Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 27.04.2013

Lokalizacja: Suchy Las, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Kacper Wróbel MKS OLIMPIJCZYK, Włocławek 46kg
2 Mateusz Salisz GKS CZARNI, Bytom 46kg
3 Patryk Łoziak GKS CZARNI, Bytom 46kg
3 Szymon Śmiegel UKS DZIESIĄTKA, Bydgoszcz 46kg
1 Walczyk Patryk GKS CZARNI, Bytom 50kg
2 Gurczyński Szymon MKS PAŁAC MŁODZIEŻY, Katowice 50kg
3 Michał Dyba K.S. MAKO JUDO, Wrocław 50kg
3 Nowak Patryk KJ KOKA, Jastrzębie Zdrój 50kg
1 Grzywacz Dominik KJ KOKA, Jastrzębie Zdrój 55kg
2 Bartosz Karaś TS WISŁA, Kraków 55kg
3 Stecki Jędrzej SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 55kg
3 Stolarek Jan KLUB JUDO AZS, Opole 55kg
1 Szymon Jasiński UKS GALEON, Gdynia 60kg
2 Patryk Kastner TS JUDO GRYF, Słupsk 60kg
3 Artur Babiński SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 60kg
3 Wojciech Bukojemski UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 60kg
1 Paweł Wawrzyczek K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 66kg
2 Ksawery Morka UKJ RYŚ, Warszawa 66kg
3 Paweł Kurtyka GKS CZARNI, Bytom 66kg
3 Tomasz Stodolski UKS LEŚNIK, Kaczory 66kg
1 Tomasz Czerniawski AZS UW, Warszawa 73kg
2 Szymon Woźniak TS WISŁA, Kraków 73kg
3 Paweł Litwin MKS JUVENIA, Wrocław 73kg
3 Sebastian Marcinkiewicz MKS JUVENIA, Wrocław 73kg
1 Ryszard Kubica KJ KOKA, Jastrzębie Zdrój 81kg
2 Maciej Kuśmierkiewicz UKS ORKAN, Sochaczew 81kg
3 Paweł Borowski KS POLONIA, Rybnik 81kg
3 Jakub Ozimek AZS AWF, Warszawa 81kg
1 Kacper Szczurowski KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 90kg
2 Michał Głowacki KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 90kg
3 Łukasz Hatliński WKS GWARDIA, Warszawa 90kg
3 Adrian Prochaska MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 90kg
1 Krzysztof Załęczny TKS JUDO, Toruń +90kg
2 Marcin Lubiński K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice +90kg
3 Michał Dudek SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +90kg
3 Hubert Pawlak UKS GÓRNIK, Konin +90kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Karolina Wróbel MKS Olimpijczyk, Włocławek 40kg
2 Natalia Kropska GKS Czarni, Bytom 40kg
3 Natalia Matejko GKS Czarni, Bytom 40kg
1 Wiktoria Zasada Włocławskie Towarzystwo Judo, Włocławek 44kg
2 Anna Kamińska SGKS Wybrzeże, Gdańsk 44kg
3 Karolina Bobilewicz TS Wisła, Kraków 44kg
3 Katarzyna Przyczyna UKS Judo Kontra, Mińsk Mazowiecki 44kg
1 Klaudia Cieślik UKS Judo, Wolbrom 48kg
2 Eliza Wróblewska Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 48kg
3 Weronika Krawczyk KJ Koka, Jastrzębie-Zdrój 48kg
3 Aleksandra Mazur UKS Tomita, Elbląg 48kg
1 Julia Kowalczyk Polonia, Rybnik 52kg
2 Anna Walkowiak PKS OLIMPIA, Poznań 52kg
3 Aleksandra Kaleta UKS Judo, Wolbrom 52kg
3 Angelika Szymańska MKS Olimpijczyk, Włocławek 52kg
1 Anna Dąbrowska MKS Juvenia, Wrocław 57kg
2 Stefania Kotwicka MKS Juvenia, Wrocław 57kg
3 Alicja Dudek SGKS Wybrzeże, Gdańsk 57kg
1 Anna Isenko AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
2 Zuzanna Rams UKS Judo, Wolbrom 63kg
3 Magdalena Porembska GKS Czarni, Bytom 63kg
3 Paulina Przyczyna UKS Judo Kontra, Mińsk Mazowiecki 63kg
1 Kasandra Hanelt AZS-UKW, Bydgoszcz 70kg
2 Natalia Pękala UKS Sokół, Pisarzowice 70kg
3 Aleksandra Hofman MKS Juvenia, Wrocław 70kg
3 Daria Tymann GKS Czarni, Bytom 70kg
1 Paula Kułaga TDK Trzcianka, Trzcianka +70kg
2 Anita Formela GKS Żukowo, Żukowo +70kg
3 Karolina Haberka UKS Judo, Wolbrom +70kg
3 Natalia Pilarczyk UKS Kodokan, Toruń +70kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.