Facebook

Karta zawodów: Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 16.10.2010

Lokalizacja: Luboń/Poznań, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Grzegorz Wieczorek GKS CZARNI, Bytom 60kg
2 Ariel Kuśka KS POLONIA, Rybnik 60kg
3 Dariusz Chełminiak MKS OLIMPIJCZYK, Włocławek 60kg
3 Arkadiusz Giłowejno TS GWARDIA, Olsztyn 60kg
1 Krystian Jurowski TS GWARDIA, Opole 66kg
2 Jacek Malczewski KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 66kg
3 Jakub Raczyński GKS CZARNI, Bytom 66kg
3 Paweł Wituś GWARDIA, Wrocław 66kg
1 Piotr Kurkiewicz UKJ RYŚ, Warszawa 73kg
2 Jacek Brysz GKS CZARNI, Bytom 73kg
3 Borys Birkowski KS GWARDIA, Łódź 73kg
3 Tomasz Kowalski KLUB JUDO AZS, Opole 73kg
1 Jakub Kubieniec GKS CZARNI, Bytom 81kg
2 Jarosław Szczepaniak UKJ RYŚ, Warszawa 81kg
3 Błażej Mielcarek AZS AWFIS, Gdańsk 81kg
3 Marcin Partyka GKS CZARNI, Bytom 81kg
1 Paweł Płoński AZS AWF, Warszawa 90kg
2 Piotr Karolkowski AZS AWF, Warszawa 90kg
3 Igor Dzierżanowski UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 90kg
3 Kamil Kozłowski AZS AWFIS, Gdańsk 90kg
1 Tomasz Domański AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
2 Rafał Fiłek TS WISŁA, Kraków 100kg
3 Kacper Larem WKS GWARDIA, Warszawa 100kg
3 Jakub Wójcik GWARDIA, Wrocław 100kg
1 Michał Rosa WKS FLOTA, Gdynia +100kg
2 Artur Tyc KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice +100kg
3 Bartłomiej Anderwald KS GWARDIA, Łódź +100kg
3 Bartłomiej Grabowski GKS CZARNI, Bytom +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Ewa Konieczny GKS Czarni, Bytom 48kg
2 Karolina Pastuszak AZS UW, Warszawa 48kg
3 Katarzyna Kurdziel MKS, Chełm 48kg
3 Katarzyna Werner AZS-WSPiA, Poznań 48kg
1 Marta Kubań WKS Gwardia, Warszawa 52kg
2 Paulina Dawczak GKS Czarni, Bytom 52kg
3 Katarzyna Wilczyńska AZS Uniwersytet Łódzki, Łódź 52kg
3 Natalia Znojek TS Gwardia, Opole 52kg
1 Agata Perenc Polonia, Rybnik 57kg
2 Magdalena Korfanty GKS Czarni, Bytom 57kg
3 Julia Roszkiewicz AZS-WSPiA, Poznań 57kg
3 Hanna Rudawiec(Smołka) Klub Środowiskowy AZS, Gliwice 57kg
1 Agata Ozdoba Klub Judo AZS, Opole 63kg
2 Barbara Mirus TS Wisła, Kraków 63kg
3 Anna Książek KS AZS AWF, Wrocław 63kg
3 Izabela Kumorowska AZS-WSPiA, Poznań 63kg
1 Hanna Las AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
2 Barbara Białas GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Agnieszka Bezrączko GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Agnieszka Krzisczyk GKS Czarni, Bytom 70kg
1 Daria Pogorzelec SGKS Wybrzeże, Gdańsk 78kg
2 Katarzyna Furmanek AZS AWFiS, Gdańsk 78kg
3 Maria Małyjasiak UKS Opty, Gdynia 78kg
3 Anna Woronowicz UKS Gimnazjum, Suchy Las 78kg
1 Joanna Jaworska AZS AWFiS, Gdańsk +78kg
2 Agnieszka Niewirowska MKS Juwenia, Wrocław +78kg
3 Katarzyna Luboń AZS-WSPiA, Poznań +78kg
3 Aleksandra Papaj UKS Judo, Wolbrom +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.