Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Seniorek I Seniorów - Ii Runda

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 15-16.05.2010

Lokalizacja: Opole, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Mateusz Szewczyk MKS CM JORDAN, Kraków 60kg
2 Grzegorz Wieczorek GKS CZARNI, Bytom 60kg
3 Marcin Wydrzyński GKS CZARNI, Bytom 60kg
3 Aleksandre Nemsadze AKADEMIA JUDO KS WARSZAWA, Warszawa 60kg
1 Marek Kręcielewski WKS GWARDIA, Warszawa 66kg
2 Paweł Wituś GWARDIA, Wrocław 66kg
3 Rafał Końca KS GWARDIA, Łódź 66kg
3 Mariusz Janicki WKS ŚLĄSK, Wrocław 66kg
1 Jakub Kurkiewicz UKJ RYŚ, Warszawa 73kg
2 Piotr Płoński GWARDIA, Wrocław 73kg
3 Adam Brysz GKS CZARNI, Bytom 73kg
3 Aleksander Kowalski KLUB ŚRODOWISKOWY AZS GLIWICE, Gliwice 73kg
1 Kamil Kozłowski AZS AWFIS, Gdańsk 81kg
2 Grzegorz Czajka GKS CZARNI, Bytom 81kg
3 Błażej Mielcarek AZS AWFIS, Gdańsk 81kg
3 Marcin Partyka GKS CZARNI, Bytom 81kg
1 Krzysztof Węglarz TS WISŁA, Kraków 90kg
2 Łukasz Koleśnik KS AZS AWF, Wrocław 90kg
3 Tomasz Lisowski GKS CZARNI, Bytom 90kg
3 Paweł Płoński AZS AWF, Warszawa 90kg
1 Przemysław Matyjaszek GKS CZARNI, Bytom 100kg
2 Wincenty Krawczyk GKS CZARNI, Bytom 100kg
3 Rafał Fiłek TS WISŁA, Kraków 100kg
3 Jakub Wójcik GWARDIA, Wrocław 100kg
1 Maciej Sarnacki AZS AWF, Warszawa +100kg
2 Janusz Cichowski SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Piotr Deka KS GWARDIA, Łódź +100kg
3 Artur Tyc KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Katarzyna Pułkośnik UKS Narew, Łapy 48kg
2 Kinga Kubicka WKS Flota, Gdynia 48kg
3 Justyna Kojro AZS AWFiS, Gdańsk 48kg
3 Ewa Konieczny GKS Czarni, Bytom 48kg
1 Monika Cabaj AZS AWFiS, Gdańsk 52kg
2 Zuzanna Pawlikowska AZS AWFiS, Gdańsk 52kg
3 Ewelina Basińska KJ Samuraj, Koszalin 52kg
3 Dominika Tabak GKS Czarni, Bytom 52kg
1 Agata Perenc Polonia, Rybnik 57kg
2 Izabela Mirus TS Wisła, Kraków 57kg
3 Ewa Kempka Klub Środowiskowy AZS, Gliwice 57kg
3 Paulina Zawadzka AZS UW, Warszawa 57kg
1 Paulina Węglarz TS Wisła, Kraków 63kg
2 Monika Chróścielewska AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
3 Barbara Mirus TS Wisła, Kraków 63kg
3 Katarzyna Stasiecka AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
1 Beata Rainczuk GKS Czarni, Bytom 70kg
2 Hanna Las AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
3 Agnieszka Bezrączko GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Barbara Białas GKS Czarni, Bytom 70kg
1 Agnieszka Podkówka KS AZS AWF, Wrocław 78kg
2 Anna Woronowicz UKS Gimnazjum, Suchy Las 78kg
3 Katarzyna Eibin KS AZS AWF, Wrocław 78kg
3 Katarzyna Wtorkowska AZS UW, Warszawa 78kg
1 Urszula Sadkowska TS Gwardia, Opole +78kg
2 Karolina Lampkowska GKS Czarni, Bytom +78kg
3 Monika Bank TS Gwardia, Opole +78kg
3 Anna Oziero KJ Samuraj, Koszalin +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.