Facebook

Karta klubu: KS GWARDIA Wrocław

podstawowe dane, historia, osiagnięcia

Nazwa klubu: KS GWARDIA Wrocław

Łączna ilosć punktów: 101944pkt

 

Pozycja w klubowym rankingu ogólnym 7

 

Przebieg punktowy sukcesów klubu

1962 1965 1966 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1997 1998 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

 

10 nabardziej utytułowanych zawodników

Reszko Wojciech Szczegóły
Sądej Andrzej Szczegóły
Kubacki Rafał Szczegóły
Zausz Waldemar Szczegóły
Błach Łukasz Szczegóły
Szwarnowiecki Damian Szczegóły
Zausz Janusz Szczegóły
Koleśnik Łukasz Szczegóły
Alkśnin Edward Szczegóły
Ksok Mirosław Szczegóły

 

Inne (dawne) nazwy tego klubu

GWARDIA Wrocław, KS GWARDIA Wrocław,

 

Lista sukcesów klubu

Mistrzostwa Europy Młodzieży U23 Podgorica, Czarnogóra 2017
Rafał Kozłowski 90kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup European Open Prague Praga, Czechy 2016
Damian Szwarnowiecki 73kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup European Open Tallinn, Estonia 2016
Damian Szwarnowiecki 81kg 3
Grand Prix Zagrzeb, Chorwacja 2016
Damian Szwarnowiecki 81kg 3
Grand Prix Budapeszt, Węgry 2016
Karolina Pieńkowska 52kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2015
Patryk Kastner 66kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2015
Damian Szwarnowiecki 73kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2015
Karol Kurzej 81kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Kielce, Polska 2015
Damian Szwarnowiecki 73kg 1
Grand Prix Samsun, Turcja 2015
Damian Szwarnowiecki 73kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2015
Arkadiusz Makarewicz 66kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2015
Patryk Iwaszkiewicz 81kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Kielce, Polska 2015
Rafał Kozłowski 90kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów I Juniorek Jastrzębie Zdrój, Polska 2015
Rafał Kozłowski 90kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów I Juniorek Jastrzębie Zdrój, Polska 2015
Mateusz Kwiatkowski +100kg 2
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Piła, Polska 2015
Marek Wawrzkiewicz 60kg 2
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2015
Arkadiusz Makarewicz 66kg 2
Międzynarodowy Puchar Polski w Judo U20 - XVII Warsaw Judo Open Warszawa, Polska 2015
Patryk Kastner 66kg 2
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Piła, Polska 2015
Mateusz Kwiatkowski +100kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2015
Karol Kurzej 81kg 3
Mistrzostwa Europy Młodzieży U23 Bratysława, Słowacja 2015
Karol Kurzej 81kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów (Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi) Łódź, Polska 2014
Arkadiusz Makarewicz 66kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Kielce, Polska 2014
Patryk Iwaszkiewicz 81kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów, Polska 2014
Damian Szwarnowiecki 73kg 1
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Piła, Polska 2014
Patryk Iwaszkiewicz 81kg 1
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Piła, Polska 2014
Kacper Kazimierowicz +100kg 1
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2014
Mateusz Kwiatkowski +100kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów (Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi) Łódź, Polska 2014
Marcin Kwiatkowski 73kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów (Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi) Łódź, Polska 2014
Mateusz Kwiatkowski +100kg 2
Puchar Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań, Polska 2014
Rafał Kozłowski 90kg 2
Grand Prix Ułan Bator Seniorów Ułan Bator, Mongolia 2014
Łukasz Błach 81kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Praga, Czechy 2014
Łukasz Błach 81kg 3
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2014
Arkadiusz Kisielewicz 73kg 3
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2014
Bartosz Waśniewski 81kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Katowice, Polska 2014
Damian Szwarnowiecki 73kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Katowice, Polska 2014
Rafał Kozłowski 90kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów (Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi) Łódź, Polska 2014
Wojciech Jelonek 81kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Kielce, Polska 2014
Arkadiusz Makarewicz 66kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Kielce, Polska 2014
Marcin Kwiatkowski 73kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Kielce, Polska 2014
Michał Pańko 90kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Kielce, Polska 2014
Mateusz Kwiatkowski +100kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów, Polska 2014
Łukasz Szewczyk 73kg 3
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Piła, Polska 2014
Stanisław Tomaszewski 60kg 3
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Piła, Polska 2014
Michał Pańko 90kg 3
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Piła, Polska 2014
Mateusz Kwiatkowski +100kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów I Juniorek (U20) Wrocław, Polska 2013
Patryk Iwaszkiewicz 81kg 1
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów I Juniorek (U20) Wrocław, Polska 2013
Michał Pańko 90kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Junirorów Młodszych Opole, Polska 2013
Mateusz Kwiatkowski +100kg 1
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław, Polska 2013
Krzysztof Ciesielski 60kg 1
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław, Polska 2013
Arkadiusz Makarewicz 66kg 1
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław, Polska 2013
Łukasz Szewczyk 73kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Piła, Polska 2013
Damian Szwarnowiecki 73kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Piła, Polska 2013
Patryk Iwaszkiewicz 81kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2013
Piotr Płoński 73kg 1
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Luboń/Poznań, Polska 2013
Michał Pańko 90kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Gdańsk, Polska 2013
Piotr Płoński 73kg 2
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów I Juniorek (U20) Wrocław, Polska 2013
Rafał Kozłowski 90kg 2
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów I Juniorek (U20) Wrocław, Polska 2013
Kacper Kazimierowicz +100kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Junirorów Młodszych Opole, Polska 2013
Rafał Kozłowski 90kg 2
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław, Polska 2013
Maciej Kubicki 100kg 2
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław, Polska 2013
Mateusz Kwiatkowski +100kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Piła, Polska 2013
Damian Świderek 55kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp Bańska Bystrzyca, Słowacja 2013
Łukasz Błach 81kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów I Juniorek (U20) Wrocław, Polska 2013
Arkadiusz Makarewicz 66kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Junirorów Młodszych Opole, Polska 2013
Karol Kurzej 81kg 3
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław, Polska 2013
Krzysztof Kiełbus 66kg 3
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław, Polska 2013
Karol Kurzej 81kg 3
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław, Polska 2013
Damian Parka 81kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Piła, Polska 2013
Karol Kurzej 81kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Piła, Polska 2013
Rafał Kozłowski 90kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2013
Krzysztof Latocha 100kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Luboń/Poznań, Polska 2013
Patryk Iwaszkiewicz 81kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Luboń/Poznań, Polska 2013
Rafał Kozłowski 90kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Luboń/Poznań, Polska 2013
Kacper Kazimierowicz +100kg 3
Mistrzostwa Europy Młodzieży U23 Praga, Czechy 2012
Damian Szwarnowiecki 73kg 1
Mistrzostwa Europy Juniorów U20 Porec, Chorwacja 2012
Damian Szwarnowiecki 73kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp Bańska Bystrzyca, Słowacja 2012
Łukasz Błach 81kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań, Polska 2012
Damian Szwarnowiecki 73kg 1
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2012
Michał Pańko 90kg 1
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew, Polska 2012
Arkadiusz Makarewicz 60kg 1
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew, Polska 2012
Rafał Kozłowski 90kg 1
Otwaty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2012
Rafał Kozłowski 90kg 1
Otwarty Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2012
Damian Szwarnowiecki 73kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów  Jastrzębie Zdrój, Polska 2012
Damian Szwarnowiecki 73kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży  Opole, Polska 2012
Piotr Płoński 73kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań, Polska 2012
Piotr Płoński 73kg 2
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2012
Patryk Iwaszkiewicz 81kg 2
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew, Polska 2012
Adam Stolarczyk 73kg 2
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew, Polska 2012
Patryk Iwaszkiewicz 81kg 2
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew, Polska 2012
Mateusz Kwiatkowski +100kg 2
Otwaty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2012
Mateusz Kwiatkowski +100kg 2
Otwarty Puchar Polski 9 Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek I Juniorów Łódź, Polska 2012
Arkadiusz Kisielewicz 81kg 2
Otwarty Puchar Polski Seniorek I Seniorów  Kąty Wrocławskie, Polska 2012
Łukasz Szewczyk 73kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Kąty Wrocławskie, Polska 2012
Krzysztof Kiełbus 60kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Kąty Wrocławskie, Polska 2012
Patryk Iwaszkiewicz 81kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Kąty Wrocławskie, Polska 2012
Mateusz Kwiatkowski +100kg 2
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2012
Damian Świderek 55kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2012
Arkadiusz Makarewicz 66kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2012
Rafał Kozłowski 90kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2012
Mateusz Kwiatkowski +100kg 3
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew, Polska 2012
Marcin Kwiatkowski 73kg 3
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew, Polska 2012
Damian Parka 81kg 3
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew, Polska 2012
Michał Pańko 90kg 3
Otwaty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2012
Aleksander Gali 90kg 3
Otwarty Puchar Polski 9 Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek I Juniorów Łódź, Polska 2012
Arkadiusz Makarewicz 60kg 3
Otwarty Puchar Polski 9 Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek I Juniorów Łódź, Polska 2012
Damian Szwarnowiecki 73kg 3
Otwarty Puchar Polski 9 Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek I Juniorów Łódź, Polska 2012
Mateusz Kwiatkowski +100kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów  Jastrzębie Zdrój, Polska 2012
Damian Świderek 55kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów  Jastrzębie Zdrój, Polska 2012
Arkadiusz Makarewicz 60kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów  Jastrzębie Zdrój, Polska 2012
Karol Kurzej 81kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów  Jastrzębie Zdrój, Polska 2012
Rafał Kozłowski 90kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży  Opole, Polska 2012
Kevin Kissk 100kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży  Opole, Polska 2012
Mateusz Rudnicki +100kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Kąty Wrocławskie, Polska 2012
Łukasz Szewczyk 73kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Kąty Wrocławskie, Polska 2012
Karol Kurzej 81kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2011
Mateusz Rudnicki +100kg 1
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2011
Krzysztof Kiełbus 60kg 1
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2011
Łukasz Szewczyk 73kg 1
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2011
Krzysztof Kiełbus 60kg 1
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2011
Tomasz Piotrowski 55kg 2
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2011
Kacper Kazimierowicz +100kg 2
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2011
Łukasz Szewczyk 73kg 2
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole, Polska 2011
Maciej Kubicki 100kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych Im T. Naskręta Sochaczew, Polska 2011
Kacper Kazimierowicz +100kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2011
Patryk Iwaszkiewicz 81kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2011
Kacper Kazimierowicz +100kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp Bańska Bystrzyca, Słowacja 2011
Jakub Wójcik 100kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2011
Patryk Iwaszkiewicz 81kg 3
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole, Polska 2011
Krzysztof Kiełbus 60kg 3
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole, Polska 2011
Piotr Płoński 73kg 3
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole, Polska 2011
Damian Szwarnowiecki 73kg 3
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole, Polska 2011
Bartłomiej Olczak 90kg 3
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole, Polska 2011
Mateusz Rudnicki +100kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych Im T. Naskręta Sochaczew, Polska 2011
Krzysztof Kiełbus 60kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych Im T. Naskręta Sochaczew, Polska 2011
Łukasz Szewczyk 73kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych Im T. Naskręta Sochaczew, Polska 2011
Karol Kurzej 81kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych Im T. Naskręta Sochaczew, Polska 2011
Michał Pańko 90kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2011
Krzysztof Kiełbus 60kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2011
Wojciech Jelonek 81kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Mława, Polska 2010
Damian Szwarnowiecki 66kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Koszalin, Polska 2010
Jakub Wójcik 100kg 2
Otwarte Mistrzostwa Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Cetniewo, Polska 2010
Paweł Wituś 66kg 2
Puchar Polski Seniorek I Seniorów - Ii Runda Opole, Polska 2010
Paweł Wituś 66kg 2
Puchar Polski Seniorek I Seniorów - Ii Runda Opole, Polska 2010
Piotr Płoński 73kg 2
Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Stalowa Wola, Polska 2010
Damian Szwarnowiecki 66kg 2
Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Stalowa Wola, Polska 2010
Jakub Wójcik 100kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2010
Piotr Płoński 73kg 2
Puchar Polski Seniorek I Seniorów-I Runda Warszawa, Polska 2010
Mateusz Rudnicki 100kg 2
Super Puchar Polski Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2010
Jakub Wójcik 100kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Luboń/Poznań, Polska 2010
Paweł Wituś 66kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Luboń/Poznań, Polska 2010
Jakub Wójcik 100kg 3
Otwarte Mistrzostwa Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Cetniewo, Polska 2010
Krzysztof Ciesielski 60kg 3
Otwarte Mistrzostwa Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Cetniewo, Polska 2010
Damian Szwarnowiecki 66kg 3
Otwarte Mistrzostwa Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Cetniewo, Polska 2010
Jakub Wójcik 100kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów - Ii Runda Opole, Polska 2010
Jakub Wójcik 100kg 3
Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Stalowa Wola, Polska 2010
Piotr Płoński 73kg 3
Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Stalowa Wola, Polska 2010
Mateusz Rudnicki 100kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2010
Krzysztof Kiełbus 55kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2010
Łukasz Szewczyk 66kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2010
Damian Szwarnowiecki 66kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2010
Grzegorz Gajerski 81kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2010
Krzysztof Latocha 90kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów-I Runda Warszawa, Polska 2010
Paweł Wituś 66kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów-I Runda Warszawa, Polska 2010
Piotr Płoński 73kg 3
Mistrzostwa Polski Kadetów U17 Kielce, Polska 2009
Krzysztof Kiełbus 50kg 1
Mistrzostwa Polski Kadetów U17 Kielce, Polska 2009
Karol Kurzej 66kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2009
Piotr Płoński 73kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2009
Bartosz Bibrowicz 90kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2009
Jakub Wójcik 100kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Opole, Polska 2009
Grzegorz Gajerski 73kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp Bańska Bystrzyca, Słowacja 2008
Łukasz Błach 81kg 1
Mistrzostwa Polski Kadetów U17 Głogów, Polska 2008
Krzysztof Kiełbus 46kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Vienna Open Wiedeń, Austria 2008
Łukasz Koleśnik 90kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Tallin, Estonia 2008
Łukasz Błach 81kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko Biała, Polska 2008
Łukasz Błach 81kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko Biała, Polska 2008
Łukasz Koleśnik 90kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2008
Radosław Zamęcki 81kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp Bańska Bystrzyca, Słowacja 2007
Łukasz Błach 81kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa, Polska 2007
Łukasz Błach 81kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa, Polska 2007
Łukasz Koleśnik 90kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp Bańska Bystrzyca, Słowacja 2007
Tomasz Buczak 60kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Opole, Polska 2007
Tomasz Buczak 60kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2006
Łukasz Błach 81kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 2006
Łukasz Koleśnik 90kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2006
Tomasz Buczak 60kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 2006
Tomasz Buczak 60kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 2006
Łukasz Błach 81kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Gdańsk, Polska 2005
Łukasz Błach 81kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Rybnik, Polska 2005
Tomasz Buczak 60kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2005
Łukasz Błach 81kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2005
Łukasz Koleśnik 90kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Gdańsk, Polska 2005
Łukasz Koleśnik 90kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Gdańsk, Polska 2005
Kamil Kaźmierczak 100kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Gdańsk, Polska 2005
Maciej Zamęcki 60kg 3
Międzynarodowy Turniej Judo Bańska Bystrzyca Bańska Bystrzyca, Słowacja 2004
Łukasz Błach 81kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Snp Banska Bystryca Bańska Bysrzyca, Słowacja 2004
Łukasz Błach 81kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole, Polska 2004
Łukasz Błach 81kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole, Polska 2004
Łukasz Koleśnik 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2004
Bartosz Bibrowicz 73kg 1
Międzynarodowy Turniej Judo Bańska Bystrzyca Bańska Bystrzyca, Słowacja 2004
Łukasz Koleśnik 90kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Snp Banska Bystryca Bańska Bysrzyca, Słowacja 2004
Łukasz Koleśnik 90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2004
Łukasz Błach 81kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2004
Radosław Zamęcki 73kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Warszawa, Polska 2004
Łukasz Błach 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2004
Łukasz Koleśnik 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2004
Kamil Kaźmierczak 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Warszawa, Polska 2004
Łukasz Błach 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2004
Łukasz Błach 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2004
Jakub Strasburger 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Rybnik, Polska 2004
Łukasz Błach 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Rybnik, Polska 2004
Łukasz Koleśnik 90kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole, Polska 2004
Kamil Kaźmierczak 100kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole, Polska 2004
Jakub Strasburger 100kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2004
Tomasz Buczak 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2004
Tomasz Buczak 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2004
Maciej Zamęcki 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2004
Konrad Błaszko 90kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Rybnik, Polska 2003
Tomasz Buczak 55kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Rybnik, Polska 2003
Łukasz Koleśnik 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2003
Tomasz Buczak 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2003
Łukasz Błach 81kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2003
Łukasz Koleśnik 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2003
Kamil Kaźmierczak 100kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2003
Tomasz Buczak 55kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2003
Stanisław Lewicki 81kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Bydgoszcz, Polska 2003
Łukasz Błach 81kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Rybnik, Polska 2003
Łukasz Błach 81kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Rybnik, Polska 2003
Kamil Kaźmierczak 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2003
Stanisław Lewicki 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Gdańsk, Polska 2003
Łukasz Koleśnik 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Gdańsk, Polska 2003
Kamil Kaźmierczak 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2003
Łukasz Błach 81kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław, Polska 2002
Łukasz Błach 81kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2002
Łukasz Koleśnik 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2002
Michał Wróbel 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2002
Jakub Strasburger 90kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław, Polska 2002
Jakub Strasburger 90kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław, Polska 2002
Kamil Kaźmierczak 100kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2002
Jakub Strasburger 90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2002
Kamil Kaźmierczak 100kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2002
Kamil Kaźmierczak 100kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2002
Łukasz Błach 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2002
Łukasz Błach 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2002
Łukasz Koleśnik 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Rybnik, Polska 2002
Łukasz Błach 81kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2001
Łukasz Koleśnik 81kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2001
Przemysław Żach 90kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 1999
Bartosz Ogrodowski +100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1998
Paweł Jurkiewicz 81kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci Poznań, Polska 1998
Paweł Jurkiewicz 81kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1998
Paweł Pogorzelec 66kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Słupsk, Polska 1998
Maciej Kalinowski 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Koszalin, Polska 1997
Krzysztof Trzebiatowski 78kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - MP Kadetów Gdańsk, Polska 1997
Tomasz Śliz 71kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Koszalin, Polska 1997
Artur Nosek 78kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Piła, Polska 1991
Rafał Marcinkiewicz +95kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Grudziądz, Polska 1990
Mariusz Latała 95kg 1
Otk Juniorów Radom, Polska 1990
Piotr Rusiecki +95kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Grudziądz, Polska 1990
Jarosław Bojarski 65kg 2
Grand Prix Polski Opole, Polska 1990
Mariusz Frankiewicz 71kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Grudziądz, Polska 1990
Maciej Domaradzki 78kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Grudziądz, Polska 1990
Bogdan Bębenek 86kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Grudziądz, Polska 1990
Piotr Rusiecki +95kg 3
Mistrzostwa Europy Seniorów Helsinki, Finlandia 1989
Rafał Kubacki +95kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Olsztyn, Polska 1989
Mariusz Latała 95kg 1
Otk Juniorów Gdańsk, Polska 1989
Grzegorz Dudzik 65kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Warszawa, Polska 1989
Grzegorz Kotliński 78kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży Olsztyn, Polska 1989
Marian Sieradzki 60kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży Olsztyn, Polska 1989
Jan Mularczyk +95kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 1989
Mirosław Ksok +95kg 3
Otk Juniorów Gdańsk, Polska 1989
Maciej Domaradzki 78kg 3
Otk Juniorów Gdańsk, Polska 1989
Rafał Marcinkiewicz +95kg 3
Otk Juniorów Gdańsk, Polska 1989
Piotr Rusiecki +95kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Olsztyn, Polska 1988
Rafał Kubacki +95kg 1
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Olsztyn, Polska 1988
Rafał Kubacki open 1
Liga Seniorów Wrocław, Polska 1988
Mirosław Ksok 95kg 1
Liga Seniorów Wrocław, Polska 1988
Rafał Kubacki +95kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kraków, Polska 1988
Grzegorz Kotliński 78kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kraków, Polska 1988
Robert Komisarek 95kg 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Bielsko Biała, Polska 1988
Mariusz Latała 95kg 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Bielsko Biała, Polska 1988
Jan Mularczyk +95kg 1
Osm Juniorów Olsztyn, Polska 1988
Mariusz Latała 95kg 1
Osm Juniorów Olsztyn, Polska 1988
Jan Mularczyk +95kg 1
Otk Juniorów Wrocław, Polska 1988
Marian Sieradzki 60kg 1
Otk Juniorów Wrocław, Polska 1988
Jarosław Bojarski 65kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 1988
Rafał Marcinkiewicz +90kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kraków, Polska 1988
Piotr Frączek 60kg 2
Otk Juniorów Bielsko Biała, Polska 1988
Mariusz Latała 95kg 2
Otk Juniorów Bielsko Biała, Polska 1988
Jan Mularczyk +95kg 2
Otk Juniorów Wrocław, Polska 1988
Andrzej Wojdat 65kg 2
Otk Juniorów Wrocław, Polska 1988
Maciej Domaradzki 78kg 2
Akademickie Mistrzostwa Świata Tibilisi, ZSRR 1988
Rafał Kubacki +95kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa, Polska 1988
Rafał Kubacki +95kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Olsztyn, Polska 1988
Mirosław Ksok 95kg 3
Liga Seniorów Olsztyn, Polska 1988
Mirosław Ksok 95kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Bielsko Biała, Polska 1988
Bogdan Bębenek 86kg 3
Otk Juniorów Bielsko Biała, Polska 1988
Jarosław Bojarski 60kg 3
Osm Juniorów Olsztyn, Polska 1988
Bogdan Bembenek 86kg 3
Otk Juniorów Wrocław, Polska 1988
Jan Mularczyk +95kg 3
Otk Juniorów Wrocław, Polska 1988
Rafał Marcinkiewicz +95kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 1988
Kazimierz Garczyk 62kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 1988
Robert Otczyk 83kg 3
Otk Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1988
Tomasz Wzgarda 68kg 3
Otk Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1988
Rafał Marcinkiewicz +90kg 3
Otk Juniorów Młodszych Krosno, Polska 1988
Rafał Marcinkiewicz +90kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Praga, CSRS 1987
Andrzej Sądej 86kg 1
Mistrzostwa Europy Juniorów Wrocław, Polska 1987
Rafał Kubacki +95kg 1
Otk Juniorów Młodszych Toruń, Polska 1987
Krzysztof Siębiga +90kg 1
Otk Juniorów Olsztyn, Polska 1987
Piotr Frączek 60kg 1
Otk Juniorów Olsztyn, Polska 1987
Robert Komisarek 95kg 1
Otk Juniorów Olsztyn, Polska 1987
Grzegorz Tobolla +95kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Katowice, Polska 1987
Robert Komisarek 95kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Katowice, Polska 1987
Rafał Kubacki +95kg 1
Liga Seniorów Poznań, Polska 1987
Mirosław Ksok 95kg 1
Międzynarodowy Turniej Juniorów Olsztyn, Polska 1987
Robert Komisarek 95kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Sungkop Seul, Korea 1987
Rafał Kubacki +95kg 2
Otk Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1987
Piotr Rusiecki +90kg 2
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Kraków, Polska 1987
Jan Mularczyk +95kg 2
Otk Juniorów Olsztyn, Polska 1987
Marcin Sieradzki 60kg 2
Otk Juniorów Olsztyn, Polska 1987
Przemysław Duszyński 65kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży Katowice, Polska 1987
Grzegorz Tobolla +95kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Koszalin, Polska 1987
Andrzej Sądej 78kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Koszalin, Polska 1987
Rafał Kubacki +95kg 2
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Koszalin, Polska 1987
Andrzej Sądej open 2
Mistrzostwa Europy Seniorów Paryż, Francja 1987
Andrzej Sądej 78kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Olsztyn, Polska 1987
Grzegorz Tobolla +95kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Swedish Open Lund, Szwecja 1987
Andrzej Sądej 86kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Kraków, Polska 1987
Robert Klimowicz 90kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Kraków, Polska 1987
Piotr Rusiecki +90kg 3
Otk Juniorów Młodszych Toruń, Polska 1987
Artur Leżuch 75kg 3
Otk Juniorów Młodszych Toruń, Polska 1987
Rafał Marcinkiewicz +90kg 3
Otk Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1987
Krzysztof Siembiga +90kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Kraków, Polska 1987
Artur Pietruszewski 71kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Kraków, Polska 1987
Zbigniew Hefko 86kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Kraków, Polska 1987
Marian Latała 95kg 3
Otk Juniorów Olsztyn, Polska 1987
Robert Łukaszewicz 78kg 3
Otk Juniorów Olsztyn, Polska 1987
Mariusz Latała 95kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Koszalin, Polska 1987
Mirosław Ksok 95kg 3
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Koszalin, Polska 1987
Rafał Kubacki open 3
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Koszalin, Polska 1987
Wojciech Reszko open 3
Liga Seniorów Opole, Polska 1987
Mirosław Ksok 95kg 3
Liga Seniorów Opole, Polska 1987
Rafał Kubacki +95kg 3
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1987
Andrzej Sądej 86kg 3
Mistrzostwa Świata Młodzieży Rzym, Włochy 1986
Rafał Kubacki +95kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Czech Cup Praga, CSRS 1986
Andrzej Sądej 86kg 1
Mistrzostwa Europy Juniorów Leonding, Austria 1986
Rafał Kubacki +95kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Tri Torri Tour Leonding, Austria 1986
Bogdan Bogucki 78kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Tri Torri Tour Leonding, Austria 1986
Rafał Kubacki +86kg 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Opole, Polska 1986
Robert Komisarek 95kg 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Opole, Polska 1986
Rafał Kubacki +95kg 1
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Wrocław, Polska 1986
Andrzej Sądej open 1
Liga Seniorów Wrocław, Polska 1986
Wojciech Reszko +95kg 1
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1986
Rafał Kubacki +95kg 1
Liga Seniorów Kraków, Polska 1986
Andrzej Sądej 78kg 1
Otk Juniorów Poznań, Polska 1986
Leszek Wołowiec 86kg 1
Otk Juniorów Poznań, Polska 1986
Rafał Kubacki +95kg 1
Puchar Pkol Juniorów Katowice, Polska 1986
Mariusz Wydro 60kg 1
Puchar Pkol Juniorów Katowice, Polska 1986
Andrzej Myjkowski 65kg 1
Puchar Pkol Juniorów Katowice, Polska 1986
Mariusz Kulon 78kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa, Polska 1986
Andrzej Sądej 78kg 2
Międzynarodowy Turniej Juniorów Olsztyn, Polska 1986
Robert Komisarek 95kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Seul, Korea 1986
Rafał Kubacki +95kg 2
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Opole, Polska 1986
Grzegorz Tobolla 95kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław, Polska 1986
Bogdan Bogucki 78kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław, Polska 1986
Wojciech Reszko +95kg 2
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1986
Andrzej Sądej 78kg 2
Otk Juniorów Poznań, Polska 1986
Mariusz Wydro 60kg 2
Otk Juniorów Poznań, Polska 1986
Andrzej Myjkowski 65kg 2
Puchar Pkol Juniorów Katowice, Polska 1986
Robert Kuriata 71kg 2
Puchar Pkol Juniorów Katowice, Polska 1986
Zbigniew Szymański +95kg 2
Otk Juniorów Sieradz, Polska 1986
Andrzej Myjkowski 65kg 2
Otk Juniorów Sieradz, Polska 1986
Grzegorz Tobolla +95kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Dutch Open Kerkrade, Holandia 1986
Andrzej Sądej 78kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Poczdam, NRD 1986
Andrzej Sądej 78kg 3
Mistrzostwa Europy Seniorów Paryż, Francja 1986
Andrzej Sądej 78kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Olsztyn, Polska 1986
Leszek Wołowiec 95kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Lund, Szwecja 1986
Andrzej Sądej 86kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Tri Torri Tour Leonding, Austria 1986
Robert Kaglik 60kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Tri Torri Tour Leonding, Austria 1986
Leszek Wołowiec +86kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Opole, Polska 1986
Jacek Czartoryski 68kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Opole, Polska 1986
Mariusz Latała 90kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Opole, Polska 1986
Piotr Frączek 60kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Opole, Polska 1986
Adam Grodzki 71kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław, Polska 1986
Mirosław Ksok 95kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław, Polska 1986
Rafał Kubacki +95kg 3
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1986
Leszek Wołowiec 95kg 3
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1986
Wojciech Reszko +95kg 3
Liga Seniorów Kraków, Polska 1986
Rafał Kubacki +95kg 3
Liga Seniorów Kraków, Polska 1986
Wojciech Reszko +95kg 3
Otk Juniorów Poznań, Polska 1986
Robert Łukaszewicz 71kg 3
Otk Juniorów Poznań, Polska 1986
Mariusz Kulon 78kg 3
Otk Juniorów Poznań, Polska 1986
Grzegorz Tabolla 95kg 3
Otk Juniorów Poznań, Polska 1986
Robert Komisarek 95kg 3
Puchar Pkol Juniorów Katowice, Polska 1986
Andrzej Bar 86kg 3
Otk Juniorów Sieradz, Polska 1986
Adam Grodzki 71kg 3
Otk Juniorów Sieradz, Polska 1986
Mariusz Kulon 78kg 3
Otk Juniorów Sieradz, Polska 1986
Mariusz Latała 95kg 3
Otk Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1986
Artur Pietruszewski 68kg 3
Otk Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1986
Mariusz Latała 90kg 3
Otk Juniorów Młodszych Kielce, Polska 1986
Tomasz Wzgarda 53kg 3
Otk Juniorów Młodszych Kielce, Polska 1986
Jacek Czartoryski 68kg 3
Otk Juniorów Młodszych Kielce, Polska 1986
Jan Mularczyk +90kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Porto Sant Elpidio, Włochy 1985
Robert Kaglik 60kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Porto Sant Elpidio, Włochy 1985
Krzysztof Kurczyna 86kg 1
Międzynarodowy Turniej Juniorów Debreczyn, Węgry 1985
Rafał Kubacki +95kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko Biała, Polska 1985
Krzysztof Kurczyna 86kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko Biała, Polska 1985
Rafał Kubacki +95kg 1
Liga Seniorów Sosnowiec, Polska 1985
Wojciech Reszko +95kg 1
Liga Seniorów Warszawa, Polska 1985
Krzysztof Kurczyna 86kg 1
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1985
Andrzej Sądej 78kg 1
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1985
Wojciech Reszko +95kg 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław, Polska 1985
Leszek Wołowiec 86kg 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław, Polska 1985
Grzegorz Tobolla 95kg 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław, Polska 1985
Rafał Kubacki +95kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1985
Piotr Frączek 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1985
Robert Łukaszewicz 71kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1985
Rafał Kubacki +95kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Koszalin, Polska 1985
Andrzej Padlewski 86kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Łódź, Polska 1985
Leszek Wołowiec 86kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Ustroń, Polska 1985
Mariusz Latała +90kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Porto Sant Elpidio, Włochy 1985
Wojciech Reszko +86kg 2
Międzynarodowy Turniej Juniorów Olsztyn, Polska 1985
Rafał Kubacki +95kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko Biała, Polska 1985
Bogdan Bogucki 78kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko Biała, Polska 1985
Andrzej Sądej 86kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko Biała, Polska 1985
Wojciech Reszko +95kg 2
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Bielsko Biała, Polska 1985
Wojciech Reszko open 2
Liga Seniorów Sosnowiec, Polska 1985
X Koglik 60kg 2
Liga Seniorów Warszawa, Polska 1985
Mirosław Ksok 95kg 2
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1985
Robert Kaglik 60kg 2
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1985
Krzysztof Kurczyna 86kg 2
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1985
Rafał Kubacki +95kg 2
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław, Polska 1985
Robert Komisarek 95kg 2
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław, Polska 1985
Zbigniew Szymański +95kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1985
Mariusz Kulon 78kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Koszalin, Polska 1985
Grzegorz Tobolla 95kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Ustroń, Polska 1985
Tomasz Krzyszowski 75kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1985
Marian Sieradzki 62kg 2
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław, Polska 1985
Marian Sieradzki 57kg 2
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław, Polska 1985
Zbigniew Hefko 90kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Porto Sant Elpidio, Włochy 1985
Rafał Kubacki +86kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Porto Sant Elpidio, Włochy 1985
Mirosław Ksok +86kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Olsztyn, Polska 1985
Leszek Wołowiec 86kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Germany Open Ruesselsheim, RFN 1985
Andrzej Sądej 86kg 3
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Bielsko Biała, Polska 1985
Andrzej Sądej open 3
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Bielsko Biała, Polska 1985
Krzysztof Kurczyna open 3
Liga Seniorów Sosnowiec, Polska 1985
Andrzej Sądej 86kg 3
Liga Seniorów Warszawa, Polska 1985
Andrzej Sądej 78kg 3
Liga Seniorów Warszawa, Polska 1985
Wojciech Reszko +95kg 3
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1985
Bogdan Bogucki 78kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1985
Leszek Wołowiec 86kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1985
Robert Komisarek 95kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Koszalin, Polska 1985
Mariusz Kulon 78kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Koszalin, Polska 1985
Zbigniew Szymański +95kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Łódź, Polska 1985
Grzegorz Tobolla 95kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Ustroń, Polska 1985
Mariusz Sieradzki 57kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Ustroń, Polska 1985
Zbigniew Hewko 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1985
Mariusz Latała +90kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław, Polska 1985
Tomasz Krzyszowski 75kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław, Polska 1985
Marek Latała +90kg 3
Turniej Selekcyjny Juniorów Młodszych Warszawa, Polska 1984
Marian Sieradzki 53kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1984
Dariusz Szczepański 71kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1984
Leszek Wołowiec 86kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1984
Rafał Kubacki +95kg 1
Liga Juniorów Słupsk, Polska 1984
Bogdan Kozera 78kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Poznań, Polska 1984
Andrzej Sądej 78kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Poznań, Polska 1984
Mirosław Ksok 95kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Poznań, Polska 1984
Wojciech Reszko +95kg 1
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Poznań, Polska 1984
Andrzej Sądej open 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Kraków, Polska 1984
Piotr Frączek 57kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Kraków, Polska 1984
Robert Komisarek 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Kraków, Polska 1984
Rafał Kubacki +90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1984
Mariusz Sieradzki 53kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1984
Adam Grodzki 68kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1984
Grzegorz Tobolla 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1984
Rafał Kubacki +90kg 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Poznań, Polska 1984
Marian Sieradzki 53kg 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Poznań, Polska 1984
Robert Komisarek 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1984
Artur Błaszczyk 65kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1984
Dariusz Kurtys 71kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1984
Robert Komisarek 95kg 2
Liga Juniorów Słupsk, Polska 1984
Piotr Frączek 60kg 2
Liga Juniorów Słupsk, Polska 1984
Mariusz Kulon 78kg 2
Liga Juniorów Słupsk, Polska 1984
Rafał Kubacki 95kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Kraków, Polska 1984
Zbigniew Hewko 90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1984
Dariusz Bańkowski 53kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Turniej Przyjaźni Warszawa, Polska 1984
Andrzej Sądej 78kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Turniej Przyjaźni Warszawa, Polska 1984
Krzysztof Kurczyna 86kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Turniej Przyjaźni Warszawa, Polska 1984
Wojciech Reszko open 3
Puchar Świata Ijf Wiedeń, Austria 1984
Wojciech Reszko +95kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1984
Piotr Fraczek 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1984
Dariusz Kwietniewski 71kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1984
Grzegorz Tobolla 95kg 3
Liga Juniorów Słupsk, Polska 1984
Dariusz Kurtys 71kg 3
Liga Juniorów Słupsk, Polska 1984
Robert Biskup 78kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Poznań, Polska 1984
Krzysztof Kurczyna 86kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Kraków, Polska 1984
Piotr Czeluśniak 53kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Kraków, Polska 1984
Robert Łukaszewicz 68kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Kraków, Polska 1984
Jacek Urbański 75kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1984
Robert Łukaszewicz 68kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1984
Krzysztof Szmaj 90kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Poznań, Polska 1984
Robert Łukaszewicz 68kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Poznań, Polska 1984
Adam Grądzki 68kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Poznań, Polska 1984
Grzegorz Tobolla 90kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Poznań, Polska 1984
Krzysztof Szmaj 90kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa, Polska 1983
Krzysztof Kurczyna 86kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Xxvii Warszawa, Polska 1983
Andrzej Sądej 78kg 1
Liga Seniorów Poznań, Polska 1983
Andrzej Sądej 86kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów Otk Gdańsk, Polska 1983
Wojciech Reszko +95kg 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Łódź, Polska 1983
Zbigniew Szymański +90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Poznań, Polska 1983
Piotr Frączek 57kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Poznań, Polska 1983
Rafał Kubacki +90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1983
Zbigniew Szymański +90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Opole, Polska 1983
Robert Komisarek 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Opole, Polska 1983
Wiesław Godlewski +90kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Swedish Open Geteborg, Szwecja 1983
Krzysztof Kurczyna 86kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Birmingham, Wielka Brytania 1983
Andrzej Sądej 78kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa, Polska 1983
Andrzej Sądej 78kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów Opole, Polska 1983
Mirosław Kunecki +95kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów Otk Kraków, Polska 1983
Edward Alkśnin 71kg 2
Liga Seniorów Poznań, Polska 1983
Waldemar Zausz +95kg 2
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Łódź, Polska 1983
Piotr Frączek 57kg 2
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Łódź, Polska 1983
Rafał Kubacki +90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1983
Piotr Frączek 57kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1983
Rafał Kubacki +90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Opole, Polska 1983
Mariusz Kulon 83kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Opole, Polska 1983
Krzysztof Przybylski 90kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Us Open Colorado Springs, USA 1983
Andrzej Sądej 78kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Hungaria Cup Budapeszt, Węgry 1983
Krzysztof Kurczyna 86kg 3
Mistrzostwa Europy Seniorów Paryż, Francja 1983
Andrzej Sądej 78kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Mediolan, Włochy 1983
Waldemar Zausz +71kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Młodszych Jiczyn, CSRS 1983
Rafał Kubacki +83kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Usa Colorado Springs, USA 1983
Andrzej Sądej 78kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Xxvii Warszawa, Polska 1983
Waldemar Zausz +95kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Opole, Polska 1983
Grzegorz Romanowski 71kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów Otk Kraków, Polska 1983
Andrzej Sądej 78kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów Otk Kraków, Polska 1983
Mirosław Rokosz 95kg 3
Liga Juniorów Bydgoszcz, Polska 1983
Rafał Kubacki 95kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Warszawa, Polska 1983
Zbigniew Szymański +95kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Opole, Polska 1983
Piotr Frączek 57kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Opole, Polska 1983
Robert Kuriata 68kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa, Polska 1982
Andrzej Sądej 78kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Kraków, Polska 1982
Andrzej Sądej 78kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Kraków, Polska 1982
Wojciech Reszko +95kg 1
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Kraków, Polska 1982
Wojciech Reszko open 1
Akademickie Mistrzostwa Świata Jyvaskyla, Finlandia 1982
Andrzej Sądej 78kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Kraków, Polska 1982
Waldemar Zausz +95kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa, Polska 1982
Jarosław Wołowicz 65kg 3
Mistrzostwa Europy Seniorów Rostock, NRD 1982
Andrzej Sądej 78kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Kraków, Polska 1982
Jarosław Wołowicz 65kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Kraków, Polska 1982
Ryszard Strugała +95kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Łódź, Polska 1982
Mirosław Klekowski 65kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Hungaria Cup Budapeszt, Węgry 1981
Wojciech Reszko +95kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Hungaria Cup Peccs, Węgry 1981
Wojciech Reszko +95kg 1
Mistrzostwa Europy Seniorów Debreczyn, Węgry 1981
Wojciech Reszko open 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa, Polska 1981
Andrzej Sądej 78kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa, Polska 1981
Wojciech Reszko +95kg 1
Mistrzostwa Świata Seniorów Maastricht, Holandia 1981
Wojciech Reszko open 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Poczdam, NRD 1981
Wojciech Reszko +95kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa, Polska 1981
Edward Alkśnin 71kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 1981
Zbigniew Klekowski 53kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Asko World Tour Leonding, Austria 1981
Edward Alkśnin 71kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Praga, CSRS 1981
Jarosław Wołowicz 65kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Poczdam, NRD 1981
Edward Alkśnin 71kg 3
Mistrzostwa Europy Seniorów Debreczyn, Węgry 1981
Andrzej Sądej 78kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa, Polska 1981
Mieczysław Wasilik 71kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa, Polska 1981
Mirosław Ksok 95kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 1981
Jerzy Szuszczyński 83kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 1981
Mirosław Kunecki +90kg 3
Gps Juniorów Zielona Góra, Polska 1981
Robert Kaglik 60kg 3
Liga Juniorów Lublin, Polska 1981
Andrzej Pawłowicz 65kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Polish Open Gdańsk, Polska 1980
Wojciech Reszko open 1
Akademickie Mistrzostwa Świata Wrocław, Polska 1980
Wojciech Reszko open 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Bytom, Polska 1980
Wojciech Reszko +95kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych W, Polska 1980
Jacek Dębosz 57kg 1
Akademickie Mistrzostwa Świata Wrocław, Polska 1980
Andrzej Sądej 78kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Bytom, Polska 1980
Edward Alkśnin 71kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Bytom, Polska 1980
Waldemar Zausz +95kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych W, Polska 1980
Mirosław Klekowski 62kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Polish Open Gdańsk, Polska 1980
Edward Alkśnin 71kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Polish Open Gdańsk, Polska 1980
Janusz Zausz +95kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Praga, CSRS 1980
Wojciech Reszko +95kg 3
Akademickie Mistrzostwa Świata Wrocław, Polska 1980
Edward Alkśnin 71kg 3
Akademickie Mistrzostwa Świata Wrocław, Polska 1980
Wojciech Reszko +95kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Bytom, Polska 1980
Jan Hurkot 86kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Bytom, Polska 1980
Waldemar Zausz open 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Bytom, Polska 1980
Wojciech Reszko open 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów German Open Monachium, RFN 1979
Wojciech Reszko +95kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa, Polska 1979
Waldemar Zausz +95kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Liberation Sofia, Bułgaria 1979
Waldemar Zausz open 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa, Polska 1979
Wojciech Reszko +95kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Włocławek, Polska 1979
Edward Alkśnin 65kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Bydgoszcz, Polska 1979
Remigiusz Dziemianowicz 95kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Bad Homburg, RFN 1978
Andrzej Bral +95kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Kraków, Polska 1978
Edward Alkśnin 65kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław, Polska 1978
Andrzej Bral +95kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Poczdam, NRD 1978
Wojciech Reszko +95kg 2
Akademickie Mistrzostwa Świata Rio De Janeiro, Brazylia 1978
Wojciech Reszko open 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Kraków, Polska 1978
Wojciech Reszko +95kg 2
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Kraków, Polska 1978
Wojciech Reszko open 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów German Open Paderborn, RFN 1978
Janusz Zausz 95kg 3
Akademickie Mistrzostwa Świata Rio De Janeiro, Brazylia 1978
Wojciech Reszko +95kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Kraków, Polska 1978
Waldemar Zausz +95kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Bydgoszcz, Polska 1977
Waldemar Zausz +95kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Bydgoszcz, Polska 1977
Wojciech Reszko +95kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa, Polska 1977
Janusz Zausz 95kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Dutch Open Kerkrade, Holandia 1977
Waldemar Zausz +95kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Bydgoszcz, Polska 1977
Janusz Zausz 95kg 3
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Bydgoszcz, Polska 1977
Wojciech Reszko open 3
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Bydgoszcz, Polska 1977
Janusz Zausz open 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Finland Open Helsinki, Finlandia 1976
Wojciech Reszko +93kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 1976
Waldemar Zausz ciężka 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Łódź, Polska 1976
Mirosław Rokosz półciężka 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Łódź, Polska 1976
Andrzej Bral ciężka 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Koszalin, Polska 1976
Janusz Zausz półciężka 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Koszalin, Polska 1976
Wojciech Reszko ciężka 1
Mistrzostwa Europy Młodzieży Łódź, Polska 1976
Wojciech Reszko +95kg 2
Międzynarodowy Turniej Juniorów Ułan Bator, Mongolia 1976
Jan Hurkot 80kg 2
Mistrzostwa Świata Młodzieży Madryt, Hiszpania 1976
Janusz Zausz 93kg 3
Mistrzostwa Świata Młodzieży Madryt, Hiszpania 1976
Wojciech Reszko +93kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Ułan Bator, Mongolia 1976
Janusz Zausz 93kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Bad Homburg, RFN 1976
Janusz Zausz 93kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Jabloniec, CSRS 1976
Waldemar Zausz +93kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 1976
Edward Alkśnin piórkowa 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 1976
Janusz Zausz półciężka 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 1976
Wojciech Reszko ciężka 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Schwerin, NRD 1975
Jarosław Wołowicz 63kg 1
Międzynarodowy Turniej Juniorów Młodszych Katowice, Polska 1975
Jarosław Wołowicz 63kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław, Polska 1975
Waldemar Zausz ciężka 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Białystok, Polska 1975
Jarosław Wołowicz piórkowa 1
Międzynarodowy Turniej Juniorów Katowice, Polska 1975
Wojciech Reszko +93kg 2
Mistrzostwa Europy Młodzieży Turku, Finlandia 1975
Wojciech Reszko +93kg 3
Międzynarodowy Turniej Młodzieży Bad Homburg, RFN 1975
Wojciech Reszko +93kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Białystok, Polska 1975
Mirosław Rokosz półciężka 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Białystok, Polska 1975
Andrzej Bral ciężka 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Budapeszt, Węgry 1974
Waldemar Zausz +93kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Bytom, Polska 1974
Waldemar Zausz ciężka 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Sofia, Bułgaria 1974
Janusz Zausz 93kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Katowice, Polska 1974
Janusz Zausz 93kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Bytom, Polska 1974
Jarosław Paszkiewicz ciężka 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole, Polska 1974
Janusz Zausz półciężka 3
Mistrzostwa Europy Juniorów Ostenda, Belgia 1973
Janusz Zausz 93kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa, Polska 1973
Waldemar Zausz ciężka 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław, Polska 1973
Waldemar Zausz ciężka 1
Międzynarodowy Turniej Juniorów Katowice, Polska 1973
Janusz Zausz ciężka 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Sofia, Bułgaria 1973
Waldemar Zausz ciężka 2
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Tarnów, Polska 1973
Janusz Zausz półciężka 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży Koszalin, Polska 1973
Krzysztof Nowak średnia 2
Międzynarodowy Turniej Juniorów Schwerin, NRD 1973
Janusz Zausz ciężka 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Szczecin, Polska 1972
Waldemar Zausz ciężka 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 1972
Jarosław Paszkiewicz ciężka 2
Liga Seniorów Kraków, Polska 1972
Jarosław Paszkiewicz ciężka 2
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Gdańsk, Polska 1972
Bolesław Mackiewicz open 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 1972
Janusz Szatar lekka 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 1972
Waldemar Zausz ciężka 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Opole, Polska 1972
Bogdan Szymkowski półciężka 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Koszalin, Polska 1971
Waldemar Zausz ciężka 1
Liga Seniorów Wrocław, Polska 1971
Jarosław Paszkiewicz ciężka 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Koszalin, Polska 1971
Jarosław Paszkiewicz ciężka 2
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Częstochowa, Polska 1971
Zbigniew Szymkowski ciężka 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kraków, Polska 1970
Waldemar Zausz ciężka 1
Międzynarodowy Turniej Juniorów Bratysława, CSRS 1970
Waldemar Zausz ciężka 2
Mistrzostwa Europy Młodzieży Bordeaux, Francja 1970
Waldemar Zausz półciężka 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa, Polska 1970
Waldemar Zausz półciężka 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław, Polska 1970
Waldemar Zausz ciężka 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Koszalin, Polska 1970
Jan Hurkot półciężka 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kraków, Polska 1970
Jarosław Paszkiewicz ciężka 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Wiedeń, Austria 1969
Waldemar Zausz ciężka 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław, Polska 1969
Waldemar Zausz ciężka 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Kraków, Polska 1969
Waldemar Zausz ciężka 1
Mistrzostwa Federacji Gwardia Juniorów Opole, Polska 1969
Waldemar Załusz ciężka 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław, Polska 1969
Zygmunt Szewczyk piórkowa 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Szczecin, Polska 1969
Józef Gicała ciężka 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów Warszawa, Polska 1969
Włodzimierz P piórkowa 3
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Seniorów Chodaków, Polska 1969
Waldemar Załusz półciężka 3
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Seniorów Chodaków, Polska 1969
Józef Gicała ciężka 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Warszawa, Polska 1968
Waldemar Zausz ciężka 1
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Seniorów Gdańsk, Polska 1968
Bolesław Mackiewicz ciężka 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Bydgoszcz, Polska 1968
Marian Wójcik lekka 2
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Seniorów Gdańsk, Polska 1968
Stanisław Siewior piórkowa 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Wołomin, Polska 1968
Stanisław Siewior piórkowa 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa, Polska 1966
Bolesław Mackiewicz półciężka 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 1966
Stanisław Siewior piórkowa 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław, Polska 1965
Bolesław Mackiewicz ciężka 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Warszawa, Polska 1965
Jerzy Nacewicz półciężka 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Gdynia, Polska 1962
Jerzy Skibiński średnia 1

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.