Facebook

Karta klubu: KLUB ŚRODOWISKOWY AZS GLIWICE Gliwice

podstawowe dane, historia, osiagnięcia

Nazwa klubu: KLUB ŚRODOWISKOWY AZS GLIWICE Gliwice

Łączna ilosć punktów: 27989pkt

 

Pozycja w klubowym rankingu ogólnym 14

 

Przebieg punktowy sukcesów klubu

1967 1970 1979 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

 

10 nabardziej utytułowanych zawodników

Wołkowicz Bronisław Szczegóły
Kwieciński Ireneusz Szczegóły
Garsztecki Bartosz Szczegóły
Rudawiec Ignacy Szczegóły
Tyc Artur Szczegóły
Kowalski Aleksander Szczegóły
Głodek Marek Szczegóły
Malczewski Jacek Szczegóły
Kender Wincenty Szczegóły
Laskowski Sebastian Szczegóły

 

Inne (dawne) nazwy tego klubu

AZS Gliwice, KLUB ŚRODOWISKOWY AZS Gliwice, KLUB ŚRODOWISKOWY AZS GLIWICE Gliwice,

 

Lista sukcesów klubu

Międzynarodowy Puchar Polski w Judo U20 - XVII Warsaw Judo Open Warszawa, Polska 2015
Kacper Szczurowski 100kg 1
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2015
Patryk Kubicki 73kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów I Juniorek Jastrzębie Zdrój, Polska 2015
Adrian Lewandowski 55kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów I Juniorek Jastrzębie Zdrój, Polska 2015
Kacper Szczurowski 100kg 2
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Piła, Polska 2015
Michał Głowacki 90kg 2
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Piła, Polska 2015
Kacper Szczurowski 100kg 2
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2015
Aleksander Kowalski 73kg 2
Puchar Polski Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2015
Patryk Karpierz 90kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek Kielce, Polska 2015
Aleksander Kowalski 73kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów I Juniorek Jastrzębie Zdrój, Polska 2015
Michał Głowacki 90kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2014
Michał Głowacki 90kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2014
Arkadiusz Szyszkowski 81kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2014
Kamil Więcławik 73kg 2
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Suchy Las, Polska 2014
Jacek Malczewski 66kg 2
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2014
Kacper Szczurowski 100kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Suchy Las, Polska 2014
Kamil Niedziela 100kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Kielce, Polska 2014
Adrian Lewandowski 55kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów, Polska 2014
Kamil Niedziela 100kg 3
Puchar Polski Juniorów I Juniorek Piła, Polska 2014
Adrian Lewandowski 55kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Liberty Cup Bytom, Polska 2013
Kacper Szczurowski 90kg 1
XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Łódź, Polska 2013
Kacper Szczurowski 90kg 1
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2013
Kacper Szczurowski 90kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Piła, Polska 2013
Michał Głowacki 90kg 1
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów I Juniorek (U20) Wrocław, Polska 2013
Patryk Ślusarski 60kg 2
XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Łódź, Polska 2013
Patryk Kubicki 73kg 2
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Suchy Las, Polska 2013
Michał Głowacki 90kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie, Polska 2013
Kamil Niedziela 100kg 2
Otwarty Puchar Polski Seniorów I Seniorek Opole, Polska 2013
Artur Tyc +100kg 2
V Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew, Polska 2013
Adrian Lewandowski 55kg 3
V Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta Sochaczew, Polska 2013
Jędrzej Lewicki 60kg 3
XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Łódź, Polska 2013
Adrian Lewandowski 50kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Junirorów Młodszych Opole, Polska 2013
Jędrzej Lewicki 60kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Piła, Polska 2013
Patryk Kubicki 73kg 3
Puchar Polski Juniorek I Juniorów Luboń/Poznań, Polska 2013
Jędrzej Lewicki 60kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Liberty Cup 2012 Bytom, Polska 2012
Kacper Szczurowski 90kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Judo Mężczyzn Bochnia, Polska 2012
Michał Głowacki 81kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Judo Mężczyzn Bochnia, Polska 2012
Kacper Szczurowski 90kg 1
Otwarty Puchar Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2012
Michał Głowacki 81kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych  Luboń/Poznań, Polska 2012
Michał Głowacki 81kg 1
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Mł. Skierniewice, Polska 2012
Kacper Szczurowski 90kg 1
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych  Wrocław, Polska 2012
Kacper Szczurowski 90kg 2
Otwarty Puchar Polski 9 Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek I Juniorów Łódź, Polska 2012
Jędrzej Lewicki 55kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Kąty Wrocławskie, Polska 2012
Jędrzej Lewicki 55kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Mł. Skierniewice, Polska 2012
Michał Głowacki 81kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Liberty Cup 2012 Bytom, Polska 2012
Patryk Kubicki 73kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Liberty Cup 2012 Bytom, Polska 2012
Marcin Lubiński +90kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2012
Marcin Lubiński 100kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek Młodszych I Juniorów Młodszych  Wrocław, Polska 2012
Patryk Ślusarski 55kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Judo Mężczyzn Bochnia, Polska 2012
Patryk Kubicki 66kg 3
Otwaty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2012
Jędrzej Lewicki 55kg 3
Otwaty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2012
Arkadiusz Szyszkowski 81kg 3
Otwarty Puchar Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2012
Adrian Lewandowski 46kg 3
Otwarty Puchar Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2012
Patryk Kubicki 66kg 3
Otwarty Puchar Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2012
Marcin Lubiński +90kg 3
Otwarty Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2012
Jacek Malczewski 66kg 3
Otwarty Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2012
Artur Tyc +100kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych  Luboń/Poznań, Polska 2012
Marcin Lubiński +90kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów  Jastrzębie Zdrój, Polska 2012
Jędrzej Lewicki 55kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży  Opole, Polska 2012
Artur Tyc +100kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Mł. Skierniewice, Polska 2012
Patryk Ślusarski 50kg 3
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2011
Jędrzej Lewicki 55kg 1
Puchar Polski Seniorek I Seniorów Luboń/Poznań, Polska 2011
Artur Tyc +100kg 1
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo, Polska 2011
Artur Tyc +100kg 2
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Wrocław, Polska 2011
Kamil Niedziela 90kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Bytom, Polska 2011
Kacper Szczurowski 81kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych Im T. Naskręta Sochaczew, Polska 2011
Jędrzej Lewicki 55kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2011
Jędrzej Lewicki 55kg 2
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2011
Patryk Kubicki 66kg 2
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo, Polska 2011
Jacek Malczewski 66kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Bytom, Polska 2011
Adrian Lewandowski 46kg 3
Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole, Polska 2011
Artur Tyc +100kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2011
Michał Głowacki 81kg 3
Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Stalowa Wola, Polska 2010
Artur Tyc +100kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorek Mł I Juniorów Mł Józefów, Polska 2010
Przemysław Skulik 60kg 1
Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł Skierniewice, Polska 2010
Przemysław Skulik 60kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Luboń/Poznań, Polska 2010
Jacek Malczewski 66kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn Luboń/Poznań, Polska 2010
Artur Tyc +100kg 2
Super Puchar Polski Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2010
Jacek Malczewski 66kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Koszalin, Polska 2010
Ignacy Rudawiec 66kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2010
Jędrzej Lewicki 55kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Opole, Polska 2010
Kamil Niedziela 90kg 3
Otwarty Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł. Opole, Polska 2010
Arkadiusz Szyszkowski 73kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów - Ii Runda Opole, Polska 2010
Aleksander Kowalski 73kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów - Ii Runda Opole, Polska 2010
Artur Tyc +100kg 3
Puchar Polski Seniorek I Seniorów-I Runda Warszawa, Polska 2010
Artur Tyc +100kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2009
Ignacy Rudawiec 66kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2009
Bartosz Garsztecki 73kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów International Snp Bańska Bystrzyca, Słowacja 2009
Ignacy Rudawiec 66kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2009
Jacek Malczewski 66kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Opole, Polska 2009
Artur Tyc 100kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko Biała, Polska 2008
Ignacy Rudawiec 66kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2008
Ignacy Rudawiec 66kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko Biała, Polska 2008
Bartosz Garsztecki 73kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Wrocław, Polska 2008
Jacek Malczewski 66kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Rybnik, Polska 2007
Marcin Niedzielski 73kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa, Polska 2007
Bartosz Garsztecki 73kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Opole, Polska 2007
Wojciech Jaworski 66kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Opole, Polska 2007
Ignacy Rudawiec 73kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Gdańsk, Polska 2006
Ignacy Rudawiec 66kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2006
Aleksander Kowalski 73kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 2006
Ignacy Rudawiec 66kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Wrocław, Polska 2006
Ignacy Rudawiec 66kg 3
Mistrzostwa Polski Kadetów U17 Chełm, Polska 2005
Jacek Malczewski 60kg 1
Mistrzostwa Polski Młodzieży U23 Gdańsk, Polska 2005
Bartosz Garsztecki 73kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2005
Bartosz Garsztecki 73kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Rybnik, Polska 2005
Aleksander Kowalski 73kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Warszawa, Polska 2004
Bronisław Wołkowicz 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Rybnik, Polska 2004
Bronisław Wołkowicz 90kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Gdańsk, Polska 2004
Bartosz Garsztecki 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Tarnów, Polska 2004
Wojciech Jaworski 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Marcin Niedzielski 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Marcin Niedzielski 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Tarnów, Polska 2004
Wojciech Jaworski 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2004
Marcin Niedzielski 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Jacek Malczewski 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Rybnik, Polska 2004
Ireneusz Kwieciński +100kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Tarnów, Polska 2004
Ignacy Rudawiec 66kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy Poznań, Polska 2004
Marcin Niedzielski 66kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Tarnów, Polska 2004
Ignacy Rudawiec 66kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2004
Paweł Golański 55kg 2
Międzynarodowy X Turniej Kadetów Beskidy 2004 Szczyrk, Polska 2004
Marcin Niedzielski 66kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów Warszawa, Polska 2004
Ireneusz Kwieciński +100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2004
Ireneusz Kwieciński +100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2004
Bartosz Garsztecki 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2004
Bronisław Wołkowicz 90kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole, Polska 2004
Bartosz Garsztecki 73kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2004
Aleksander Kowalski 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2004
Ignacy Rudawiec 66kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2004
Paweł Golański 55kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Ostrowiec Św., Polska 2003
Marcin Niedzielski 60kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Rybnik, Polska 2003
Ignacy Rudawiec 66kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2003
Marcin Niedzielski 66kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Warszawa, Polska 2003
Ireneusz Kwieciński +100kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2003
Bronisław Wołkowicz 90kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Bydgoszcz, Polska 2003
Bronisław Wołkowicz 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Opole, Polska 2003
Jacek Malczewski 55kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2003
Bartosz Garsztecki 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Rybnik, Polska 2003
Jacek Malczewski 55kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Rybnik, Polska 2003
Kamil Snachowski 55kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2003
Marek Głodek 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Warszawa, Polska 2003
Bronisław Wołkowicz 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2003
Bartosz Garsztecki 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2003
Marek Głodek 100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2003
Ireneusz Kwieciński +100kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Ignacy Rudawiec 66kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Ignacy Rudawiec 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Opole, Polska 2002
Bronisław Wołkowicz 81kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2002
Ignacy Rudawiec 60kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2002
Aleksander Kowalski 73kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów A World Cup Budapeszt, Węgry 2002
Bronisław Wołkowicz 81kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2002
Bronisław Wołkowicz 90kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Opole, Polska 2002
Ireneusz Kwieciński +100kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław, Polska 2002
Bartosz Garsztecki 73kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2002
Marcin Niedzielski 60kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 2002
Ignacy Rudawiec 66kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2002
Bronisław Wołkowicz 90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Gdańsk, Polska 2002
Bronisław Wołkowicz 90kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Gdańsk, Polska 2002
Marek Głodek 100kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Łukasz Laskowski 81kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław, Polska 2002
Jakub Jaworski 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2002
Wojciech Jaworski 66kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Koszalin, Polska 2002
Aleksander Kowalski 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Wrocław, Polska 2002
Ireneusz Kwieciński +100kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Gdańsk, Polska 2002
Ireneusz Kwieciński +100kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowa Sól, Polska 2002
Łukasz Laskowski 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2002
Marcin Niedzielski 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2002
Bartosz Garsztecki 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2002
Grzegorz Romanow 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Rybnik, Polska 2002
Ireneusz Kwieciński +100kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Dutch Open World Cup Roterdam, Holandia 2001
Bronisław Wołkowicz 81kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Rybnik, Polska 2001
Bronisław Wołkowicz 81kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdynia, Polska 2001
Bronisław Wolłowicz 81kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2001
Bartosz Garsztecki 73kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2001
Wojciech Jaworski 60kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Tre Tori Tour. Corridonia Porto Sant Elpidio, Włochy 2001
Ireneusz Kwieciński +100kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdynia, Polska 2001
Ireneusz Kwieciński +100kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Jastrzębie Zdrój, Polska 2001
Jakub Jaworski 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2001
Ignacy Rudawiec 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2001
Aleksander Kowalski 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2001
Paweł Dragon 90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów Rybnik, Polska 2001
Bartosz Garsztecki 73kg 3
Finał Grand Prix Seniorów Bytom, Polska 2000
Ireneusz Kwieciński +100kg 1
Grand Prix Seniorów Wrocław, Polska 2000
Bronisław Wołkowicz 81kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Rybnik, Polska 2000
Bronisław Wołkowicz 81kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łowicz, Polska 2000
Wojciech Jaworski 50kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Bytom, Polska 2000
Artur Bielaszka 55kg 1
Liga Seniorów Wrocław, Polska 2000
Bronisław Wołkowicz 81kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Bielsko Biała, Polska 2000
Bartosz Garsztecki 73kg 1
Liga Seniorów - Finał Turniej Mistrzów Bytom, Polska 2000
Ireneusz Kwieciński +100kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Rybnik, Polska 2000
Ireneusz Kwieciński +100kg 2
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łowicz, Polska 2000
Marcin Mazur 55kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Bytom, Polska 2000
Ignacy Rudawiec 50kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Olsztyn, Polska 2000
Bartosz Garsztecki 73kg 2
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 2000
Ireneusz Kwieciński +100kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2000
Wojciech Jaworski 50kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów Radom, Polska 2000
Bartosz Garsztecki 73kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łowicz, Polska 2000
Michał Warth 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Bytom, Polska 2000
Tomasz Tylutki +90kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2000
Ignacy Rudowiec 50kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 2000
Michał Warth 60kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Bielsko Biała, Polska 2000
Wojciech Jaworski 55kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Bielsko Biała, Polska 2000
Tomasz Tylutki +100kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław, Polska 1999
Broniław Wołkowicz 81kg 1
Międzynarodowy Turniej Seniorów Super A Polish Open Warszawa, Polska 1999
Bronisław Wołkowicz 81kg 1
Liga Seniorów Katowice, Polska 1999
Bronisław Wołkowicz 81kg 1
Liga Seniorów Bielsko Biała, Polska 1999
Bronisław Wołkowicz 81kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Olsztyn, Polska 1999
Jakub Jaworski 81kg 1
Liga Seniorów - Finał Kraków, Polska 1999
Bronisław Wołkowicz 81kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Bielsko Biała, Polska 1999
Bartosz Garsztecki 73kg 2
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Gdańsk, Polska 1999
Sebastian Laskowski 73kg 3
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Gdańsk, Polska 1999
Marek Głodek 100kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci Świdnik, Polska 1999
Maciej Baranowski 66kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadeci Świdnik, Polska 1999
Jakub Janorski 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1999
Adam Berini 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Olsztyn, Polska 1999
Bartosz Garsztecki 73kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Olsztyn, Polska 1999
Grzegorz Romanow 81kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Bielsko Biała, Polska 1999
Jakub Jaworski 81kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Chorzów, Polska 1998
Bronisław Wołkowicz 81kg 1
Liga Seniorów Turniej Mistrzów Bytom, Polska 1998
Bronisław Wołkowicz 81kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Słupsk, Polska 1998
Bartosz Garsztecki 66kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Słupsk, Polska 1998
Adam Berini 73kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Bielsko Biała, Polska 1998
Bartosz Cudek 60kg 1
Mistrzostwa Polski Seniorów Chorzów, Polska 1998
Ireneusz Kwieciński +100kg 2
Liga Seniorów Łowicz, Polska 1998
Bronisław Wołkowicz 81kg 2
Liga Seniorów Turniej Mistrzów - Finał Gdańsk, Polska 1998
Bronisław Wołowicz 81kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów Czech Cup World Cup Praga, Czechy 1998
Bronisław Wołkowicz 81kg 3
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Warszawa, Polska 1998
Bronisław Wołkowicz +75kg 3
Mistrzostwa Polski Wszechkategorii Warszawa, Polska 1998
Ireneusz Kwieciński +75kg 3
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Wrocław, Polska 1998
Marek Głodek +100kg 3
Liga Seniorów Turniej Mistrzów Bielsko Biała, Polska 1998
Bronisław Wolłowicz 81kg 3
Liga Seniorów Turniej Mistrzów Bielsko Biała, Polska 1998
Ireneusz Kwieciński +100kg 3
Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Gliwice, Polska 1997
Bronisław Wołkowicz 86kg 1
Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Gliwice, Polska 1997
Wincenty Kender 95kg 1
Liga Seniorów Bytom, Polska 1997
Bronisław Wołkowicz 86kg 1
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1997
Bronisław Wołkowicz 78kg 1
Liga Seniorów Kraków, Polska 1997
Bronisław Wołkowicz 86kg 1
Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice, Polska 1997
Sebastian Laskowski 73kg 1
Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice, Polska 1997
Marek Głodek 100kg 1
Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Gliwice, Polska 1997
Sebastian Laskowski 71kg 2
Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Gliwice, Polska 1997
Marek Głodek 95kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Koszalin, Polska 1997
Sebastian Laskowski 71kg 2
Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice, Polska 1997
Mariusz Nowak 100kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko Biała, Polska 1997
Bogusław Wołkowicz 78kg 3
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Poznań, Polska 1997
Ireneusz Kwieciński +95kg 3
Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Gliwice, Polska 1997
Damian Stolarczyk 60kg 3
Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Gliwice, Polska 1997
Dominik Fołtyn 71kg 3
Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Gliwice, Polska 1997
Leszek Strycharz 78kg 3
Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Gliwice, Polska 1997
Ireneusz Kwieciński +95kg 3
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1997
Bronisław Wołkowicz 86kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1997
Marcin Król +95kg 3
Liga Seniorów Kraków, Polska 1997
Sebastian Laskowski 71kg 3
Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice, Polska 1997
Bartosz Cudek 60kg 3
Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice, Polska 1997
Artur Nowak 66kg 3
Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice, Polska 1997
Domonik Fołtyn 66kg 3
Liga Seniorów Wrocław, Polska 1996
Bronisław Wołkowicz 86kg 1
Liga Seniorów Bytom, Polska 1996
Bronisław Wołkowicz 78kg 1
Akademickie Mistrzostwa Świata Jonquiere, Kanada 1996
Bronisław Wołkowicz 78kg 2
Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław, Polska 1996
Ireneusz Kwieciński +95kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorówgrand Prix Roma World Cup Rzym, Włochy 1996
Bronisław Wołkowicz 78kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Kraków, Polska 1996
Bronisław Wołkowicz 78kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1996
Marek Głodek 86kg 3
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1996
Bronisław Wołkowicz 86kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 1995
Bronisław Wołkowicz 78kg 1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Wrocław, Polska 1995
Sebastian Laskowski 65kg 1
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Gliwice, Polska 1995
Michał Rzeszutek 71kg 1
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Gliwice, Polska 1995
Wincenty Kender 95kg 1
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Gliwice, Polska 1995
Zbigniew Mazur +95kg 2
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Juniorów Koszalin, Polska 1995
Marek Głodek 86kg 2
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1995
Sebastian Laskowski 65kg 2
Międzynarodowy Turniej Seniorów World Cup Bazylea, Szwajcaria 1995
Bronisław Wołkowicz 78kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Dutch Open Hertogenbosch, Holandia 1995
Bronisław Wołkowicz 78kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 1995
Wincenty Kender 95kg 3
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 1995
Jacek Gemza +95kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Koszalin, Polska 1995
Paweł Smoliniec 86kg 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Wrocław, Polska 1995
Dominik Fołtyn 65kg 3
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Gliwice, Polska 1995
Sebastian Laskowski 65kg 3
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Gliwice, Polska 1995
Marek Głodek 86kg 3
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Gliwice, Polska 1995
Krzysztof Pieronkiewicz +95kg 3
Mistrzostwa Polski Kadetów Włocławek, Polska 1994
Marek Głodek 86kg 1
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Gliwice, Polska 1994
Bronisław Wołkowicz 78kg 1
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Gliwice, Polska 1994
Wincenty Kender 95kg 1
Liga Seniorów Wrocław, Polska 1994
Bronisław Wołkowicz 78kg 1
Liga Seniorów Gdańsk, Polska 1994
Bronisław Wołkowicz 78kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław, Polska 1994
Marek Głodek 86kg 1
Akademickie Mistrzostwa Świata Munster, Niemcy 1994
Bronisław Wołkowicz 78kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław, Polska 1994
Bronisław Wołkowicz 78kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Łowicz, Polska 1994
Marek Głodek 86kg 2
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Gliwice, Polska 1994
Grzegorz Galant 60kg 3
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Gliwice, Polska 1994
Sebastian Laskowski 65kg 3
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Gliwice, Polska 1994
Grzegorz Sypniewski 71kg 3
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Gliwice, Polska 1994
Grzegorz Kotliński 86kg 3
Liga Seniorów Wrocław, Polska 1994
Wincenty Kender 95kg 3
Międzynarodowy Turniej Juniorów Cetniewo, Polska 1993
Bronisław Wołkowicz 78kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Radom, Polska 1993
Bronisław Wołkowicz 78kg 1
Otk Juniorów Wroław, Polska 1993
Bronisław Wołowicz 78kg 1
Liga Seniorów Kraków, Polska 1993
Bronisław Wołowicz 78kg 1
Otk Juniorów Wrocław, Polska 1992
Bogusław Wołkowicz 78kg 1
Międzynarodowy Turniej Juniorów Villach, Austria 1992
Bronisław Wołkowicz 78kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Wrocław, Polska 1992
Jarosław Ważny 83kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk, Polska 1992
Leszek Strycharz 65kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Piła, Polska 1991
Bronisław Wołkowicz 78kg 3
Międzynarodowy Turniej Seniorów Trofeo Tarcento Tarcento, Włochy 1990
Leszek Strycharz 65kg 1
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Bielsko Biała, Polska 1988
Bogdan Rajewski 78kg 1
Otk Juniorów Wrocław, Polska 1988
Ryszard Orzażewski 71kg 3
Otk Juniorów Olsztyn, Polska 1987
Grzegorz Kotliński 78kg 2
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Opole, Polska 1986
Grzegorz Kotliński 78kg 2
Liga Seniorów Kraków, Polska 1986
Mirosław Ulfik 65kg 3
Puchar Pkol Juniorów Katowice, Polska 1986
Werner Szuraj 78kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1985
Wincenty Kender 86kg 2
Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko Biała, Polska 1985
Henryk Konopka +95kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Łódź, Polska 1985
Leszek Strycharz 65kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1985
Tadeusz Połomski 68kg 3
Liga Juniorów Słupsk, Polska 1984
Wincenty Kender 86kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Kraków, Polska 1984
Leszek Strycharz 62kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Opole, Polska 1983
Wincenty Kender 86kg 1
Liga Juniorów Bydgoszcz, Polska 1983
Jacek Kałuża 86kg 1
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Warszawa, Polska 1983
Jacek Kałuża 78kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Opole, Polska 1983
Ryszard Olszok 71kg 2
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Warszawa, Polska 1983
Ryszard Olszok 71kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów Opole, Polska 1983
Jacek Kałuża 78kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Wrocław, Polska 1983
Ryszard Olszok 71kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Warszawa, Polska 1983
Wincenty Kender 86kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Łódź, Polska 1983
Werner Szuraj 83kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Łódź, Polska 1983
X Szuraj 83kg 3
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych Opole, Polska 1983
Wojciech Pawliszewski 57kg 3
Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Łódź, Polska 1982
Jacek Kałuża 78kg 2
Puchar Zg Azs Juniorów Wrocław, Polska 1981
Mirosław Ulfik 65kg 1
Liga Juniorów Lublin, Polska 1981
Jacek Gemza 86kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Olsztyn, Polska 1981
Jacek Kałuża 75kg 2
Puchar Zg Azs Juniorów Wrocław, Polska 1981
Zygfryd Czempik 60kg 2
Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko Biała, Polska 1981
Mirosław Ulfik 65kg 3
Puchar Zg Azs Juniorów Wrocław, Polska 1981
Mariusz Kowalski 78kg 3
Puchar Zg Azs Juniorów Wrocław, Polska 1981
Jacek Gemza 86kg 3
Liga Juniorów Lublin, Polska 1981
Mirosław Ulfik 65kg 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Q, Polska 1979
Jacek Gemza 83kg 1
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Q, Polska 1979
Mariusz Kowalski 83kg 3
Mistrzostwa Polski Młodzieży Kraków, Polska 1970
Stefan Bednarz średnia 3
Mistrzostwa Polski Juniorów Łódź, Polska 1967
Alojzy Wlotzka średnia 2

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.