Facebook

Karta zawodów: Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek I Juniorów Młodszych (U16)

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 12.10.2013

Lokalizacja: Wrocław, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Kacper Wróbel MKS OLIMPIJCZYK, Włocławek 46kg
2 Mateusz Salisz GKS CZARNI, Bytom 46kg
3 Mateusz Osiak UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY JUDO MYSŁOWICE, Mysłowice 46kg
1 Jakub Wójcik K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 50kg
2 Piotr Kokosza KS BUDOWLANI, Sosnowiec 50kg
3 Patryk Łoziak GKS CZARNI, Bytom 50kg
3 Wojciech Nowak LKS WYZWOLENIE, Simorądz 50kg
1 Bartosz Karaś TS WISŁA, Kraków 55kg
2 Cezary Tchórzewski SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 55kg
3 Paweł Drzymał GKS CZARNI, Bytom 55kg
3 Mariusz Salisz GKS CZARNI, Bytom 55kg
1 Jan Stolarek KLUB JUDO AZS, Opole 60kg
2 Patryk Walczyk GKS CZARNI, Bytom 60kg
3 Karol Barczyk UKS JUDO, Wolbrom 60kg
1 Przemysław Kuczborski UKJ 225, Warszawa 66kg
2 Maciej Krogulski UKJ 225, Warszawa 66kg
3 Maciej Gajerski MKS JUVENIA, Wrocław 66kg
3 Rdosław Stroka MKS JUVENIA, Wrocław 66kg
1 Mikołaj Szuba AZS UW, Warszawa 73kg
2 Jakub Rajtar AKS, Strzegom 73kg
3 Arkadiusz Lipa KS MOSIR CIESZYN, Cieszyn 73kg
1 Eryk Ryciak AZS UW, Warszawa 81kg
2 Paweł Borowski KS POLONIA, Rybnik 81kg
3 Kamil Kotlik UKS CONRAD, Gdańsk 81kg
3 Wojciech Tomala K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 81kg
1 Jakub Ozimek AZS AWF, Warszawa 90kg
2 Daniel Kejza KS POLONIA, Rybnik 90kg
3 Paweł Kejza KS POLONIA, Rybnik 90kg
1 Dominik Majowski GKS CZARNI, Bytom +90kg
3 Mikołaj Górski GKS CZARNI, Bytom +90kg
3 Dawid Misztal GKS CZARNI, Bytom +90kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Karolina Wróbel MKS Olimpijczyk, Włocławek 40kg
2 Natalia Matejko GKS Czarni, Bytom 40kg
3 Wiktoria Walczyk GKS Czarni, Bytom 40kg
1 Natalia Kropska GKS Czarni, Bytom 44kg
2 Karolina Cichy GKS Czarni, Bytom 44kg
3 Aleksandra Kawecka MKS Juvenia, Wrocław 44kg
3 Aleksandra Słowiak T.S.MOSiR Bochnia, Bochnia 44kg
1 Vanessa Machnicka Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 48kg
2 Dominika Nowicka Uczniowski Klub Sportowy JUDO, Mysłowice 48kg
3 Aleksandra Butlewska SGKS Wybrzeże, Gdańsk 48kg
3 Dominika Jankowiak MKS Juvenia, Wrocław 48kg
1 Zuzanna Komarek Polonia, Rybnik 52kg
2 Wiktoria Tomczak MKS Olimpijczyk, Włocławek 52kg
3 Aleksandra Kaleta UKS Judo, Wolbrom 52kg
3 Dominika Mróz Klub Judo Drako, Warszawa 52kg
1 Julia Kowalczyk Polonia, Rybnik 57kg
2 Anna Dąbrowska MKS Juvenia, Wrocław 57kg
3 Alicja Dudek SGKS Wybrzeże, Gdańsk 57kg
3 Barbara Kulik UKJ 225, Warszawa 57kg
1 Alicja Lewandowska Klub Środowiskowy AZS, Gliwice 63kg
3 Karolina Miller AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
3 Zuzanna Rams UKS Judo, Wolbrom 63kg
1 Aleksandra Bień TS Wisła, Kraków 70kg
2 Paulina Dziopa GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Julia Jaśkiewicz SGKS Wybrzeże, Gdańsk 70kg
1 Anita Formela GKS Żukowo, Żukowo +70kg
2 Karolina Haberka UKS Judo, Wolbrom +70kg
3 Klara Maruszczak UKS Gimnazjon Suchy Las, Suchy Las +70kg
3 Anna Rutkowska UKS SAKURA Judo, Płock +70kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.