Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Seniorek I Seniorów

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 10.05.2014

Lokalizacja: Suchy Las, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Sebastian Sojka GWARDIA, Bielsko Bała 60kg
2 Franciszek Dąbrowski AZS UW, Warszawa 60kg
3 Dominik Chrzanowski UKJ RYŚ, Warszawa 60kg
3 Patryk Ziembikiewicz AZS-WSPIA, Poznań 60kg
1 Łukasz Golus GKS CZARNI, Bytom 66kg
2 Jacek Malczewski KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 66kg
3 Aleksander Beta KS GWARDIA, Łódź 66kg
3 Maciej Zacheja WKS GWARDIA, Warszawa 66kg
1 Grzegorz Lewiński UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 73kg
2 Adam Brysz AZS AWF, Katowice 73kg
3 Sebastian Cieślik TS WISŁA, Kraków 73kg
3 Mateusz Kuganda UKS JUDO, Wolbrom 73kg
1 Radosław Koszczyński AZS AWF, Warszawa 81kg
2 Tomasz Szczepaniak KLUB JUDO AZS, Opole 81kg
3 Grzegorz Fiutka AZS-WSPIA, Poznań 81kg
3 Marek Lisowski UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUS, Szczecin 81kg
1 Patryk Ciechomski MMKS JUTRZENKA, Płock 90kg
2 Paweł Mróz MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 90kg
3 Beka Bikoshvili AZS PW, Warszawa 90kg
3 Kamil Kozłowski TS GWARDIA, Olsztyn 90kg
1 Jakub Wójcik KS AZS AWF, Wrocław 100kg
2 Rafał Fiłek TS WISŁA, Kraków 100kg
3 Kamil Niedziela KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 100kg
3 Jakub Zarzeczny SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 100kg
1 Maciej Sarnacki TS GWARDIA, Olsztyn +100kg
2 Damian Nasiadko SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Przemysław Jaroszewski UKS NAREW, Łapy +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Kinga Kubicka WKS Flota, Gdynia 48kg
2 Joanna Stankiewicz AZS AWF, Warszawa 48kg
3 Edyta Rojek UKS SPARTAKUS, Lublin 48kg
1 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 52kg
2 Oliwia Wolny AZS AWF, Katowice 52kg
3 Klaudia Szczepańczyk Gwardia, Bielsko-Biała 52kg
1 Dominika Błach TS Gwardia, Opole 57kg
2 Beata Pepera UKS Judo, Wolbrom 57kg
3 Patrycja Witoń AZS-WSPiA, Poznań 57kg
3 Natalia Znojek TS Gwardia, Opole 57kg
1 Halima Mohamed-Seghir SGKS Wybrzeże, Gdańsk 63kg
2 Agnieszka Bezrączko AZS AWF, Katowice 63kg
3 Joanna Misztela Klub SportowyJudo Koch, Szczecin 63kg
1 Karolina Tałach SGKS Wybrzeże, Gdańsk 70kg
2 Barbara Białas GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Anna Woronowicz UKS Gimnazjon Suchy Las, Suchy Las 70kg
1 Daria Pogorzelec SGKS Wybrzeże, Gdańsk 78kg
2 Beata Pacut GKS Czarni, Bytom 78kg
3 Katarzyna Szlendak MKS Chełm, MKS Chełm 78kg
1 Marta Rózga KS Gwardia, Łódź +78kg
2 Iwona Kusior UKS Junior, Lipno +78kg
3 Katarzyna Luboń AZS-WSPiA, Poznań +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.