Facebook

Karta zawodów: Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 08-09.03.2003

Lokalizacja: Gdańsk, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Łukasz Pułkośnik GWARDIA INTEGRUM-BGŻ, Warszawa 60kg
2 Mariusz Rowicki UKJ RYŚ, Warszawa 60kg
3 Marek Kręcielewski GWARDIA INTEGRUM-BGŻ, Warszawa 60kg
3 Kamil Sułek GWARDIA INTEGRUM-BGŻ, Warszawa 60kg
1 Przemysław Źródło AZS AWF, Warszawa 66kg
2 Michał Adamczyk KS GWARDIA, Bielsko Bała 66kg
3 Juliusz Adamek GKS WYBRZEŻE, Gdańsk 66kg
3 Paweł Maciejewski WKS FLOTA, Gdynia 66kg
1 Łukasz Bałanda AZS UW, Warszawa 73kg
2 Wojciech Piekarczyk KS GWARDIA, Opole 73kg
3 Grzegorz Trędowski GWARDIA INTEGRUM-BGŻ, Warszawa 73kg
3 Łukasz Liszek AZS AWF, Gdańsk 73kg
1 Patryk Janik WKS ŚLĄSK, Wrocław 81kg
2 Jakub Tokarz WKS ŚLĄSK, Wrocław 81kg
3 Piotr Stańczak UKJ RYŚ, Warszawa 81kg
3 Daniel Mróz AZS AWF, Gdańsk 81kg
1 Michał Orzeł AZS AWF, Wrocław 90kg
2 Piotr Okrój WKS ŚLĄSK, Wrocław 90kg
3 Kamil Panek AZS AWF, Gdańsk 90kg
3 Łukasz Koleśnik KS GWARDIA, Wrocław 100kg
1 Jarosław Ciemieniewski ŁPKS GWARDIA, Łódź 100kg
2 Karol Miarka AZS AWF, Warszawa 100kg
3 Kamil Kaźmierczak KS GWARDIA, Wrocław 100kg
3 Piotr Cywiński AZS AWF, Wrocław +100kg
1 Michał Zeganek WKS ŚLĄSK, Wrocław +100kg
2 Marek Ździebłowski GKS OLIMPIA, Grudziądz +100kg
3 Jacek Sakwiński GKS OLIMPIA, Grudziądz +100kg
3 Jakub Waśkowiak WKS ŚLĄSK, Wrocław +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.