Facebook

Karta zawodów: Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek I Juniorów Młodszych

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 18.09.2004

Lokalizacja: Opole, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Dariusz Chełminiak MKS OLIMPIJCZYK, Włocławek 46kg
2 Michał Wojciechowski UKS PIĘTNASTKA, Krosno 46kg
3 Grzegorz Wieczorek GKS CZARNI, Bytom 46kg
3 Paweł Krzywosz UKJ RYŚ, Warszawa 46kg
1 Mateusz Gruszczyński WKS GWARDIA, Warszawa 50kg
2 Paweł Jałbrzykowski UKJ RYŚ, Warszawa 50kg
3 Marcin Kreft UKS OPTY, Gdynia 50kg
3 Mikołaj Pawłowski TS OLIMPA, Poznań 50kg
1 Jakub Raczyński GKS CZARNI, Bytom 55kg
2 Sebastian Giłowejno OPKS GWARDIA, Olsztyn 55kg
3 Artur Kuzera MKS JUVENIA, Wrocław 55kg
3 Łukasz Urbański AZS AWF, Warszawa 55kg
1 Piotr Kurkiewicz UKS SIÓDEMKA, Sochaczew 60kg
2 Jarosław Furmaniuk AZS AWF, Warszawa 60kg
3 Tomasz Kowalski AZS, Opole 60kg
3 Dawid Karkosz MOSIR, Mysłowice 60kg
1 Marcin Niedzielski AZS, Gliwice 66kg
2 Marcin Kowalski UKJ RYŚ, Warszawa 66kg
3 Rafał Koźbiał UKJ RYŚ, Warszawa 66kg
3 Rafał Boksa MKS JUVENIA, Wrocław 66kg
1 Michał Raczyński WKS ŚLĄSK, Wrocław 73kg
2 Kamil Kutynia MOSIR, Mysłowice 73kg
3 Bartłomiej Szot WKS GWARDIA, Warszawa 73kg
3 Paweł Płoński AZS AWF, Warszawa 73kg
1 Kacper Larem WKS GWARDIA, Warszawa 81kg
2 Piotr Owsianko WKS GWARDIA, Warszawa 81kg
3 Jacek Siarkowski KS GWARDIA, Bielsko Bała 81kg
3 Jan Skorupski WTJ, Włocławek 81kg
1 Bartłomiej Anderwald ŁPKS GWARDIA, Łódź 90kg
2 Michał Rosa WKS FLOTA, Gdynia 90kg
3 Jakub Wójcik MKS JUVENIA, Wrocław 90kg
3 Rafał Fiłek TS WISŁA, Kraków 90kg
1 Krzysztof Woźniak PKS WSP, Szczytno +90kg
2 Adam Mycek MKS JUVENIA, Wrocław +90kg
3 Zbigniew Stebnicki GKS CZARNI, Bytom +90kg
3 Jakub Chebda UKS KATA, Pruszków +90kg
1 Dariusz Chełminiak MKS OLIMPIJCZYK, Włocławek 46kg
2 Michał Wojciechowski UKS PIĘTNASTKA, Krosno 46kg
3 Grzegorz Wieczorek GKS CZARNI, Bytom 46kg
3 Paweł Krzywosz UKJ RYŚ, Warszawa 46kg
1 Mateusz Gruszczyński WKS GWARDIA, Warszawa 50kg
2 Paweł Jałbrzykowski UKJ RYŚ, Warszawa 50kg
3 Marcin Kreft UKS OPTY, Gdynia 50kg
3 Mikołaj Pawłowski TS OLIMPA, Poznań 50kg
1 Jakub Raczyński GKS CZARNI, Bytom 55kg
2 Sebastian Giłowejno OPKS GWARDIA, Olsztyn 55kg
3 Artur Kuzera MKS JUVENIA, Wrocław 55kg
3 Łukasz Urbański AZS AWF, Warszawa 55kg
1 Piotr Kurkiewicz UKS SIÓDEMKA, Sochaczew 60kg
2 Jarosław Furmaniuk AZS AWF, Warszawa 60kg
3 Tomasz Kowalski AZS, Opole 60kg
3 Dawid Karkosz MOSIR, Mysłowice 60kg
1 Marcin Niedzielski AZS, Gliwice 66kg
2 Marcin Kowalski UKJ RYŚ, Warszawa 66kg
3 Rafał Koźbiał UKJ RYŚ, Warszawa 66kg
3 Rafał Boksa MKS JUVENIA, Wrocław 66kg
1 Michał Raczyński WKS ŚLĄSK, Wrocław 73kg
2 Kamil Kutynia MOSIR, Mysłowice 73kg
3 Bartłomiej Szot WKS GWARDIA, Warszawa 73kg
3 Paweł Płoński AZS AWF, Warszawa 73kg
1 Kacper Larem WKS GWARDIA, Warszawa 81kg
2 Piotr Owsianko WKS GWARDIA, Warszawa 81kg
3 Jacek Siarkowski KS GWARDIA, Bielsko Bała 81kg
3 Jan Skorupski WTJ, Włocławek 81kg
1 Bartłomiej Anderwald ŁPKS GWARDIA, Łódź 90kg
2 Michał Rosa WKS FLOTA, Gdynia 90kg
3 Jakub Wójcik MKS JUVENIA, Wrocław 90kg
3 Rafał Fiłek TS WISŁA, Kraków 90kg
1 Krzysztof Woźniak PKS WSP, Szczytno +90kg
2 Adam Mycek MKS JUVENIA, Wrocław +90kg
3 Zbigniew Stebnicki GKS CZARNI, Bytom +90kg
3 Jakub Chebda UKS KATA, Pruszków +90kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.