Facebook

Karta zawodów: Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 23-24.10.2004

Lokalizacja: Warszawa, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Maciej Kostrzewa AZS AWF, Wrocław 60kg
2 Dariusz Świercz WKS ŚLĄSK, Wrocław 60kg
3 Kamil Sułek WKS GWARDIA, Warszawa 60kg
3 Artur Kłys TS WISŁA, Kraków 60kg
1 Tomasz Adamiec UKJ RYŚ, Warszawa 66kg
2 Jakub Bułka KS GWARDIA, Opole 66kg
3 Michał Kubieniec MKS, Czechowice Dziedzice 66kg
3 Tomasz Kręcielewski WKS GWARDIA, Warszawa 66kg
1 Krzysztof Wiłkomirski AZS UW, Warszawa 73kg
2 Robert Trędowski WKS GWARDIA, Warszawa 73kg
3 Piotr Rudkowski KS GWARDIA, Opole 73kg
3 Grzegorz Trędowski WKS GWARDIA, Warszawa 73kg
1 Łukasz Bałanda AZS UW, Warszawa 81kg
2 Andrzej Karwacki AZS AWF, Wrocław 81kg
3 Łukasz Błach KS GWARDIA, Wrocław 81kg
3 Adam Zajkowski WOSW KS, Warszawa 81kg
1 Bronisław Wołkowicz AZS, Gliwice 90kg
2 Jacek Kuźmiński KS GWARDIA, Opole 90kg
3 Patryk Janik WKS ŚLĄSK, Wrocław 90kg
3 Przemysław Matyjaszek GKS CZARNI, Bytom 90kg
1 Paweł Sitarski WKS GWARDIA, Warszawa 100kg
2 Paweł Smoliniec AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
3 Przemysław Jaroszewski WKS GWARDIA, Warszawa 100kg
3 Jarosław Ciemieniewski ŁPKS GWARDIA, Łódź 100kg
1 Janusz Wojnarowicz GKS CZARNI, Bytom +100kg
2 Grzegorz Eitel WKS GWARDIA, Warszawa +100kg
3 Józef Smoter WKS ŚLASK, Wrocław +100kg
3 Ireneusz Kwieciński AZS, Gliwice +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Katarzyna Pułkośnik UKS Narew, Łapy 48kg
2 Katarzyna Skuła AZS AWF, Warszawa 48kg
3 Agnieszka Zabrocka AZS, Wrocław 48kg
3 Katarzyna Nowak Polonia, Rybnik 48kg
1 Anna Kras AZS, Wrocław 52kg
2 Małgorzata Kamińska Hetman, Białystok 52kg
3 Agata Merchelska MKS Żak, Ełk 52kg
3 Iwona Machałek AZS, Gdańsk 52kg
1 Monika Cabaj AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
2 Małgorzata Kruza AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
3 Barbara Haręźlak AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
3 Patrycja Bokiej KJ Samuraj, Koszalin 57kg
1 Monika Grochola AZS, Wrocław 63kg
2 Aneta Szczepańska WTJ, Włocławek 63kg
3 Weronika Raińczuk AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
3 Katarzyna Piłocik KS Judo, Czechowice Dziedzice 63kg
1 Adriana Dadci AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
2 Beata Raińczuk Czarni, Bytom 70kg
3 Agnieszka Syguła AZS UW, Warszawa 70kg
3 Magdalena Braun PTS Gwardia, Bydgoszcz 70kg
1 Agnieszka Czupukojć AZS, Gdańsk 78kg
2 Anna Oziero KJ Samuraj, Koszalin 78kg
3 Katarzyna Gruzlewska AZS AWFiS, Gdańsk 78kg
3 Dorota Okienko AZS, Wrocław 78kg
1 Małgorzata Górnicka AZS, Wrocław +78kg
2 Urszula Sadkowska UKS Rekord, Olsztyn +78kg
3 Barbara Siemieniuk UKJ Orzeł, Warszawa +78kg
3 Agnieszka Szymura Polonia, Rybnil +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.