Facebook

Karta zawodów: Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 21-23.10.2011

Lokalizacja: Opole, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Marek Kręcielewski WKS GWARDIA, Warszawa 60kg
2 Marcin Wydrzyński GKS CZARNI, Bytom 60kg
3 Konrad Feliga UKS SIÓDEMKA, Sochaczew 60kg
3 Sebastian Janicki WKS ŚLĄSK, Wrocław 60kg
1 Paweł Zagrodnik GKS CZARNI, Bytom 66kg
2 Tomasz Kowalski KLUB JUDO AZS, Opole 66kg
3 Grzegorz Lewiński UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 66kg
3 Grzegorz Wieczorek GKS CZARNI, Bytom 66kg
1 Piotr Kurkiewicz UKJ RYŚ, Warszawa 73kg
2 Tomasz Adamiec UKJ RYŚ, Warszawa 73kg
3 Michał Kubieniec GKS CZARNI, Bytom 73kg
3 Filip Puzyr SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 73kg
1 Łukasz Błach KS AZS AWF, Wrocław 81kg
2 Tomasz Lisowski KS JUDO KOCH, Szczecin 81kg
3 Jakub Kubieniec GKS CZARNI, Bytom 81kg
3 Jarosław Szczepaniak UKJ RYŚ, Warszawa 81kg
1 Robert Krawczyk GKS CZARNI, Bytom 90kg
2 Wiktor Tworzydło AZS AWF, Warszawa 90kg
3 Łukasz Koleśnik KS AZS AWF, Wrocław 90kg
3 Maciej Tworzydło KLUB JUDO AZS, Opole 90kg
1 Jakub Wójcik KS AZS AWF, Wrocław 100kg
2 Patryk Janik WKS ŚLĄSK, Wrocław 100kg
3 Wincenty Krawczyk GKS CZARNI, Bytom 100kg
3 Kacper Larem WKS GWARDIA, Warszawa 100kg
1 Mateusz Rudnicki GWARDIA, Wrocław +100kg
2 Damian Nasiadko SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Maciej Sarnacki TS GWARDIA, Olsztyn +100kg
3 Tomasz Tałach SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Ewa Konieczny GKS Czarni, Bytom 48kg
2 Katarzyna Pułkośnik UKS Narew, Łapy 48kg
3 Kinga Kubicka WKS Flota, Gdynia 48kg
3 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 48kg
1 Zuzanna Pawlikowska AZS AWFiS, Gdańsk 52kg
2 Martyna Martynowicz TS Gwardia, Opole 52kg
3 Ewelina Basińska KJ Samuraj, Koszalin 52kg
3 Dominika Gnich UKJ AON, Warszawa 52kg
1 Małgorzata Bielak AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
2 Agata Perenc Polonia, Rybnik 57kg
3 Marta Kubań WKS Gwardia, Warszawa 57kg
3 Arleta Podolak UKJ Legion, Zamość 57kg
1 Agata Ozdoba Klub Judo AZS, Opole 63kg
2 Halima Mohamed-Seghir SGKS Wybrzeże, Gdańsk 63kg
3 Barbara Miruś TS Wisła, Kraków 63kg
3 Anna Skoczylas Gwardia, Bielsko-Biała 63kg
1 Katarzyna Kłys TS Wisła, Kraków 70kg
2 Karolina Tałach SGKS Wybrzeże, Gdańsk 70kg
3 Izabela Herdzik KŚ AZS, Gliwice 70kg
3 Aleksandra Jabłońska AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
1 Daria Pogorzelec SGKS Wybrzeże, Gdańsk 78kg
2 Katarzyna Furmanek AZS AWFiS, Gdańsk 78kg
3 Agnieszka Podkówka KS AZS AWF, Wrocław 78kg
3 Katarzyna Wtorkowska AZS UW, Warszawa 78kg
1 Joanna Jaworska AZS AWFiS, Gdańsk +78kg
2 Marta Rózga KS Gwardia, Łódź +78kg
3 Katarzyna Luboń AZS-WSPiA, Poznań +78kg
3 Kamila Wąsek MKS Juvenia, Wrocław +78kg
1 Katarzyna Furmanek AZS AWFiS, Gdańsk open
2 Joanna Jaworska AZS AWFiS, Gdańsk open
3 Agnieszka Kaps AZS AWF, Katowice open
3 Katarzyna Szlendak MKS Chełm, MKS Chełm open

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.