz Buczak 50kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2002
Tomasz Buczak 50kg 1
Viii Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich Szczyrk, Polska 2002
Paweł Śledziewski 90kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Paweł Śledziewski 100kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Paweł Śledziewski 90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2002
Konrad Błaszko 81kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2002
Paweł Śledziewski 90kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Paweł Grzywacz 66kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Piotr Słowikowski 73kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Radosław Zamęcki 73kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Wojciech Skarul 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2002
Radosław Zamęcki 66kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2002
Marsel Wężyk 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2002
Dariusz Bunk +90kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Paweł Grzywacz 60kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Piotr Słowikowski 66kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Radosław Zamęcki 66kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Wojciech Skarul 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2001
Tomasz Buczak 50kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2001
Stanisław Lewicki 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2001
Marsel Wężyk 90kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łowicz, Polska 2000
Łukasz Błach 73kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łowicz, Polska 2000
Łukasz Koleśnik 81kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łowicz, Polska 2000
Kamil Kaźmierczak 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Bytom, Polska 2000
Łukasz Błach 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Bytom, Polska 2000
Łukasz Koleśnik 81kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Bytom, Polska 2000
Kamil Kaźmierczak 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Olsztyn, Polska 2000
Kamil Kaźmierczak 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2000
Łukasz Błach 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Bytom, Polska 2000
Paweł Śledziewski 90kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łowicz, Polska 2000
Kacper Kufel 66kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2000
Stanisław Lewicki 66kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2000
Paweł Śledziewski 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1999
Kamil Kaźmierczak 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1999
Krystian Pisarek 100kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Olsztyn, Polska 1999
Jakub Strasburger 81kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Olsztyn, Polska 1999
Kamil Kaźmierczak 90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Olsztyn, Polska 1999
Arkadiusz Wasiluk +100kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci Poznań, Polska 1998
Jakub Wasilewski 100kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1998
Krystian Pisarek 100kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Słupsk, Polska 1998
Przemysław Żach 90kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci Poznań, Polska 1998
Przemysław Żóch 90kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci Poznań, Polska 1998
Krystian Pisarski 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1998
Jakub Wasilewski 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Słupsk, Polska 1998
Kamis Kaźmierczak 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Słupsk, Polska 1998
Krystian Pisarek 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Słupsk, Polska 1998
Bartosz Nowatyński +100kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - MP Kadetów Gdańsk, Polska 1997
Dawid Kołaszewski 95kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1997
Bartosz Ogrodowski +95kg 3
Ogólnopolska Ii Olimpiada Młodzieży Kadeci Bytom, Polska 1996
Dawid Kołaszewski 95kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Warszawa, Polska 1994
Rafał Kozielewski 71kg 2
Mistrzostwa Europy Juniorów Lizbona, Portugalia 1994
Rafał Kozielewski 71kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Radom, Polska 1993
Kamil Przydanek +95kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek, Polska 1993
Rafał Kozielewski 68kg 1
Otk Juniorów Wroław, Polska 1993
Kamil Przydanek +95kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Bytom, Polska 1993
Kamil Przydanek +95kg 2
Otk Juniorów Młodszyh Wrocław, Polska 1993
Mirosław Wolszczak 90kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek, Polska 1993
Mirosław Wolszczak 90kg 3
Otk Juniorów Wrocław, Polska 1992
Kamil Przydanek +95kg 1
Otk Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1992
Artur Michalak 83kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Poznań, Polska 1991
Artur Michalak 83kg 2
Otk Juniorów Młodszych Jarocin, Polska 1990
Sebastian Bęś 75kg 3
Otk Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1989
Kamil Przydanek +90kg 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Kielce, Polska 1989
Kamil Przydanek +90kg 2
Otk Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1989
Jarosław Frąckowiak 75kg 2
Otk Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1989
Kamil Przydanek +90kg 3
Otk Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1989
Sebastian Bęś 75kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Kraków, Polska 1987
Robert Kowalczyk 75kg 3
Otk Juniorów Młodszych Toruń, Polska 1987
Robert Kowalczyk 75kg 3
Osm Juniorów Młodszych Sztutowo, Polska 1987
Robert Kowalczyk 75kg 3
Mistrzostwa Polski Szs Juniorów Siedlce, Polska 1986
Radosław Domaradzki 65kg 1
Mistrzostwa Polski Szs Juniorów Młodszych Siedlce, Polska 1986
Dariusz Podwalny 57kg 3
Mistrzostwa Polski Szs Juniorów Młodszych Siedlce, Polska 1986
Mirosław Gryń 68kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Białystok, Polska 1975
Wiesław Binek półciężka 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Białystok, Polska 1975
Ryszard Abramczyk ciężka 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Kielce, Polska 1974
Mirosław Karwecki kogucia 3

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.