Facebook

Karta klubu: RYŚ Warszawa

podstawowe dane, historia, osiagnięcia

Nazwa klubu: RYŚ Warszawa

Łączna ilosć punktów: 27894pkt

 

Pozycja w klubowym rankingu ogólnym 16

 

Przebieg punktowy sukcesów klubu

1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014

 

10 nabardziej utytułowanych zawodników

Adamiec Tomasz Szczegóły
Kiełbasiński Łukasz Szczegóły
Kurkiewicz Piotr Szczegóły
Rowicki Mariusz Szczegóły
Szczepaniak Jarosław Szczegóły
Czyż Adam Szczegóły
Kowalski Marcin Szczegóły
Morka Ksawery Szczegóły
Stańczak Piotr Szczegóły
Kurkiewicz Bartosz Szczegóły

 

Inne (dawne) nazwy tego klubu

UKJ RYŚ Warszawa, RYŚ Warszawa,

 

Lista sukcesów klubu

Mistrzostwa Europy Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2014
Łukasz Kiełbasiński 60kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów, Polska 2014
Łukasz Kiełbasiński 60kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów, Polska 2014
Bartosz Kurkiewicz 81kg 2
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Piła, Polska 2014
Ksawery Morka 66kg 2
XIII Międzynarodowy Turniej Judo International Judo Baltic Cup Senior Gdynia, Polska 2014
Ksawery Morka 75kg 3
XIII Międzynarodowy Turniej Judo International Judo Baltic Cup Senior Gdynia, Polska 2014
Daniel Salamon 75kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Suchy Las, Polska 2014
Dominik Chrzanowski 60kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Gdańsk, Polska 2013
Łukasz Kiełbasiński 60kg 1
V Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew, Polska 2013
Ksawery Morka 66kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Junirorów Młodszych Opole, Polska 2013
Ksawery Morka 66kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2013
Łukasz Kiełbasiński 60kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Glasgow, Wielka Brytania 2013
Łukasz Kiełbasiński 60kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek - X Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Łódź, Polska 2013
Ksawery Morka 66kg 2
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2013
Ksawery Morka 66kg 2
Grand Prix Rijeka Seniorów Rijeka, Chorwacja 2013
Łukasz Kiełbasiński 60kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Tallin, Estonia 2013
Łukasz Kiełbasiński 60kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Tallin, Estonia 2013
Tomasz Adamiec 73kg 3
XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Łódź, Polska 2013
Ksawery Morka 66kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek - X Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Łódź, Polska 2013
Patryk Piotrowski 60kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2013
Bartosz Kurkiewicz 81kg 3
Otwarty Puchar Polski Seniorów I Seniorek Opole, Polska 2013
Adam Czyż 81kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań, Polska 2012
Łukasz Kiełbasiński 60kg 1
Otwarty Puchar Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2012
Ksawery Morka 60kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Mińsk, Białoruś 2012
Łukasz Kiełbasiński 60kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Liberty Cup 2012 Bytom, Polska 2012
Ksawery Morka 66kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań, Polska 2012
Adam Czyż 81kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Judo Mężczyzn Bochnia, Polska 2012
Ksawery Morka 60kg 3
Otwarty Puchar Polski Seniorek I Seniorów  Kąty Wrocławskie, Polska 2012
Jarosław Szczepaniak 81kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup La Cruz, Wenezuela 2011
Tomasz Adamiec 73kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2011
Piotr Kurkiewicz 73kg 1
Międzynarodowy Puchar Polski w Judo U17 - XIII Warsaw Judo Open Warszawa, Polska 2011
Ksawery Morka 60kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Pjc World Cup San Salwador, Salwador 2011
Tomasz Adamiec 73kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2011
Tomasz Adamiec 73kg 2
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole, Polska 2011
Adam Czyż 73kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Sao Paulo, Brazylia 2011
Tomasz Adamiec 73kg 3
Mistrzostwa Europy Młodzieży U23 Tiumeń, Rosja 2011
Piotr Kurkiewicz 73kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2011
Jarosław Szczepaniak 81kg 3
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo, Polska 2011
Maciej Łabucki +100kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów Mł. Wrocław, Polska 2011
Ksawery Morka 60kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Bytom, Polska 2011
Ksawery Morka 60kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2011
Adam Czyż 73kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2011
Jarosław Szczepaniak 81kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2011
Ksawery Morka 60kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Luboń/Poznań, Polska 2010
Piotr Kurkiewicz 73kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Koszalin, Polska 2010
Tomasz Adamiec 73kg 1
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Mława, Polska 2010
Bartosz Kurkiewicz 81kg 1
Otwarte Mistrzostwa Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Cetniewo, Polska 2010
Piotr Kurkiewicz 73kg 1
Otwarte Mistrzostwa Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Cetniewo, Polska 2010
Jarosław Szczepaniak 81kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2010
Łukasz Kiełbasiński 60kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2010
Bartosz Kurkiewicz 81kg 1
Puchar Polski Seniorek I Seniorów - Ii Runda Opole, Polska 2010
Jakub Kurkiewicz 73kg 1
Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Stalowa Wola, Polska 2010
Piotr Kurkiewicz 73kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Luboń/Poznań, Polska 2010
Jarosław Szczepaniak 81kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Koszalin, Polska 2010
Piotr Kurkiewicz 73kg 2
Otwarte Mistrzostwa Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Cetniewo, Polska 2010
Piotr Rybicki 73kg 2
Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Stalowa Wola, Polska 2010
Piotr Rybicki 73kg 2
Puchar Polski Seniorek I Seniorów-I Runda Warszawa, Polska 2010
Łukasz Kiełbasiński 60kg 2
Grand Prix Roterdam Seniorów Roterdam, Holandia 2010
Tomasz Adamiec 73kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Rzym, Włochy 2010
Tomasz Adamiec 73kg 3
Super Puchar Polski Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2010
Łukasz Kiełbasiński 60kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Koszalin, Polska 2010
Łukasz Kiełbasiński 60kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Koszalin, Polska 2010
Adam Czyż 73kg 3
Otwarte Mistrzostwa Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Cetniewo, Polska 2010
Adam Czyż 73kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł. Opole, Polska 2010
Tomasz Domański 60kg 3
Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Stalowa Wola, Polska 2010
Maciej Łabucki +100kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2010
Łukasz Kiełbasiński 60kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2009
Tomasz Adamiec 73kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Ułan Bator, Mongolia 2009
Piotr Kurkiewicz 73kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp Bańska Bystrzyca, Słowacja 2009
Piotr Kurkiewicz 73kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2009
Piotr Kurkiewicz 73kg 2
Mistrzostwa Świata Juniorów U20 Paryż, Francja 2009
Łukasz Kiełbasiński 55kg 3
Grand Prix Tunis Seniorów Tunis, Tunezja 2009
Tomasz Adamiec 73kg 3
Grand Prix Abu Dhabi Seniorów Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty 2009
Tomasz Adamiec 73kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Opole, Polska 2009
Łukasz Kiełbasiński 55kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Opole, Polska 2009
Adam Jałbrzykowski 66kg 3
Mistrzostwa Polski Kadetów U17 Głogów, Polska 2008
Łukasz Kiełbasiński 50kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Wrocław, Polska 2008
Adam Jałbrzykowski 55kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Wrocław, Polska 2008
Jarosław Szczepaniak 73kg 2
Mistrzostwa Europy Kadetów U17 Sarajewo, Bośnia I Hercegowina 2008
Łukasz Kiełbasiński 50kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Wiedeń, Austria 2008
Tomasz Adamiec 66kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa, Polska 2007
Tomasz Adamiec 66kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Rybnik, Polska 2007
Paweł Jałbrzykowski 60kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Opole, Polska 2007
Mariusz Rowicki 66kg 2
Mistrzostwa Europy Seniorów Belgrad, Serbia 2007
Tomasz Adamiec 66kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa, Polska 2007
Mariusz Rowicki 60kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Rybnik, Polska 2007
Tomasz Staśkiewicz 66kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Rybnik, Polska 2007
Marcin Kowalski 73kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 2006
Mariusz Rowicki 60kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2006
Mariusz Rowicki 60kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Jastrzębie Zdrój, Polska 2006
Paweł Jałbrzykowski 55kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Gdańsk, Polska 2006
Mariusz Rowicki 60kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Swedish Open Boras, Szwecja 2006
Tomasz Adamiec 66kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 2006
Marcin Kowalski 73kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Warszawa, Polska 2005
Tomasz Adamiec 66kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2005
Mariusz Rowicki 60kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Gdańsk, Polska 2005
Mariusz Rowicki 60kg 2
Międzynarodowy X Turniej Kadetów Beskidy 2004 Szczyrk, Polska 2004
Marcin Kowalski 66kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Warszawa, Polska 2004
Tomasz Adamiec 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2004
Mariusz Rowicki 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2004
Tomasz Adamiec 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Rybnik, Polska 2004
Mariusz Rowicki 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Gdańsk, Polska 2004
Artur Zieliński 100kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy Poznań, Polska 2004
Jarosław Szczepaniak 50kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy Poznań, Polska 2004
Marcin Kowalski 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2004
Paweł Jałbrzykowski 46kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2004
Tomasz Staśkiewicz 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Jarosław Szczepaniak 55kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Paweł Jałbrzykowski 50kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Marcin Kowalski 66kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2004
Marcin Kowalski 66kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Paweł Jałbrzykowski 50kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Marcin Kowalski 66kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2004
Marcin Kowalski 66kg 2
Mistrzostwa Europy Młodzieży U23 Ljubljana, Słowenia 2004
Tomasz Adamiec 66kg 3
Międzynarodowy Turniej Judo Swedish Open Boras, Szwecja 2004
Tomasz Adamiec 73kg 3
Międzynarodowy Turniej Młodzieży U23 Rohrbach, Austria 2004
Mariusz Rowicki 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Warszawa, Polska 2004
Mariusz Rowicki 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Warszawa, Polska 2004
Piotr Stańczak 90kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole, Polska 2004
Tomasz Adamiec 73kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole, Polska 2004
Piotr Stańczak 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Gdańsk, Polska 2004
Mariusz Rowicki 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Tarnów, Polska 2004
Mariusz Rowicki 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Paweł Krzywosz 46kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Rafał Koźbiał 66kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy Poznań, Polska 2004
Tomasz Staśkiewicz 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Paweł Krzywosz 46kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Rafał Koźbiał 66kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Tarnów, Polska 2004
Mariusz Rowicki 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2004
Jarosław Szczepaniak 50kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2004
Michał Surdej 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Michał Słomka 46kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Maciej Łabucki 90kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Bydgoszcz, Polska 2003
Tomasz Adamiec 66kg 1
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Łowicz, Polska 2003
Tomasz Adamiec 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2003
Jarosław Szczepaniak 46kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2003
Tomasz Staśkiewicz 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2003
Marcin Kowalski 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2003
Tomasz Adamiec 66kg 1
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Łowicz, Polska 2003
Grzegorz Wieliczko 73kg 2
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Łowicz, Polska 2003
Piotr Stańczak 90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2003
Tomasz Adamiec 66kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Gdańsk, Polska 2003
Mariusz Rowicki 60kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów Rybnik, Polska 2003
Artur Zieliński 100kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Ostrowiec Św., Polska 2003
Michał Surdej 55kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Ostrowiec Św., Polska 2003
Marcin Kowalski 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2003
Mariusz Rowicki 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2003
Mariusz Rowicki 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Gdańsk, Polska 2003
Piotr Stańczak 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2003
Mariusz Rowicki 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2003
Artur Zieliński 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Rybnik, Polska 2003
Maciek Kowalski 66kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2002
Tomasz Adamiec 66kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Poznań, Polska 2002
Tomasz Adamiec 66kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław, Polska 2002
Mariusz Rowicki 55kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Gdańsk, Polska 2002
Tomasz Adamiec 66kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów A Warszawski Warszawa, Polska 2002
Tomasz Adamiec 66kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2002
Leszek Łoziński 55kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2002
Piotr Stańczak 81kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2002
Michał Surdej 50kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2002
Tomasz Adamiec 66kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2002
Marcin Kowalski 55kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2002
Marcin Kowalski 50kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2002
Mariusz Rowicki 55kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2001
Tomasz Adamiec 66kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdynia, Polska 2001
Tomasz Adamiec 66kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2001
Mariusz Rowicki 55kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łowicz, Polska 2000
Mariusz Rowicki 50kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2000
Artur Zieliński 90kg 2
Mistrzostwa Świata Młodzieży Nabeul, Tunezja 2000
Tomasz Adamiec 66kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Radom, Polska 2000
Tomasz Adamiec 66kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci Świdnik, Polska 1999
Tomasz Adamiec 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Grudziądz, Polska 1999
Tomasz Adamiec 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Bielsko Biała, Polska 1999
Tomasz Adamiec 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1999
Tomasz Adamiec 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Olsztyn, Polska 1999
Karol Murawski 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Słupsk, Polska 1998
Grzegorz Wieliczko 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1998
Grzegorz Wieliczko 55kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci Poznań, Polska 1998
Grzegorz Wieliczko 55kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - MP Kadetów Gdańsk, Polska 1997
Tomasz Adamiec 55kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1997
Tomasz Adamiec 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Koszalin, Polska 1997
Grzegorz Wieliczko 50kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Koszalin, Polska 1997
Tomasz Adamiec 55kg 3
Ogólnopolska Ii Olimpiada Młodzieży Kadeci Bytom, Polska 1996
Tomasz Adamiec 50kg 3

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.