Facebook

Karta zawodów: Otwarty Puchar Polski Juniorek I Juniorów (Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi)

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 25.05.2014

Lokalizacja: Łódź, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Patryk Nowak KJ KOKA, Jastrzębie Zdrój 55kg
3 Rafał Skrzat UKJ MILLENIUM, Rzeszów 55kg
1 Dominik Grzywacz KJ KOKA, Jastrzębie Zdrój 60kg
2 Marek Wawrzkiewicz UKS TRÓJKA, Piła 60kg
3 Łukasz Ferenc KJ KOKA, Jastrzębie Zdrój 60kg
3 Kamil Sadowski UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 60kg
1 Arkadiusz Makarewicz GWARDIA, Wrocław 66kg
2 Szymon Skórka GKS CZARNI, Bytom 66kg
3 Wojciech Bukojemski UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 66kg
1 Bartosz Ponichtera UKS SIÓDEMKA, Sochaczew 73kg
2 Marcin Kwiatkowski GWARDIA, Wrocław 73kg
3 Mateusz Garbacz UMKS ŻAK, Kielce 73kg
3 Sebastian Gwóźdź GKS CZARNI, Bytom 73kg
2 Paweł Brot KS GWARDIA, Łódź 81kg
3 Wojciech Jelonek GWARDIA, Wrocław 81kg
2 Jakub Ozimek AZS AWF, Warszawa 90kg
3 Robert Rybczyński UKS JUDO KONTRA, Mińsk Mazowiecki 90kg
1 Grzegorz Słabiak GKS CZARNI, Bytom 100kg
2 Grzegorz Kłoczko GKS CZARNI, Bytom 100kg
3 Daniel Moskal UKS KODOKAN, Toruń 100kg
3 Bartłomiej Zawadzki AZS AWF, Warszawa 100kg
1 Jan Jackiewicz UKJ AON WARSZAWA, Warszawa +100kg
2 Mateusz Kwiatkowski GWARDIA, Wrocław +100kg
3 Mateusz Chmurski MMKS WOJOWNIK, Skierniewice +100kg
3 Adrian Łoś UKS TOMITA, Elbląg +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Wiktoria Zasada Włocławskie Towarzystwo Judo, Włocławek 44kg
2 Justyna Kuna UKS Akademia Judo Rzeszów, Rzeszów 44kg
3 Daria Orzeszek UKS Orkan, Sochaczew 44kg
1 Katarzyna Wiszniewska UKS Trójka, Piła 48kg
2 Karolina Bobilewicz TS Wisła, Kraków 48kg
3 Aleksandra Kołtunowska UKS Tomita, Elbląg 48kg
1 Aleksandra Mazur UKS Tomita, Elbląg 52kg
3 Julianna Siwek TS Wisła, Kraków 52kg
3 Patrycja Skupień KS Gwardia, Łódź 52kg
1 Martyna Dobrowolska AZS UW, Warszawa 57kg
2 Karolina Gajdek KS MOSiR Cieszyn, Cieszyn 57kg
3 Dominika Dudek AZS UW, Warszawa 57kg
3 Dominika Mróz Klub Judo Drako, Warszawa 57kg
3 Katarzyna Kasza AZS UW, Warszawa 63kg
3 Agnieszka Prus WKS Gwardia, Warszawa 63kg
1 Martyna Kaźmierczak KS Gwardia, Łódź 70kg
2 Kasandra Hanelt AZS-UKW, Bydgoszcz 70kg
3 Maria Bączek WKS Gwardia, Warszawa 70kg
3 Paulina Przyczyna UKS Judo Kontra, Mińsk Mazowiecki 70kg
1 Anna Załęczna TKS Judo, Toruń +78kg
2 Katarzyna Wanatowska MKS Truso, Elbląg +78kg
3 Monika Dziembowska UKS Judo Sensei, Płock +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.