Facebook

Karta zawodów: Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów I Juniorek (U20)

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 13.10.2013

Lokalizacja: Wrocław, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Tomasz Błoński TS JUDO GRYF, Słupsk 55kg
2 Filip Pawłowski UMKS ŻAK, Kielce 55kg
3 Michał Dyba K.S. MAKO JUDO, Wrocław 55kg
3 Jakub Wilczyński MKS JUVENIA, Wrocław 55kg
1 Karol Barczyk UKS JUDO, Wolbrom 60kg
2 Patryk Ślusarski KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 60kg
3 Maciej Puszczyński KS START, Radom 60kg
3 Stanisław Tomaszewski MKS JUVENIA, Wrocław 60kg
3 Arkadiusz Makarewicz GWARDIA, Wrocław 66kg
3 Sebastian Tylek TS WISŁA, Kraków 66kg
1 Patryk Iwaszkiewicz GWARDIA, Wrocław 81kg
2 Wojciech Pękala PODBESKIEDZKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE JANOSIK, Bielsko Bała 81kg
3 Maciej Długosz UKS JUDO, Wolbrom 81kg
1 Michał Pańko GWARDIA, Wrocław 90kg
2 Rafał Kozłowski GWARDIA, Wrocław 90kg
3 Marcin Gmurek AZS AWF, Warszawa 90kg
3 Marcin Lubiński K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 100kg
3 Daniel Moskal UKS KODOKAN, Toruń 100kg
2 Kacper Kazimierowicz GWARDIA, Wrocław +100kg
3 Mateusz Chmurski MMKS WOJOWNIK, Skierniewice +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Justyna Kuna UKS Akademia Judo Rzeszów, Rzeszów 44kg
2 Magdalena Niedośpiał MKS Juvenia, Wrocław 44kg
1 Dajana Bołoz SGKS Wybrzeże, Gdańsk 48kg
1 Martyna Andrusiewicz KS Błękitni, Tarnów 52kg
2 Kamila Busse AZS Organizacja Środowiskowa, Poznań 52kg
3 Aleksandra Jańczak UKS Conrad, Gdańsk 52kg
3 Dominika Mróz Klub Judo Drako, Warszawa 52kg
3 Karolina Gajdek KS MOSiR Cieszyn, Cieszyn 57kg
3 Marta Łukasiak KS Start, Radom 57kg
3 Agata Świątkiewicz AZS UW, Warszawa 63kg
1 Paulina Przyczyna UKS Judo Kontra, Mińsk Mazowiecki 70kg
2 Aleksandra Hofman MKS Juvenia, Wrocław 70kg
1 Olena Usenko TS Wisła, Kraków 78kg
2 Karolina Haberka UKS Judo, Wolbrom 78kg
3 Justyna Koralewska AZS-WSPiA, Poznań 78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.