Facebook

Karta zawodów: Otwarty Puchar Polski Młodzieży

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 08.10.2011

Lokalizacja: Opole, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Łukasz Ziembikiewicz AZS-WSPIA, Poznań 60kg
2 Marcin Wydrzyński GKS CZARNI, Bytom 60kg
3 Krzysztof Kiełbus GWARDIA, Wrocław 60kg
3 Sebastian Sojka GWARDIA, Bielsko Bała 60kg
1 Grzegorz Lewiński UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 66kg
2 Michell Hans Dahlin TS GWARDIA, Opole 66kg
3 Aleksander Beta KS GWARDIA, Łódź 66kg
3 Jakub Zięć AZS UW, Warszawa 66kg
1 Jacek Brysz GKS CZARNI, Bytom 73kg
2 Adam Czyż UKJ RYŚ, Warszawa 73kg
3 Piotr Płoński GWARDIA, Wrocław 73kg
3 Damian Szwarnowiecki GWARDIA, Wrocław 73kg
1 Radosław Koszczyński AZS AWF, Warszawa 81kg
2 Jakub Kubieniec GKS CZARNI, Bytom 81kg
3 Rafał Kowalczyk KS POLONIA, Rybnik 81kg
3 Mikołaj Trześniewski WKS GWARDIA, Warszawa 81kg
1 Maciej Tworzydło KLUB JUDO AZS, Opole 90kg
2 Igor Dzierżanowski UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 90kg
3 Maciej Knapik TS GWARDIA, Opole 90kg
3 Bartłomiej Olczak GWARDIA, Wrocław 90kg
1 Kajetan Pintal TS WISŁA, Kraków 100kg
2 Maciej Kubicki GWARDIA, Wrocław 100kg
3 Patryk Broniec AZS AWF, Warszawa 100kg
3 Bartosz Szyprowski AZS AWF, Warszawa 100kg
1 Tomasz Tałach SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
2 Damian Nasiadko SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Mateusz Rudnicki GWARDIA, Wrocław +100kg
3 Artur Tyc KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.