Facebook

Karta zawodów: Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 06.06.2010

Lokalizacja: Opole, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Łukasz Ziembikiewicz AZS-WSPIA, Poznań 55kg
2 Bartosz Dobranowski T.S.MOSIR, Bochnia 55kg
3 Jędrzej Lewicki KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 55kg
3 Patryk Ziembikiewicz AZS-WSPIA, Poznań 55kg
1 Łukasz Kiełbasiński UKJ RYŚ, Warszawa 60kg
2 Bartłomiej Garbacik TS WISŁA, Kraków 60kg
3 Przemysław Birke AZS AWF, Warszawa 60kg
3 Jakub Zięć AZS UW, Warszawa 60kg
1 Sebastian Banaszek UKJ 225, Warszawa 66kg
2 Sebastian Sojka GWARDIA, Bielsko Bała 66kg
3 Dominik Banaszek UKJ 225, Warszawa 66kg
3 Antoni Jatowtt WKS ŚLĄSK, Wrocław 66kg
2 Marcin Witkowski UKJ 225, Warszawa 73kg
3 Krzysztof Galaś AZS AWF, Warszawa 73kg
3 Seweryn Wiktorek UKS IPPON MDK, Kutno 73kg
1 Bartosz Kurkiewicz UKJ RYŚ, Warszawa 81kg
2 Piotr Wawrzyniak TS OLIMPIA, Poznań 81kg
3 Marcin Gmurek AZS AWF, Warszawa 81kg
3 Mikołaj Trześniewski WKS GWARDIA, Warszawa 81kg
1 Piotr Żeleński-Olczak KS GWARDIA, Łódź 90kg
2 Paweł Wacikowski AZS AWF, Warszawa 90kg
3 Kamil Niedziela KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 90kg
3 Maciej Tworzydło T.S.MOSIR, Bochnia 90kg
1 Kajetan Pintal TS WISŁA, Kraków 100kg
2 Daniel Bielecki KS GWARDIA, Łódź 100kg
3 Maciej Kubicki OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KĘTACH, Kęty 100kg
3 Karol Zdrojewski AZS-UKW, Bydgoszcz 100kg
1 Kevin Kissk UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUS, Szczecin +100kg
2 Artur Pujszo AZS-UKW, Bydgoszcz +100kg
3 Dariusz Podolecki UKS GROT, Kraków +100kg
3 Karol Tomaszewski AZS-UKW, Bydgoszcz +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Martyna Trzcińska MOS Zatoka, Braniewo 44kg
2 Dominika Błasiak Stowarzyszenie Sportowe Dąb, Dębowiec 44kg
1 Alicja Czarnocka UKJ 225, Warszawa 48kg
3 Magda Zając UKS Opty, Gdynia 48kg
1 Klaudia Kurzej MKS Juvenia, Wrocław 52kg
2 Żaneta Rerutko UKJ 225, Warszawa 52kg
3 Karolina Mazurkiewicz TS Gwardia, Opole 52kg
3 Dominika Tabak GKS Czarni, Bytom 52kg
1 Justyna Karpała Klub Judo AZS, Opole 57kg
2 Izabela Mirus TS Wisła, Kraków 57kg
3 Iwona Boryczko MKS Pałac Młodzieży, Tarnów 57kg
3 Magdalena Kowalczyk TKS Judo, Toruń 57kg
1 Joanna Tytonik UKS-47 Judo Bushido-Morus, Szczecin 63kg
2 Anna Skoczylas Gwardia, Bielsko-Biała 63kg
3 Dominika Błach AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
3 Ewelina Wołosik Białostocki KS Hetman, Białystok 63kg
1 Małgorzata Tracz TS Wisła, Kraków 70kg
2 Izabela Bryndza TS Wisła, Kraków 70kg
3 Aleksandra Grygiel AZS-WSPiA, Poznań 70kg
3 Adrianna Sasin UKS Ósemka, Nowa Sól 70kg
1 Patrycja Lorenc Klub Judo Drako, Warszawa 78kg
2 Emilia Szwiec MKS Juvenia, Wrocław 78kg
3 Anna Osajda TS Wisła, Kraków 78kg
1 Monika Bank TS Gwardia, Opole +78kg
2 Anna Załęczna TKS Judo, Toruń +78kg
3 Justyna Dziurawiec UKS Wolania, Wola Rzędzińska +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.