Facebook

Karta zawodów: Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 13-14.04.2013

Lokalizacja: Piła, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Dawid Pękala PODBESKIEDZKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE JANOSIK, Bielsko Bała 55kg
2 Damian Świderek GWARDIA, Wrocław 55kg
3 Patryk Godek GKS CZARNI, Bytom 55kg
3 Patryk Ziembikiewicz AZS-WSPIA, Poznań 55kg
1 Adrian Wala KS POLONIA, Rybnik 60kg
2 Patryk Wawrzyczek GWARDIA, Bielsko Bała 60kg
3 Konrad Feliga UKS SIÓDEMKA, Sochaczew 60kg
3 Bartłomiej Kot AZS UW, Warszawa 60kg
1 Mateusz Garbacz UMKS ŻAK, Kielce 66kg
2 Wiktor Mrówczyński MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 66kg
3 Michał Bartusik UKJ MILLENIUM, Rzeszów 66kg
3 Paweł Rybicki UKJ YUKO, Józefów 66kg
1 Damian Szwarnowiecki GWARDIA, Wrocław 73kg
2 Damian Stępień UMKS ŻAK, Kielce 73kg
3 Maciej Długosz UKS JUDO, Wolbrom 73kg
3 Przemysław Szerszeniewski AZS AWF, Warszawa 73kg
1 Patryk Iwaszkiewicz GWARDIA, Wrocław 81kg
2 Tomasz Szczepaniak KLUB JUDO AZS, Opole 81kg
3 Rafał Błoński TS JUDO GRYF, Słupsk 81kg
3 Karol Kurzej GWARDIA, Wrocław 81kg
1 Marcin Gmurek AZS AWF, Warszawa 90kg
2 Patryk Ciechomski MMKS JUTRZENKA, Płock 90kg
3 Rafał Kozłowski GWARDIA, Wrocław 90kg
3 Mariusz Krueger WKS GWARDIA, Warszawa 90kg
1 Jakub Zakrzewski AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
2 Grzegorz Słabiak GKS CZARNI, Bytom 100kg
3 Oliwier Romaniuk TS WISŁA, Kraków 100kg
3 Krzysztof Ziólkowski TKS JUDO, Toruń 100kg
1 Patryk Broniec AZS AWF, Warszawa +100kg
2 Jan Jackiewicz UKJ AON WARSZAWA, Warszawa +100kg
3 Adrian Łoś UKS TOMITA, Elbląg +100kg
3 Kacper Witkowski TS GWARDIA, Olsztyn +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Vanessa Machnicka Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 44kg
2 Agata Roszkowska UKS Narew, Łapy 44kg
3 Martyna Maślanka UKS Eljot, Płock 44kg
1 Maja Rasińska Gwardia, Bielsko-Biała 48kg
2 Katarzyna Wiszniewska UKS Trójka, Piła 48kg
3 Dajana Bołoz SGKS Wybrzeże, Gdańsk 48kg
3 Kamila Busse AZS Organizacja Środowiskowa, Poznań 48kg
1 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 52kg
2 Klaudia Szczepańczyk Gwardia, Bielsko-Biała 52kg
3 Martyna Andrusiewicz KS Błękitni, Tarnów 52kg
3 Żaneta Rerutko WKS Gwardia, Warszawa 52kg
1 Martyna Dobrowolska UKJ AON Warszawa, Warszawa 57kg
2 Dominika Dudek AZS UW, Warszawa 57kg
3 Magdalena Miller AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
3 Agnieszka Szymczak AZS UW, Warszawa 57kg
1 Izabela Mirus TS Wisła, Kraków 63kg
2 Sonia Lniany GKS Czarni, Bytom 63kg
3 Aleksandra Langiewicz KJ Koka, Jastrzębie-Zdrój 63kg
3 Agnieszka Prus WKS Gwardia, Warszawa 63kg
1 Urszula Hofman MKS Juvenia, Wrocław 70kg
2 Karolina Maleta PUKS Makowiec, Skaryszew 70kg
3 Aleksandra Jabłońska AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
3 Alicja Nowak GKS Czarni, Bytom 70kg
1 Beata Pacut GKS Czarni, Bytom 78kg
2 Joanna Polerowicz AZS-WSPiA, Poznań 78kg
3 Aleksandra Grygiel AZS-WSPiA, Poznań 78kg
3 Barbara Lichońska AZS AWFiS, Gdańsk 78kg
1 Paula Kułaga TDK Trzcianka, Trzcianka +78kg
2 Anna Załęczna TKS Judo, Toruń +78kg
3 Natalia Pilarczyk UKS Kodokan, Toruń +78kg
3 Katarzyna Wanatowska MKS Truso, Elbląg +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.