Facebook

Karta zawodów: Otwarty Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł.

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 05.06.2010

Lokalizacja: Opole, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Bartosz Ponichtera UKS SIÓDEMKA, Sochaczew 46kg
2 Wojciech Puchała K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 46kg
3 Hubert Milczarski UKS JUDO SENSEI, Płock 46kg
1 Patryk Godek KJ KOKA, Jastrzębie Zdrój 50kg
2 Mateusz Roszkowski BIAŁOSTOCKI KS HETMAN, Białystok 50kg
3 Adrian Pisanko TS OLIMPIA, Poznań 50kg
1 Bartosz Dobranowski T.S.MOSIR, Bochnia 55kg
2 Patryk Wawrzyczek GWARDIA, Bielsko Bała 55kg
3 Krystian Biedrzyński AKS, Strzegom 55kg
3 Adrian Wala KS POLONIA, Rybnik 55kg
1 Filip Stępak UKS GROT, Kraków 60kg
2 Michał Ochnio UKJ 225, Warszawa 60kg
3 Tomasz Domański UKJ RYŚ, Warszawa 60kg
3 Kacper Martuś T.S.MOSIR, Bochnia 60kg
1 Bartłomiej Słowak UMKS ŻAK, Kielce 66kg
2 Damian Parka MKS JUVENIA, Wrocław 66kg
3 Sebastian Banaszek UKJ 225, Warszawa 66kg
3 Szymon Bury KS POLONIA, Rybnik 66kg
1 Michał Leśniak T.S.MOSIR, Bochnia 73kg
2 Krzysztof Matynia AZS AWF, Warszawa 73kg
3 Bruno Jamuła MKS JUVENIA, Wrocław 73kg
3 Arkadiusz Szyszkowski KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 73kg
1 Mariusz Krueger TKS JUDO, Toruń 81kg
2 Marcin Gmurek AZS AWF, Warszawa 81kg
3 Norbert Paszkowski KLUB SPORTOWY JUDO GWARDIA, Koszalin 81kg
3 Kamil Świątek AZS-UKW, Bydgoszcz 81kg
1 Grzegorz Słabiak K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 90kg
2 Piotr Zakrzewski AZS AWFIS, Gdańsk 90kg
3 Marcin Górecki AZS AWF, Warszawa 90kg
3 Grzegorz Kłoczko GKS CZARNI, Bytom 90kg
1 Patryk Mazur UKS WOLANIA, Wola Rzędzińska +90kg
3 Kacper Kazimierowicz MKS JUVENIA, Wrocław +90kg
3 Mateusz Kwiatkowski MKS JUVENIA, Wrocław +90kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Alicja Lewandowska Klub Środowiskowy AZS, Gliwice 40kg
2 Weronika Krawczyk KJ Koka, Jastrzębie-Zdrój 40kg
3 Aleksandra Kokoszka UKS Judo Kontra, Mińsk Mazowiecki 40kg
3 Paulina Piotrowska Klub Środowiskowy AZS, Gliwice 40kg
1 Marta Habarta Gwardia, Bielsko-Biała 44kg
2 Paulina Przyczyna UKS Judo Kontra, Mińsk Mazowiecki 44kg
3 Katarzyna Kasza UKS Siódemka, Sochaczew 44kg
1 Klaudia Szczepańczyk Gwardia, Bielsko-Biała 48kg
2 Martyna Dobrowolska UKJ AON, Warszawa 48kg
3 Martyna Andrusiewicz KS Błękitni, Tarnów 48kg
3 Kamila Busse AZS Organizacja Środowiskowa, Poznań 48kg
1 Maja Rasińska Gwardia, Bielsko-Biała 52kg
2 Anna Borowska Polonia, Rybnik 52kg
3 Dominika Dudek TKS Judo, Toruń 52kg
3 Monika Sianko UKJ 225, Warszawa 52kg
1 Marta Wykupil K.S. Judo, Czechowice-Dziedzice 57kg
2 Wioletta Wawer UKS Siódemka, Sochaczew 57kg
3 Żaneta Rerutko UKJ 225, Warszawa 57kg
3 Patrycja Szymankiewicz TS Olimpia, Poznań 57kg
1 Aleksandra Langiewicz KJ Koka, Jastrzębie-Zdrój 63kg
2 Sandra Lickun Klub Sportowy Judo Gwardia, Koszalin 63kg
3 Urszula Hofman MKS Juvenia, Wrocław 63kg
3 Sonia Lniany GKS Czarni, Bytom 63kg
1 Alicja Nowak GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Anna Józefiak Klub Środowiskowy AZS, Gliwice 70kg
1 Kamila Pasternak MKS Juvenia, Wrocław +70kg
3 Dominika Nowakowska Klub Środowiskowy AZS, Gliwice +70kg
3 Anna Załęczna TKS Judo, Toruń +70kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.