Mizuno Cup 2021 Brno
|
Brno, Czechy
|
2021
|
Patryk Kastner
|
73kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Józefów
|
Józefów, Polska
|
2020
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Józefów
|
Józefów, Polska
|
2020
|
Patryk Kastner
|
73kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Józefów
|
Józefów, Polska
|
2020
|
Damian Szwarnowiecki
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Sobótka
|
Sobótka , Polska
|
2019
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2019
|
Patryk Kastner
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2019
|
Sebastian Marcinkiewicz
|
81kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Sobótka
|
Sobótka , Polska
|
2019
|
Sebastian Marcinkiewicz
|
81kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Trzcianka
|
Trzcianka , Polska
|
2019
|
Karolina Głogowska
|
70kg
|
2
|
| | |
Grand Prix Marakesz Maroko
|
Marakesz, Maroko
|
2019
|
Damian Szwarnowiecki
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań
|
Poznań, Polska
|
2019
|
Konrad Szatkowski
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Piła
|
Piła, Polska
|
2019
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2019
|
Szymon Strojec
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2019
|
Radosław Stroka
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Piła
|
Piła, Polska
|
2018
|
Sebastian Marcinkiewicz
|
81kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Oleśnica
|
Oleśnica, Polska
|
2018
|
Damian Szwarnowiecki
|
81kg
|
1
|
| | |
European Open Praga Czechy World Cup
|
Praga , Czechy
|
2018
|
Damian Szwarnowiecki
|
81kg
|
2
|
| | |
European University Games Coimbra Portugalia
|
Coimbra, Portugalia
|
2018
|
Damian Szwarnowiecki
|
81kg
|
2
|
| | |
European University Games Coimbra Portugalia
|
Coimbra, Portugalia
|
2018
|
Sebastian Marcinkiewicz
|
90kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Piła
|
Piła, Polska
|
2018
|
Miłosz Pękala
|
+100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2018
|
Damian Szwarnowiecki
|
81kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło k/Warszawy
|
Mysiadło k/Warszawy, Polska
|
2018
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło k/Warszawy
|
Mysiadło k/Warszawy, Polska
|
2018
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom
|
Bytom , Polska
|
2018
|
Radosław Stroka
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Piła
|
Piła, Polska
|
2018
|
Jakub Rajtar
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Piła
|
Piła, Polska
|
2018
|
Michał Cepuch
|
100kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Oleśnica
|
Oleśnica, Polska
|
2018
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań
|
Poznań, Polska
|
2017
|
Patryk Kastner
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań
|
Poznań, Polska
|
2017
|
Sebastian Marcinkiewicz
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2017
|
Marek Wawrzkiewicz
|
60kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2017
|
Miłosz Pękala
|
100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2017
|
Damian Szwarnowiecki
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2017
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznania
|
Luboń k/Poznań , Polska
|
2017
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Europy Młodzieży U23
|
Podgorica, Czarnogóra
|
2017
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Grand Prix Haga Holandia
|
Haga, Holandia
|
2017
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Europy Seniorek i Seniorów Bratysława
|
Bratysława, Słowacja
|
2017
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło k/Warszawy
|
Mysiadło k/Warszawy, Polska
|
2017
|
Patryk Kastner
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło k/Warszawy
|
Mysiadło k/Warszawy, Polska
|
2017
|
Roman Zanko
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło k/Warszawy
|
Mysiadło k/Warszawy, Polska
|
2017
|
Arkadiusz Kisielewicz
|
73kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło k/Warszawy
|
Mysiadło k/Warszawy, Polska
|
2017
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania
|
Luboń k/Poznania, Polska
|
2017
|
Patryk Kastner
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań
|
Poznań, Polska
|
2017
|
Michał Cepuch
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2017
|
Bartosz Waśniewski
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznania
|
Luboń k/Poznań , Polska
|
2017
|
Marek Wawrzkiewicz
|
60kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznania
|
Luboń k/Poznań , Polska
|
2017
|
Patryk Kastner
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznania
|
Luboń k/Poznań , Polska
|
2017
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2017
|
Arkadiusz Kisielewicz
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2016
|
Sebastian Marcinkiewicz
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań
|
Mosina k/Poznań, Polska
|
2016
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań
|
Mosina k/Poznań, Polska
|
2016
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz
|
Bydgoszcz, Polska
|
2016
|
Sebastian Marcinkiewicz
|
81kg
|
1
|
| | |
Grand Prix Samsun Turcja
|
Samsun, Turcja
|
2016
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica
|
Oleśnica, Polska
|
2016
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
1
|
| | |
European Open Prague Czech World Cup
|
Praga, Czechy
|
2016
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2016
|
Miłosz Pękala
|
90kg
|
2
|
| | |
Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice
|
Katowice, Polska
|
2016
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz
|
Bydgoszcz, Polska
|
2016
|
Patryk Kastner
|
66kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz
|
Bydgoszcz, Polska
|
2016
|
Miłosz Pękala
|
90kg
|
2
|
| | |
European Open Tallinn Estonia World Cup
|
Tallinn, Estonia
|
2016
|
Damian Szwarnowiecki
|
81kg
|
3
|
| | |
Grand Prix Zagrzeb
|
Zagrzeb, Chorwacja
|
2016
|
Damian Szwarnowiecki
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2016
|
Patryk Kastner
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań
|
Mosina k/Poznań, Polska
|
2016
|
Marek Wawrzkiewicz
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań
|
Mosina k/Poznań, Polska
|
2016
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań
|
Mosina k/Poznań, Polska
|
2016
|
Michał Pańko
|
90kg
|
3
|
| | |
Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice
|
Katowice, Polska
|
2016
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń
|
Luboń, Polska
|
2016
|
Łukasz Ziembikiewicz
|
60kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń
|
Luboń, Polska
|
2016
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń
|
Luboń, Polska
|
2016
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń
|
Luboń, Polska
|
2016
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2016
|
Miłosz Pękala
|
90kg
|
3
|
| | |
European Cup Celie Podcetrtek Słowenia
|
Celie, Słowenia
|
2016
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
European Cup Celie Podcetrtek Słowenia
|
Celie, Słowenia
|
2016
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica
|
Oleśnica, Polska
|
2016
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2015
|
Patryk Kastner
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2015
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2015
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Kielce
|
Kielce, Polska
|
2015
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
1
|
| | |
Grand Prix
|
Samsun, Turcja
|
2015
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2015
|
Patryk Kastner
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2015
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2015
|
Patryk Iwaszkiewicz
|
81kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Kielce
|
Kielce, Polska
|
2015
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów I Juniorek Jastrzębie Zdrój
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2015
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów I Juniorek Jastrzębie Zdrój
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2015
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Piła
|
Piła, Polska
|
2015
|
Marek Wawrzkiewicz
|
60kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2015
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Puchar Polski w Judo U20 - XVII Warsaw Judo Open Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2015
|
Patryk Kastner
|
66kg
|
2
|
| | |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów U20 Oleśnica
|
Oleśnica , Polska
|
2015
|
Patryk Kastner
|
66kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Piła
|
Piła, Polska
|
2015
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2015
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Europy Młodzieży U23 Bratysława
|
Bratysława, Słowacja
|
2015
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Łódź
|
Łódź, Polska
|
2014
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Kielce
|
Kielce, Polska
|
2014
|
Patryk Iwaszkiewicz
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów
|
Rzeszów, Polska
|
2014
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Piła
|
Piła, Polska
|
2014
|
Patryk Iwaszkiewicz
|
81kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Piła
|
Piła, Polska
|
2014
|
Kacper Kazimierowicz
|
+100kg
|
1
|
| | |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2014
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Łódź
|
Łódź, Polska
|
2014
|
Marcin Kwiatkowski
|
73kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Łódź
|
Łódź, Polska
|
2014
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2014
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
2
|
| | |
Grand Prix Ułan Bator Seniorów
|
Ułan Bator, Mongolia
|
2014
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup
|
Praga, Czechy
|
2014
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2014
|
Arkadiusz Kisielewicz
|
73kg
|
3
|
| | |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2014
|
Bartosz Waśniewski
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Katowice
|
Katowice, Polska
|
2014
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Katowice
|
Katowice, Polska
|
2014
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Łódź
|
Łódź, Polska
|
2014
|
Wojciech Jelonek
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Kielce
|
Kielce, Polska
|
2014
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Kielce
|
Kielce, Polska
|
2014
|
Marcin Kwiatkowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Kielce
|
Kielce, Polska
|
2014
|
Michał Pańko
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Kielce
|
Kielce, Polska
|
2014
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów
|
Rzeszów, Polska
|
2014
|
Łukasz Szewczyk
|
73kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Piła
|
Piła, Polska
|
2014
|
Stanisław Tomaszewski
|
60kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Piła
|
Piła, Polska
|
2014
|
Michał Pańko
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Piła
|
Piła, Polska
|
2014
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów I Juniorek U20 Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2013
|
Patryk Iwaszkiewicz
|
81kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów I Juniorek U20 Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2013
|
Michał Pańko
|
90kg
|
1
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Junirorów Młodszych Opole
|
Opole, Polska
|
2013
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2013
|
Krzysztof Ciesielski
|
60kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2013
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2013
|
Łukasz Szewczyk
|
73kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Piła
|
Piła, Polska
|
2013
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Piła
|
Piła, Polska
|
2013
|
Patryk Iwaszkiewicz
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2013
|
Piotr Płoński
|
73kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2013
|
Michał Pańko
|
90kg
|
1
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2013
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
2013
|
Piotr Płoński
|
73kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów I Juniorek U20 Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2013
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów I Juniorek U20 Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2013
|
Kacper Kazimierowicz
|
+100kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Junirorów Młodszych Opole
|
Opole, Polska
|
2013
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2013
|
Maciej Kubicki
|
100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2013
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Piła
|
Piła, Polska
|
2013
|
Damian Świderek
|
55kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2013
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International SNP Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2013
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów I Juniorek U20 Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2013
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Junirorów Młodszych Opole
|
Opole, Polska
|
2013
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2013
|
Krzysztof Kiełbus
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2013
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski AZS Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2013
|
Damian Parka
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Piła
|
Piła, Polska
|
2013
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Piła
|
Piła, Polska
|
2013
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2013
|
Krzysztof Latocha
|
100kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2013
|
Patryk Iwaszkiewicz
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2013
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2013
|
Kacper Kazimierowicz
|
+100kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2013
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Europy Młodzieży U23 Praga
|
Praga, Czechy
|
2012
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Europy Juniorów U20 Porec
|
Porec, Chorwacja
|
2012
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International SNP Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2012
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2012
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2012
|
Michał Pańko
|
90kg
|
1
|
| | |
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2012
|
Arkadiusz Makarewicz
|
60kg
|
1
|
| | |
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2012
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
1
|
| | |
Otwaty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2012
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
1
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2012
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2012
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2012
|
Piotr Płoński
|
73kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2012
|
Piotr Płoński
|
73kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2012
|
Patryk Iwaszkiewicz
|
81kg
|
2
|
| | |
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2012
|
Adam Stolarczyk
|
73kg
|
2
|
| | |
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2012
|
Patryk Iwaszkiewicz
|
81kg
|
2
|
| | |
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2012
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
2
|
| | |
Otwaty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2012
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski 9 Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek I Juniorów Łódź
|
Łódź, Polska
|
2012
|
Arkadiusz Kisielewicz
|
81kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Seniorek I Seniorów Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2012
|
Łukasz Szewczyk
|
73kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2012
|
Krzysztof Kiełbus
|
60kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2012
|
Patryk Iwaszkiewicz
|
81kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2012
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2012
|
Damian Świderek
|
55kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2012
|
Arkadiusz Makarewicz
|
66kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2012
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2012
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
3
|
| | |
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2012
|
Marcin Kwiatkowski
|
73kg
|
3
|
| | |
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2012
|
Damian Parka
|
81kg
|
3
|
| | |
IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2012
|
Michał Pańko
|
90kg
|
3
|
| | |
Otwaty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2012
|
Aleksander Gali
|
90kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski 9 Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek I Juniorów Łódź
|
Łódź, Polska
|
2012
|
Arkadiusz Makarewicz
|
60kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski 9 Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek I Juniorów Łódź
|
Łódź, Polska
|
2012
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski 9 Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek I Juniorów Łódź
|
Łódź, Polska
|
2012
|
Mateusz Kwiatkowski
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2012
|
Damian Świderek
|
55kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2012
|
Arkadiusz Makarewicz
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2012
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2012
|
Rafał Kozłowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2012
|
Kevin Kissk
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2012
|
Mateusz Rudnicki
|
+100kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2012
|
Łukasz Szewczyk
|
73kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2012
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Mateusz Rudnicki
|
+100kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2011
|
Krzysztof Kiełbus
|
60kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2011
|
Łukasz Szewczyk
|
73kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2011
|
Krzysztof Kiełbus
|
60kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia
|
Bochnia, Polska
|
2011
|
Damian Szwarnowiecki
|
66kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia
|
Bochnia, Polska
|
2011
|
Piotr Płoński
|
73kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice
|
Skierniewice, Polska
|
2011
|
Mateusz Rudnicki
|
+100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2011
|
Damian Szwarnowiecki
|
66kg
|
1
|
| | |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mława
|
Mława, Polska
|
2011
|
Paweł Wituś
|
66kg
|
1
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warsaw Judo Open U20 Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2011
|
Michał Pańko
|
90kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2011
|
Tomasz Piotrowski
|
55kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2011
|
Kacper Kazimierowicz
|
+100kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2011
|
Łukasz Szewczyk
|
73kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Maciej Kubicki
|
100kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów im T. Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2011
|
Kacper Kazimierowicz
|
+100kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Patryk Iwaszkiewicz
|
81kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Kacper Kazimierowicz
|
+100kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice
|
Skierniewice, Polska
|
2011
|
Damian Szwarnowiecki
|
66kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2011
|
Piotr Płoński
|
73kg
|
2
|
| | |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mława
|
Mława, Polska
|
2011
|
Jakub Wójcik
|
100kg
|
2
|
| | |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mława
|
Mława, Polska
|
2011
|
Mateusz Rudnicki
|
+100kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International SNP Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2011
|
Jakub Wójcik
|
100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2011
|
Patryk Iwaszkiewicz
|
81kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Krzysztof Kiełbus
|
60kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Piotr Płoński
|
73kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Bartłomiej Olczak
|
90kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Mateusz Rudnicki
|
+100kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów im T. Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2011
|
Krzysztof Kiełbus
|
60kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów im T. Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2011
|
Łukasz Szewczyk
|
73kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów im T. Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2011
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów im T. Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2011
|
Michał Pańko
|
90kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Krzysztof Kiełbus
|
60kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Wojciech Jelonek
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia
|
Bochnia, Polska
|
2011
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice
|
Skierniewice, Polska
|
2011
|
Jakub Wójcik
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2011
|
Krzysztof Kiełbus
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2011
|
Karol Kurzej
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2011
|
Kacper Kazimierowicz
|
+100kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Seniorek i Seniorów Bytom
|
Bytom, Polska
|
2011
|
Jakub Wójcik
|
100kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warsaw Judo Open U20 Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2011
|
Damian Szwarnowiecki
|
73kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warsaw Judo Open U20 Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2011
|
Kacper Kazimierowicz
|
+100kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława
|
Mława, Polska
|
2010
|
Damian Szwarnowiecki
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin
|
Koszalin, Polska
|
2010
|
Jakub Wójcik
|
100kg
|
2
|
| | |
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo
|
Cetniewo, Polska
|
2010
|
Paweł Wituś
|
66kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - II Runda Opole
|
Opole, Polska
|
2010
|
Paweł Wituś
|
66kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - II Runda Opole
|
Opole, Polska
|
2010
|
Piotr Płoński
|
73kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Stalowa Wola
|
Stalowa Wola, Polska
|
2010
|
Damian Szwarnowiecki
|
66kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Stalowa Wola
|
Stalowa Wola, Polska
|
2010
|
Jakub Wójcik
|
100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2010
|
Piotr Płoński
|
73kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - I Runda Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2010
|
Mateusz Rudnicki
|
100kg
|
2
|
| | |
Warsaw Judo Open -OPP Juniorek i Juniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2010
|
Krzysztof Kiełbus
|
60kg
|
2
|
| | |
Warsaw Judo Open -OPP Juniorek i Juniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2010
|
Damian Szwarnowiecki
|
66kg
|
2
|
| | |
Warsaw Judo Open -OPP Juniorek i Juniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2010
|
Bartłomiej Olczak
|
90kg
|
2
|
| | |
Super Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2010
|
Jakub Wójcik
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2010
|
Paweł Wituś
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2010
|
Jakub Wójcik
|
100kg
|
3
|
| | |
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo
|
Cetniewo, Polska
|
2010
|
Krzysztof Ciesielski
|
60kg
|
3
|
| | |
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo
|
Cetniewo, Polska
|
2010
|
Damian Szwarnowiecki
|
66kg
|
3
|
| | |
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo
|
Cetniewo, Polska
|
2010
|
Jakub Wójcik
|
100kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - II Runda Opole
|
Opole, Polska
|
2010
|
Jakub Wójcik
|
100kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Stalowa Wola
|
Stalowa Wola, Polska
|
2010
|
Piotr Płoński
|
73kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Stalowa Wola
|
Stalowa Wola, Polska
|
2010
|
Mateusz Rudnicki
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2010
|
Krzysztof Kiełbus
|
55kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2010
|
Łukasz Szewczyk
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2010
|
Damian Szwarnowiecki
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2010
|
Grzegorz Gajerski
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2010
|
Krzysztof Latocha
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - I Runda Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2010
|
Paweł Wituś
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - I Runda Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2010
|
Piotr Płoński
|
73kg
|
3
|
| | |
Turniej Międzynarodowy EJU Juniorek i Juniorów Cetniewo
|
Cetniewo, Polska
|
2010
|
Łukasz Rudnicki
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Kadetów U17 Kielce
|
Kielce, Polska
|
2009
|
Krzysztof Kiełbus
|
50kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Kadetów U17 Kielce
|
Kielce, Polska
|
2009
|
Karol Kurzej
|
66kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce
|
Jezierzyce, Polska
|
2009
|
Mateusz Rudnicki
|
100kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2009
|
Rafał Wituś
|
66kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2009
|
Jakub Wójcik
|
100kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2009
|
Piotr Płoński
|
66kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce
|
Jezierzyce, Polska
|
2009
|
Piotr Płoński
|
73kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2009
|
Piotr Płoński
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2009
|
Bartosz Bibrowicz
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2009
|
Jakub Wójcik
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Opole
|
Opole, Polska
|
2009
|
Adam Zamęcki
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Opole
|
Opole, Polska
|
2009
|
Grzegorz Gajerski
|
73kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2009
|
Rafał Wituś
|
60kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2009
|
Piotr Płoński
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2009
|
Mateusz Rudnicki
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2009
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2009
|
Bartłomiej Bochniak
|
55kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2009
|
Adam Zamęcki
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2009
|
Grzegorz Gajerski
|
73kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2009
|
Paweł Wituś
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce
|
Jezierzyce, Polska
|
2009
|
Krzysztof Ciesielski
|
55kg
|
3
|
| | |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2009
|
Rafał Wituś
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2009
|
Mateusz Rudnicki
|
100kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2009
|
Michał Puńko
|
+100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International SNP Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2008
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorek i Juniorów Młodszych Głogów
|
Głogów, Polska
|
2008
|
Krzysztof Kiełbus
|
46kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2008
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2008
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Vienna Open
|
Wiedeń, Austria
|
2008
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Młodzieży Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
2008
|
Mariusz Kryszpin
|
+100kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Czechowice-Dziedzice
|
Czechowice-Dziedzice, Polska
|
2008
|
Jakub Wójcik
|
90kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych Rybnik
|
Rybnik, Polska
|
2008
|
Piotr Płoński
|
66kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2008
|
Jakub Wójcik
|
90kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Tallin
|
Tallin, Estonia
|
2008
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała
|
Bielsko Biała, Polska
|
2008
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała
|
Bielsko Biała, Polska
|
2008
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2008
|
Radosław Zamęcki
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Młodzieży Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
2008
|
Michał Zamęcki
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Czechowice-Dziedzice
|
Czechowice-Dziedzice, Polska
|
2008
|
Patryk Jamiński
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2008
|
Mateusz Rudnicki
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2008
|
Paweł Wituś
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2008
|
Radosław Zamęcki
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2008
|
Bartosz Bibrowicz
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Olsztyn
|
Olsztyn, Polska
|
2008
|
Paweł Wituś
|
66kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2007
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2007
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2007
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2007
|
Tomasz Buczak
|
60kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23
|
Opole, Polska
|
2007
|
Tomasz Buczak
|
60kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23
|
Wrocław, Polska
|
2006
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2006
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23
|
Wrocław, Polska
|
2006
|
Tomasz Buczak
|
60kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2006
|
Tomasz Buczak
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2006
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23
|
Gdańsk, Polska
|
2005
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów U20
|
Rybnik, Polska
|
2005
|
Tomasz Buczak
|
60kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Opole, Polska
|
2005
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Opole, Polska
|
2005
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23
|
Gdańsk, Polska
|
2005
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23
|
Gdańsk, Polska
|
2005
|
Kamil Kaźmierczak
|
100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23
|
Gdańsk, Polska
|
2005
|
Maciej Zamęcki
|
60kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Judo Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2004
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Snp Banska Bystryca
|
Bańska Bysrzyca, Słowacja
|
2004
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Opole, Polska
|
2004
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Opole, Polska
|
2004
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2004
|
Bartosz Bibrowicz
|
73kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Judo Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2004
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Snp Banska Bystryca
|
Bańska Bysrzyca, Słowacja
|
2004
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Opole, Polska
|
2004
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2004
|
Radosław Zamęcki
|
73kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Opole, Polska
|
2004
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Opole, Polska
|
2004
|
Kamil Kaźmierczak
|
100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
2004
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
2004
|
Jakub Strasburger
|
100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2004
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2004
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Opole, Polska
|
2004
|
Kamil Kaźmierczak
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Opole, Polska
|
2004
|
Jakub Strasburger
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2004
|
Tomasz Buczak
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2004
|
Tomasz Buczak
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2004
|
Maciej Zamęcki
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2004
|
Konrad Błaszko
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Rybnik, Polska
|
2003
|
Tomasz Buczak
|
55kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Rybnik, Polska
|
2003
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
2003
|
Tomasz Buczak
|
60kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2003
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2003
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2003
|
Kamil Kaźmierczak
|
100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2003
|
Tomasz Buczak
|
55kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2003
|
Stanisław Lewicki
|
81kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
2003
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Rybnik, Polska
|
2003
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Rybnik, Polska
|
2003
|
Kamil Kaźmierczak
|
100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
2003
|
Stanisław Lewicki
|
81kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży
|
Gdańsk, Polska
|
2003
|
Łukasz Koleśnik
|
100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży
|
Gdańsk, Polska
|
2003
|
Kamil Kaźmierczak
|
100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Opole, Polska
|
2003
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
2002
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2002
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Olsztyn, Polska
|
2002
|
Michał Wróbel
|
90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2002
|
Jakub Strasburger
|
90kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
2002
|
Jakub Strasburger
|
90kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
2002
|
Kamil Kaźmierczak
|
100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2002
|
Jakub Strasburger
|
90kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2002
|
Kamil Kaźmierczak
|
100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2002
|
Kamil Kaźmierczak
|
100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
2002
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2002
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2002
|
Łukasz Koleśnik
|
90kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2002
|
Łukasz Błach
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2001
|
Łukasz Koleśnik
|
81kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2001
|
Przemysław Żach
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
1999
|
Bartosz Ogrodowski
|
+100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Wrocław, Polska
|
1998
|
Paweł Jurkiewicz
|
81kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci
|
Poznań, Polska
|
1998
|
Paweł Jurkiewicz
|
81kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Wrocław, Polska
|
1998
|
Paweł Pogorzelec
|
66kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Słupsk, Polska
|
1998
|
Maciej Kalinowski
|
81kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Koszalin, Polska
|
1997
|
Krzysztof Trzebiatowski
|
78kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - MP Kadetów
|
Gdańsk, Polska
|
1997
|
Tomasz Śliz
|
71kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Koszalin, Polska
|
1997
|
Artur Nosek
|
78kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Piła, Polska
|
1991
|
Rafał Marcinkiewicz
|
+95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Grudziądz, Polska
|
1990
|
Mariusz Latała
|
95kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Radom, Polska
|
1990
|
Piotr Rusiecki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Grudziądz, Polska
|
1990
|
Jarosław Bojarski
|
65kg
|
2
|
| | |
Grand Prix Polski
|
Opole, Polska
|
1990
|
Mariusz Frankiewicz
|
71kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Grudziądz, Polska
|
1990
|
Maciej Domaradzki
|
78kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Grudziądz, Polska
|
1990
|
Bogdan Bębenek
|
86kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Grudziądz, Polska
|
1990
|
Piotr Rusiecki
|
+95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Olsztyn, Polska
|
1989
|
Mariusz Latała
|
95kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1989
|
Grzegorz Dudzik
|
65kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorek i Seniorów Helsinki
|
Helsinki, Finlandia
|
1989
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup
|
Warszawa, Polska
|
1989
|
Grzegorz Kotliński
|
78kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Olsztyn, Polska
|
1989
|
Marian Sieradzki
|
60kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Olsztyn, Polska
|
1989
|
Jan Mularczyk
|
+95kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Opole, Polska
|
1989
|
Mirosław Ksok
|
+95kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1989
|
Maciej Domaradzki
|
78kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1989
|
Rafał Marcinkiewicz
|
+95kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1989
|
Piotr Rusiecki
|
+95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1988
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Olsztyn, Polska
|
1988
|
Rafał Kubacki
|
open
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1988
|
Mirosław Ksok
|
95kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1988
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Kraków, Polska
|
1988
|
Grzegorz Kotliński
|
78kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Kraków, Polska
|
1988
|
Robert Komisarek
|
95kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Bielsko Biała, Polska
|
1988
|
Mariusz Latała
|
95kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Bielsko Biała, Polska
|
1988
|
Jan Mularczyk
|
+95kg
|
1
|
| | |
Osm Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1988
|
Mariusz Latała
|
95kg
|
1
|
| | |
Osm Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1988
|
Jan Mularczyk
|
+95kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1988
|
Marian Sieradzki
|
60kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1988
|
Jarosław Bojarski
|
65kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Olsztyn, Polska
|
1988
|
Rafał Marcinkiewicz
|
+90kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Kraków, Polska
|
1988
|
Piotr Frączek
|
60kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1988
|
Mariusz Latała
|
95kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1988
|
Jan Mularczyk
|
+95kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1988
|
Andrzej Wojdat
|
65kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1988
|
Maciej Domaradzki
|
78kg
|
2
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Świata
|
Tibilisi, ZSRR
|
1988
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1988
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1988
|
Mirosław Ksok
|
95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1988
|
Mirosław Ksok
|
95kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Bielsko Biała, Polska
|
1988
|
Bogdan Bębenek
|
86kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1988
|
Jarosław Bojarski
|
60kg
|
3
|
| | |
Osm Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1988
|
Bogdan Bembenek
|
86kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1988
|
Jan Mularczyk
|
+95kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1988
|
Rafał Marcinkiewicz
|
+95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Olsztyn, Polska
|
1988
|
Kazimierz Garczyk
|
62kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Olsztyn, Polska
|
1988
|
Robert Otczyk
|
83kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1988
|
Tomasz Wzgarda
|
68kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1988
|
Rafał Marcinkiewicz
|
+90kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Krosno, Polska
|
1988
|
Rafał Marcinkiewicz
|
+90kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Praga, CSRS
|
1987
|
Andrzej Sądej
|
86kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Europy Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1987
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Toruń, Polska
|
1987
|
Krzysztof Siębiga
|
+90kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1987
|
Piotr Frączek
|
60kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1987
|
Robert Komisarek
|
95kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1987
|
Grzegorz Tobolla
|
+95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Katowice, Polska
|
1987
|
Robert Komisarek
|
95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Katowice, Polska
|
1987
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Poznań, Polska
|
1987
|
Mirosław Ksok
|
95kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1987
|
Robert Komisarek
|
95kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Sungkop
|
Seul, Korea
|
1987
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1987
|
Piotr Rusiecki
|
+90kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Kraków, Polska
|
1987
|
Jan Mularczyk
|
+95kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1987
|
Marian Sieradzki
|
60kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1987
|
Przemysław Duszyński
|
65kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Katowice, Polska
|
1987
|
Grzegorz Tobolla
|
+95kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Koszalin, Polska
|
1987
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Koszalin, Polska
|
1987
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Koszalin, Polska
|
1987
|
Andrzej Sądej
|
open
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorek i Seniorów Paryż
|
Paryż, Francja
|
1987
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1987
|
Grzegorz Tobolla
|
+95kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Swedish Open
|
Lund, Szwecja
|
1987
|
Andrzej Sądej
|
86kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Kraków, Polska
|
1987
|
Robert Klimowicz
|
90kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Kraków, Polska
|
1987
|
Piotr Rusiecki
|
+90kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Toruń, Polska
|
1987
|
Artur Leżuch
|
75kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Toruń, Polska
|
1987
|
Rafał Marcinkiewicz
|
+90kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1987
|
Krzysztof Siembiga
|
+90kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Kraków, Polska
|
1987
|
Artur Pietruszewski
|
71kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Kraków, Polska
|
1987
|
Zbigniew Hefko
|
86kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Kraków, Polska
|
1987
|
Marian Latała
|
95kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1987
|
Robert Łukaszewicz
|
78kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1987
|
Mariusz Latała
|
95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Koszalin, Polska
|
1987
|
Mirosław Ksok
|
95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Koszalin, Polska
|
1987
|
Rafał Kubacki
|
open
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Koszalin, Polska
|
1987
|
Wojciech Reszko
|
open
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Opole, Polska
|
1987
|
Mirosław Ksok
|
95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Opole, Polska
|
1987
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1987
|
Andrzej Sądej
|
86kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Świata Młodzieży
|
Rzym, Włochy
|
1986
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Czech Cup
|
Praga, CSRS
|
1986
|
Andrzej Sądej
|
86kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Europy Juniorów
|
Leonding, Austria
|
1986
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Tri Torri Tour
|
Leonding, Austria
|
1986
|
Bogdan Bogucki
|
78kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Tri Torri Tour
|
Leonding, Austria
|
1986
|
Rafał Kubacki
|
+86kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Opole, Polska
|
1986
|
Robert Komisarek
|
95kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Opole, Polska
|
1986
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Wrocław, Polska
|
1986
|
Andrzej Sądej
|
open
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1986
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1986
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1986
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Poznań, Polska
|
1986
|
Leszek Wołowiec
|
86kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Poznań, Polska
|
1986
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Puchar Pkol Juniorów
|
Katowice, Polska
|
1986
|
Mariusz Wydro
|
60kg
|
1
|
| | |
Puchar Pkol Juniorów
|
Katowice, Polska
|
1986
|
Andrzej Myjkowski
|
65kg
|
1
|
| | |
Puchar Pkol Juniorów
|
Katowice, Polska
|
1986
|
Mariusz Kulon
|
78kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1986
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1986
|
Robert Komisarek
|
95kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Seul, Korea
|
1986
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Opole, Polska
|
1986
|
Grzegorz Tobolla
|
95kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1986
|
Bogdan Bogucki
|
78kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1986
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1986
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów
|
Poznań, Polska
|
1986
|
Mariusz Wydro
|
60kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów
|
Poznań, Polska
|
1986
|
Andrzej Myjkowski
|
65kg
|
2
|
| | |
Puchar Pkol Juniorów
|
Katowice, Polska
|
1986
|
Robert Kuriata
|
71kg
|
2
|
| | |
Puchar Pkol Juniorów
|
Katowice, Polska
|
1986
|
Zbigniew Szymański
|
+95kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów
|
Sieradz, Polska
|
1986
|
Andrzej Myjkowski
|
65kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów
|
Sieradz, Polska
|
1986
|
Grzegorz Tobolla
|
+95kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Dutch Open
|
Kerkrade, Holandia
|
1986
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Poczdam, NRD
|
1986
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1986
|
Leszek Wołowiec
|
95kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Lund, Szwecja
|
1986
|
Andrzej Sądej
|
86kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Tri Torri Tour
|
Leonding, Austria
|
1986
|
Robert Kaglik
|
60kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Tri Torri Tour
|
Leonding, Austria
|
1986
|
Leszek Wołowiec
|
+86kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Opole, Polska
|
1986
|
Jacek Czartoryski
|
68kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Opole, Polska
|
1986
|
Mariusz Latała
|
90kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Opole, Polska
|
1986
|
Piotr Frączek
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Opole, Polska
|
1986
|
Adam Grodzki
|
71kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1986
|
Mirosław Ksok
|
95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1986
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1986
|
Leszek Wołowiec
|
95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1986
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1986
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1986
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Poznań, Polska
|
1986
|
Robert Łukaszewicz
|
71kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Poznań, Polska
|
1986
|
Mariusz Kulon
|
78kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Poznań, Polska
|
1986
|
Grzegorz Tabolla
|
95kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Poznań, Polska
|
1986
|
Robert Komisarek
|
95kg
|
3
|
| | |
Puchar Pkol Juniorów
|
Katowice, Polska
|
1986
|
Andrzej Bar
|
86kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Sieradz, Polska
|
1986
|
Adam Grodzki
|
71kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Sieradz, Polska
|
1986
|
Mariusz Kulon
|
78kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Sieradz, Polska
|
1986
|
Mariusz Latała
|
95kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1986
|
Artur Pietruszewski
|
68kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1986
|
Mariusz Latała
|
90kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Kielce, Polska
|
1986
|
Tomasz Wzgarda
|
53kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Kielce, Polska
|
1986
|
Jacek Czartoryski
|
68kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Kielce, Polska
|
1986
|
Jan Mularczyk
|
+90kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Porto Sant Elpidio, Włochy
|
1985
|
Robert Kaglik
|
60kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Porto Sant Elpidio, Włochy
|
1985
|
Krzysztof Kurczyna
|
86kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Debreczyn, Węgry
|
1985
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1985
|
Krzysztof Kurczyna
|
86kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1985
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Sosnowiec, Polska
|
1985
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1985
|
Krzysztof Kurczyna
|
86kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1985
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1985
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Leszek Wołowiec
|
86kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Grzegorz Tobolla
|
95kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Piotr Frączek
|
60kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Robert Łukaszewicz
|
71kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
1985
|
Andrzej Padlewski
|
86kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Łódź, Polska
|
1985
|
Leszek Wołowiec
|
86kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Ustroń, Polska
|
1985
|
Mariusz Latała
|
+90kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Porto Sant Elpidio, Włochy
|
1985
|
Wojciech Reszko
|
+86kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1985
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1985
|
Bogdan Bogucki
|
78kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1985
|
Andrzej Sądej
|
86kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1985
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Bielsko Biała, Polska
|
1985
|
Wojciech Reszko
|
open
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Sosnowiec, Polska
|
1985
|
X Koglik
|
60kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1985
|
Mirosław Ksok
|
95kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1985
|
Robert Kaglik
|
60kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1985
|
Krzysztof Kurczyna
|
86kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1985
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Robert Komisarek
|
95kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Zbigniew Szymański
|
+95kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Mariusz Kulon
|
78kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
1985
|
Grzegorz Tobolla
|
95kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Ustroń, Polska
|
1985
|
Tomasz Krzyszowski
|
75kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1985
|
Marian Sieradzki
|
62kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Marian Sieradzki
|
57kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Zbigniew Hefko
|
90kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Porto Sant Elpidio, Włochy
|
1985
|
Rafał Kubacki
|
+86kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Porto Sant Elpidio, Włochy
|
1985
|
Mirosław Ksok
|
+86kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1985
|
Leszek Wołowiec
|
86kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Germany Open
|
Ruesselsheim, RFN
|
1985
|
Andrzej Sądej
|
86kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Bielsko Biała, Polska
|
1985
|
Andrzej Sądej
|
open
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Bielsko Biała, Polska
|
1985
|
Krzysztof Kurczyna
|
open
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Sosnowiec, Polska
|
1985
|
Andrzej Sądej
|
86kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1985
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1985
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1985
|
Bogdan Bogucki
|
78kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Leszek Wołowiec
|
86kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Robert Komisarek
|
95kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
1985
|
Mariusz Kulon
|
78kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
1985
|
Zbigniew Szymański
|
+95kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Łódź, Polska
|
1985
|
Grzegorz Tobolla
|
95kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Ustroń, Polska
|
1985
|
Marian Sieradzki
|
57kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Ustroń, Polska
|
1985
|
Zbigniew Hewko
|
90kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1985
|
Mariusz Latała
|
+90kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Tomasz Krzyszowski
|
75kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Marek Latała
|
+90kg
|
3
|
| | |
Turniej Selekcyjny Juniorów Młodszych
|
Warszawa, Polska
|
1984
|
Marian Sieradzki
|
53kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Dariusz Szczepański
|
71kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Leszek Wołowiec
|
86kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Rafał Kubacki
|
+95kg
|
1
|
| | |
Liga Juniorów
|
Słupsk, Polska
|
1984
|
Bogdan Kozera
|
78kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Mirosław Ksok
|
95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Andrzej Sądej
|
open
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Kraków, Polska
|
1984
|
Piotr Frączek
|
57kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Kraków, Polska
|
1984
|
Robert Komisarek
|
90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Kraków, Polska
|
1984
|
Rafał Kubacki
|
+90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Marian Sieradzki
|
53kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Adam Grodzki
|
68kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Grzegorz Tobolla
|
90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Rafał Kubacki
|
+90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Marian Sieradzki
|
53kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Robert Komisarek
|
90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Artur Błaszczyk
|
65kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Dariusz Kurtys
|
71kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Robert Komisarek
|
95kg
|
2
|
| | |
Liga Juniorów
|
Słupsk, Polska
|
1984
|
Piotr Frączek
|
60kg
|
2
|
| | |
Liga Juniorów
|
Słupsk, Polska
|
1984
|
Mariusz Kulon
|
78kg
|
2
|
| | |
Liga Juniorów
|
Słupsk, Polska
|
1984
|
Rafał Kubacki
|
95kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Kraków, Polska
|
1984
|
Zbigniew Hewko
|
90kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Dariusz Bańkowski
|
53kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Turniej Przyjaźni
|
Warszawa, Polska
|
1984
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Turniej Przyjaźni
|
Warszawa, Polska
|
1984
|
Krzysztof Kurczyna
|
86kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Turniej Przyjaźni
|
Warszawa, Polska
|
1984
|
Wojciech Reszko
|
open
|
3
|
| | |
Puchar Świata Ijf
|
Wiedeń, Austria
|
1984
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Piotr Fraczek
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Dariusz Kwietniewski
|
71kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Grzegorz Tobolla
|
95kg
|
3
|
| | |
Liga Juniorów
|
Słupsk, Polska
|
1984
|
Dariusz Kurtys
|
71kg
|
3
|
| | |
Liga Juniorów
|
Słupsk, Polska
|
1984
|
Robert Biskup
|
78kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Krzysztof Kurczyna
|
86kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Kraków, Polska
|
1984
|
Piotr Czeluśniak
|
53kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Kraków, Polska
|
1984
|
Robert Łukaszewicz
|
68kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Kraków, Polska
|
1984
|
Jacek Urbański
|
75kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Robert Łukaszewicz
|
68kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Krzysztof Szmaj
|
90kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Robert Łukaszewicz
|
68kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Adam Grądzki
|
68kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Grzegorz Tobolla
|
90kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Krzysztof Szmaj
|
90kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1983
|
Krzysztof Kurczyna
|
86kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1983
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Andrzej Sądej
|
86kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów Otk
|
Gdańsk, Polska
|
1983
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Łódź
|
Łódź, Polska
|
1983
|
Zbigniew Szymański
|
+90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Piotr Frączek
|
57kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Rafał Kubacki
|
+90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1983
|
Zbigniew Szymański
|
+90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
1983
|
Robert Komisarek
|
90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
1983
|
Wiesław Godlewski
|
+90kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Swedish Open Geteborg
|
Geteborg, Szwecja
|
1983
|
Krzysztof Kurczyna
|
86kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Birminham
|
Birmingham, Wielka Brytania
|
1983
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1983
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
1983
|
Mirosław Kunecki
|
+95kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów OTK Kraków
|
Kraków, Polska
|
1983
|
Edward Alkśnin
|
71kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Waldemar Zausz
|
+95kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Łódź
|
Łódź, Polska
|
1983
|
Piotr Frączek
|
57kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Łódź
|
Łódź, Polska
|
1983
|
Rafał Kubacki
|
+90kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1983
|
Piotr Frączek
|
57kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1983
|
Rafał Kubacki
|
+90kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
1983
|
Mariusz Kulon
|
83kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
1983
|
Krzysztof Przybylski
|
90kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy T. Seniorów US Open Colorado Springs
|
Colorado Springs, USA
|
1983
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Hungaria Cup Budapeszt
|
Budapeszt, Węgry
|
1983
|
Krzysztof Kurczyna
|
86kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorów Paryż
|
Paryż, Francja
|
1983
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Mediolan
|
Mediolan, Włochy
|
1983
|
Waldemar Zausz
|
+71kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Młodszych Jiczyn
|
Jiczyn, CSRS
|
1983
|
Rafał Kubacki
|
+83kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa USA Colorado Springs
|
Colorado Springs, USA
|
1983
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1983
|
Waldemar Zausz
|
+95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
1983
|
Grzegorz Romanowski
|
71kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów OTK Kraków
|
Kraków, Polska
|
1983
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów OTK Kraków
|
Kraków, Polska
|
1983
|
Mirosław Rokosz
|
95kg
|
3
|
| | |
Liga Juniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
1983
|
Rafał Kubacki
|
95kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Warszawa, Polska
|
1983
|
Zbigniew Szymański
|
+95kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
1983
|
Piotr Frączek
|
57kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
1983
|
Robert Kuriata
|
68kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1982
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1982
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1982
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Kraków, Polska
|
1982
|
Wojciech Reszko
|
open
|
1
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Świata
|
Jyvaskyla, Finlandia
|
1982
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1982
|
Waldemar Zausz
|
+95kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1982
|
Jarosław Wołowicz
|
65kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorów Rostock
|
Rostock, NRD
|
1982
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1982
|
Jarosław Wołowicz
|
65kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1982
|
Ryszard Strugała
|
+95kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Łódź, Polska
|
1982
|
Mirosław Klekowski
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Hungaria Cup
|
Budapeszt, Węgry
|
1981
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Hungaria Cup
|
Peccs, Węgry
|
1981
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorów Debreczyn
|
Debreczyn, Węgry
|
1981
|
Wojciech Reszko
|
open
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1981
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1981
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Świata Seniorów
|
Maastricht, Holandia
|
1981
|
Wojciech Reszko
|
open
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Poczdam, NRD
|
1981
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1981
|
Edward Alkśnin
|
71kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Olsztyn, Polska
|
1981
|
Zbigniew Klekowski
|
53kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Asko World Tour
|
Leonding, Austria
|
1981
|
Edward Alkśnin
|
71kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Praga, CSRS
|
1981
|
Jarosław Wołowicz
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Poczdam, NRD
|
1981
|
Edward Alkśnin
|
71kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorów Debreczyn
|
Debreczyn, Węgry
|
1981
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1981
|
Mieczysław Wasilik
|
71kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1981
|
Mirosław Ksok
|
95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Olsztyn, Polska
|
1981
|
Jerzy Szuszczyński
|
83kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Olsztyn, Polska
|
1981
|
Mirosław Kunecki
|
+90kg
|
3
|
| | |
Gps Juniorów
|
Zielona Góra, Polska
|
1981
|
Robert Kaglik
|
60kg
|
3
|
| | |
Liga Juniorów
|
Lublin, Polska
|
1981
|
Andrzej Pawłowicz
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Polish Open
|
Gdańsk, Polska
|
1980
|
Wojciech Reszko
|
open
|
1
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Świata
|
Wrocław, Polska
|
1980
|
Wojciech Reszko
|
open
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1980
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Kłobuck, Polska
|
1980
|
Jacek Dębosz
|
57kg
|
1
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Świata
|
Wrocław, Polska
|
1980
|
Andrzej Sądej
|
78kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1980
|
Edward Alkśnin
|
71kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1980
|
Waldemar Zausz
|
+95kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Kłobuck, Polska
|
1980
|
Mirosław Klekowski
|
62kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Polish Open
|
Gdańsk, Polska
|
1980
|
Edward Alkśnin
|
71kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Polish Open
|
Gdańsk, Polska
|
1980
|
Janusz Zausz
|
+95kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Praga, CSRS
|
1980
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
3
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Świata
|
Wrocław, Polska
|
1980
|
Edward Alkśnin
|
71kg
|
3
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Świata
|
Wrocław, Polska
|
1980
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1980
|
Jan Hurkot
|
86kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1980
|
Waldemar Zausz
|
open
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1980
|
Wojciech Reszko
|
open
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów German Open
|
Monachium, RFN
|
1979
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1979
|
Waldemar Zausz
|
+95kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Liberation
|
Sofia, Bułgaria
|
1979
|
Waldemar Zausz
|
open
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1979
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Włocławek, Polska
|
1979
|
Edward Alkśnin
|
65kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
1979
|
Remigiusz Dziemianowicz
|
95kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Bad Homburg, RFN
|
1978
|
Andrzej Bral
|
+95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1978
|
Edward Alkśnin
|
65kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1978
|
Andrzej Bral
|
+95kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Metz
|
Metz, Francja
|
1978
|
Waldemar Zausz
|
+95kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Poczdam, NRD
|
1978
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
2
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Świata
|
Rio De Janeiro, Brazylia
|
1978
|
Wojciech Reszko
|
open
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1978
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Kraków, Polska
|
1978
|
Wojciech Reszko
|
open
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów German Open
|
Paderborn, RFN
|
1978
|
Janusz Zausz
|
95kg
|
3
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Świata
|
Rio De Janeiro, Brazylia
|
1978
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1978
|
Waldemar Zausz
|
+95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
1977
|
Waldemar Zausz
|
+95kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów o Puchar AZS Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1977
|
Janusz Zausz
|
93kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
1977
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1977
|
Janusz Zausz
|
95kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Dutch Open
|
Kerkrade, Holandia
|
1977
|
Waldemar Zausz
|
+95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
1977
|
Janusz Zausz
|
95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Bydgoszcz, Polska
|
1977
|
Wojciech Reszko
|
open
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Bydgoszcz, Polska
|
1977
|
Janusz Zausz
|
open
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Finland Open Helsinki
|
Helsinki, Finlandia
|
1976
|
Wojciech Reszko
|
+93kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1976
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Łódź
|
Łódź, Polska
|
1976
|
Mirosław Rokosz
|
półciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Łódź
|
Łódź, Polska
|
1976
|
Andrzej Bral
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Koszalin
|
Koszalin, Polska
|
1976
|
Janusz Zausz
|
półciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Koszalin
|
Koszalin, Polska
|
1976
|
Wojciech Reszko
|
ciężka
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów o Puchar Jetro Poznań
|
Poznań, Polska
|
1976
|
Edward Alkśnin
|
63kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów o Puchar Jetro Poznań
|
Poznań, Polska
|
1976
|
Waldemar Zausz
|
+93kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Europy Młodzieży Łódź
|
Łódź, Polska
|
1976
|
Wojciech Reszko
|
+95kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Ułan Bator
|
Ułan Bator, Mongolia
|
1976
|
Jan Hurkot
|
80kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Świata Młodzieży Madryt
|
Madryt, Hiszpania
|
1976
|
Janusz Zausz
|
93kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Świata Młodzieży Madryt
|
Madryt, Hiszpania
|
1976
|
Wojciech Reszko
|
+93kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Ułan Bator
|
Ułan Bator, Mongolia
|
1976
|
Janusz Zausz
|
93kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Bad Homburg
|
Bad Homburg, RFN
|
1976
|
Janusz Zausz
|
93kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Jabloniec
|
Jabloniec, CSRS
|
1976
|
Waldemar Zausz
|
+93kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1976
|
Edward Alkśnin
|
piórkowa
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1976
|
Janusz Zausz
|
półciężka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1976
|
Wojciech Reszko
|
ciężka
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Schwerin
|
Schwerin, NRD
|
1975
|
Jarosław Wołowicz
|
63kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Młodszych Katowice
|
Katowice, Polska
|
1975
|
Jarosław Wołowicz
|
63kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1975
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Białystok
|
Białystok, Polska
|
1975
|
Jarosław Wołowicz
|
piórkowa
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Katowice
|
Katowice, Polska
|
1975
|
Wojciech Reszko
|
+93kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Europy Młodzieży Turku
|
Turku, Finlandia
|
1975
|
Wojciech Reszko
|
+93kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Młodzieży Bad Homburg
|
Bad Homburg, RFN
|
1975
|
Wojciech Reszko
|
+93kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Białystok
|
Białystok, Polska
|
1975
|
Mirosław Rokosz
|
półciężka
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Białystok
|
Białystok, Polska
|
1975
|
Andrzej Bral
|
ciężka
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Budapeszt
|
Budapeszt, Węgry
|
1974
|
Waldemar Zausz
|
+93kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Bytom
|
Bytom , Polska
|
1974
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Sofia
|
Sofia, Bułgaria
|
1974
|
Janusz Zausz
|
93kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Katowice
|
Katowice, Polska
|
1974
|
Janusz Zausz
|
93kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Bytom
|
Bytom , Polska
|
1974
|
Jarosław Paszkiewicz
|
ciężka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
1974
|
Janusz Zausz
|
półciężka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Europy Juniorów Ostenda
|
Ostenda, Belgia
|
1973
|
Janusz Zausz
|
93kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1973
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1973
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Juniorów U-20 Kraków
|
Kraków, Polska
|
1973
|
Waldemar Zausz
|
półciężka
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Katowice
|
Katowice, Polska
|
1973
|
Janusz Zausz
|
ciężka
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Sofia
|
Sofia, Bułgaria
|
1973
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Tarnów
|
Tarnów, Polska
|
1973
|
Janusz Zausz
|
półciężka
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Koszalin
|
Koszalin, Polska
|
1973
|
Krzysztof Nowak
|
średnia
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Schwerin
|
Schwerin, NRD
|
1973
|
Janusz Zausz
|
ciężka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Szczecin
|
Szczecin, Polska
|
1972
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1972
|
Jarosław Paszkiewicz
|
ciężka
|
2
|
| | |
Liga Seniorów Kraków
|
Kraków, Polska
|
1972
|
Jarosław Paszkiewicz
|
ciężka
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1972
|
Bolesław Mackiewicz
|
open
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1972
|
Janusz Szatar
|
lekka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1972
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
1972
|
Bogdan Szymkowski
|
półciężka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Koszalin
|
Koszalin, Polska
|
1971
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Liga Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1971
|
Jarosław Paszkiewicz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Koszalin
|
Koszalin, Polska
|
1971
|
Jarosław Paszkiewicz
|
ciężka
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Częstochowa
|
Częstochowa, Polska
|
1971
|
Zbigniew Szymkowski
|
ciężka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kraków
|
Kraków, Polska
|
1970
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Bratysława
|
Bratysława, CSRS
|
1970
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Europy Młodzieży Bordeaux
|
Bordeaux, Francja
|
1970
|
Waldemar Zausz
|
półciężka
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1970
|
Waldemar Zausz
|
półciężka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1970
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Koszalin
|
Koszalin, Polska
|
1970
|
Jan Hurkot
|
półciężka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kraków
|
Kraków, Polska
|
1970
|
Jarosław Paszkiewicz
|
ciężka
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Wiedeń
|
Wiedeń, Austria
|
1969
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1969
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Kraków
|
Kraków, Polska
|
1969
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Federacji Gwardia Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
1969
|
Waldemar Załusz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1969
|
Zygmunt Szewczyk
|
piórkowa
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Szczecin
|
Szczecin, Polska
|
1969
|
Józef Gicała
|
ciężka
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1969
|
Włodzimierz P
|
piórkowa
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Seniorów Chodaków
|
Chodaków, Polska
|
1969
|
Waldemar Załusz
|
półciężka
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Seniorów Chodaków
|
Chodaków, Polska
|
1969
|
Józef Gicała
|
ciężka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1968
|
Waldemar Zausz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Seniorów Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1968
|
Bolesław Mackiewicz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Bydgoszcz
|
Bydgoszcz, Polska
|
1968
|
Marian Wójcik
|
lekka
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Seniorów Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1968
|
Stanisław Siewior
|
piórkowa
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Wołomin
|
Wołomin, Polska
|
1968
|
Stanisław Siewior
|
piórkowa
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1966
|
Bolesław Mackiewicz
|
półciężka
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1966
|
Stanisław Siewior
|
piórkowa
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1965
|
Bolesław Mackiewicz
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1965
|
Jerzy Nacewicz
|
półciężka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Gdynia
|
Gdynia, Polska
|
1962
|
Jerzy Skibiński
|
średnia
|
1
|
| | |