Facebook

Karta zawodów: Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 27-28.03.2010

Lokalizacja: Wrocław, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Konrad Feliga UKS SIÓDEMKA, Sochaczew 55kg
2 Bartłomiej Kot AZS UW, Warszawa 55kg
3 Łukasz Ziembikiewicz AZS-WSPIA, Poznań 55kg
3 Krzysztof Kiełbus GWARDIA, Wrocław 55kg
1 Marcin Wydrzyński GKS CZARNI, Bytom 60kg
2 Jakub Zięć AZS UW, Warszawa 60kg
3 Łukasz Kiełbasiński UKJ RYŚ, Warszawa 60kg
3 Michał Strychacki WKS FLOTA, Gdynia 60kg
1 Grzegorz Lewiński UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 66kg
2 Aleksander Beta KS GWARDIA, Łódź 66kg
3 Łukasz Szewczyk GWARDIA, Wrocław 66kg
3 Damian Szwarnowiecki GWARDIA, Wrocław 66kg
1 Sebastian Przybysz AZS AWFIS, Gdańsk 73kg
2 Piotr Płoński GWARDIA, Wrocław 73kg
3 Filip Puzyr SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 73kg
3 Marcin Witkowski UKJ 225, Warszawa 73kg
1 Mikołaj Trześniewski WKS GWARDIA, Warszawa 81kg
2 Marek Lisowski UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUS, Szczecin 81kg
3 Tomasz Szczepaniak KLUB JUDO AZS, Opole 81kg
3 Grzegorz Gajerski GWARDIA, Wrocław 81kg
1 Mateusz Rycak GKS CZARNI, Bytom 90kg
2 Maciej Tworzydło T.S.MOSIR, Bochnia 90kg
3 Paweł Wacikowski AZS AWF, Warszawa 90kg
3 Krzysztof Latocha GWARDIA, Wrocław 90kg
1 Jakub Zakrzewski AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
2 Maciej Kubicki OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KĘTACH, Kęty 100kg
3 Kajetan Pintal TS WISŁA, Kraków 100kg
3 Kacper Witkowski TS GWARDIA, Olsztyn 100kg
1 Damian Nasiadko SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
2 Kevin Kissk UKS-47 JUDO BUSHIDO MORUS, Szczecin +100kg
3 Tomasz Tałach SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Karol Tomaszewski AZS-UKW, Bydgoszcz +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Magdalena Tronina PTS Walter, Rzeszów 44kg
2 Joanna Witkowska Klub Sportowy Akademia Judo Extreme Hobby, Poznań 44kg
3 Dominika Błasiak Stowarzyszenie Sportowe Dąb, Dębowiec 44kg
3 Martyna Trzcińska MOS Zatoka, Braniewo 44kg
1 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 48kg
2 Joanna Stankiewicz UKS Judo-Rawa, Rawa Mazowiecka 48kg
3 Agnieszka Bergier KS Budowlani, Sosnowiec 48kg
3 Adriana Grabowicz AKS, Strzegom 48kg
1 Zuzanna Pawlikowska AZS AWFiS, Gdańsk 52kg
2 Klaudia Kurzej MKS Juvenia, Wrocław 52kg
3 Dominika Gnich UKJ AON, Warszawa 52kg
3 Aurelia Iwanow MKS Truso, Elbląg 52kg
1 Arleta Podolak UKJ Legion, Zamość 57kg
2 Izabela Mirus TS Wisła, Kraków 57kg
3 Magdalena Kowalczyk TKS Judo, Toruń 57kg
3 Beata Pepera UKS Judo, Wolbrom 57kg
1 Halima Mohamed-Seghir SGKS Wybrzeże, Gdańsk 63kg
2 Dominika Błach AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
3 Monika Augustowska PTS Gwardia, Bydgoszcz 63kg
3 Anna Brysz GKS Czarni, Bytom 63kg
1 Karolina Tałach SGKS Wybrzeże, Gdańsk 63kg
2 Monika Rycak GKS Czarni, Bytom 63kg
3 Jagoda Misztal AZS UW, Warszawa 63kg
3 Małgorzata Tracz TS Wisła, Kraków 63kg
1 Maria Anderwald KS Gwardia, Łódź 78kg
2 Emilia Szwiec MKS Juvenia, Wrocław 78kg
3 Patrycja Lorenc Klub Judo Drako, Warszawa 78kg
3 Anna Osajda TS Wisła, Kraków 78kg
1 Monika Bank TS Gwardia, Opole +78kg
2 Kamila Wąsek MKS Juvenia, Wrocław +78kg
3 Nicole Kukuczka Polonia, Rybnik +78kg
3 Marta Rózga KS Gwardia, Łódź +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.