Puchar Polski Kadetów U18 Piaseczno
|
Piaseczno, Polska
|
2024
|
Borys Błachnio
|
50kg
|
2
|
| | |
Turniej Międzynarodowy Kadetów Baltic Cup U18 Gdynia
|
Gdynia, Polska
|
2023
|
Borys Błachnio
|
50kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bytom
|
Bytom, Polska
|
2023
|
Bartłomiej Morman
|
+100kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piaseczno
|
Piaseczno, Polska
|
2023
|
Błachnio Borys
|
50kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2023
|
Bartłomiej Morman
|
+100kg
|
3
|
| | |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
|
Koszalin, Polska
|
2023
|
Borys Błachnio
|
50kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Rybnik
|
Rybnik, Polska
|
2023
|
Maciej Zacheja
|
73kg
|
3
|
| | |
International Tour SNP Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2023
|
Adrian Pełka
|
81kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych Bytom
|
Bytom, Polska
|
2023
|
Borys Błachnio
|
55kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2022
|
Bartłomiej Morman
|
+100kg
|
1
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Piła
|
Piła, Polska
|
2022
|
Łukasz Zajączkowski
|
90kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Białystok
|
Białystok, Polska
|
2022
|
Jan Kurowski
|
+90kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Piła
|
Piła, Polska
|
2022
|
Leon Bednarek
|
66kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piaseczno
|
Piaseczno, Polska
|
2022
|
Jan Kurowski
|
+90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Rybnik
|
Rybnik, Polska
|
2022
|
Bartłomiej Morman
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Piła
|
Piła, Polska
|
2022
|
Oskar Sujkowski
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Piła
|
Piła, Polska
|
2022
|
Adrian Pełka
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2021
|
Bartłomiej Morman
|
+100kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Oleśnica
|
Oleśnica, Polska
|
2021
|
Jan Kurowski
|
+90kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2021
|
Kamil Kos
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2021
|
Bartłomiej Morman
|
+100kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom
|
Bytom, Polska
|
2021
|
Jan Kurowski
|
+90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2020
|
Adrian Pełka
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Trzebnica
|
Trzebnica, Polska
|
2020
|
Adrian Pełka
|
81kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań
|
Poznań, Polska
|
2019
|
Łukasz Zajączkowski
|
90kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom
|
Bytom , Polska
|
2019
|
Bartłomiej Morman
|
+90kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Trzcianka
|
Trzcianka , Polska
|
2019
|
Łukasz Zajączkowski
|
90kg
|
2
|
| | |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Chęciny
|
Chęciny, Polska
|
2019
|
Bartłomiej Morman
|
+90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2019
|
Łukasz Zajączkowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2019
|
Bartłomiej Morman
|
+100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Puchar Polski w Judo U18 – XXI Warsaw Judo Open Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2019
|
Bartłomiej Morman
|
+90kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Puchar Polski w Judo U21 – XXI Warsaw Judo Open Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2019
|
Adrian Pełka
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew
|
Sochaczew , Polska
|
2018
|
Michał Kos
|
81kg
|
1
|
| | |
Open Twente Championships U17 Enschede Holandia
|
Enschede, Holandia
|
2018
|
Bartłomiej Morman
|
+90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło k/Warszawy
|
Mysiadło k/Warszawy, Polska
|
2018
|
Mikołaj Trześniewski
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom
|
Bytom , Polska
|
2018
|
Łukasz Zajączkowski
|
90kg
|
3
|
| | |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła
|
Piła, Polska
|
2018
|
Adrian Pełka
|
73kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia
|
Gdynia , Polska
|
2018
|
Michał Kos
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia
|
Gdynia , Polska
|
2018
|
Łukasz Zajączkowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2018
|
Maciej Zacheja
|
73kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznania
|
Luboń k/Poznań , Polska
|
2017
|
Maciej Zacheja
|
73kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznania
|
Luboń k/Poznań , Polska
|
2017
|
Mariusz Krueger
|
100kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa Wesoła
|
Warszawa Wesoła, Polska
|
2017
|
Norbert Żamojda
|
90kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las
|
Suchy Las , Polska
|
2017
|
Adrian Pełka
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2017
|
Łukasz Hatliński
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2017
|
Mariusz Krueger
|
100kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa Wesoła
|
Warszawa Wesoła, Polska
|
2017
|
Maciej Zacheja
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań
|
Mosina k/Poznań, Polska
|
2016
|
Mariusz Krueger
|
100kg
|
1
|
| | |
Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice
|
Katowice, Polska
|
2016
|
Mariusz Krueger
|
100kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole
|
Opole, Polska
|
2016
|
Leon Bednarek
|
66kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Suchy Las
|
Suchy Las, Polska
|
2016
|
Maciej Zacheja
|
66kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica
|
Oleśnica, Polska
|
2016
|
Norbert Żamojda
|
81kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń
|
Luboń, Polska
|
2016
|
Norbert Żamojda
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole
|
Opole, Polska
|
2016
|
Oskar Sujkowski
|
60kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica
|
Oleśnica, Polska
|
2016
|
Maciej Zacheja
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Kielce
|
Kielce, Polska
|
2015
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2015
|
Maciej Zacheja
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2015
|
Mariusz Krueger
|
90kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów I Juniorek Jastrzębie Zdrój
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2015
|
Michał Kubań
|
73kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2015
|
Mikołaj Trześniewski
|
90kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2015
|
Kacper Larem
|
100kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2015
|
Aleksander Kubań
|
73kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2015
|
Łukasz Hatliński
|
+100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Kielce
|
Kielce, Polska
|
2015
|
Mikołaj Trześniewski
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Kielce
|
Kielce, Polska
|
2015
|
Kacper Larem
|
100kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Piła
|
Piła, Polska
|
2015
|
Michał Kubań
|
73kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2015
|
Mariusz Krueger
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2015
|
Oskar Sujkowski
|
55kg
|
3
|
| | |
VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2014
|
Łukasz Hatliński
|
100kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2014
|
Kacper Larem
|
100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Katowice
|
Katowice, Polska
|
2014
|
Kacper Larem
|
100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów
|
Rzeszów, Polska
|
2014
|
Maciej Zacheja
|
66kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2014
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2014
|
Maciej Zacheja
|
66kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2014
|
Mikołaj Trześniewski
|
90kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2014
|
Kacper Larem
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Katowice
|
Katowice, Polska
|
2014
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
3
|
| | |
VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2014
|
Adam Klimek
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Suchy Las
|
Suchy Las, Polska
|
2014
|
Maciej Zacheja
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Kielce
|
Kielce, Polska
|
2014
|
Mariusz Krueger
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2014
|
Paweł Masiukiewicz
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Świata Żołnierzy
|
Astana, Kazachstan
|
2013
|
Kacper Larem
|
100kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2013
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2013
|
Kacper Larem
|
100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
2013
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
2
|
| | |
V Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Soczaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2013
|
Mariusz Krueger
|
90kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Piła
|
Piła, Polska
|
2013
|
Łukasz Hatliński
|
90kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
2013
|
Kacper Larem
|
100kg
|
3
|
| | |
XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Juniorki Młodsze Łódź
|
Łódź, Polska
|
2013
|
Łukasz Hatliński
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2013
|
Maciej Zacheja
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2013
|
Mariusz Krueger
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las
|
Suchy Las, Polska
|
2013
|
Łukasz Hatliński
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Piła
|
Piła, Polska
|
2013
|
Mariusz Krueger
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2012
|
Kacper Larem
|
100kg
|
1
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2012
|
Kacper Larem
|
100kg
|
1
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Seniorek I Seniorów Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2012
|
Kacper Larem
|
100kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Tibilisi
|
Tibilisi, Gruzja
|
2012
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2012
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski 9 Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek I Juniorów Łódź
|
Łódź, Polska
|
2012
|
Mariusz Krueger
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2012
|
Paweł Masiukiewicz
|
73kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Kąty Wrocławskie
|
Kąty Wrocławskie, Polska
|
2012
|
Mariusz Krueger
|
90kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup La Cruz
|
La Cruz, Wenezuela
|
2011
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2011
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
1
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów im T. Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2011
|
Mikołaj Trześniewski
|
90kg
|
1
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Seniorek i Seniorów Bytom
|
Bytom, Polska
|
2011
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
1
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Seniorek i Seniorów Bytom
|
Bytom, Polska
|
2011
|
Mikołaj Trześniewski
|
81kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Maiami
|
Maiami, USA
|
2011
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International SNP Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2011
|
Kacper Larem
|
100kg
|
2
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Maciej Zacheja
|
66kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia
|
Bochnia, Polska
|
2011
|
Mikołaj Trześniewski
|
81kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2011
|
Mikołaj Trześniewski
|
81kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Pjc World Cup San Salwador
|
San Salwador, Salwador
|
2011
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Żołnierzy Rio De Janerio
|
Rio De Janerio, Brazylia
|
2011
|
Kacper Larem
|
100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Żołnierzy Rio De Janerio
|
Rio De Janerio , Brazylia
|
2011
|
Kacper Larem
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Kacper Larem
|
100kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2011
|
Maciej Zacheja
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2011
|
Mikołaj Trześniewski
|
90kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
2011
|
Mikołaj Trześniewski
|
81kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów im T. Naskręta Sochaczew
|
Sochaczew, Polska
|
2011
|
Maciej Zacheja
|
66kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice
|
Skierniewice, Polska
|
2011
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2011
|
Maciej Zacheja
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2011
|
Kamil Prus
|
81kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Seniorek i Seniorów Bytom
|
Bytom, Polska
|
2011
|
Kacper Larem
|
100kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - II Runda Opole
|
Opole, Polska
|
2010
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2010
|
Mikołaj Trześniewski
|
81kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Lizbona
|
Lizbona, Portugalia
|
2010
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
2
|
| | |
Warsaw Judo Open -OPP Juniorek i Juniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2010
|
Mikołaj Trześniewski
|
81kg
|
2
|
| | |
Super Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2010
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn Luboń/Poznań
|
Luboń/Poznań, Polska
|
2010
|
Kacper Larem
|
100kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława
|
Mława, Polska
|
2010
|
Maciej Zacheja
|
66kg
|
3
|
| | |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2010
|
Mikołaj Trześniewski
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Stalowa Wola
|
Stalowa Wola, Polska
|
2010
|
Mikołaj Trześniewski
|
81kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - I Runda Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2010
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
3
|
| | |
Puchar Europy Juniorek Kowno
|
Kowno, Litwa
|
2010
|
Mikołaj Trześniewski
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2009
|
Kacper Larem
|
90kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
2009
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
1
|
| | |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2009
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
1
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Świata Fisu Uniwersiada Belgrad
|
Belgrad, Serbia
|
2009
|
Grzegorz Eitel
|
90kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2009
|
Paweł Żydak
|
81kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2009
|
Paweł Żydak
|
81kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Tallin
|
Tallin, Estonia
|
2009
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2009
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International SNP Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2008
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International SNP Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2008
|
Kacper Larem
|
90kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała
|
Bielsko Biała, Polska
|
2008
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała
|
Bielsko Biała, Polska
|
2008
|
Paweł Sitarski
|
+100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2008
|
Paweł Żydak
|
73kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International SNP Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2008
|
Paweł Żydak
|
81kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International SNP Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2008
|
Kacper Larem
|
90kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2008
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2008
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
1
|
| | |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2008
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Judo Cup of Dubrovnik
|
Dubrownik, Chorwacja
|
2008
|
Kacper Larem
|
90kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała
|
Bielsko Biała, Polska
|
2008
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2008
|
Paweł Żydak
|
73kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
2008
|
Kacper Larem
|
90kg
|
2
|
| | |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2008
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Świata Seniorów Open Levallois
|
Levallois, Francja
|
2008
|
Grzegorz Eitel
|
open
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Madryt
|
Madryt, Hiszpania
|
2008
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Puchar Europy Swedish Open Boras
|
Boras, Szwecja
|
2008
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Puchar Europy Swedish Open Boras
|
Boras, Szwecja
|
2008
|
Kacper Larem
|
100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Puchar Europy Finnish Open Vantaa
|
Vantaa, Finlandia
|
2008
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International SNP Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2008
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała
|
Bielsko Biała, Polska
|
2008
|
Antoni Chmielewski
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała
|
Bielsko Biała, Polska
|
2008
|
Kacper Larem
|
open
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
2008
|
Kacper Larem
|
90kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów International SNP Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2008
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Młodzieży Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
2008
|
Kacper Larem
|
90kg
|
3
|
| | |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych Rybnik
|
Rybnik, Polska
|
2008
|
Mikołaj Trześniewski
|
66kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Slovenian Open
|
Celje, Słowenia
|
2007
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2007
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2007
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2007
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup
|
Baku, Azerbejdzan
|
2007
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów German Open
|
Brunszwik, Niemcy
|
2007
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Swedish Open
|
Boras, Szweca
|
2007
|
Kacper Larem
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2007
|
Paweł Sitarski
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23
|
Opole, Polska
|
2007
|
Paweł Żydak
|
73kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2006
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23
|
Wrocław, Polska
|
2006
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23
|
Wrocław, Polska
|
2006
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów U20
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2006
|
Paweł Żydak
|
73kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów U20
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2006
|
Kacper Larem
|
90kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów The New York Open
|
New York, USA
|
2006
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Snp International
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2006
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Snp International
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2006
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2006
|
Marek Kręcielewski
|
66kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów U20
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2006
|
Mateusz Gruszczyński
|
55kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów U20
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2006
|
Piotr Owsianko
|
81kg
|
2
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Świata
|
Suwon, Korea
|
2006
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów The New York Open
|
New York, USA
|
2006
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2006
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2006
|
Grzegorz Murawiak
|
81kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2006
|
Jacek Hojczak
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2006
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2006
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2006
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Matsumae Cup
|
Vejen, Dania
|
2005
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Opole, Polska
|
2005
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Kadetów U17
|
Chełm, Polska
|
2005
|
Mateusz Gruszczyński
|
50kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów U20
|
Rybnik, Polska
|
2005
|
Kacper Larem
|
81kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Super World Cup
|
Hamburg, Niemcy
|
2005
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Opole, Polska
|
2005
|
Paweł Źydak
|
73kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Opole, Polska
|
2005
|
Przemysław Jaroszewski
|
100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów U20
|
Rybnik, Polska
|
2005
|
Paweł Źydak
|
66kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów U20
|
Rybnik, Polska
|
2005
|
Grzegorz Murawiak
|
73kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Europy Młodzieży U23
|
Kijów, Ukraina
|
2005
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Europy Juniorów U20
|
Zagrzeb, Chorwacja
|
2005
|
Kacper Larem
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Europy Kadetów U17
|
Salzburg, Austria
|
2005
|
Mateusz Gruszczyński
|
50kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Opole, Polska
|
2005
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Opole, Polska
|
2005
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów U20
|
Rybnik, Polska
|
2005
|
Jacek Hojczak
|
+100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Judo Bańska Bystrzyca
|
Bańska Bystrzyca, Słowacja
|
2004
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Snp Banska Bystryca
|
Bańska Bysrzyca, Słowacja
|
2004
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Opole, Polska
|
2004
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Opole, Polska
|
2004
|
Przemysław Jaroszewski
|
100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
2004
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2004
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Opole, Polska
|
2004
|
Tomasz Kręcielewski
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Opole, Polska
|
2004
|
Przemysław Jaroszewski
|
100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży
|
Gdańsk, Polska
|
2004
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2004
|
Jacek Hojczak
|
100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
2004
|
Mateusz Gruszczyński
|
50kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
2004
|
Kacper Larem
|
81kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2004
|
Kacper Larem
|
81kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2004
|
Jacek Hojczak
|
+100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy
|
Poznań, Polska
|
2004
|
Kacper Larem
|
73kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
2004
|
Mateusz Gruszczyński
|
50kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
2004
|
Kacper Larem
|
81kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Olsztyn, Polska
|
2004
|
Kacper Larem
|
73kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów AWorld Cup
|
Tibilisi, Gruzja
|
2004
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Opole, Polska
|
2004
|
Tomasz Kręcielewski
|
66kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Opole, Polska
|
2004
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Marcin Pintara
|
60kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Przemysław Jaroszewski
|
100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
2004
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2004
|
Grzegorz Trędowski
|
73kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Opole, Polska
|
2004
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży
|
Gdańsk, Polska
|
2004
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży
|
Gdańsk, Polska
|
2004
|
Daniel Śliwowski
|
81kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży
|
Gdańsk, Polska
|
2004
|
Hubert Borkowski
|
+100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2004
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Tarnów, Polska
|
2004
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Tarnów, Polska
|
2004
|
Jacek Hojczak
|
+100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
2004
|
Piotr Owsianko
|
81kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy
|
Poznań, Polska
|
2004
|
Bartłomiej Szot
|
73kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
2004
|
Piotr Owsianko
|
81kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Tarnów, Polska
|
2004
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Tarnów, Polska
|
2004
|
Jacek Hojczak
|
+100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Olsztyn, Polska
|
2004
|
Bartłomiej Szot
|
73kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
2004
|
Mateusz Gruszczyński
|
50kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy X Turniej Kadetów Beskidy 2004
|
Szczyrk, Polska
|
2004
|
Kacper Larem
|
73kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy X Turniej Kadetów Beskidy 2004
|
Szczyrk, Polska
|
2004
|
Piotr Owsianko
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Tomasz Kręcielewski
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Grzegorz Trędowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Przemysław Jaroszewski
|
100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Opole, Polska
|
2004
|
Paweł Źydak
|
66kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2004
|
Tomasz Kręcielewski
|
66kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
2004
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2004
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2004
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2004
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Opole, Polska
|
2004
|
Łukasz Pułkośnik
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Opole, Polska
|
2004
|
Hubert Borkowski
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Opole, Polska
|
2004
|
Maciej Lewkowicz
|
+100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży
|
Gdańsk, Polska
|
2004
|
Grzegorz Murawiak
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2004
|
Łukasz Ptaszyński
|
73kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
2004
|
Bartłomiej Szot
|
73kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy
|
Poznań, Polska
|
2004
|
Piotr Owsianko
|
81kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
2004
|
Bartłomiej Szot
|
73kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Olsztyn, Polska
|
2004
|
Piotr Owsianko
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Rybnik, Polska
|
2003
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
1
|
| | |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
|
Łowicz, Polska
|
2003
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
1
|
| | |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
|
Łowicz, Polska
|
2003
|
Przemysław Jaroszewski
|
100kg
|
1
|
| | |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
|
Łowicz, Polska
|
2003
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
2003
|
Kacper Larem
|
73kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
2003
|
Piotr Owsianko
|
81kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2003
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2003
|
Piotr Owsianko
|
81kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży
|
Gdańsk, Polska
|
2003
|
Łukasz Pułkośnik
|
60kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2003
|
Łukasz Pułkośnik
|
60kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
2003
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
2003
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Rybnik, Polska
|
2003
|
Jacek Hojczak
|
100kg
|
2
|
| | |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
|
Łowicz, Polska
|
2003
|
Grzegorz Borkowski
|
+100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
|
Ostrowiec Św., Polska
|
2003
|
Paweł Źydak
|
66kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
2003
|
Bartłomiej Szot
|
73kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
2003
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
2003
|
Kacper Larem
|
73kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
2003
|
Jacek Hojczak
|
+100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Rybnik, Polska
|
2003
|
Piotr Owsianko
|
81kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2003
|
Tomasz Kręcielewski
|
66kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2003
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2003
|
Mariusz Gulski
|
55kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Opole, Polska
|
2003
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Opole, Polska
|
2003
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2003
|
Jacek Hojczak
|
100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
2003
|
Tomasz Kręcielewski
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
2003
|
Przemysław Jaroszewski
|
100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
2003
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Rybnik, Polska
|
2003
|
Łukasz Pułkośnik
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Rybnik, Polska
|
2003
|
Tomasz Kręcielewski
|
66kg
|
3
|
| | |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
|
Łowicz, Polska
|
2003
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
2003
|
Mateusz Gruszczyński
|
46kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
2003
|
Tomasz Kręcielewski
|
73kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Rybnik, Polska
|
2003
|
Paweł Źydak
|
66kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Rybnik, Polska
|
2003
|
Grzegorz Pietrzyk
|
90kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
2003
|
Grzegorz Trędowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
2003
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
2003
|
Przemysław Jaroszewski
|
100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2003
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
2003
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży
|
Gdańsk, Polska
|
2003
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży
|
Gdańsk, Polska
|
2003
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży
|
Gdańsk, Polska
|
2003
|
Grzegorz Trędowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Opole, Polska
|
2003
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2003
|
Marek Kręcielewski
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
2002
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2002
|
Kamil Sułek
|
55kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2002
|
Łukasz Pułkośnik
|
60kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2002
|
Tomasz Kręcielewski
|
66kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Olsztyn, Polska
|
2002
|
Jacek Hojczak
|
+90kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
2002
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2002
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2002
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży
|
Rybnik, Polska
|
2002
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów AWorld Cup
|
Mińsk, Białoruś
|
2002
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Opole, Polska
|
2002
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Opole, Polska
|
2002
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
2002
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
|
Nowa Sól, Polska
|
2002
|
Grzegorz Murawiak
|
66kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
|
Nowa Sól, Polska
|
2002
|
Jacek Hojczak
|
+100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Olsztyn, Polska
|
2002
|
Daniel Śliwowski
|
73kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
2002
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2002
|
Jarosław Lewak
|
73kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2002
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
|
Nowa Sól, Polska
|
2002
|
Grzegorz Murawiak
|
60kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
|
Nowa Sól, Polska
|
2002
|
Jacek Hojczak
|
+90kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
2002
|
Grzegorz Murawiak
|
60kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
2002
|
Jacek Hojczak
|
+90kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2002
|
Tomasz Kręcielewski
|
66kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2002
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Europy Juniorów U20
|
Rotterdam, Holandia
|
2002
|
Tomasz Kręcielewski
|
66kg
|
3
|
| | |
Viii Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich
|
Szczyrk, Polska
|
2002
|
Jacek Hojczak
|
+90kg
|
3
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Świata
|
Nowy Sad, Serbia
|
2002
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów The New York Open
|
New York, USA
|
2002
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Opole, Polska
|
2002
|
Tomasz Kręcielewski
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Opole, Polska
|
2002
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Opole, Polska
|
2002
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
2002
|
Grzegorz Trędowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
2002
|
Krzysztof Trzebiatowski
|
90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
2002
|
Hubert Borkowski
|
+100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
|
Nowa Sól, Polska
|
2002
|
Piotr Żydak
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
|
Nowa Sól, Polska
|
2002
|
Bartosz Balcerzak
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
2002
|
Marek Kręcielewski
|
55kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
2002
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
2002
|
Tomasz Kręcielewski
|
66kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
2002
|
Jacek Hojczak
|
100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
|
Nowa Sól, Polska
|
2002
|
Piotr Żydak
|
55kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
|
Nowa Sól, Polska
|
2002
|
Bartosz Balcerzak
|
55kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Opole, Polska
|
2002
|
Przemysław Jaroszewski
|
90kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
2002
|
Paweł Żydak
|
55kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
2002
|
Daniel Śliwowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży
|
Rybnik, Polska
|
2002
|
Tomasz Kręcielewski
|
66kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży
|
Rybnik, Polska
|
2002
|
Przemysław Jaroszewski
|
90kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2002
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2002
|
Tomasz Kręcielewski
|
66kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2002
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2002
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup
|
Warszawa, Polska
|
2001
|
Jarosław Lewak
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdynia, Polska
|
2001
|
Jarosław Lewak
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2001
|
Kamil Sułek
|
55kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2001
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2001
|
Przemysław Jaroszewski
|
90kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2001
|
Hubert Borkowski
|
+100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdynia, Polska
|
2001
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdynia, Polska
|
2001
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdynia, Polska
|
2001
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Rybnik, Polska
|
2001
|
Grzegorz Trędowski
|
66kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Rybnik, Polska
|
2001
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2001
|
Łukasz Pułkośnik
|
55kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
2001
|
Tomasz Kręcielewski
|
60kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
2001
|
Grzegorz Murawiak
|
55kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2001
|
Grzegorz Trędowski
|
66kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2001
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2001
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2001
|
Marek Szpiglewski
|
+100kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup
|
Warszawa, Polska
|
2001
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Games Of The French S.Cs
|
Ottawa, Kanada
|
2001
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Games Of The French S.Cs
|
Ottawa, Kanada
|
2001
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdynia, Polska
|
2001
|
Kamil Sułek
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdynia, Polska
|
2001
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
C, Polska
|
2001
|
Paweł Sitarski
|
open
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
2001
|
Łukasz Kocyk
|
73kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
2001
|
Kacper Chełmicki
|
+100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2001
|
Marcin Pintara
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Europy Juniorów U20
|
Nikozja, Cypr
|
2000
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów The New York Open
|
New York, USA
|
2000
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Radom, Polska
|
2000
|
Grzegorz Trędowski
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Radom, Polska
|
2000
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2000
|
Jarosław Lewak
|
66kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2000
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
2000
|
Hubert Borkowski
|
+100kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2000
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
2000
|
Tomasz Kręcielewski
|
60kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
2000
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Europy Juniorów U20
|
Nikozja, Cypr
|
2000
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Open
|
Bytom, Polska
|
2000
|
Jarosław Lewak
|
75kg
|
2
|
| | |
Finał Grand Prix Seniorów
|
Bytom, Polska
|
2000
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
2
|
| | |
Finał Grand Prix Seniorów
|
Bytom, Polska
|
2000
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Radom, Polska
|
2000
|
Kamil Sułek
|
55kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Radom, Polska
|
2000
|
Hubert Borkowski
|
+100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2000
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
|
Łowicz, Polska
|
2000
|
Tomasz Kręcielewski
|
60kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów - Finał Turniej Mistrzów
|
Bytom, Polska
|
2000
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów - Finał Turniej Mistrzów
|
Bytom, Polska
|
2000
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Open
|
Bytom, Polska
|
2000
|
Robert Trędowski
|
75kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Radom, Polska
|
2000
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2000
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2000
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2000
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Rybnik, Polska
|
2000
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Bytom, Polska
|
2000
|
Tomasz Kręcielewski
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
2000
|
Kamil Sułek
|
55kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
2000
|
Tomasz Kręcielewski
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
2000
|
Grzegorz Trędowski
|
66kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2000
|
Artur Brzeziński
|
60kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
2000
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
2000
|
Tomasz Kręcielewski
|
60kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci
|
Świdnik, Polska
|
1999
|
Kamil Sułek
|
50kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci
|
Świdnik, Polska
|
1999
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci
|
Świdnik, Polska
|
1999
|
Hubert Borkowski
|
+100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Wrocław, Polska
|
1999
|
Kamil Sułek
|
50kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Wrocław, Polska
|
1999
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Wrocław, Polska
|
1999
|
Hubert Borkowski
|
+100kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Łódź, Polska
|
1999
|
Jarosław Lewak
|
66kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1999
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Grudziądz, Polska
|
1999
|
Kamil Sułek
|
55kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Grudziądz, Polska
|
1999
|
Hubert Borkowski
|
+100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Olsztyn, Polska
|
1999
|
Grzegorz Sułek
|
55kg
|
1
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn
|
Warszawa, Polska
|
1999
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
1999
|
Szymon Fuks
|
66kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Jastrzębie Zdrój, Polska
|
1999
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Katowice, Polska
|
1999
|
Jarosław Lewak
|
73kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Katowice, Polska
|
1999
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1999
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Olsztyn, Polska
|
1999
|
Tomasz Kręcielewski
|
55kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Europy Juniorów U20
|
Rzym, Włochy
|
1999
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1999
|
Jarosław Lewak
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1999
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Kraków, Polska
|
1999
|
Paweł Sitarski
|
+75kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Wrocław, Polska
|
1999
|
Tomasz Kręcielewski
|
50kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Łódź, Polska
|
1999
|
Artur Brzeziński
|
60kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Łódź, Polska
|
1999
|
Robert Trędowski
|
73kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1999
|
Mirosław Błachnio
|
73kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1999
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Grudziądz, Polska
|
1999
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów - Finał
|
Kraków, Polska
|
1999
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1999
|
Kamil Sułek
|
55kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii
|
Warszawa, Polska
|
1998
|
Jarosław Lewak
|
75kg
|
1
|
| | |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
|
Wrocław, Polska
|
1998
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Grudziądz, Polska
|
1998
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów Turniej Mistrzów
|
Bytom, Polska
|
1998
|
Jarosław Lewak
|
66kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Wrocław, Polska
|
1998
|
Marcin Suwała
|
100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Wrocław, Polska
|
1998
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Słupsk, Polska
|
1998
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Słupsk, Polska
|
1998
|
Hubert Borkowski
|
+100kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1998
|
Paweł Wielgołowski
|
90kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów Turniej Mistrzów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1998
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów Turniej Mistrzów - Finał
|
Gdańsk, Polska
|
1998
|
Jarosław Lewak
|
66kg
|
1
|
| | |
Światowe Igrzyska Młodzieży
|
Moskwa, Rosja
|
1998
|
Grzegorz Eitel
|
+90kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci
|
Poznań, Polska
|
1998
|
Hubert Borkowski
|
+100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1998
|
Szymon Fuks
|
66kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1998
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów Turniej Mistrzów - Finał
|
Gdańsk, Polska
|
1998
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Piła, Polska
|
1998
|
Paweł Wielgołowski
|
90kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup
|
Warszawa, Polska
|
1998
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Świata Młodzieży
|
Cali, Kolumbia
|
1998
|
Grzegorz Eitel
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Chorzów, Polska
|
1998
|
Jarosław Lewak
|
66kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Chorzów, Polska
|
1998
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
3
|
| | |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
|
Wrocław, Polska
|
1998
|
Paweł Wolski
|
60kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów Turniej Mistrzów
|
Bytom, Polska
|
1998
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Wrocław, Polska
|
1998
|
Antoni Chmielewski
|
73kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Łowicz, Polska
|
1998
|
Paweł Sitarski
|
100kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Łowicz, Polska
|
1998
|
Andrzej Bogacki
|
+100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Słupsk, Polska
|
1998
|
Dariusz Patoleta
|
100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1998
|
Hubert Borkowski
|
+100kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów Turniej Mistrzów - Finał
|
Gdańsk, Polska
|
1998
|
Andrzej Bogacki
|
+100kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Piła, Polska
|
1998
|
Antoni Chmielewski
|
81kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Piła, Polska
|
1998
|
Hubert Borkowski
|
+100kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1997
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
1
|
| | |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
|
Poznań, Polska
|
1997
|
Francesco Lepre
|
71kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - MP Kadetów
|
Gdańsk, Polska
|
1997
|
Paweł Wielgołowski
|
95kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - MP Kadetów
|
Gdańsk, Polska
|
1997
|
Grzegorz Eitel
|
+95kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1997
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Koszalin, Polska
|
1997
|
Grzegorz Eitel
|
+95kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1997
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1997
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1997
|
Paweł Sitarski
|
90kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup
|
Warszawa, Polska
|
1997
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1997
|
Rafał Batkowski
|
95kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Koszalin, Polska
|
1997
|
Paweł Wielgołowski
|
95kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1997
|
Mirosław Błachnio
|
71kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1997
|
Andrzej Bogucki
|
+95kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup
|
Warszawa, Polska
|
1997
|
Paweł Sitarski
|
95kg
|
3
|
| | |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
|
Poznań, Polska
|
1997
|
Mirosław Zantara
|
60kg
|
3
|
| | |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
|
Poznań, Polska
|
1997
|
Paweł Sitarski
|
95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1997
|
Grzegorz Eitel
|
+95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1997
|
Mirosław Błachnio
|
71kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1997
|
Robert Lubaszka
|
86kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1997
|
Paweł Sitarski
|
95kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Koszalin, Polska
|
1997
|
Szymon Fuks
|
65kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1997
|
Robert Lubaszka
|
86kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1997
|
Paweł Sitarski
|
95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1997
|
Andrzej Bogacki
|
+95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1997
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków
|
Kraków, Polska
|
1996
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1996
|
Paweł Sitarski
|
95kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Płock, Polska
|
1996
|
Grzegorz Eitel
|
+95kg
|
1
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Świata
|
Jonquiere, Kanada
|
1996
|
Andrzej Bogacki
|
open
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1996
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1996
|
Robert Lubaszka
|
86kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorówczech Cup World Cup
|
Praga, Czechy
|
1996
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup
|
Płońsk, Polska
|
1996
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Cetniewo, Polska
|
1996
|
Paweł Sitarski
|
95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków
|
Kraków, Polska
|
1996
|
Mirosław Błachnio
|
65kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Ii Olimpiada Młodzieży Kadeci
|
Bytom, Polska
|
1996
|
Maciej Kierach
|
65kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Ii Olimpiada Młodzieży Kadeci
|
Bytom, Polska
|
1996
|
Paweł Wielgołowski
|
86kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Ii Olimpiada Młodzieży Kadeci
|
Bytom, Polska
|
1996
|
Grzegorz Eitel
|
+95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1996
|
Mirosław Błachnio
|
65kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1996
|
Rafał Batkowski
|
95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1996
|
Andrzej Bogacki
|
+95kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Płock, Polska
|
1996
|
Paweł Wielgołowski
|
95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1996
|
Robert Lubaszka
|
86kg
|
3
|
| | |
Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gliwice, Polska
|
1996
|
Marcin Pintara
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1995
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
1995
|
Paweł Sitarski
|
95kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Bydgoszcz, Polska
|
1995
|
Rafał Batkowski
|
95kg
|
1
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gliwice, Polska
|
1995
|
Marcin Pintara
|
60kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
1995
|
Paweł Sitarski
|
95kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1995
|
Paweł Sitarski
|
95kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1995
|
Maciej Kierach
|
65kg
|
2
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gliwice, Polska
|
1995
|
Jacek Zawadka
|
78kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Kadetów
|
Piła, Polska
|
1995
|
Marcin Kierach
|
65kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1995
|
Mirosław Błachnio
|
65kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1995
|
Robert Lubaszka
|
86kg
|
3
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Gliwice, Polska
|
1995
|
Jacek Kowalski
|
65kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Kadetów
|
Wrocław, Polska
|
1995
|
Krzysztof Celejewski
|
95kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Kadetów
|
Piła, Polska
|
1995
|
Paweł Wielgołowski
|
86kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Kadetów
|
Piła, Polska
|
1995
|
Grzegorz Eitel
|
+95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1994
|
Mirosław Błachnio
|
65kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1994
|
Mirosław Błachnio
|
65kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1994
|
Mirosław Błachnio
|
65kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1994
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów
|
Wrocław, Polska
|
1994
|
Patryk Nowacki
|
55kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1994
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
1994
|
Marcin Pintara
|
60kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1994
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1994
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1994
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1994
|
Mirosław Błachnio
|
71kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
1994
|
Mariusz Winnicki
|
95kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1994
|
Mariusz Dymkowski
|
78kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1994
|
Robert Lubaszka
|
86kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Cetniewo, Polska
|
1993
|
Jarosław Lewak
|
71kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Radom, Polska
|
1993
|
Jarosław Lewak
|
71kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Bytom, Polska
|
1993
|
Wojciech Kaczkan
|
95kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Wroław, Polska
|
1993
|
Francesco Lepre
|
65kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1993
|
Mirosław Błachnio
|
65kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Europy Juniorów
|
Arnhem, Holandia
|
1993
|
Jarosław Lewak
|
71kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1993
|
Jarosław Lewak
|
71kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Radom, Polska
|
1993
|
Marcin Wilk
|
65kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Radom, Polska
|
1993
|
Rafał Batkowski
|
95kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Bytom, Polska
|
1993
|
Rafał Batkowski
|
95kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1993
|
Mirosław Błachnio
|
65kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1993
|
Tomasz Tuszyński
|
71kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Xx-Lecia Ozjudo W Łodźi
|
Łódź, Polska
|
1993
|
Marcin Pintara
|
60kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Radom, Polska
|
1993
|
Francesco Lepre
|
65kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Bytom, Polska
|
1993
|
Marcin Pintara
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Włocławek, Polska
|
1993
|
Francesco Lepre
|
68kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1993
|
Francesco Lepre
|
65kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1993
|
Mirosław Błachnio
|
65kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1993
|
Rafał Batkowski
|
95kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1993
|
Jacek Zawadka
|
78kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Izrael Open
|
Jerozolima, Izrael
|
1992
|
Jarosław Lewak
|
71kg
|
1
|
| | |
Misrzostwa Polski Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1992
|
Rafał Batkowski
|
95kg
|
1
|
| | |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
|
Łowicz, Polska
|
1992
|
Jacek Zawadka
|
78kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1992
|
Mariusz Winnicki
|
95kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Villach, Austria
|
1992
|
Jarosław Lewak
|
71kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Europy Juniorów
|
Jerozolima, Izrael
|
1992
|
Jarosław Lewak
|
71kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Izrael Open
|
Jerozolima, Izrael
|
1992
|
Mariusz Winnicki
|
open
|
2
|
| | |
Misrzostwa Polski Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1992
|
Jarosław Lewak
|
71kg
|
2
|
| | |
Misrzostwa Polski Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1992
|
Mariusz Winnicki
|
95kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
1992
|
Bartłomiej Kosim
|
53kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Cetniewo, Polska
|
1992
|
Jacek Zawadka
|
78kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1992
|
Rafał Batkowski
|
95kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Izrael Open
|
Jerozolima, Izrael
|
1992
|
Mariusz Winnicki
|
95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
1992
|
Francesco Lepre
|
68kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1992
|
Francesco Lepre
|
65kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
1992
|
Mariusz Dymkowski
|
75kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1992
|
Jacek Zawadka
|
78kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszyh
|
Jarocin, Polska
|
1992
|
Bartłomiej Kosim
|
53kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszyh
|
Jarocin, Polska
|
1992
|
Francesco Lepre
|
68kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1992
|
Jacek Zawadka
|
78kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1991
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Piła, Polska
|
1991
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Piła, Polska
|
1991
|
Mariusz Winnicki
|
95kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Swedish Open
|
Goeteborg, Szwecja
|
1991
|
Jacek Szymański
|
95kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1991
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów
|
Piła, Polska
|
1991
|
Jacek Szymański
|
+95kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Jarocin, Polska
|
1991
|
Cz Ornoch
|
83kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Evry, Francja
|
1991
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Europy Juniorów
|
Pieksamaeki, Finlandia
|
1991
|
Jarosław Lewak
|
65kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1991
|
Bogusław Adamczyk
|
78kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1991
|
Jacek Zawadka
|
78kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Gdańsk, Polska
|
1991
|
Jarosław Latosek
|
65kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Gdańsk, Polska
|
1991
|
Jacek Zawadka
|
78kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Gdańsk, Polska
|
1991
|
Dariusz Chojnacki
|
86kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
1991
|
Czesław Orszak
|
83kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Piła, Polska
|
1991
|
Mariusz Winnicki
|
95kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Jarocin, Polska
|
1991
|
Mariusz Dymkowski
|
75kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Koszalin, Polska
|
1990
|
Mariusz Winnicki
|
95kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Radom, Polska
|
1990
|
Mariusz Winnicki
|
95kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Jarocin, Polska
|
1990
|
Jarosław Lewak
|
68kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Wks Gwardia
|
Warszawa, Polska
|
1990
|
Marcin Pintara
|
56kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1990
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Jarocin, Polska
|
1990
|
Francesco Lepre
|
53kg
|
2
|
| | |
Grand Prix Polski
|
Bytom, Polska
|
1990
|
Tomasz Tuszyński
|
65kg
|
3
|
| | |
Grand Prix Polski
|
Kraków, Polska
|
1990
|
Bogusław Adamczyk
|
78kg
|
3
|
| | |
Grand Prix Polski
|
Opole, Polska
|
1990
|
Bogusław Adamczyk
|
78kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Jarocin, Polska
|
1990
|
Piotr Hencler
|
62kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Jarocin, Polska
|
1990
|
Jacek Szymański
|
90kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1989
|
Jacek Zawadka
|
71kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Opole, Polska
|
1989
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1989
|
Jacek Zawadka
|
71kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1989
|
Jacek Zawadka
|
71kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Kielce, Polska
|
1989
|
Marcin Pintara
|
53kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1989
|
Leszek Belkiewicz
|
57kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1989
|
Jacek Szymański
|
83kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1989
|
Mariusz Winnicki
|
90kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
1989
|
Jarosław Lewak
|
68kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1989
|
Jarosław Lewak
|
62kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup
|
Warszawa, Polska
|
1989
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Norwey Open
|
Oslo, Norwegia
|
1989
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1989
|
Henryk Frączek
|
65kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1989
|
Jacek Latosek
|
71kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1989
|
Grzegorz Wojtyński
|
65kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1989
|
Mariusz Latała
|
95kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Kielce, Polska
|
1989
|
Jacek Szymański
|
83kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Kielce, Polska
|
1989
|
Mariusz Winnicki
|
90kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Wrocław, Polska
|
1989
|
Mariusz Winnicki
|
90kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1988
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Krosno, Polska
|
1988
|
Leszek Bielkiewicz
|
57kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1988
|
Mariusz Latała
|
95kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1988
|
Henryk Frączek
|
65kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1988
|
Jacek Zawadka
|
71kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Francja, Polska
|
1988
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1988
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1988
|
Andrzej Dziemianiuk
|
65kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1988
|
Henryk Frączek
|
65kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1988
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1988
|
Henryk Frączek
|
65kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1988
|
Tomasz Tuszyński
|
71kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Kraków, Polska
|
1988
|
Tomasz Tuszyński
|
71kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1988
|
Jacek Zawadka
|
71kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Olsztyn, Polska
|
1988
|
Leszek Belkiewicz
|
57kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1988
|
Marcin Pintara
|
53kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Krosno, Polska
|
1988
|
Jarosław Lewak
|
57kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Młodszych Xl-Lecia Wks Gwardia
|
Warszawa, Polska
|
1988
|
Marcin Pintara
|
53kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1987
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Swedish Open
|
Lund, Szwecja
|
1987
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Kraków, Polska
|
1987
|
Jacek Zawadka
|
68kg
|
1
|
| | |
Osm Juniorów Młodszych
|
Sztutowo, Polska
|
1987
|
Jacek Zawadka
|
68kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1987
|
Tomasz Tuszyński
|
71kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Katowice, Polska
|
1987
|
Tomasz Tuszyński
|
71kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Koszalin, Polska
|
1987
|
Andrzej Dziemianiuk
|
65kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1987
|
Henryk Frączek
|
65kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Berlin, NRD
|
1987
|
Tomasz Tuszyński
|
71kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Kraków, Polska
|
1987
|
Leszek Belkiewicz
|
57kg
|
2
|
| | |
Osm Juniorów Młodszych
|
Sztutowo, Polska
|
1987
|
Leszek Belkiewicz
|
57kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Kraków, Polska
|
1987
|
Marek Morek
|
86kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży
|
Katowice, Polska
|
1987
|
Andrzej Kukla
|
78kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Opole, Polska
|
1987
|
Henryk Frączek
|
65kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Poznań, Polska
|
1987
|
Andrzej Dziemianiuk
|
65kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Praga, CSRS
|
1987
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Berlin, NRD
|
1987
|
Andrzej Kukla
|
78kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1987
|
Tomasz Tuszyński
|
71kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Toruń, Polska
|
1987
|
Jacek Zawadka
|
68kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1987
|
Leszek Belkiewicz
|
57kg
|
3
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1987
|
Jacek Zawadka
|
68kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Koszalin, Polska
|
1987
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Lund, Szwecja
|
1986
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1986
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1986
|
Andrzej Dziemianiuk
|
65kg
|
1
|
| | |
Otk Juniorów
|
Sieradz, Polska
|
1986
|
Andrzej Kukla
|
78kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Matsumae Cup
|
Wiedeń, Austria
|
1986
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Opole, Polska
|
1986
|
Grzegorz Wojtyński
|
53kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Opole, Polska
|
1986
|
Tomasz Tuszyński
|
65kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1986
|
Andrzej Dziemianiuk
|
65kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1986
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1986
|
Marek Świątek
|
65kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1986
|
Grzegorz Wojtyński
|
53kg
|
2
|
| | |
Otk Juniorów Młodszych
|
Kielce, Polska
|
1986
|
Grzegorz Wojtyński
|
53kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Kodokan Cup
|
Tokio, Japonia
|
1986
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Hungaria Cup
|
Budapeszt, Węgry
|
1986
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Us Open
|
Colorado Springs, USA
|
1986
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Czech Cup
|
Praga, CSRS
|
1986
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Opole, Polska
|
1986
|
Jarosław Latosek
|
62kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Wrocław, Polska
|
1986
|
Andrzej Dziemianiuk
|
65kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1986
|
Andrzej Dziemianiuk
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Lund, Szwecja
|
1985
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Tomasz Tuszyński
|
65kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
1985
|
Tomasz Tuszyński
|
65kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Łódź, Polska
|
1985
|
Tomasz Tuszyński
|
65kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Łódź, Polska
|
1985
|
Piotr Tuszyński
|
71kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1985
|
Jarosław Latosek
|
57kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Sosnowiec, Polska
|
1985
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1985
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Gdańsk, Polska
|
1985
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Andrzej Kukla
|
78kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Łódź, Polska
|
1985
|
Marek Morek
|
83kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Marek Morek
|
83kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Shoriki Cup
|
Tokio, Japonia
|
1985
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Hungaria Cup
|
Budapeszt, Węgry
|
1985
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Młodszych
|
Rostock, NRD
|
1985
|
Dariusz Winiarski
|
62kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1985
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Sosnowiec, Polska
|
1985
|
Andrzej Dziemianiuk
|
65kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Piotr Tuszyński
|
65kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Tomasz Tuszyński
|
65kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Robert Łukaszewicz
|
71kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1985
|
Andrzej Padlewski
|
86kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Koszalin, Polska
|
1985
|
Andrzej Tyburcz
|
95kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Asko World Tour
|
Leonding, Austria
|
1984
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Turniej Przyjaźni
|
Warszawa, Polska
|
1984
|
Andrzej Dziemianiuk
|
60kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1984
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
1
|
| | |
Liga Juniorów
|
Słupsk, Polska
|
1984
|
Tomasz Tuszyński
|
65kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Kraków, Polska
|
1984
|
Paweł Lewandowski
|
83kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Tomasz Tuszyński
|
62kg
|
1
|
| | |
Turniej Selekcyjny Juniorów Młodszych
|
Warszawa, Polska
|
1984
|
Aleksij Makutonin
|
53kg
|
2
|
| | |
Turniej Selekcyjny Juniorów Młodszych
|
Warszawa, Polska
|
1984
|
Adam Borkowski
|
68kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Andrzej Kukla
|
78kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Kraków, Polska
|
1984
|
Jacek Rybicki
|
53kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Kraków, Polska
|
1984
|
Tomasz Tuszyński
|
68kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Piotr Tuszyński
|
68kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Paweł Lewandowski
|
83kg
|
2
|
| | |
Puchar Świata Ijf
|
Wiedeń, Austria
|
1984
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Świata
|
Strasbourg, Francja
|
1984
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Koszalin, Polska
|
1984
|
Andrzej Padlewski
|
86kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1984
|
Andrzej Padlewski
|
86kg
|
3
|
| | |
Liga Juniorów
|
Słupsk, Polska
|
1984
|
Andrzej Padlewski
|
86kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Poznań, Polska
|
1984
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Kraków, Polska
|
1984
|
Aleksij Makutonin
|
57kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1983
|
Marek Rybicki
|
60kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1983
|
Marek Rybicki
|
60kg
|
1
|
| | |
Liga Seniorów
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Rafał Serwadczak
|
53kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Robert Komisarek
|
90kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów German Open Mannheim
|
Mannheim, RFN
|
1983
|
Andrzej Dziemianiuk
|
60kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorów Paryż
|
Paryż, Francja
|
1983
|
Andrzej Dziemianiuk
|
60kg
|
2
|
| | |
Liga Seniorów
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Andrzej Dziemianiuk
|
65kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów Otk
|
Gdańsk, Polska
|
1983
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Adam Grodzki
|
62kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Krzysztof Szmaj
|
90kg
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Wiesław Koluch
|
+90kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy T. Seniorów US Open Colorado Springs
|
Colorado Springs, USA
|
1983
|
Andrzej Dziemianiuk
|
60kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Birminham
|
Birmingham, Wielka Brytania
|
1983
|
Marek Rybicki
|
67kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowe Mistrzostwa USA Colorado Springs
|
Colorado Springs, USA
|
1983
|
Andrzej Dziemianiuk
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1983
|
Andrzej Dziemianiuk
|
65kg
|
3
|
| | |
Liga Seniorów
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Marian Psurski
|
71kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów Otk
|
Gdańsk, Polska
|
1983
|
Andrzej Dziemianiuk
|
65kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1983
|
Andrzej Padlewski
|
86kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Adam Grabowski
|
53kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Aleksij Makutonin
|
53kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Piotr Tuszyński
|
62kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Tomasz Tuszyński
|
62kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Robert Łukaszewicz
|
68kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Poznań, Polska
|
1983
|
Artur Stachowiak
|
75kg
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych
|
Opole, Polska
|
1983
|
Aleksij Makutonin
|
53kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Olsztyn, Polska
|
1982
|
Marek Rybicki
|
60kg
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
|
Łódź, Polska
|
1982
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
1
|
| | |
Spartakiada Gwardyjska Juniorów Ułan Bator
|
Ułan Bator, Mongolia
|
1982
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Hungaria Cup
|
Budapeszt, Węgry
|
1982
|
Adam Adamczyk
|
86kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1982
|
Marek Rybicki
|
60kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorów Rostock
|
Rostock, NRD
|
1982
|
Andrzej Dziemianiuk
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1982
|
Adam Adamczyk
|
86kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Tuluza, Francja
|
1981
|
Marek Rybicki
|
60kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorów Debreczyn
|
Debreczyn, Węgry
|
1981
|
Andrzej Dziemianiuk
|
60kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1981
|
Andrzej Dziemianiuk
|
60kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1981
|
Marek Rybicki
|
60kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów German Open U21
|
Bad Homburg, RFN
|
1981
|
Marek Rybicki
|
65kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Moskwa, ZSRR
|
1981
|
Piotr Żydaczewski
|
+95kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Poczdam, NRD
|
1981
|
Andrzej Dziemianiuk
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1981
|
Marek Rybicki
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1981
|
Janusz Podgórny
|
60kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Bielsko Biała, Polska
|
1981
|
Piotr Żydaczewski
|
+95kg
|
3
|
| | |
Gps Juniorów
|
Zielona Góra, Polska
|
1981
|
Robert Pastelan
|
71kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bytom, Polska
|
1980
|
Andrzej Dziemianiuk
|
60kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Kłobuck, Polska
|
1980
|
Marek Rybicki
|
62kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Kłobuck, Polska
|
1980
|
Robert Lubelski
|
75kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Kłobuck, Polska
|
1980
|
Piotr Żydaczewski
|
+90kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Dutch Open
|
Kerkrade, Holandia
|
1979
|
Adam Adamczyk
|
78kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Q, Polska
|
1979
|
Piotr Półtorak
|
75kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
1979
|
Sławomir Smater
|
60kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Berlin, NRD
|
1979
|
Andrzej Dziemianiuk
|
60kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Lipsk, NRD
|
1979
|
Adam Adamczyk
|
78kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorów Bruksela
|
Bruksela, Belgia
|
1979
|
Adam Adamczyk
|
78kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Włocławek, Polska
|
1979
|
Adam Adamczyk
|
78kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
|
Q, Polska
|
1979
|
Piotr Zydaczewski
|
+90kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1978
|
Adam Adamczyk
|
78kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Metz
|
Metz, Francja
|
1978
|
Adam Adamczyk
|
80kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorów Helsinki
|
Helsinki, Finlandia
|
1978
|
Adam Adamczyk
|
78kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Dutch Open
|
Kerkrade, Holandia
|
1978
|
Adam Adamczyk
|
78kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Dutch Open
|
Kerkrade, Holandia
|
1978
|
Adam Adamczyk
|
78kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Jigoro Kano
|
Tokio, Japonia
|
1978
|
Adam Adamczyk
|
78kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Kraków, Polska
|
1978
|
Waldemar Ogończyk
|
95kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów
|
Warszawa, Polska
|
1978
|
Zbigniew Krauze
|
95kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Wrocław, Polska
|
1978
|
Zbigniew Krauze
|
86kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorów Ludwigshafen
|
Ludwigshafen, RFN
|
1977
|
Adam Adamczyk
|
78kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Dutch Open
|
Kerkrade, Holandia
|
1977
|
Adam Adamczyk
|
80kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
1977
|
Adam Adamczyk
|
78kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
1977
|
Stanisław Mieczkowski
|
65kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Warszawa, Polska
|
1977
|
Adam Adamczyk
|
78kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów
|
Tibilisi, ZSRR
|
1977
|
Adam Adamczyk
|
78kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów
|
Bydgoszcz, Polska
|
1977
|
Władysław Gnarowski
|
+95kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Dutch Open Kerkrade
|
Kerkrade, Holandia
|
1976
|
Adam Adamczyk
|
80kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorów Kijów
|
Kijów, ZSRR
|
1976
|
Adam Adamczyk
|
78kg
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Im.J. Kano Tokio
|
Tokio, Japonia
|
1976
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Dutch Open Kerkrade
|
Kerkrade, Holandia
|
1976
|
Stanisław Mieczkowski
|
63kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1976
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Wiedeń
|
Wiedeń, Austria
|
1975
|
Adam Adamczyk
|
80kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Świata Seniorów Wiedeń
|
Wiedeń, Austria
|
1975
|
Adam Adamczyk
|
80kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorów Lyon
|
Lyon, Francja
|
1975
|
Adam Adamczyk
|
80kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1975
|
Stanisław Mieczkowski
|
63kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Tibilisi
|
Tibilisi, Gruzja
|
1975
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1975
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Łódź
|
Łódź, Polska
|
1975
|
Marian Psurski
|
lekka
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1974
|
Adam Adamczyk
|
80kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Bytom
|
Bytom , Polska
|
1974
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Bytom
|
Bytom , Polska
|
1974
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Europy Seniorów Londyn
|
Londyn, Wielka Brytania
|
1974
|
Adam Adamczyk
|
80kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1974
|
Władysław Gnarowski
|
+93kg
|
3
|
| | |
Akademickie Mistrzostwa Świata Bruksela
|
Bruksela, Belgia
|
1974
|
Adam Adamczyk
|
open
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole
|
Opole, Polska
|
1974
|
Zbigniew Kulczyk
|
półciężka
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Hammelburg
|
Hammelburg, RFN
|
1973
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Hammelburg
|
Hammelburg, RFN
|
1973
|
Władysław Gnarowski
|
ciężka
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1973
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Dutch Open Kerkrade
|
Kerkrade, Holandia
|
1973
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1973
|
Stanisław Mieczkowski
|
63kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1973
|
Adam Adamczyk
|
80kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1973
|
Władysław Gnarowski
|
+93kg
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1973
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Budapeszt
|
Budapeszt, Węgry
|
1973
|
Marian Psurski
|
70kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Budapeszt
|
Budapeszt, Węgry
|
1973
|
Piotr Liese
|
80kg
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Dutch Open Kerkrade
|
Kerkrade, Holandia
|
1973
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1973
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1973
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1973
|
Andrzej Łukasiak
|
63kg
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1973
|
M. Kurowski
|
+93kg
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1973
|
Andrzej Łukasiak
|
piórkowa
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1973
|
Władysław Gnarowski
|
ciężka
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1972
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1972
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1972
|
Władysław Gnarowski
|
ciężka
|
1
|
| | |
Liga Seniorów Kraków
|
Kraków, Polska
|
1972
|
Władysław Gnarowski
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Pionu Gwardyjskiego Olsztyn
|
Olsztyn, Polska
|
1972
|
Robert Ornoch
|
piórkowa
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Frankfurt nad Odrą
|
Frankfurt n. Odrą, NRD
|
1972
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Opole
|
Opole, Polska
|
1972
|
Robert Ornoch
|
piórkowa
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Gwardii Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1972
|
Mirosław Rybarczyk
|
70kg
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Pionu Gwardyjskiego Olsztyn
|
Olsztyn, Polska
|
1972
|
Marian Psurski
|
lekka
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Poczdam
|
Poczdam, NRD
|
1972
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Bratysława
|
Bratysława, CSRS
|
1971
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Bratysława
|
Bratysława, CSRS
|
1971
|
Adam Adamczyk
|
półciężka
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Sofia
|
Sofia, Bułgaria
|
1971
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Katowice
|
Katowice, Polska
|
1971
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Sofia
|
Sofia, Bułgaria
|
1971
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Steyer
|
Steyer, Austria
|
1971
|
Piotr Liese
|
średnia
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Katowice
|
Katowice, Polska
|
1971
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Gdańsk
|
Gdańsk, Polska
|
1971
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1971
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
3
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Częstochowa
|
Częstochowa, Polska
|
1971
|
Robert Ornoch
|
piórkowa
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Steyer
|
Steyer, Austria
|
1971
|
Stanisław Mieczkowski
|
lekka
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Steyer
|
Steyer, Austria
|
1971
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Koszalin
|
Koszalin, Polska
|
1971
|
Marek Strauss
|
ciężka
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1970
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1970
|
Mirosław Rybarczyk
|
lekka
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1970
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1970
|
Witold Gąstał
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kraków
|
Kraków, Polska
|
1970
|
Adam Adamczyk
|
średnia
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kraków
|
Kraków, Polska
|
1970
|
Władysław Gnarowski
|
ciężka
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Seniorów Gdynia
|
Gdynia, Polska
|
1970
|
Piotr Liese
|
średnia
|
2
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Linz
|
Linz, Austria
|
1970
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1970
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1970
|
Andrzej Pawlak
|
lekka
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Seniorów Gdynia
|
Gdynia, Polska
|
1970
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Szczecin
|
Szczecin, Polska
|
1969
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Szczecin
|
Szczecin, Polska
|
1969
|
Władysław Gnarowski
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1969
|
Władysław Gnarowski
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Federacji Gwardia Seniorów Opole
|
Opole, Polska
|
1969
|
Władysław Gnarowski
|
ciężka
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej 20-Latków Białystok
|
Białystok, Polska
|
1969
|
Waldemar Ogończyk
|
półciężka
|
1
|
| | |
Ogólnopolski Turniej 20-Latków Białystok
|
Białystok, Polska
|
1969
|
Władysław Gnarowski
|
ciężka
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich Berlin
|
Berlin, NRD
|
1969
|
Waldemar Ogończyk
|
półciężka
|
1
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1969
|
Mirosław Rybarczyk
|
lekka
|
2
|
| | |
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Wrocław
|
Wrocław, Polska
|
1969
|
Władysław Gnarowski
|
ciężka
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1969
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
2
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1969
|
Władysław Gnarowski
|
ciężka
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1969
|
Mirosław Rybarczyk
|
piórkowa
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1969
|
Piotr Liese
|
lekka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1969
|
Jan Ejgert
|
półciężka
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1969
|
Tadeusz Konowrocki
|
półciężka
|
3
|
| | |
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Seniorów Chodaków
|
Chodaków, Polska
|
1969
|
Władysław Gnarowski
|
ciężka
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Budapeszt
|
Budapeszt, Węgry
|
1968
|
Piotr Liese
|
średnia
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1968
|
Władysław Gnarowski
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Seniorów Wołomin
|
Wołomin, Polska
|
1968
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Europy Juniorów Londyn
|
Londyn, Wielka Brytania
|
1968
|
Piotr Liese
|
lekka
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Bydgoszcz
|
Bydgoszcz, Polska
|
1968
|
Władysław Gnarowski
|
półciężka
|
2
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1968
|
Edward Pokorny
|
średnia
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Bydgoszcz
|
Bydgoszcz, Polska
|
1968
|
Piotr Liese
|
lekka
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Młodzieży Bydgoszcz
|
Bydgoszcz, Polska
|
1968
|
Jan Ejgert
|
półciężka
|
3
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1967
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
1
|
| | |
Międzynarodowy Turniej Juniorów Wojska Polskiego Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1967
|
Władysław Gnarowski
|
ciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Słupsk
|
Słupsk, Polska
|
1966
|
Janusz Beczek
|
półciężka
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Słupsk
|
Słupsk, Polska
|
1966
|
Stanisław Mieczkowski
|
piórkowa
|
3
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1965
|
Ryszard Pokorny
|
średnia
|
1
|
| | |
Mistrzostwa Polski Juniorów Warszawa
|
Warszawa, Polska
|
1965
|
Tadeusz Konowrocki
|
półciężka
|
2
|
| | |