Facebook

Karta zawodów: Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych Liberty Cup 2012

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 10-11.11.2012

Lokalizacja: Bytom, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Kacper Wróbel MKS OLIMPIJCZYK, Włocławek 46kg
2 Patryk Nowak KJ KOKA, Jastrzębie Zdrój 46kg
3 Tomasz Jankowiak KLUB SPORTOWY AKADEMIA JUDO, Poznań 46kg
3 Łukasz Wala KS POLONIA, Rybnik 46kg
1 Patryk Walczyk GKS CZARNI, Bytom 50kg
2 Bartosz Karaś TS WISŁA, Kraków 50kg
3 Tomasz Błoński TS JUDO GRYF, Słupsk 50kg
3 Stanisław Jesionek KLUB JUDO AZS, Opole 50kg
1 Maciej Grzyb KLUB JUDO DRAKO, Warszawa 55kg
2 Łukasz Ferenc KJ KOKA, Jastrzębie Zdrój 55kg
3 Dawid Pękala UKS SOKÓŁ, Pisarzowice 55kg
3 Mateusz Winiarczyk UKS PIAST WRZEŚCIE, Słupsk 55kg
1 Paweł Kurtyka GKS CZARNI, Bytom 60kg
2 Radek Lewiński UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 60kg
3 Karol Barczyk UKS JUDO, Wolbrom 60kg
3 Szymon Jasiński UKS GALEON, Gdynia 60kg
1 Tomasz Czerniawski AZS UW, Warszawa 66kg
2 Paweł Wawrzyczek K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 66kg
3 Ksawery Morka UKJ RYŚ, Warszawa 66kg
3 Bartosz Ponichtera UKS SIÓDEMKA, Sochaczew 66kg
1 Tomasz Drzewiecki UKS TRÓJKA, Piła 73kg
2 Miłosz Pękala KS BŁĘKITNI, Tarnów 73kg
3 Patryk Kubicki KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 73kg
3 Mateusz Sordyl TS WISŁA, Kraków 73kg
1 Jakub Ozimek AZS AWF, Warszawa 81kg
2 Bogusz Suchecki MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 81kg
3 Krystian Biedrzyński K.S. WROX GYM, Wrocław 81kg
3 Bartłomiej Zawadzki UKJ BIAŁOŁĘKA, Warszawa 81kg
1 Kacper Szczurowski KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 90kg
2 Bartosz Cendrowski TKS JUDO, Toruń 90kg
3 Marcin Gruda AZS UW, Warszawa 90kg
3 Adrian Prochaska MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 90kg
1 Dominik Majowski GKS CZARNI, Bytom +90kg
2 Bartosz Szaran MKS PAŁAC MŁODZIEŻY - ŁÓDŹ, Łódź +90kg
3 Mikołaj Górski GKS CZARNI, Bytom +90kg
3 Marcin Lubiński KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice +90kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Vanessa Machnicka Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 40kg
2 Joanna Nocula UKS ASW-Judo, Jasło 40kg
3 Anna Łapaczyńska UKS Leśnik, Kaczory 40kg
3 Klaudia Nowak LKS Wyzwolenie, Simoradz 40kg
1 Dominika Jankowiak MKS Juvenia, Wrocław 44kg
2 Wiktoria Zasada Włocławskie Towarzystwo Judo, Włocławek 44kg
3 Karolina Bobilewicz TS Wisła, Kraków 44kg
1 Wiktoria Tomczak MKS Olimpijczyk, Włocławek 48kg
2 Roksana Łosoś UKS Trójka, Piła 48kg
3 Klaudia Cieślik UKS Judo, Wolbrom 48kg
3 Katarzyna Wiszniewska UKS Trójka, Piła 48kg
1 Angelika Szymańska MKS Olimpijczyk, Włocławek 52kg
2 Zuzanna Komarek Polonia, Rybnik 52kg
3 Aleksandra Kaleta UKS Judo, Wolbrom 52kg
3 Julia Kowalczyk Polonia, Rybnik 52kg
1 Marta Wykupil K.S. Judo, Czechowice-Dziedzice 57kg
2 Alicja Lewandowska Klub Środowiskowy AZS, Gliwice 57kg
3 Anna Dąbrowska MKS Juvenia, Wrocław 57kg
3 Joanna Milej AZS Organizacja Środowiskowa, Poznań 57kg
1 Zuzanna Rams UKS Judo, Wolbrom 63kg
2 Klaudia Kabata GKS Czarni, Bytom 63kg
3 Paulina Przyczyna UKS Judo Kontra, Mińsk Mazowiecki 63kg
3 Patrycja Skupień KS Gwardia, Łódź 63kg
1 Daria Tymann GKS Czarni, Bytom 70kg
2 Aleksandra Bień TS Wisła, Kraków 70kg
3 Aleksandra Hofman MKS Juvenia, Wrocław 70kg
3 Karolina Sobalska TS Wisła, Kraków 70kg
1 Paula Kułaga TDK Trzcianka, Trzcianka +70kg
2 Anita Formela GKS Żukowo, Żukowo +70kg
3 Dominika Litwin MKS Pałac Młodzieży, Katowice +70kg
3 Natalia Pilarczyk UKS Kodokan, Toruń +70kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.