Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Juniorek Mł I Juniorów Mł

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 13-14.03.2010

Lokalizacja: Skierniewice, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Paweł Rybicki UKJ YUKO, Józefów 46kg
2 Tomasz Stańczyk AZS AWFIS, Gdańsk 46kg
3 Patryk Wąs KS GWARDIA, Łódź 46kg
3 Przemysław Frysztacki KS POLONIA, Rybnik 46kg
1 Krystian Matejko AZS UW, Warszawa 50kg
2 Paweł Wawrzyczek K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 50kg
3 Marek Wawrzkiewicz UKS TRÓJKA, Piła 50kg
3 Krystian Biedrzyński AKS, Strzegom 50kg
1 Adrian Wala KS POLONIA, Rybnik 55kg
2 Patryk Wawrzyczek GWARDIA, Bielsko Bała 55kg
3 Wiktor Mrówczyński MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 55kg
3 Piotr Ali UKS OLIMP, Rawicz 55kg
1 Przemysław Skulik KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 60kg
2 Maksymilian Rusowski MKS JUVENIA, Wrocław 60kg
3 Filip Stępak UKS GROT, Kraków 60kg
3 Dawid Kuwaczka KS POLONIA, Rybnik 60kg
1 Damian Parka MKS JUVENIA, Wrocław 66kg
2 Szymon Pękala UKS SOKÓŁ, Pisarzowice 66kg
3 Adam Stolarczyk MKS JUVENIA, Wrocław 66kg
3 Bruno Jamuła MKS JUVENIA, Wrocław 66kg
1 Patryk Iwaszkiewicz MKS JUVENIA, Wrocław 73kg
2 Wojciech Jelonek MKS JUVENIA, Wrocław 73kg
3 Michał Leśniak T.S.MOSIR, Bochnia 73kg
3 Rafał Kozłowski MKS JUVENIA, Wrocław 73kg
1 Marcin Gmurek AZS AWF, Warszawa 81kg
2 Michał Pańko MKS JUVENIA, Wrocław 81kg
3 Norbert Paszkowski KLUB SPORTOWY JUDO GWARDIA, Koszalin 81kg
3 Przemysław Brzezik UKJ SIÓDEMKA, Mława 81kg
1 Paweł Makarewicz UKS TOMITA, Elbląg 90kg
2 Grzegorz Słabiak K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 90kg
3 Grzegorz Kłoczko GKS CZARNI, Bytom 90kg
3 Daniel Moskal UKS KODOKAN, Toruń 90kg
1 Kacper Kazimierowicz MKS JUVENIA, Wrocław +90kg
2 Patryk Bandziak MKS JUVENIA, Wrocław +90kg
3 Mateusz Kwiatkowski MKS JUVENIA, Wrocław +90kg
3 Jakub Lempke UKS IPPON MDK, Kutno +90kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Weronika Krawczyk KJ Koka, Jastrzębie-Zdrój 40kg
2 Natalia Stobiecka UKS Siódemka, Sochaczew 40kg
3 Alicja Lewandowska Klub Środowiskowy AZS, Gliwice 40kg
3 Patrycja Szary AZS Organizacja Środowiskowa, Poznań 40kg
1 Marta Habarta Gwardia, Bielsko-Biała 44kg
2 Justyna Kamińska Gwardia, Bielsko-Biała 44kg
3 Iwona Głowacka Klub Sportowy Judo Gwardia, Koszalin 44kg
3 Katarzyna Kasza UKS Siódemka, Sochaczew 44kg
1 Martyna Dobrowolska UKJ AON, Warszawa 48kg
2 Klaudia Szczepańczyk Gwardia, Bielsko-Biała 48kg
3 Agata Bujak UKJ 225, Warszawa 48kg
3 Monika Połczyńska KJ Koka, Jastrzębie-Zdrój 48kg
1 Żaneta Rerutko UKJ 225, Warszawa 52kg
2 Anna Borowska Polonia, Rybnik 52kg
3 Maja Rasińska Gwardia, Bielsko-Biała 52kg
3 Karolina Zięba K.S. Judo, Czechowice-Dziedzice 52kg
1 Magdalena Miller AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
2 Angelika Sziwa AZS Organizacja Środowiskowa, Poznań 57kg
3 Laura Węgrzyn GKS Czarni, Bytom 57kg
3 Marta Wykupil K.S. Judo, Czechowice-Dziedzice 57kg
1 Sandra Lickun Klub Sportowy Judo Gwardia, Koszalin 63kg
2 Agnieszka Niedźwiedź MKS Pałac Młodzieży, Katowice 63kg
3 Natalia Czaplicka AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
3 Aleksandra Langiewicz KJ Koka, Jastrzębie-Zdrój 63kg
1 Alicja Nowak GKS Czarni, Bytom 70kg
2 Weronika Czempik UKS Dwójka, Rydułtowy 70kg
3 Barbara Lichońska AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
3 Beata Pacut GKS Czarni, Bytom 70kg
1 Wiktoria Oleksiewicz PUKS Makowiec, Skaryszew +70kg
2 Paula Kułaga TDK Trzcianka, Trzcianka +70kg
3 Dominika Nowakowska Klub Środowiskowy AZS, Gliwice +70kg
3 Anna Porwoł Polonia, Rybnik +70kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.