Facebook

Karta zawodów: Otwarty Puchar Polski Juniorów I Juniorek - X Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 26.05.2013

Lokalizacja: Łódź, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
2 Jan Stolarek KLUB JUDO AZS, Opole 55kg
3 Tomasz Sternicki UKS JUDO KONTRA, Mińsk Mazowiecki 55kg
2 Bartłomiej Kot AZS UW, Warszawa 60kg
3 Sebastian Chromiński UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 60kg
3 Patryk Piotrowski UKJ RYŚ, Warszawa 60kg
1 Patryk Wawrzyczek GWARDIA, Bielsko Bała 66kg
2 Ksawery Morka UKJ RYŚ, Warszawa 66kg
3 Tomasz Czerniawski AZS UW, Warszawa 66kg
1 Aleksander Wrona TS WISŁA, Kraków 73kg
2 Maciej Długosz UKS JUDO, Wolbrom 73kg
3 Paweł Brot KS GWARDIA, Łódź 73kg
3 Tobiasz Puzyr SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 73kg
3 Rafał Błoński TS JUDO GRYF, Słupsk 81kg
3 Adrian Świczerewski AZS-UKW, Bydgoszcz 81kg
1 Patryk Ciechomski MMKS JUTRZENKA, Płock 90kg
2 Piotr Majewski UKS TOMITA, Elbląg 90kg
3 Michał Jabłoński AZS AWFIS, Gdańsk 90kg
3 Michał Majcher UKJ MILLENIUM, Rzeszów 90kg
1 Oliwier Romaniuk TS WISŁA, Kraków 100kg
3 Michał Dudek SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 100kg
3 Daniel Moskal UKS KODOKAN, Toruń 100kg
1 Jan Jackiewicz UKJ AON WARSZAWA, Warszawa +100kg
2 Adrian Łoś UKS TOMITA, Elbląg +100kg
3 Patryk Broniec AZS AWF, Warszawa +100kg
3 Paweł Kamiński SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Aleksandra Kawecka AKS, Strzegom 40kg
2 Klaudia Nowak LKS Wyzwolenie, Simoradz 40kg
3 Gabriela Suchecka MMKS Wojownik, Skierniewice 40kg
1 Wiktoria Zasada Włocławskie Towarzystwo Judo, Włocławek 44kg
2 Anna Kamińska SGKS Wybrzeże, Gdańsk 44kg
3 Karolina Bobilewicz TS Wisła, Kraków 44kg
1 Weronika Krawczyk KJ Koka, Jastrzębie-Zdrój 48kg
2 Patrycja Górnik KJ Koka, Jastrzębie-Zdrój 48kg
3 Aleksandra Butlewska SGKS Wybrzeże, Gdańsk 48kg
3 Danuta Majcher MKS CM Jordan, Kraków 48kg
1 Anna Walkowiak PKS OLIMPIA, Poznań 52kg
2 Marta Łukasiak KS Start, Radom 52kg
3 Zuzanna Komarek Polonia, Rybnik 52kg
3 Aleksandra Mazur UKS Tomita, Elbląg 52kg
1 Anna Dąbrowska MKS Juvenia, Wrocław 57kg
2 Karolina Gajdek KS MOSiR Cieszyn, Cieszyn 57kg
3 Alicja Dudek SGKS Wybrzeże, Gdańsk 57kg
3 Barbara Kulik UKJ 225, Warszawa 57kg
1 Paulina Przyczyna UKS Judo Kontra, Mińsk Mazowiecki 63kg
2 Anna Piela Gwardia, Bielsko-Biała 63kg
3 Paulina Włodarczyk Gwardia, Bielsko-Biała 63kg
1 Aleksandra Bień TS Wisła, Kraków 70kg
2 Karolina Osmęda UKS Judo, Wolbrom 70kg
3 Karolina Cieśla UKS Olimp, Nowa Sól 70kg
3 Karolina Sobalska TS Wisła, Kraków 70kg
1 Wiktoria Poźniak UKS Ósemka, Nowa Sól +70kg
2 Natalia Stobińska UKS Ippon MDK, Kutno +70kg
3 Agnieszka Olizar UKS Junior, Lipno +70kg
1 Wiktoria Zasada Włocławskie Towarzystwo Judo, Włocławek 44kg
2 Martyna Maślanka UKS Eljot, Płock 44kg
1 Maja Rasińska Gwardia, Bielsko-Biała 48kg
3 Dajana Bołoz SGKS Wybrzeże, Gdańsk 48kg
1 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 52kg
2 Żaneta Rerutko WKS Gwardia, Warszawa 52kg
3 Kamila Busse AZS Organizacja Środowiskowa, Poznań 52kg
3 Dominika Mróz Klub Judo Drako, Warszawa 52kg
1 Martyna Dobrowolska UKJ AON Warszawa, Warszawa 57kg
2 Magdalena Miller AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
3 Karolina Gajdek KS MOSiR Cieszyn, Cieszyn 57kg
3 Joanna Milej AZS Organizacja Środowiskowa, Poznań 57kg
3 Paulina Przyczyna UKS Judo Kontra, Mińsk Mazowiecki 63kg
3 Zuzanna Rams UKS Judo, Wolbrom 63kg
1 Aleksandra Jabłońska AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
2 Martyna Kaźmierczak KS Gwardia, Łódź 70kg
3 Sandra Lickun Klub Sportowy Judo Gwardia, Koszalin 70kg
3 Natalia Pękala UKS Sokół, Pisarzowice 70kg
1 Joanna Polerowicz AZS-WSPiA, Poznań 78kg
2 Aleksandra Grygiel AZS-WSPiA, Poznań 78kg
3 Karolina Haberka UKS Judo, Wolbrom 78kg
3 Barbara Lichońska AZS AWFiS, Gdańsk 78kg
1 Anna Załęczna TKS Judo, Toruń +78kg
2 Katarzyna Wanatowska MKS Truso, Elbląg +78kg
3 Olena Usenko TS Wisła, Kraków +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.