Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Seniorów I Seniorek

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 28.04.2013

Lokalizacja: Luboń/Poznań, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Bartłomiej Garbacik TS WISŁA, Kraków 60kg
2 Sebastian Sojka GWARDIA, Bielsko Bała 60kg
3 Franciszek Dąbrowski AZS UW, Warszawa 60kg
3 Patryk Ziembikiewicz AZS-WSPIA, Poznań 60kg
1 Marek Kręcielewski WKS GWARDIA, Warszawa 66kg
2 Krystian Jurowski TS GWARDIA, Opole 66kg
3 Michał Woźniak MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 66kg
3 Maciej Zacheja WKS GWARDIA, Warszawa 66kg
1 Adam Brysz AZS AWF, Katowice 73kg
2 Łukasz Szafran KS AZS AWF, Wrocław 73kg
3 Jacek Brysz AZS AWF, Katowice 73kg
3 Filip Pawlikowski AZS AWFIS, Gdańsk 73kg
1 Jakub Kubieniec AZS AWF, Katowice 81kg
2 Błażej Mielcarek AZS AWFIS, Gdańsk 81kg
3 Radosław Koszczyński AZS AWF, Warszawa 81kg
3 Tomasz Szczepaniak KLUB JUDO AZS, Opole 81kg
1 Kamil Kozłowski TS GWARDIA, Olsztyn 90kg
2 Igor Dzierżanowski UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 90kg
3 Mariusz Krueger WKS GWARDIA, Warszawa 90kg
3 Piotr Szarek AZS AWF, Katowice 90kg
1 Kacper Larem WKS GWARDIA, Warszawa 100kg
2 Rafał Fiłek TS WISŁA, Kraków 100kg
3 Damian Lesiak MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 100kg
3 Rafał Mączyński KJ KOKA, Jastrzębie Zdrój 100kg
1 Tomasz Tałach SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
2 Robert Biegaj UKS JUDO, Wolbrom +100kg
3 Kamil Grabowski GKS CZARNI, Bytom +100kg
3 Jan Jackiewicz UKJ AON WARSZAWA, Warszawa +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Katarzyna Pułkośnik UKS Narew, Łapy 48kg
2 Joanna Stankiewicz AZS AWF, Warszawa 48kg
3 Barbara Jopek Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 48kg
3 Joanna Witkowska Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 48kg
1 Klaudia Szczepańczyk Gwardia, Bielsko-Biała 52kg
2 Martyna Martynowicz TS Gwardia, Opole 52kg
3 Żaneta Rerutko WKS Gwardia, Warszawa 52kg
3 Dorota Smorzewska UKS Judo Sensei, Płock 52kg
1 Magdalena Korfanty AZS AWF, Katowice 57kg
2 Beata Pepera UKS Judo, Wolbrom 57kg
3 Martyna Dobrowolska UKJ AON Warszawa, Warszawa 57kg
3 Justyna Karpała KS AZS AWF, Wrocław 57kg
1 Dominika Błach AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
2 Magdalena Kowalczyk AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
3 Aleksandra Langiewicz KJ Koka, Jastrzębie-Zdrój 63kg
3 Agnieszka Prus WKS Gwardia, Warszawa 63kg
1 Barbara Białas GKS Czarni, Bytom 70kg
2 Urszula Hofman MKS Juvenia, Wrocław 70kg
3 Martyna Kaźmierczak KS Gwardia, Łódź 70kg
3 Anna Woronowicz UKS Gimnazjon Suchy Las, Suchy Las 70kg
1 Agnieszka Podkówka KS AZS AWF, Wrocław 78kg
2 Katarzyna Szlendak MKS Chełm, MKS Chełm 78kg
3 Aleksandra Grygiel AZS-WSPiA, Poznań 78kg
1 Joanna Jaworska AZS AWFiS, Gdańsk +78kg
2 Katarzyna Luboń AZS-WSPiA, Poznań +78kg
3 Justyna Dziurawiec UKS Wolania, Wola Rzędzińska +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.