Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Młodzieży Kobiet I Mężczyzn

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 08.05.2010

Lokalizacja: Stalowa Wola, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Grzegorz Wieczorek GKS CZARNI, Bytom 60kg
2 Łukasz Golus GKS CZARNI, Bytom 60kg
3 Bartłomiej Garbacik TS WISŁA, Kraków 60kg
3 Andrzej Szymczyk MKS CM JORDAN, Kraków 60kg
1 Grzegorz Lewiński UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 66kg
2 Damian Szwarnowiecki GWARDIA, Wrocław 66kg
3 Rafał Końca KS GWARDIA, Łódź 66kg
3 Jakub Raczyński GKS CZARNI, Bytom 66kg
1 Piotr Kurkiewicz UKJ RYŚ, Warszawa 73kg
2 Piotr Rybicki UKJ RYŚ, Warszawa 73kg
3 Łukasz Nowak TS GWARDIA, Opole 73kg
3 Piotr Płoński GWARDIA, Wrocław 73kg
1 Błażej Mielcarek AZS AWFIS, Gdańsk 81kg
2 Kamil Kozłowski AZS AWFIS, Gdańsk 81kg
3 Marcin Partyka GKS CZARNI, Bytom 81kg
3 Mikołaj Trześniewski WKS GWARDIA, Warszawa 81kg
1 Piotr Karolkowski AZS AWF, Warszawa 90kg
2 Igor Dzierżanowski UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 90kg
3 Paweł Płoński AZS AWF, Warszawa 90kg
3 Mateusz Rycak GKS CZARNI, Bytom 90kg
1 Rafał Fiłek TS WISŁA, Kraków 100kg
2 Jakub Wójcik GWARDIA, Wrocław 100kg
3 Mateusz Rudnicki GWARDIA, Wrocław 100kg
3 Tomasz Domański AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
1 Artur Tyc KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice +100kg
2 Tomasz Tałach SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Damian Nasiadko SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Maciej Łabucki UKJ RYŚ, Warszawa +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Ewa Konieczny GKS Czarni, Bytom 48kg
2 Adriana Grabowicz AKS, Strzegom 48kg
3 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 48kg
3 Joanna Stankiewicz UKS Judo-Rawa, Rawa Mazowiecka 48kg
1 Katarzyna Wilczyńska AZS Uniwersytet Łódzki, Łódź 52kg
2 Paulina Dawczak GKS Czarni, Bytom 52kg
3 Dominika Gnich UKJ AON, Warszawa 52kg
3 Dagmara Tronina PTS Walter, Rzeszów 52kg
1 Arleta Podolak UKJ Legion, Zamość 57kg
2 Hanna Rudawiec(Smołka) Klub Środowiskowy AZS, Gliwice 57kg
3 Justyna Karpała Klub Judo AZS, Opole 57kg
3 Izabela Mirus TS Wisła, Kraków 57kg
1 Katarzyna Stasiecka AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
2 Weronika Mielcarek AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
3 Anna Brysz GKS Czarni, Bytom 63kg
3 Barbara Mirus TS Wisła, Kraków 63kg
1 Hanna Las AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
2 Barbara Białas GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Agnieszka Krzisczyk GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Jagoda Misztal AZS UW, Warszawa 70kg
1 Patrycja Lorenc Klub Judo Drako, Warszawa 78kg
2 Anna Woronowicz UKS Gimnazium, Suchy Las 78kg
3 Aleksandra Hernik AZS Uniwersytet Łódzki, Łódź 78kg
1 Joanna Jaworska AZS AWFiS, Gdańsk +78kg
2 Agata Szewczyk KS Gwardia, Łódź +78kg
3 Aleksandra Papaj UKS Judo, Wolbrom +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.