Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Juniorek I Juniorów

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 04-05.09.2010

Lokalizacja: Mława, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Bartłomiej Kot AZS UW, Warszawa 55kg
2 Patryk Wawrzyczek GWARDIA, Bielsko Bała 55kg
3 Arkadiusz Makarewicz MKS JUVENIA, Wrocław 55kg
3 Adrian Wala KS POLONIA, Rybnik 55kg
1 Marcin Wydrzyński GKS CZARNI, Bytom 60kg
2 Łukasz Golus GKS CZARNI, Bytom 60kg
3 Bartłomiej Garbacik TS WISŁA, Kraków 60kg
3 Sebastian Sojka GWARDIA, Bielsko Bała 60kg
1 Damian Szwarnowiecki GWARDIA, Wrocław 66kg
2 Antoni Jatowtt WKS ŚLĄSK, Wrocław 66kg
3 Dominik Banaszek UKJ 225, Warszawa 66kg
3 Maciej Zacheja WKS GWARDIA, Warszawa 66kg
1 Filip Puzyr SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 73kg
2 Marek Chrapkiewicz GWARDIA, Bielsko Bała 73kg
3 Bogdan Józwik WKS ŚLĄSK, Wrocław 73kg
3 Krzysztof Mrożek TS WISŁA, Kraków 73kg
1 Bartosz Kurkiewicz UKJ RYŚ, Warszawa 81kg
2 Roman Błoński TS JUDO GRYF, Słupsk 81kg
3 Tomasz Kwiatkowski GKS CZARNI, Bytom 81kg
3 Piotr Pojawa MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 81kg
1 Maciej Tworzydło T.S.MOSIR, Bochnia 90kg
2 Paweł Wacikowski AZS AWF, Warszawa 90kg
3 Michał Pańko MKS JUVENIA, Wrocław 90kg
3 Piotr Żeleński-Olczak KS GWARDIA, Łódź 90kg
1 Kajetan Pintal TS WISŁA, Kraków 100kg
2 Daniel Bielecki KS GWARDIA, Łódź 100kg
3 Patryk Broniec AZS AWF, Warszawa 100kg
3 Jakub Zakrzewski AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
1 Tomasz Tałach SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
2 Artur Pujszo AZS-UKW, Bydgoszcz +100kg
3 Kamil Grabowski GKS CZARNI, Bytom +100kg
3 Adrian Łoś UKS TOMITA, Elbląg +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Joanna Witkowska Klub Sportowy Akademia Judo Extreme Hobby, Poznań 44kg
2 Paulina Sadłowska UKS Olimp, Nowa Sól 44kg
3 Agata Roszkowska UKS Narew, Łapy 44kg
1 Joanna Stankiewicz UKS Judo-Rawa, Rawa Mazowiecka 48kg
2 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 48kg
3 Kamila Busse AZS Organizacja Środowiskowa, Poznań 48kg
3 Karolina Wojciechowska Polonia, Rybnik 48kg
1 Arleta Podolak AZS UW, Warszawa 52kg
2 Dominika Gnich UKJ AON, Warszawa 52kg
3 Anna Borowska Polonia, Rybnik 52kg
3 Klaudia Szczepańczyk Gwardia, Bielsko-Biała 52kg
1 Justyna Karpała Klub Judo AZS, Opole 57kg
2 Izabela Mirus TS Wisła, Kraków 57kg
3 Magdalena Miller AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
3 Dorota Smorzewska UKS Judo Sensei, Płock 57kg
1 Anna Brysz GKS Czarni, Bytom 63kg
2 Katarzyna Cal AZS Uniwersytet Łódzki, Łódź 63kg
3 Olga Krysiak UKS Bushi, Łódź 63kg
3 Anna Skoczylas Gwardia, Bielsko-Biała 63kg
1 Monika Rycak GKS Czarni, Bytom 70kg
2 Iwona Kusior UKS Junior, Lipno 70kg
3 Patrycja Lorenc Klub Judo Drako, Warszawa 70kg
3 Małgorzata Tracz TS Wisła, Kraków 70kg
1 Joanna Polerowicz AZS-WSPiA, Poznań 78kg
2 Anna Porwoł Polonia, Rybnik 78kg
3 Sylwia Piszczatowska UKS Narew, Łapy 78kg
1 Anna Załęczna TKS Judo, Toruń +78kg
2 Marta Rózga KS Gwardia, Łódź +78kg
3 Natalia Wiśniewska UKS Orkan, Sochaczew +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.