Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 26-27.04.2014

Lokalizacja: Suchy Las, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Piotr Kiereś MKS TRUSO, Elbląg +100kg
2 Hubert Pieczyński UKS GÓRNIK, Konin +100kg
3 Kacper Słowikowski MKS TRUSO, Elbląg +100kg
3 Tomasz Zielski UKS GALEON, Gdynia +100kg
1 Patryk Łoziak GKS CZARNI, Bytom 50kg
2 Mateusz Salisz GKS CZARNI, Bytom 50kg
3 Filip Szołtysek MKS PAŁAC MŁODZIEŻY, Katowice 50kg
3 Jakub Wilczyński K.S. MAKO JUDO, Wrocław 50kg
1 Michał Dyba K.S. MAKO JUDO, Wrocław 55kg
2 Wiktor Barczyk UKS JUDO, Wolbrom 55kg
3 Tomasz Błoński TS JUDO GRYF, Słupsk 55kg
3 Jakub Wójcik K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 55kg
1 Karol Barczyk UKS JUDO, Wolbrom 60kg
2 Jędrzej Stecki SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 60kg
3 Cezary Tchórzewski SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 60kg
3 Patryk Walczyk GKS CZARNI, Bytom 60kg
1 Wojciech Bukojemski UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 66kg
2 Rdosław Stroka MKS JUVENIA, Wrocław 66kg
3 Sławomir Skocz TS WISŁA, Kraków 66kg
3 Jan Stolarek KLUB JUDO AZS, Opole 66kg
1 Paweł Kurtyka GKS CZARNI, Bytom 73kg
2 Mikołaj Szuba AZS UW, Warszawa 73kg
3 Przemysław Kuczborski UKJ 225, Warszawa 73kg
3 Sebastian Marcinkiewicz MKS JUVENIA, Wrocław 73kg
1 Tomasz Drzewiecki UKS TRÓJKA, Piła 81kg
2 Kamil Kotlik UKS CONRAD, Gdańsk 81kg
3 Łukasz Popek AKADEMIA JUDO KS WARSZAWA, Warszawa 81kg
3 Eryk Ryciak AZS UW, Warszawa 81kg
1 Jakub Ozimek AZS AWF, Warszawa 90kg
2 Paweł Kejza KS POLONIA, Rybnik 90kg
3 Michał Cepuch MKS JUVENIA, Wrocław 90kg
3 Paweł Jakubek GKS CZARNI, Bytom 90kg
1 Bartosz Szaran MKS PAŁAC MŁODZIEŻY - ŁÓDŹ, Łódź +90kg
2 Dominik Majowski GKS CZARNI, Bytom +90kg
3 Krzysztof Załęczny TKS JUDO, Toruń +90kg
3 Bartłomiej Zawadzki AZS AWF, Warszawa +90kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Karolina Potrykus UKS Galeon, Gdynia 40kg
2 Marta Kuraś UKS Judo, Wolbrom 40kg
3 Paulina Szlachta TS Wisła, Kraków 40kg
1 Natalia Kropska GKS Czarni, Bytom 44kg
2 Aleksandra Kawecka MKS Juvenia, Wrocław 44kg
3 Natalia Kucharska SGKS Wybrzeże, Gdańsk 44kg
3 Natalia Matejko GKS Czarni, Bytom 44kg
1 Dominika Nowicka Uczniowski Klub Sportowy JUDO, Mysłowice 48kg
2 Karolina Bobilewicz TS Wisła, Kraków 48kg
3 Karolina Cichy GKS Czarni, Bytom 48kg
3 Dominika Jankowiak MKS Juvenia, Wrocław 48kg
1 Aleksandra Kaleta UKS Judo, Wolbrom 52kg
2 Klaudia Cieślik UKS Judo, Wolbrom 52kg
3 Aleksandra Mazur UKS Tomita, Elbląg 52kg
3 Izabella Socha K.S. Judo, Czechowice-Dziedzice 52kg
1 Angelika Szymańska MKS Olimpijczyk, Włocławek 57kg
2 Barbara Kulik UKJ 225, Warszawa 57kg
3 Anna Dąbrowska MKS Juvenia, Wrocław 57kg
3 Zuzanna Komarek Polonia, Rybnik 57kg
1 Katarzyna Kasza AZS UW, Warszawa 63kg
2 Stefania Kotwicka MKS Juvenia, Wrocław 63kg
3 Alicja Lewandowska Klub Środowiskowy AZS, Gliwice 63kg
3 Karolina Miller AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
1 Natalia Pękala UKS Sokół, Pisarzowice 70kg
2 Karolina Cieśla UKS Olimp, Nowa Sól 70kg
3 Aleksandra Bień TS Wisła, Kraków 70kg
3 Julia Jaśkiewicz SGKS Wybrzeże, Gdańsk 70kg
1 Kamila Pasternak MKS Juvenia, Wrocław +70kg
2 Katarzyna Madajewska MOS Zatoka, Braniewo +70kg
3 Wiktoria Poźniak UKS Ósemka, Nowa Sól +70kg
3 Daria Tymann GKS Czarni, Bytom +70kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.