Facebook

Karta klubu: KS GWARDIA Łódź

podstawowe dane, historia, osiagnięcia

Nazwa klubu: KS GWARDIA Łódź

Łączna ilosć punktów: 15171pkt

 

Pozycja w klubowym rankingu ogólnym 23

 

Przebieg punktowy sukcesów klubu

1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1996 1997 1998 1999 2000 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017

 

10 nabardziej utytułowanych zawodników

Beta Aleksander Szczegóły
Banaszczyk Jerzy Szczegóły
Deka Piotr Szczegóły
Ciemieniewski Jarosław Szczegóły
Anderwald Bartłomiej Szczegóły
Pacholczyk Zbigniew Szczegóły
Beczkowski Piotr Szczegóły
Popiel Damian Szczegóły
Końca Rafał Szczegóły
Żeleński-Olczak Piotr Szczegóły

 

Inne (dawne) nazwy tego klubu

GWARDIA Łódź, GWARDIA Łódż, PKS Łódź, ŁPKS GWARDIA Łódź, KS GWARDIA Łódź,

 

Lista sukcesów klubu

Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup European Open Katowice, Polska 2017
Aleksander Beta 66kg 3
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Suchy Las, Polska 2015
Patryk Leśniak 66kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Tallin, Estonia 2014
Aleksander Beta 66kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Katowice, Polska 2014
Aleksander Beta 66kg 1
Puchar Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań, Polska 2014
Damian Popiel 66kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów (Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi) Łódź, Polska 2014
Paweł Brot 81kg 2
VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew, Polska 2014
Bartosz Gruszczyński 81kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Suchy Las, Polska 2014
Aleksander Beta 66kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów, Polska 2014
Damian Popiel 66kg 3
Otwarty Puchar Polski Seniorów I Seniorek Opole, Polska 2013
Aleksander Beta 66kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Junirorów Młodszych Opole, Polska 2013
Paweł Brot 73kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek - X Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Łódź, Polska 2013
Paweł Brot 73kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2013
Aleksander Beta 66kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2013
Piotr Żeleński-Olczak 100kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Luboń/Poznań, Polska 2012
Aleksander Beta 66kg 1
Otwarty Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2012
Aleksander Beta 66kg 2
Otwarty Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2012
Borys Birkowski 73kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży  Opole, Polska 2012
Borys Birkowski 73kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży  Opole, Polska 2012
Piotr Żeleński-Olczak 100kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży  Opole, Polska 2012
Aleksander Beta 66kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2011
Aleksander Beta 66kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych Im T. Naskręta Sochaczew, Polska 2011
Piotr Żeleński-Olczak 100kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2011
Damian Popiel 66kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2011
Piotr Żeleński-Olczak 100kg 1
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo, Polska 2011
Damian Popiel 66kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych Im T. Naskręta Sochaczew, Polska 2011
Damian Popiel 66kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2011
Jan Brot 73kg 2
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo, Polska 2011
Piotr Żeleński-Olczak 100kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2011
Rafał Końca 66kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2011
Piotr Żeleński-Olczak 100kg 3
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole, Polska 2011
Aleksander Beta 66kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych Im T. Naskręta Sochaczew, Polska 2011
Paweł Brot 66kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2011
Paweł Brot 66kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp Bańska Bystrzyca, Słowacja 2010
Aleksander Beta 66kg 1
Otwarte Mistrzostwa Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Cetniewo, Polska 2010
Bartłomiej Anderwald +100kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2010
Piotr Żeleński-Olczak 90kg 1
Super Puchar Polski Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2010
Aleksander Beta 66kg 2
Super Puchar Polski Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2010
Piotr Deka +100kg 2
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Mława, Polska 2010
Daniel Bielecki 100kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2010
Daniel Bielecki 100kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2010
Aleksander Beta 66kg 2
Puchar Polski Seniorek I Seniorów-I Runda Warszawa, Polska 2010
Aleksander Beta 66kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp Bańska Bystrzyca, Słowacja 2010
Piotr Deka +100kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Luboń/Poznań, Polska 2010
Borys Birkowski 73kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Luboń/Poznań, Polska 2010
Bartłomiej Anderwald +100kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Mława, Polska 2010
Piotr Żeleński-Olczak 90kg 3
Otwarte Mistrzostwa Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Cetniewo, Polska 2010
Rafał Końca 66kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów - Ii Runda Opole, Polska 2010
Rafał Końca 66kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów - Ii Runda Opole, Polska 2010
Piotr Deka +100kg 3
Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Stalowa Wola, Polska 2010
Rafał Końca 66kg 3
Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł Skierniewice, Polska 2010
Patryk Wąs 46kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów-I Runda Warszawa, Polska 2010
Piotr Deka +100kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2009
Bartłomiej Anderwald +100kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Opole, Polska 2009
Aleksander Beta 66kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2009
Piotr Deka +100kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp Bańska Bystrzyca, Słowacja 2009
Piotr Deka +100kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2009
Damian Popiel 60kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Opole, Polska 2009
Borys Birkowski 66kg 3
Mistrzostwa Polski Kadetów U17 Głogów, Polska 2008
Damian Popiel 55kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Puchar Europy Swedish Open Boras, Szwecja 2008
Piotr Deka +100kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2008
Piotr Deka +100kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko Biała, Polska 2008
Bartłomiej Anderwald +100kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2008
Bartłomiej Anderwald +100kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Wrocław, Polska 2008
Aleksander Beta 60kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp Bańska Bystrzyca, Słowacja 2007
Piotr Deka +100kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Opole, Polska 2007
Piotr Deka +100kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Rybnik, Polska 2007
Rafał Końca 66kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Rybnik, Polska 2007
Bartłomiej Anderwald 100kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Jastrzębie Zdrój, Polska 2006
Bartłomiej Anderwald 100kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Jastrzębie Zdrój, Polska 2006
Piotr Deka +100kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Rybnik, Polska 2005
Piotr Deka +100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Bartłomiej Anderwald 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Bartłomiej Anderwald 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Gdańsk, Polska 2004
Jarosław Stan 100kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2004
Adam Sokolnicki 90kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Warszawa, Polska 2004
Jarosław Ciemieniewski 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2004
Jarosław Ciemieniewski 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2004
Jarosław Ciemieniewski 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2004
Bartłomiej Anderwald 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2004
Jarosław Stan 100kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy Poznań, Polska 2004
Bartłomiej Anderwald 90kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Rybnik, Polska 2003
Bartłomiej Bzoma 81kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Gdańsk, Polska 2003
Jarosław Ciemieniewski 100kg 1
Międzynarodowy Turniej Juniorów EjuA Cetniewo, Polska 2003
Bartłomiej Bzoma 81kg 2
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Łowicz, Polska 2003
Jarosław Ciemieniewski 100kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2003
Bartłomiej Anderwald 81kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Rybnik, Polska 2003
Piotr Deka +90kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Ostrowiec Św., Polska 2003
Piotr Deka 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Rybnik, Polska 2003
Jarosław Stan 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Warszawa, Polska 2003
Jarosław Ciemieniewski 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Jastrzębie Zdrój, Polska 2003
Piotr Deka 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2003
Jarosław Ciemieniewski 100kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Poznań, Polska 2002
Jarosław Ciemieniewski 100kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2002
Bartosz Bzoma 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Bielsko Biała, Polska 2000
Jarosław Ciemieniewski 90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Grudziądz, Polska 1999
Jarosław Ciemieniewski 90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Grudziądz, Polska 1999
Łukasz Drewicz 55kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci Poznań, Polska 1998
Jarosław Chmielewski 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1998
Jarosław Ciemieniewski 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Słupsk, Polska 1998
Łukasz Drewicz 50kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1998
Łukasz Drewicz 50kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Piła, Polska 1998
Jarosław Ciemieniewski 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Piła, Polska 1998
Jarosław Gorzelak +100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Koszalin, Polska 1997
Jarosław Ciemieniewski 86kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1997
Jarosław Ciemieniewski 86kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - MP Kadetów Gdańsk, Polska 1997
Jarosław Ciemieniewski 86kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Koszalin, Polska 1997
Krzysztof Malinowski 50kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Płock, Polska 1996
Dariusz Dziśnieński 95kg 3
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1994
Adam Iżykiewicz 60kg 2
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1994
Mariusz Dymkowski 78kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa, Polska 1993
Jerzy Banaszczyk 65kg 3
Liga Seniorów Bytom, Polska 1993
Piotr Beczkowski 65kg 3
Otk Juniorów Młodszyh Wrocław, Polska 1993
Sebastian Hartliński 83kg 3
Liga Seniorów Wrocław, Polska 1993
Piotr Beczkowski 65kg 3
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Łowicz, Polska 1992
Piotr Beczkowski 65kg 2
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Łowicz, Polska 1992
Sławomir Patuszczyk 95kg 2
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Łowicz, Polska 1992
Andrzej Krajewski 71kg 3
Liga Seniorów Bielsko Biała, Polska 1992
Piotr Beczkowski 65kg 3
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1991
Jerzy Banaszczyk 65kg 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Poznań, Polska 1991
Adam Iżykiewicz 62kg 2
Grand Prix Polski Bytom, Polska 1990
Jerzy Banaszczyk 60kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Grudziądz, Polska 1990
Piotr Beczkowski 60kg 1
Otk Juniorów Radom, Polska 1990
Piotr Beczkowski 60kg 1
Otk Juniorów Młodszych Jarocin, Polska 1990
Adam Jżykiewicz 62kg 1
Otk Juniorów Radom, Polska 1990
Andrzej Krajewski 65kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko Biała, Polska 1990
Jerzy Banaszczyk 60kg 3
Grand Prix Polski Kraków, Polska 1990
Jerzy Banaszczyk 60kg 3
Grand Prix Polski Opole, Polska 1990
Jerzy Banaszczyk 60kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Warszawa, Polska 1989
Jerzy Banaszczyk 60kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Gdańsk, Polska 1989
Leszek Beczkowski 60kg 1
Liga Seniorów Bytom, Polska 1989
Jerzy Banaszczyk 60kg 2
Otk Juniorów Gdańsk, Polska 1989
Piotr Beczkowski 60kg 3
Otk Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1989
Piotr Jędrzejczak 62kg 3
Liga Seniorów Wrocław, Polska 1988
Jerzy Banaszkiewicz 60kg 2
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Bielsko Biała, Polska 1988
Robert Klimowicz 95kg 3
Osm Juniorów Olsztyn, Polska 1988
Robert Klimowicz 95kg 3
Otk Juniorów Wrocław, Polska 1988
Robert Klimowicz 95kg 3
Otk Juniorów Młodszych Toruń, Polska 1987
Tomasz Placek 68kg 2
Otk Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1987
Piotr Beczkowski 57kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Koszalin, Polska 1987
Jerzy Banaszczyk 60kg 2
Liga Seniorów Poznań, Polska 1987
Jerzy Banaszczyk 60kg 2
Otk Juniorów Młodszych Toruń, Polska 1987
Andrzej Krajewski 62kg 3
Otk Juniorów Młodszych Toruń, Polska 1987
Robert Klimonicz 90kg 3
Otk Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1987
Andrzej Krajewski 62kg 3
Otk Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1987
Robert Klimowicz 90kg 3
Otk Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1987
Marcin Mirek-Olcha +90kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Koszalin, Polska 1987
Adam Szyszczyński 86kg 3
Liga Seniorów Opole, Polska 1987
Zbigniew Pacholczyk 65kg 3
Otk Juniorów Sieradz, Polska 1986
Paweł Matczak +95kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Warszawa, Polska 1986
Zbigniew Pacholczyk 65kg 2
Liga Seniorów Wrocław, Polska 1986
Zbigniew Pacholczyk 65kg 3
Liga Seniorów Kraków, Polska 1986
Zbigniew Pacholczyk 65kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1985
Grzegorz Janiszewski 65kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Łódź, Polska 1985
Rafał Rudnicki 71kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Łódź, Polska 1985
Mirosław Rybka 95kg 2
Międzynarodowy Turniej Juniorów Olsztyn, Polska 1985
Marek Woch 65kg 3
Liga Seniorów Sosnowiec, Polska 1985
Zbigniew Pacholczyk 65kg 3
Liga Seniorów Warszawa, Polska 1985
Jerzy Banaszczyk 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1985
Marek Woch 65kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Koszalin, Polska 1985
Mirosław Rybka 95kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1985
Maciej Krajewski 68kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Olsztyn, Polska 1984
Jerzy Banaszczyk 60kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Bukareszt, Rumunia 1984
Jerzy Banaszczyk 60kg 2
Międzynarodowy Turniej Ułan Bator, Mongolia 1984
Jerzy Banaszczyk 60kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Koszalin, Polska 1984
Marek Woch 65kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1983
Jerzy Banaszczyk 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1983
Marek Woch 65kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1983
Tomasz Psionka 95kg 2
Międzynarodowy Turniej Juniorów Reims, Francja 1983
Jerzy Banaszczyk 60kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Opole, Polska 1983
Tomasz Psionka 95kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów Otk Kraków, Polska 1983
Wiesław Muszyński 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1983
Grzegorz Januszkiewicz 65kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Warszawa, Polska 1983
Jerzy Banaszczyk 65kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Łódź, Polska 1982
Jerzy Banaszczyk 60kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko Biała, Polska 1981
Janusz Banachowicz 71kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 1981
Grzegorz Jacuszkiewicz 57kg 3
Gps Juniorów Zielona Góra, Polska 1981
Jacek Wich 60kg 3

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.