Facebook

Karta zawodów: Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek I Seniorów

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 13-14.04.2002

Lokalizacja: Opole, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Tabisz Dariusz WKS ŚLĄSK, Wrocław 60kg
2 Juliusz Adamek GKS WYBRZEŻE, Gdańsk 60kg
3 Maciej Kostrzewa AZS AWF, Wrocław 60kg
3 Michał Adamczyk KS GWARDIA, Bielsko Bała 60kg
1 Arkadiusz Żaczek WKS ŚLĄSK, Wrocław 66kg
2 Andrzej Kopeć AZS AWF, Warszawa 66kg
3 Jakub Bułka MKS, Czechowice Dziedzice 66kg
3 Mateusz Michałek GKS CZARNI, Bytom 66kg
1 Adam Poździk WKS FLOTA, Gdynia 73kg
2 Adam Zajkowski WOSW KS, Warszawa 73kg
3 Jarosław Niewiadomski WKS FLOTA, Gdynia 73kg
3 Piotr Zbyszewski TS WISŁA CODE, Kraków 73kg
1 Bronisław Wołkowicz AZS, Gliwice 81kg
2 Andrzej Karwacki AZS AWF, Wrocław 81kg
3 Robert Krawczyk GKS CZARNI, Bytom 81kg
3 Tomasz Krajewski OPKS GWARDIA, Olsztyn 81kg
1 Paweł Smoliniec AZS AWF, Gdańsk 90kg
2 Przemysław Matyjaszek GKS CZARNI, Bytom 90kg
3 Przemysław Jaroszewski GWARDIA INTEGRUM BGŻ, Warszawa 90kg
3 Miłosz Haber AZS AWF, Wrocław 90kg
1 Artur Kejza KS POLONIA, Rybnik 100kg
2 Paweł Nastula WOSW KS, Warszawa 100kg
3 Piotr Golus GKS CZARNI, Bytom 100kg
3 Eugeniusz Misztal GKS CZARNI, Bytom 100kg
1 Janusz Wojnarowicz GKS CZARNI, Bytom +100kg
2 Paweł Malowaniec KS GWARDIA, Opole +100kg
3 Jarosław Jańczak GKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Józef Smoter WKS ŚLĄSK, Wrocław +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.