Facebook

Karta zawodów: Mistrzostwa Polski Młodzieży

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 05.04.2014

Lokalizacja: Rzeszów, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Marcin Wydrzyński GKS CZARNI, Bytom 60kg
2 Łukasz Kiełbasiński UKJ RYŚ, Warszawa 60kg
3 Bartłomiej Garbacik TS WISŁA, Kraków 60kg
3 Patryk Ziembikiewicz AZS-WSPIA, Poznań 60kg
1 Michał Bartusik UKJ MILLENIUM, Rzeszów 66kg
2 Maciej Zacheja WKS GWARDIA, Warszawa 66kg
3 Kuba Brodowski UKJ 225, Warszawa 66kg
3 Damian Popiel KS GWARDIA, Łódź 66kg
1 Damian Szwarnowiecki GWARDIA, Wrocław 73kg
2 Sebastian Chlebik GKS CZARNI, Bytom 73kg
3 Łukasz Szafran KS AZS AWF, Wrocław 73kg
3 Łukasz Szewczyk GWARDIA, Wrocław 73kg
1 Tomasz Szczepaniak KLUB JUDO AZS, Opole 81kg
2 Bartosz Kurkiewicz UKJ RYŚ, Warszawa 81kg
3 Tomasz Kwiatkowski GKS CZARNI, Bytom 81kg
3 Michał Majcher UKJ MILLENIUM, Rzeszów 81kg
1 Jakub Zarzeczny SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 90kg
2 Dominik Banaszek UKJ 225, Warszawa 90kg
3 Piotr Majewski UKS TOMITA, Elbląg 90kg
3 Marcin Witkowski UKJ 225, Warszawa 90kg
1 Jakub Zakrzewski AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
2 Patryk Broniec AZS AWF, Warszawa 100kg
3 Kamil Niedziela KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 100kg
3 Grzegorz Zimecki AZS UW, Warszawa 100kg
1 Damian Nasiadko SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
2 Kamil Grabowski GKS CZARNI, Bytom +100kg
3 Damian Lesiak MMKS WOJOWNIK, Skierniewice +100kg
3 Oliwier Romaniuk TS WISŁA, Kraków +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Joanna Stankiewicz AZS AWF, Warszawa 48kg
2 Joanna Witkowska Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 48kg
3 Dorota Kuśmierz AZS UW, Warszawa 48kg
1 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 52kg
2 Dorota Smorzewska UKS Judo Sensei, Płock 52kg
3 Dominika Gnich UKJ AON Warszawa, Warszawa 52kg
3 Klaudia Kurzej MKS Juvenia, Wrocław 52kg
1 Arleta Podolak GKS Czarni, Bytom 57kg
2 Agnieszka Szymczak AZS UW, Warszawa 57kg
3 Dominika Krześlak Klub Judo Drako, Warszawa 57kg
3 Oliwia Wolny AZS AWF, Katowice 57kg
1 Halima Mohamed-Seghir SGKS Wybrzeże, Gdańsk 63kg
2 Justyna Karpała KS AZS AWF, Wrocław 63kg
3 Monika Rycak GKS Czarni, Bytom 63kg
1 Karolina Tałach SGKS Wybrzeże, Gdańsk 70kg
2 Joanna Misztela Klub SportowyJudo Koch, Szczecin 70kg
3 Karolina Maleta PUKS Makowiec, Skaryszew 70kg
3 Joanna Polerowicz AZS-WSPiA, Poznań 70kg
1 Małgorzata Tracz TS Wisła, Kraków 78kg
2 Iwona Kusior UKS Junior, Lipno 78kg
3 Aleksandra Grygiel AZS-WSPiA, Poznań 78kg
1 Kamila Wąsek MKS Juvenia, Wrocław +78kg
2 Natalia Pilarczyk UKS Kodokan, Toruń +78kg
3 Agnieszka Hermuła AZS Organizacja Środowiskowa, Poznań +78kg
3 Monika Staniewska UKS Gimnazjon Suchy Las, Suchy Las +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.