Facebook

Karta zawodów: Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 04-06.10.2013

Lokalizacja: Gdańsk, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Łukasz Kiełbasiński UKJ RYŚ, Warszawa 60kg
2 Grzegorz Wieczorek GKS CZARNI, Bytom 60kg
3 Bartłomiej Garbacik TS WISŁA, Kraków 60kg
3 Patryk Wawrzyczek GWARDIA, Bielsko Bała 60kg
1 Michał Bartusik UKJ MILLENIUM, Rzeszów 66kg
2 Marek Kręcielewski WKS GWARDIA, Warszawa 66kg
3 Grzegorz Lewiński UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 66kg
3 Paweł Zagrodnik GKS CZARNI, Bytom 66kg
1 Damian Stępień UMKS ŻAK, Kielce 73kg
2 Piotr Płoński GWARDIA, Wrocław 73kg
3 Adam Brysz AZS AWF, Katowice 73kg
3 Jacek Brysz AZS AWF, Katowice 73kg
1 Łukasz Błach WKS ŚLĄSK, Wrocław 81kg
2 Jakub Kubieniec AZS AWF, Katowice 81kg
3 Błażej Mielcarek AZS AWFIS, Gdańsk 81kg
3 Paweł Urban MKS ŻAK, Ełk 81kg
1 Krzysztof Węglarz TS WISŁA, Kraków 90kg
2 Paweł Płoński AZS AWF, Warszawa 90kg
3 Patryk Kusza UKS GIMNAZJON SUCHY LAS, Suchy Las 90kg
3 Paweł Mróz MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 90kg
1 Tomasz Domański AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
2 Jakub Wójcik KS AZS AWF, Wrocław 100kg
3 Kacper Larem WKS GWARDIA, Warszawa 100kg
3 Jakub Zakrzewski AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
1 Maciej Sarnacki TS GWARDIA, Olsztyn +100kg
2 Tomasz Tałach SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Damian Nasiadko SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Janusz Wojnarowicz GKS CZARNI, Bytom +100kg
1 Janusz Wojnarowicz GKS CZARNI, Bytom open
2 Kamil Kozłowski TS GWARDIA, Olsztyn open
3 Kamil Grabowski GKS CZARNI, Bytom open
3 Jakub Zarzeczny SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk open

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Kinga Kubicka WKS Flota, Gdynia 48kg
2 Ewa Konieczny GKS Czarni, Bytom 48kg
3 Maja Rasińska Gwardia, Bielsko-Biała 48kg
3 Joanna Stankiewicz AZS AWF, Warszawa 48kg
1 Zuzanna Pawlikowska AZS AWFiS, Gdańsk 52kg
2 Martyna Martynowicz TS Gwardia, Opole 52kg
3 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 52kg
3 Dorota Smorzewska UKS Judo Sensei, Płock 52kg
1 Arleta Podolak GKS Czarni, Bytom 57kg
2 Dominika Błach AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
3 Monika Chróścielewska AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
3 Magdalena Miller AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
1 Halima Mohamed-Seghir SGKS Wybrzeże, Gdańsk 63kg
2 Magdalena Kowalczyk AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
3 Marta Kubań WKS Gwardia, Warszawa 63kg
3 Agata Ozdoba KS AZS AWF, Wrocław 63kg
1 Karolina Tałach SGKS Wybrzeże, Gdańsk 70kg
2 Aleksandra Jabłońska AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
3 Barbara Białas GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Sandra Lickun Klub Sportowy Judo Gwardia, Koszalin 70kg
1 Daria Pogorzelec SGKS Wybrzeże, Gdańsk 78kg
2 Katarzyna Furmanek AZS AWFiS, Gdańsk 78kg
3 Beata Pacut GKS Czarni, Bytom 78kg
3 Katarzyna Szlendak MKS Chełm, MKS Chełm 78kg
1 Joanna Jaworska AZS AWFiS, Gdańsk +78kg
2 Anna Załęczna TKS Judo, Toruń +78kg
3 Natalia Pilarczyk UKS Kodokan, Toruń +78kg
3 Marta Rózga KS Gwardia, Łódź +78kg
1 Daria Pogorzelec SGKS Wybrzeże, Gdańsk open
2 Katarzyna Furmanek AZS AWFiS, Gdańsk open
3 Joanna Jaworska AZS AWFiS, Gdańsk open
3 Beata Pacut GKS Czarni, Bytom open

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.