Facebook

Karta zawodów: IV Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów Im. Tadeusza Naskręta

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 08-09.9.2012

Lokalizacja: Sochaczew, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Maciej Grzyb KLUB JUDO DRAKO, Warszawa 55kg
2 Dawid Pękala UKS SOKÓŁ, Pisarzowice 55kg
3 Patryk Godek GKS CZARNI, Bytom 55kg
1 Arkadiusz Makarewicz GWARDIA, Wrocław 60kg
2 Patryk Wawrzyczek GWARDIA, Bielsko Bała 60kg
3 Jakub Iwański UKS OLIMP, Skaryszew 60kg
3 Paweł Kurtyka GKS CZARNI, Bytom 60kg
1 Tomasz Czerniawski AZS UW, Warszawa 66kg
2 Mateusz Garbacz UMKS ŻAK, Kielce 66kg
3 Wiktor Mrówczyński MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 66kg
3 Paweł Rybicki UKJ YUKO, Józefów 66kg
1 Damian Stępień UMKS ŻAK, Kielce 73kg
2 Adam Stolarczyk GWARDIA, Wrocław 73kg
3 Marcin Kwiatkowski GWARDIA, Wrocław 73kg
3 Szymon Woźniak TS WISŁA, Kraków 73kg
1 Sebastian Banaszek UKJ 225, Warszawa 81kg
2 Patryk Iwaszkiewicz GWARDIA, Wrocław 81kg
3 Michał Leśniak T.S.MOSIR, Bochnia 81kg
3 Damian Parka GWARDIA, Wrocław 81kg
1 Rafał Kozłowski GWARDIA, Wrocław 90kg
2 Marcin Gmurek AZS AWF, Warszawa 90kg
3 Kamil Kroc MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 90kg
3 Michał Pańko GWARDIA, Wrocław 90kg
1 Grzegorz Słabiak K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 100kg
2 Grzegorz Kłoczko GKS CZARNI, Bytom 100kg
3 Michał Dudek SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 100kg
3 Krzysztof Ziólkowski TKS JUDO, Toruń 100kg
1 Adrian Łoś UKS TOMITA, Elbląg +100kg
2 Mateusz Kwiatkowski GWARDIA, Wrocław +100kg
3 Mateusz Chmurski MMKS WOJOWNIK, Skierniewice +100kg
3 Jan Jackiewicz UKJ AON WARSZAWA, Warszawa +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Weronika Banaszek UKS Judo Fight Club, Warszawa 44kg
2 Martyna Maślanka UKS Eljot, Płock 44kg
3 Aneta Adamiak UKS Orkan, Sochaczew 44kg
1 Klaudia Cieślik UKS Judo, Wolbrom 48kg
2 Justyna Kamińska Gwardia, Bielsko-Biała 48kg
3 Dagmara Adamczyk UKS Judo, Wolbrom 48kg
3 Katarzyna Wiszniewska UKS Trójka, Piła 48kg
1 Klaudia Szczepańczyk Gwardia, Bielsko-Biała 52kg
2 Aleksandra Kaleta UKS Judo, Wolbrom 52kg
3 Patrycja Płachcińska Białostocki KS Hetman, Białystok 52kg
3 Gabriela Ponichtera AZS UW, Warszawa 52kg
1 Martyna Dobrowolska UKJ AON, Warszawa 57kg
2 Joanna Milej AZS Organizacja Środowiskowa, Poznań 57kg
3 Anna Borowska Polonia, Rybnik 57kg
3 Monika Język MKS Pałac Młodzieży, Tarnów 57kg
1 Sonia Lniany GKS Czarni, Bytom 63kg
2 Anna Piela Gwardia, Bielsko-Biała 63kg
3 Monika Latusek UKS Dwójka, Tarnowskie Góry 63kg
1 Urszula Hofman MKS Juvenia, Wrocław 70kg
2 Alicja Nowak GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Karolina Osmęda UKS Judo, Wolbrom 70kg
3 Klaudia Szachłowicz Gwardia, Bielsko-Biała 70kg
1 Barbara Lichońska AZS AWFiS, Gdańsk 78kg
2 Eliza Mioducka UKS Kodokan, Toruń 78kg
3 Dominika Litwin MKS Pałac Młodzieży, Katowice 78kg
1 Paula Kułaga TDK Trzcianka, Trzcianka +78kg
2 Anna Załęczna TKS Judo, Toruń +78kg
3 Anita Formela GKS Żukowo, Żukowo +78kg
3 Natalia Pilarczyk UKS Kodokan, Toruń +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.