Facebook

Karta zawodów: Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 24-26.09.2010

Lokalizacja: Koszalin, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Sebastian Janicki WKS ŚLĄSK, Wrocław 60kg
2 Grzegorz Wieczorek GKS CZARNI, Bytom 60kg
3 Łukasz Golus GKS CZARNI, Bytom 60kg
3 Łukasz Kiełbasiński UKJ RYŚ, Warszawa 60kg
1 Tomasz Kowalski KLUB JUDO AZS, Opole 66kg
2 Paweł Zagrodnik GKS CZARNI, Bytom 66kg
3 Grzegorz Lewiński UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 66kg
3 Ignacy Rudawiec KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 66kg
1 Tomasz Adamiec UKJ RYŚ, Warszawa 73kg
2 Piotr Kurkiewicz UKJ RYŚ, Warszawa 73kg
3 Adam Brysz GKS CZARNI, Bytom 73kg
3 Adam Czyż UKJ RYŚ, Warszawa 73kg
1 Łukasz Błach KS AZS AWF, Wrocław 81kg
2 Tomasz Lisowski GKS CZARNI, Bytom 81kg
3 Jakub Kubieniec GKS CZARNI, Bytom 81kg
3 Marcin Partyka GKS CZARNI, Bytom 81kg
1 Krzysztof Węglarz TS WISŁA, Kraków 90kg
2 Robert Krawczyk GKS CZARNI, Bytom 90kg
3 Łukasz Koleśnik KS AZS AWF, Wrocław 90kg
3 Marcin Kośniewski KLUB JUDO AZS, Opole 90kg
1 Przemysław Matyjaszek GKS CZARNI, Bytom 100kg
2 Jakub Wójcik GWARDIA, Wrocław 100kg
3 Tomasz Domański AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
3 Wincenty Krawczyk GKS CZARNI, Bytom 100kg
1 Maciej Sarnacki AZS AWF, Warszawa +100kg
2 Janusz Wojnarowicz GKS CZARNI, Bytom +100kg
3 Janusz Cichowski SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Paweł Smoliniec AZS AWFIS, Gdańsk +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Katarzyna Pułkośnik UKS Narew, Łapy 48kg
2 Kinga Kubicka WKS Flota, Gdynia 48kg
3 Ewa Konieczny GKS Czarni, Bytom 48kg
3 Joanna Stankiewicz UKS Judo-Rawa, Rawa Mazowiecka 48kg
1 Zuzanna Pawlikowska AZS AWFiS, Gdańsk 52kg
2 Monika Cabaj AZS AWFiS, Gdańsk 52kg
3 Marta Kubań WKS Gwardia, Warszawa 52kg
3 Martyna Martynowicz TS Gwardia, Opole 52kg
1 Agata Perenc Polonia, Rybnik 57kg
2 Justyna Karpała Klub Judo AZS, Opole 57kg
3 Małgorzata Bielak KJ Samuraj, Koszalin 57kg
3 Izabela Mirus TS Wisła, Kraków 57kg
1 Halima Mohamed-Seghir SGKS Wybrzeże, Gdańsk 63kg
2 Barbara Mirus TS Wisła, Kraków 63kg
3 Anna Brysz GKS Czarni, Bytom 63kg
3 Paulina Węglarz TS Wisła, Kraków 63kg
1 Katarzyna Kłys TS Wisła, Kraków 70kg
2 Beata Rainczuk GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Barbara Białas GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Hanna Las AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
1 Daria Pogorzelec SGKS Wybrzeże, Gdańsk 78kg
2 Katarzyna Wójtowicz WKS Śląsk, Wrocław 78kg
3 Katarzyna Furmanek AZS AWFiS, Gdańsk 78kg
3 Agnieszka Podkówka KS AZS AWF, Wrocław 78kg
1 Urszula Sadkowska TS Gwardia, Opole +78kg
2 Karolina Lampkowska GKS Czarni, Bytom +78kg
3 Monika Bank TS Gwardia, Opole +78kg
3 Joanna Jaworska AZS AWFiS, Gdańsk +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.