Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Seniorek I Seniorów-I Runda

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 13-14.03.2010

Lokalizacja: Warszawa, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Łukasz Golus GKS CZARNI, Bytom 60kg
2 Łukasz Kiełbasiński UKJ RYŚ, Warszawa 60kg
3 Jakub Zięć AZS UW, Warszawa 60kg
3 Marek Kręcielewski WKS GWARDIA, Warszawa 60kg
1 Tomasz Kowalski KLUB JUDO AZS, Opole 66kg
2 Aleksander Beta KS GWARDIA, Łódź 66kg
3 Paweł Wituś GWARDIA, Wrocław 66kg
3 Jakub Raczyński GKS CZARNI, Bytom 66kg
1 Michał Kubieniec GKS CZARNI, Bytom 73kg
2 Jacek Brysz GKS CZARNI, Bytom 73kg
3 Piotr Płoński GWARDIA, Wrocław 73kg
3 Adam Brysz GKS CZARNI, Bytom 73kg
1 Jakub Kubieniec GKS CZARNI, Bytom 81kg
2 Robert Gawron GKS CZARNI, Bytom 81kg
3 Paweł Urban MKS ŻAK, Ełk 81kg
3 Grzegorz Czajka GKS CZARNI, Bytom 81kg
1 Łukasz Koleśnik KS AZS AWF, Wrocław 90kg
2 Krzysztof Węglarz TS WISŁA, Kraków 90kg
3 Tomasz Lisowski GKS CZARNI, Bytom 90kg
3 Wiktor Tworzydło AZS AWF, Warszawa 90kg
1 Przemysław Matyjaszek GKS CZARNI, Bytom 100kg
2 Mateusz Rudnicki GWARDIA, Wrocław 100kg
3 Tomasz Domański AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
3 Damian Majda AZS UNIWERSYTET ŁÓDZKI, Łódź 100kg
1 Przemysław Jaroszewski UKS NAREW, Łapy +100kg
2 Janusz Cichowski SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Piotr Deka KS GWARDIA, Łódź +100kg
3 Artur Tyc KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Katarzyna Pułkośnik UKS Narew, Łapy 48kg
2 Ewa Konieczny GKS Czarni, Bytom 48kg
3 Kinga Kubicka WKS Flota, Gdynia 48kg
3 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 48kg
1 Marta Kubań WKS Gwardia, Warszawa 52kg
2 Zuzanna Pawlikowska AZS AWFiS, Gdańsk 52kg
3 Izabela Sosnowska Klub Środowiskowy AZS, Gliwice 52kg
3 Dominika Tabak GKS Czarni, Bytom 52kg
1 Agata Perenc Polonia, Rybnik 57kg
2 Małgorzata Bielak AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
3 Ewa Kempka Klub Środowiskowy AZS, Gliwice 57kg
3 Beata Pepera UKS Judo, Wolbrom 57kg
1 Paulina Węglarz TS Wisła, Kraków 63kg
2 Halima Mohamed-Seghir SGKS Wybrzeże, Gdańsk 63kg
3 Anna Brysz GKS Czarni, Bytom 63kg
3 Monika Chróścielewska AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
1 Beata Rainczuk GKS Czarni, Bytom 70kg
2 Hanna Las AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
3 Barbara Białas GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Katarzyna Kłys TS Wisła, Kraków 70kg
1 Daria Pogorzelec SGKS Wybrzeże, Gdańsk 78kg
2 Katarzyna Szlendak MKS, Chełm 78kg
3 Agnieszka Podkówka KS AZS AWF, Wrocław 78kg
3 Katarzyna Wtorkowska AZS UW, Warszawa 78kg
1 Urszula Sadkowska TS Gwardia, Opole +78kg
2 Karolina Lampkowska GKS Czarni, Bytom +78kg
3 Joanna Jaworska AZS AWFiS, Gdańsk +78kg
3 Anna Oziero KJ Samuraj, Koszalin +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.