Facebook

Karta klubu: AZS UW Warszawa

podstawowe dane, historia, osiagnięcia

Nazwa klubu: AZS UW Warszawa

Łączna ilosć punktów: 27913pkt

 

Pozycja w klubowym rankingu ogólnym 15

 

Przebieg punktowy sukcesów klubu

1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 

10 nabardziej utytułowanych zawodników

Wiłkomirski Krzysztof Szczegóły
Bałanda Łukasz Szczegóły
Balanda Łukasz Szczegóły
Grzywacz Andrzej Szczegóły
Świątek Marek Szczegóły
Zięć Jakub Szczegóły
Michrowski Tomasz Szczegóły
Dąbrowski Stanisław Szczegóły
Czerniawski Tomasz Szczegóły
Dąbrowski Franciszek Szczegóły

 

Inne (dawne) nazwy tego klubu

AZS UW Warszawa,

 

Lista sukcesów klubu

Międzynarodowy Puchar Polski w Judo U20 - XVIII Warsaw Judo Open Warszawa, Polska 2016
Eryk Ryciak 90kg 1
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Suchy Las, Polska 2015
Eryk Ryciak 90kg 1
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2015
Stanisław Dąbrowski 73kg 1
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2015
Damian Stępień 81kg 1
Międzynarodowy Turniej Kadetów European Cup Cluj Napoca, Rumunia 2015
Eryk Ryciak 90kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Kielce, Polska 2015
Stanisław Dąbrowski 73kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Luboń/Poznań, Polska 2015
Eryk Ryciak 90kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2015
Bartłomiej Kot 60kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2015
Stanisław Dąbrowski 73kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2015
Damian Stępień 81kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2015
Grzegorz Zimecki +100kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów I Juniorek Jastrzębie Zdrój, Polska 2015
Tomasz Czerniawski 73kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Piła, Polska 2015
Tomasz Czerniawski 73kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2015
Franciszek Dąbrowski 60kg 3
Międzynarodowy Puchar Polski w Judo U20 - XVII Warsaw Judo Open Warszawa, Polska 2015
Tomasz Czerniawski 73kg 3
VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew, Polska 2014
Tomasz Czerniawski 73kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych - Memoriał im. Józefa Wiśniewskiego Bytom, Polska 2014
Eryk Ryciak 90kg 2
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Suchy Las, Polska 2014
Franciszek Dąbrowski 60kg 2
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Suchy Las, Polska 2014
Mikołaj Szuba 73kg 2
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2014
Eryk Ryciak 81kg 2
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Piła, Polska 2014
Tomasz Czerniawski 73kg 2
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2014
Eryk Ryciak 81kg 3
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Suchy Las, Polska 2014
Eryk Ryciak 81kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Kielce, Polska 2014
Tomasz Czerniawski 73kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów, Polska 2014
Grzegorz Zimecki 100kg 3
Puchar Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań, Polska 2014
Jakub Zięć 66kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Młodszych (U16) Wrocław, Polska 2013
Mikołaj Szuba 73kg 1
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Młodszych (U16) Wrocław, Polska 2013
Eryk Ryciak 81kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Junirorów Młodszych Opole, Polska 2013
Bartłomiej Kot 60kg 1
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2013
Tomasz Czerniawski 73kg 1
X Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo - Opp Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2013
Tomasz Czerniawski 66kg 1
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Luboń/Poznań, Polska 2013
Stanisław Dąbrowski 66kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek - X Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Łódź, Polska 2013
Bartłomiej Kot 60kg 2
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Luboń/Poznań, Polska 2013
Bartłomiej Kot 60kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek - X Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Łódź, Polska 2013
Tomasz Czerniawski 66kg 3
Puchar Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań, Polska 2013
Franciszek Dąbrowski 60kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Piła, Polska 2013
Bartłomiej Kot 60kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2013
Jakub Zięć 66kg 3
X Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo - Opp Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2013
Marcin Gruda 90kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Liberty Cup 2012 Bytom, Polska 2012
Tomasz Czerniawski 66kg 1
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew, Polska 2012
Tomasz Czerniawski 66kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Judo Mężczyzn Bochnia, Polska 2012
Tomasz Czerniawski 66kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Kąty Wrocławskie, Polska 2012
Stanisław Dąbrowski 66kg 1
Otwarty Puchar Polski 9 Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek I Juniorów Łódź, Polska 2012
Stanisław Dąbrowski 66kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów  Jastrzębie Zdrój, Polska 2012
Stanisław Dąbrowski 66kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży  Opole, Polska 2012
Jakub Zięć 66kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Liberty Cup 2012 Bytom, Polska 2012
Marcin Gruda 90kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Judo Mężczyzn Bochnia, Polska 2012
Marcin Gruda 90kg 3
Otwarty Puchar Polski 9 Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek I Juniorów Łódź, Polska 2012
Tomasz Czerniawski 66kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych  Luboń/Poznań, Polska 2012
Jan Ośka 66kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Mł. Skierniewice, Polska 2012
Tomasz Czerniawski 66kg 3
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo, Polska 2011
Jakub Zięć 66kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Bytom, Polska 2011
Tomasz Czerniawski 66kg 1
Międzynarodowy Puchar Polski w Judo U17 - XIII Warsaw Judo Open Warszawa, Polska 2011
Tomasz Czerniawski 66kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Bytom, Polska 2011
Marcin Gruda 90kg 3
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole, Polska 2011
Jakub Zięć 66kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Mława, Polska 2010
Bartłomiej Kot 55kg 1
Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł Skierniewice, Polska 2010
Krystian Matejko 50kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2010
Bartłomiej Kot 55kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2010
Jakub Zięć 60kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2010
Jakub Zięć 60kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorek Mł I Juniorów Mł Józefów, Polska 2010
Krystian Matejko 50kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów-I Runda Warszawa, Polska 2010
Jakub Zięć 60kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko Biała, Polska 2008
Łukasz Balanda 81kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2008
Mateusz Pacholak 73kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa, Polska 2007
Łukasz Balanda 81kg 2
Międzynarodowy Turniej Super World Cup Moskwa, Rosja 2007
Łukasz Balanda 81kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Opole, Polska 2007
Kacper Syguła +100kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Swedish Open Boras, Szwecja 2006
Łukasz Balanda 81kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 2006
Łukasz Balanda 81kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Wiedeń, Austria 2006
Łukasz Balanda 81kg 3
Międzynarodowy Turniej Super World Cup Moskwa, Rosja 2006
Łukasz Balanda 81kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Jastrzębie Zdrój, Polska 2006
Mateusz Pacholak 66kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2005
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2005
Łukasz Bałanda 81kg 1
Mistrzostwa Europy Młodzieży U23 Kijów, Ukraina 2005
Łukasz Bałanda 81kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów AWorld Cup Budapeszt, Węgry 2005
Łukasz Bałanda 81kg 3
Międzynarodowy Turniej Judo Swedish Open Boras, Szwecja 2004
Łukasz Bałanda 81kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów AWorld Cup Tibilisi, Gruzja 2004
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Warszawa, Polska 2004
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Warszawa, Polska 2004
Łukasz Bałanda 81kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2004
Łukasz Bałanda 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2004
Łukasz Bałanda 81kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Rybnik, Polska 2004
Łukasz Bałanda 81kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole, Polska 2004
Łukasz Bałanda 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Łukasz Zatyka 81kg 2
Mistrzostwa Europy Młodzieży U23 Ljubljana, Słowenia 2004
Łukasz Bałanda 81kg 3
Międzynarodowy Turniej Judo Swedish Open Boras, Szwecja 2004
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2004
Mateusz Pacholak 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Tarnów, Polska 2004
Mateusz Żółtak 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2004
Kacper Syguła +100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Tarnów, Polska 2004
Mateusz Żółtak 73kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Warszawa, Polska 2003
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Bydgoszcz, Polska 2003
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 1
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Łowicz, Polska 2003
Łukasz Bałanda 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Gdańsk, Polska 2003
Łukasz Bałanda 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2003
Łukasz Bałanda 73kg 2
Mistrzostwa Europy Seniorów Duesseldorf, Niemcy 2003
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Rybnik, Polska 2003
Tomasz Bałanda 73kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Ostrowiec Św., Polska 2003
Michał Kozub +90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Rybnik, Polska 2003
Mateusz Pacholak 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Warszawa, Polska 2003
Łukasz Bałanda 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2003
Tomasz Bałanda 73kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2002
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Poznań, Polska 2002
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław, Polska 2002
Łukasz Bałanda 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2002
Tomasz Bałanda 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2002
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2002
Łukasz Bałanda 73kg 1
Międzynarodowy Turniej Juniorów A Cetniewo, Polska 2002
Łukasz Bałanda 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2002
Mateusz Pacholak 55kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2002
Mateusz Pacholak 50kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2002
Łukasz Bałanda 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Gdańsk, Polska 2002
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdynia, Polska 2001
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Rybnik, Polska 2001
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 1
Mistrzostwa Świata Seniorów Monachium, Niemcy 2001
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Tre Tori Tour. Corridonia Porto Sant Elpidio, Włochy 2001
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Rybnik, Polska 2001
Roman Janiszewski 81kg 3
Mistrzostwa Polski Open Bytom, Polska 2000
Krzysztof Wiłkomirski 75kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Radom, Polska 2000
Roman Janiszewski 73kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Rybnik, Polska 2000
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 1
Akademickie Mistrzostwa Świata Malaga, Hiszpania 2000
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 3
Finał Grand Prix Seniorów Bytom, Polska 2000
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 3
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Wrocław, Polska 2000
Bartłomiej Gontarz 66kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Opole, Polska 2000
Roman Janiszewski 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Bielsko Biała, Polska 2000
Roman Janiszewski 73kg 3
Liga Seniorów - Finał Turniej Mistrzów Bytom, Polska 2000
Krzysztof Wiłkomirski 73kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 1999
Krzysztof Wiłkomirski 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1999
Marcin Imszenik 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Grudziądz, Polska 1999
Roman Janiszewski 73kg 3
Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn Warszawa, Polska 1999
Marcin Rejniak 66kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Grudziądz, Polska 1998
Krzysztof Wiłkomirski 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Piła, Polska 1998
Marcin Zapiec 60kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci Poznań, Polska 1998
Roman Janiszewski 73kg 2
Liga Seniorów Turniej Mistrzów Bielsko Biała, Polska 1998
Krzysztof Wiłkomirski 66kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Chorzów, Polska 1998
Krzysztof Wiłkomirski 66kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Piła, Polska 1998
Roman Janiszewski 73kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Gdańsk, Polska 1997
Krzysztof Wiłkomirski 60kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - MP Kadetów Gdańsk, Polska 1997
Krzysztof Wiłkomirski 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Koszalin, Polska 1997
Krzysztof Wiłkomirski 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Koszalin, Polska 1997
Krzysztof Wiłkomirski 60kg 1
Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Gliwice, Polska 1997
Artur Główka 65kg 3
Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice, Polska 1997
Piotr Dudnik 60kg 3
Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice, Polska 1997
Grzegorz Janiszewski 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1996
Krzysztof Wiłkomirski 55kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Płock, Polska 1996
Krzysztof Wiłkomirski 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Radom, Polska 1996
Krzysztof Wiłkomirski 55kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko Biała, Polska 1996
Krzysztof Wiłkomirski 60kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Sochaczew, Polska 1996
Krzysztof Wiłkomirski 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Płock, Polska 1996
Artur Główka 65kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Wrocław, Polska 1995
Krzysztof Wiłkomirski 50kg 1
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1995
Krzysztof Wiłkomirski 50kg 1
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Kadetów Piła, Polska 1995
Krzysztof Wiłkomirski 55kg 1
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Kadetów Piła, Polska 1995
Paweł Sochaczewski 78kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Wrocław, Polska 1995
Paweł Sochaczewski 78kg 3
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1995
Paweł Sochaczewski 78kg 3
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Gliwice, Polska 1994
Michał Mińczuk 71kg 3
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Gliwice, Polska 1994
Paweł Król 95kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1992
Olgierd Woźniak +90kg 3
Otk Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1992
Olgierd Woźniak +90kg 3
Liga Seniorów Bielsko Biała, Polska 1992
Gerard Woźniak 86kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Poznań, Polska 1991
Radosław Goska 68kg 1
Otk Juniorów Młodszych Jarocin, Polska 1991
Michał Mińczuk 62kg 1
Otk Juniorów Młodszych Jarocin, Polska 1991
A Łobejko 90kg 1
Otk Juniorów Młodszych Jarocin, Polska 1991
Olgierd Woźniak +90kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Grudziądz, Polska 1990
Gerard Woźniak 86kg 2
Otk Juniorów Radom, Polska 1990
Gerard Woźniak 86kg 3
Otk Juniorów Gdańsk, Polska 1989
Dariusz Chojnacki 95kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Gdańsk, Polska 1989
Gerard Woźniak 86kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 1989
Andrzej Grzywacz 78kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Olsztyn, Polska 1989
Artur Jędral 60kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Gdańsk, Polska 1989
Dariusz Chojnacki 95kg 3
Otk Juniorów Gdańsk, Polska 1989
Gerard Woźniak 86kg 3
Otk Juniorów Gdańsk, Polska 1989
Marek Lewandowski +95kg 3
Otk Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1989
Mariusz Kaska 53kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Olsztyn, Polska 1988
Andrzej Grzywacz 78kg 1
Liga Seniorów Wrocław, Polska 1988
Andrzej Grzywacz 78kg 1
Otk Juniorów Wrocław, Polska 1988
Tomasz Michrowski 86kg 1
Liga Seniorów Olsztyn, Polska 1988
Andrzej Grzywacz 78kg 2
Otk Juniorów Wrocław, Polska 1988
Gerard Woźniak 86kg 2
Otk Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1988
Marek Lewandowski +90kg 2
Międzynarodowy Turniej SeniorówTre Torri Tour Porto Sant Elpidio, Włochy 1988
Andrzej Grzywacz 86kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kraków, Polska 1988
Tomasz Michrowski 86kg 3
Otk Juniorów Wrocław, Polska 1988
Dariusz Chojnacki 95kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Kraków, Polska 1987
Tomasz Michrowski 86kg 1
Otk Juniorów Olsztyn, Polska 1987
Tomasz Michrowski 86kg 2
Międzynarodowy Turniej Juniorów Strasburg, Francja 1987
Tomasz Michrowski 86kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Olsztyn, Polska 1987
Tomasz Michrowski 86kg 3
Otk Juniorów Młodszych Toruń, Polska 1987
Gerard Woźniak 83kg 3
Otk Juniorów Sieradz, Polska 1986
Tomasz Michrowski 86kg 1
Otk Juniorów Młodszych Kielce, Polska 1986
Dominik Smoleń 62kg 2
Międzynarodowy Turniej Juniorów Strasburg, Francja 1986
Tomasz Michrowski 86kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Opole, Polska 1986
Aleksander Grot 53kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Opole, Polska 1986
Hubert Smoleń 65kg 3
Liga Seniorów Kraków, Polska 1986
Andrzej Grzywacz 86kg 3
Otk Juniorów Poznań, Polska 1986
Tomasz Michrowski 86kg 3
Otk Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1986
Aleksander Grot 53kg 3
Otk Juniorów Młodszych Kielce, Polska 1986
Gerard Woźniak 83kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów U21 Bad Homburg, RFN 1985
Marek Świątek 65kg 1
Międzynarodowy Turniej Juniorów Olsztyn, Polska 1985
Marek Świątek 65kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1985
Tomasz Michrowski 86kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Ustroń, Polska 1985
Tomasz Michrowski 83kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1985
Tomasz Michrowski 83kg 1
Mistrzostwa Europy Juniorów Delemont, Szwajcaria 1985
Marek Świątek 65kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1985
Piotr Pyra 75kg 2
Liga Seniorów Warszawa, Polska 1985
Henryk Frączek 65kg 3
Liga Seniorów Warszawa, Polska 1985
Andrzej Grzywacz 86kg 3
Międzynarodowy Turniej Młodzieży Reims, Francja 1984
Marek Świątek 65kg 1
Turniej Selekcyjny Juniorów Młodszych Warszawa, Polska 1984
Tomasz Michrowski 83kg 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Koszalin, Polska 1984
Marek Świątek 65kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1984
Tomasz Michrowski 83kg 1
Międzynarodowy Turniej Juniorów Olsztyn, Polska 1984
Marek Świątek 65kg 2
Turniej Selekcyjny Juniorów Młodszych Warszawa, Polska 1984
Leszek Jankowski 62kg 2
Mistrzostwa Europy Juniorów Kadyks, Hiszpania 1984
Marek Świątek 65kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Olsztyn, Polska 1984
Henryk Frączek 65kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1984
Tomasz Michrowski 86kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Poznań, Polska 1984
Hubert Smoleń 57kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Poznań, Polska 1984
Tomasz Michrowski 83kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Opole, Polska 1983
Henryk Frączek 65kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Warszawa, Polska 1983
Marek Świątek 65kg 1
Międzynarodowy Turniej Juniorów Olsztyn, Polska 1983
Marek Świątek 65kg 2
Liga Juniorów Bydgoszcz, Polska 1983
Henryk Frączek 65kg 2
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Łódź, Polska 1983
Tomasz Michrowski 83kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Poznań, Polska 1983
Tomasz Michrowski 83kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1983
Tomasz Michrowski 83kg 2
Międzynarodowy Turniej Juniorów Reims, Francja 1983
Marek Świątek 65kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Phenian, Korea Pn 1983
Marek Świątek 65kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Młodszych Jiczyn, CSRS 1983
Piotr Frączek 57kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Opole, Polska 1983
Marek Świątek 65kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Łódź, Polska 1982
Dariusz Płoński 71kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Łódź, Polska 1982
Wojciech Bączek 86kg 3
Puchar Zg Azs Juniorów Wrocław, Polska 1981
Wojciech Bączek 86kg 1
Międzynarodowy Turniej Juniorów Moskwa, ZSRR 1981
Wojciech Bączek 86kg 2
Puchar Zg Azs Juniorów Wrocław, Polska 1981
Dariusz Grochowski 71kg 2
Puchar Zg Azs Juniorów Wrocław, Polska 1981
Mirosław Dzieciaszek 78kg 2
Międzynarodowy Turniej Juniorów Moskwa, ZSRR 1981
Dariusz Płoński 65kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Moskwa, ZSRR 1981
Bogdan Kozer 86kg 3

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.