Facebook

Karta zawodów: Otwarty Puchar Polski Seniorów I Seniorek

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 23.03.2013

Lokalizacja: Opole, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Bartłomiej Garbacik TS WISŁA, Kraków 60kg
2 Patryk Wawrzyczek GWARDIA, Bielsko Bała 60kg
3 Konrad Feliga UKS SIÓDEMKA, Sochaczew 60kg
3 Marcin Wydrzyński GKS CZARNI, Bytom 60kg
1 Aleksander Beta KS GWARDIA, Łódź 66kg
2 Grzegorz Wieczorek GKS CZARNI, Bytom 66kg
3 Mariusz Janicki WKS ŚLĄSK, Wrocław 66kg
3 Wiktor Mrówczyński MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 66kg
1 Jacek Brysz AZS AWF, Katowice 73kg
2 Adam Brysz AZS AWF, Katowice 73kg
3 Paweł Borowicz GKS CZARNI, Bytom 73kg
3 Szymon Pękala PODBESKIEDZKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE JANOSIK, Bielsko Bała 73kg
1 Jakub Kubieniec AZS AWF, Katowice 81kg
2 Paweł Urban MKS ŻAK, Ełk 81kg
3 Adam Czyż UKJ RYŚ, Warszawa 81kg
3 Marek Lisowski UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUS, Szczecin 81kg
1 Igor Dzierżanowski UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 90kg
2 Paweł Płoński AZS AWF, Warszawa 90kg
3 Roman Błoński WKS FLOTA, Gdynia 90kg
3 Paweł Mróz MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 90kg
1 Wiktor Tworzydło AZS AWF, Warszawa 100kg
2 Krzysztof Węglarz TS WISŁA, Kraków 100kg
3 Kajetan Pintal TS WISŁA, Kraków 100kg
3 Jakub Zakrzewski AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
1 Maciej Sarnacki TS GWARDIA, Olsztyn +100kg
2 Artur Tyc KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice +100kg
3 Patryk Broniec AZS AWF, Warszawa +100kg
3 Kamil Grabowski GKS CZARNI, Bytom +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Maja Rasińska Gwardia, Bielsko-Biała 48kg
2 Katarzyna Pułkośnik UKS Narew, Łapy 48kg
3 Kinga Kubicka WKS Flota, Gdynia 48kg
3 Joanna Stankiewicz AZS AWF, Warszawa 48kg
1 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 52kg
2 Żaneta Rerutko WKS Gwardia, Warszawa 52kg
3 Martyna Martynowicz TS Gwardia, Opole 52kg
3 Klaudia Szczepańczyk Gwardia, Bielsko-Biała 52kg
1 Magdalena Korfanty AZS AWF, Katowice 57kg
2 Monika Chróścielewska AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
3 Magdalena Miller AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
3 Beata Pepera UKS Judo, Wolbrom 57kg
1 Halima Mohamed-Seghir SGKS Wybrzeże, Gdańsk 63kg
2 Magdalena Kowalczyk AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
3 Dominika Błach AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
3 Barbara Mirus TS Wisła, Kraków 63kg
1 Karolina Tałach SGKS Wybrzeże, Gdańsk 70kg
2 Aleksandra Jabłońska AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
3 Barbara Białas GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Anna Woronowicz UKS Gimnazjon Suchy Las, Suchy Las 70kg
1 Beata Pacut GKS Czarni, Bytom 78kg
2 Katarzyna Wtorkowska AZS UW, Warszawa 78kg
3 Barbara Lichońska AZS AWFiS, Gdańsk 78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.