Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Juniorek I Juniorów

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 16.03.2013

Lokalizacja: Luboń/Poznań, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Dawid Pękala PODBESKIEDZKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE JANOSIK, Bielsko Bała 55kg
2 Maciej Grzyb KLUB JUDO DRAKO, Warszawa 55kg
3 Jan Stolarek KLUB JUDO AZS, Opole 55kg
3 Marek Wawrzkiewicz UKS TRÓJKA, Piła 55kg
1 Adrian Wala KS POLONIA, Rybnik 60kg
2 Bartłomiej Kot AZS UW, Warszawa 60kg
3 Jędrzej Lewicki KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 60kg
3 Łukasz Ziembikiewicz AZS-WSPIA, Poznań 60kg
1 Stanisław Dąbrowski AZS UW, Warszawa 66kg
2 Michał Bartusik UKJ MILLENIUM, Rzeszów 66kg
3 Wiktor Mrówczyński MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 66kg
3 Paweł Wawrzyczek K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 66kg
1 Szymon Pękala PODBESKIEDZKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE JANOSIK, Bielsko Bała 73kg
2 Aleksander Wrona TS WISŁA, Kraków 73kg
3 Damian Stępień UMKS ŻAK, Kielce 73kg
3 Przemysław Szerszeniewski AZS AWF, Warszawa 73kg
1 Tomasz Szczepaniak KLUB JUDO AZS, Opole 81kg
2 Filip Łątka TS WISŁA, Kraków 81kg
3 Rafał Błoński TS JUDO GRYF, Słupsk 81kg
3 Patryk Iwaszkiewicz GWARDIA, Wrocław 81kg
1 Michał Pańko GWARDIA, Wrocław 90kg
2 Piotr Kuczera KS POLONIA, Rybnik 90kg
3 Patryk Ciechomski MMKS JUTRZENKA, Płock 90kg
3 Rafał Kozłowski GWARDIA, Wrocław 90kg
1 Daniel Moskal UKS KODOKAN, Toruń 100kg
2 Grzegorz Słabiak GKS CZARNI, Bytom 100kg
3 Piotr Łapiński UKS NAREW, Łapy 100kg
3 Dominik Zalewski KJ POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ, Białystok 100kg
1 Patryk Broniec AZS AWF, Warszawa +100kg
2 Jan Jackiewicz UKJ AON WARSZAWA, Warszawa +100kg
3 Kacper Kazimierowicz GWARDIA, Wrocław +100kg
3 Adrian Łoś UKS TOMITA, Elbląg +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Vanessa Machnicka Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 44kg
2 Martyna Maślanka UKS Eljot, Płock 44kg
3 Karolina Bobilewicz TS Wisła, Kraków 44kg
1 Maja Rasińska Gwardia, Bielsko-Biała 48kg
2 Klaudia Cieślik UKS Judo, Wolbrom 48kg
3 Weronika Banaszek UKS Judo Fight Club, Warszawa 48kg
3 Katarzyna Wiszniewska UKS Trójka, Piła 48kg
1 Kamila Busse AZS Organizacja Środowiskowa, Poznań 52kg
2 Monika Murawska UKS Ósemka, Nowa Sól 52kg
3 Aleksandra Kaleta UKS Judo, Wolbrom 52kg
3 Anna Walkowiak PKS OLIMPIA, Poznań 52kg
1 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 57kg
2 Martyna Dobrowolska UKJ AON Warszawa, Warszawa 57kg
3 Karolina Gajdek KS MOSiR Cieszyn, Cieszyn 57kg
3 Katarzyna Kasza AZS UW, Warszawa 57kg
1 Aleksandra Langiewicz KJ Koka, Jastrzębie-Zdrój 63kg
2 Izabela Mirus TS Wisła, Kraków 63kg
3 Sonia Lniany GKS Czarni, Bytom 63kg
3 Zuzanna Rams UKS Judo, Wolbrom 63kg
1 Monika Rycak GKS Czarni, Bytom 70kg
2 Sandra Lickun Klub Sportowy Judo Gwardia, Koszalin 70kg
3 Kasandra Hanelt AZS-UKW, Bydgoszcz 70kg
3 Urszula Hofman MKS Juvenia, Wrocław 70kg
1 Joanna Polerowicz AZS-WSPiA, Poznań 78kg
2 Aleksandra Grygiel AZS-WSPiA, Poznań 78kg
3 Karolina Haberka UKS Judo, Wolbrom 78kg
3 Barbara Lichońska AZS AWFiS, Gdańsk 78kg
1 Paula Kułaga TDK Trzcianka, Trzcianka +78kg
2 Anna Załęczna TKS Judo, Toruń +78kg
3 Natalia Pilarczyk UKS Kodokan, Toruń +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.