Facebook

Karta zawodów: Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 19-21.10.2012

Lokalizacja: Luboń/Poznań, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Łukasz Kiełbasiński UKJ RYŚ, Warszawa 60kg
2 Sebastian Janicki WKS ŚLĄSK, Wrocław 60kg
3 Łukasz Smorzewski MKS OLIMPIJCZYK, Włocławek 60kg
3 Patryk Wawrzyczek GWARDIA, Bielsko Bała 60kg
1 Aleksander Beta KS GWARDIA, Łódź 66kg
2 Mariusz Janicki WKS ŚLĄSK, Wrocław 66kg
3 Grzegorz Wieczorek GKS CZARNI, Bytom 66kg
3 Paweł Zagrodnik GKS CZARNI, Bytom 66kg
1 Damian Szwarnowiecki GWARDIA, Wrocław 73kg
2 Piotr Płoński GWARDIA, Wrocław 73kg
3 Michał Kubieniec AZS AWF, Katowice 73kg
3 Piotr Kurkiewicz AZS UNIWERSYTET ŁÓDZKI, Łódź 73kg
1 Łukasz Błach KS AZS AWF, Wrocław 81kg
2 Radosław Koszczyński AZS AWF, Warszawa 81kg
3 Adam Czyż UKJ RYŚ, Warszawa 81kg
3 Paweł Urban MKS ŻAK, Ełk 81kg
1 Robert Krawczyk GKS CZARNI, Bytom 90kg
2 Kamil Kozłowski TS GWARDIA, Olsztyn 90kg
3 Łukasz Koleśnik KS AZS AWF, Wrocław 90kg
3 Paweł Płoński AZS AWF, Warszawa 90kg
1 Kacper Larem WKS GWARDIA, Warszawa 100kg
2 Krzysztof Węglarz TS WISŁA, Kraków 100kg
3 Tomasz Domański AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
3 Paweł Sitarski WKS GWARDIA, Warszawa 100kg
1 Maciej Sarnacki TS GWARDIA, Olsztyn +100kg
2 Janusz Wojnarowicz GKS CZARNI, Bytom +100kg
3 Damian Nasiadko SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Tomasz Tałach SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
1 Tomasz Domański AZS AWFIS, Gdańsk open
2 Paweł Mróz MMKS WOJOWNIK, Skierniewice open
3 Jakub Wójcik KS AZS AWF, Wrocław open
3 Robert Zalewski SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk open

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Ewa Konieczny GKS Czarni, Bytom 48kg
2 Kinga Kubicka WKS Flota, Gdynia 48kg
3 Katarzyna Pułkośnik UKS Narew, Łapy 48kg
3 Maja Rasińska Gwardia, Bielsko-Biała 48kg
1 Zuzanna Pawlikowska AZS AWFiS, Gdańsk 52kg
2 Martyna Martynowicz TS Gwardia, Opole 52kg
3 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 52kg
3 Żaneta Rerutko WKS Gwardia, Warszawa 52kg
1 Agata Perenc Polonia, Rybnik 57kg
2 Arleta Podolak AZS UW, Warszawa 57kg
3 Anna Borowska Polonia, Rybnik 57kg
3 Monika Chróścielewska AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
1 Agata Ozdoba Klub Judo AZS, Opole 63kg
2 Magdalena Kowalczyk AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
3 Sandra Lickun Klub Sportowy Judo Gwardia, Koszalin 63kg
3 Barbara Mirus TS Wisła, Kraków 63kg
1 Katarzyna Kłys UKS Judo, Kraków 70kg
2 Karolina Tałach SGKS Wybrzeże, Gdańsk 70kg
3 Urszula Hofman MKS Juvenia, Wrocław 70kg
3 Aleksandra Jabłońska AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
1 Katarzyna Furmanek AZS AWFiS, Gdańsk 78kg
2 Beata Pacut GKS Czarni, Bytom 78kg
3 Katarzyna Szlendak MKS Chełm, MKS Chełm 78kg
3 Katarzyna Wtorkowska AZS UW, Warszawa 78kg
1 Urszula Sadkowska UKSJ NIPPON, Olsztyn +78kg
2 Joanna Jaworska AZS AWFiS, Gdańsk +78kg
3 Monika Bank TS Gwardia, Opole +78kg
3 Marta Rózga KS Gwardia, Łódź +78kg
1 Urszula Sadkowska UKSJ NIPPON, Olsztyn open
2 Agnieszka Kaps AZS AWF, Katowice open
3 Joanna Jaworska AZS AWFiS, Gdańsk open
3 Karolina Tałach SGKS Wybrzeże, Gdańsk open

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.