Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 23.03.2014

Lokalizacja: Suchy Las, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Jakub Binek UKS JUDO AHINSA, Tarnowskie Góry 46kg
2 Hubert Pieczyński UKS GÓRNIK, Konin 46kg
3 Aleksander Jasiński UKS GALEON, Gdynia 46kg
3 Adam Rudnicki TKS JUDO, Toruń 46kg
1 Jakub Wilczyński K.S. MAKO JUDO, Wrocław 50kg
2 Wiktor Kumidor SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 50kg
3 Mateusz Salisz GKS CZARNI, Bytom 50kg
3 Adrian Winiarczyk UKS PIAST WRZEŚCIE, Słupsk 50kg
1 Michał Dyba K.S. MAKO JUDO, Wrocław 55kg
2 Jakub Wójcik K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 55kg
3 Tomasz Błoński TS JUDO GRYF, Słupsk 55kg
3 Kacper Kaczor GKS CZARNI, Bytom 55kg
1 Karol Barczyk UKS JUDO, Wolbrom 60kg
2 Mateusz Winiarczyk UKS PIAST WRZEŚCIE, Słupsk 60kg
3 Bartosz Karaś TS WISŁA, Kraków 60kg
3 Patryk Walczyk GKS CZARNI, Bytom 60kg
1 Szymon Jasiński UKS GALEON, Gdynia 66kg
2 Jan Stolarek KLUB JUDO AZS, Opole 66kg
3 Wojciech Bukojemski UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 66kg
3 Rdosław Stroka MKS JUVENIA, Wrocław 66kg
1 Paweł Kurtyka GKS CZARNI, Bytom 73kg
2 Jakub Rajtar MKS JUVENIA, Wrocław 73kg
3 Przemysław Kuczborski UKJ 225, Warszawa 73kg
3 Sebastian Marcinkiewicz MKS JUVENIA, Wrocław 73kg
1 Paweł Borowski KS POLONIA, Rybnik 81kg
2 Eryk Ryciak AZS UW, Warszawa 81kg
3 Tomasz Drzewiecki UKS TRÓJKA, Piła 81kg
3 Kamil Kotlik UKS CONRAD, Gdańsk 81kg
1 Jakub Ozimek AZS AWF, Warszawa 90kg
2 Paweł Kejza KS POLONIA, Rybnik 90kg
3 Artur Grodecki GKS CZARNI, Bytom 90kg
3 Piotr Michałek GKS CZARNI, Bytom 90kg
1 Bartosz Szaran MKS PAŁAC MŁODZIEŻY - ŁÓDŹ, Łódź +90kg
2 Krzysztof Załęczny TKS JUDO, Toruń +90kg
3 Przemysław Szuta UKS CONRAD, Gdańsk +90kg
3 Bartłomiej Zawadzki AZS AWF, Warszawa +90kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Paulina Szlachta TS Wisła, Kraków 40kg
2 Marta Potocka Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 40kg
3 Dominika Makosz GKS Czarni, Bytom 40kg
1 Wiktoria Zasada Włocławskie Towarzystwo Judo, Włocławek 44kg
3 Marina Budniok Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe Janosik, Bielsko-Biała 44kg
3 Justyna Kuna UKS Akademia Judo Rzeszów, Rzeszów 44kg
1 Vanessa Machnicka Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 48kg
2 Karolina Bobilewicz TS Wisła, Kraków 48kg
3 Danuta Majcher MKS CM Jordan, Kraków 48kg
3 Dominika Nowicka Uczniowski Klub Sportowy JUDO, Mysłowice 48kg
1 Aleksandra Kaleta UKS Judo, Wolbrom 52kg
2 Klaudia Cieślik UKS Judo, Wolbrom 52kg
3 Dominika Jankowiak MKS Juvenia, Wrocław 52kg
3 Anna Kamińska SGKS Wybrzeże, Gdańsk 52kg
1 Barbara Kulik UKJ 225, Warszawa 57kg
2 Dominika Mróz Klub Judo Drako, Warszawa 57kg
3 Alicja Dudek SGKS Wybrzeże, Gdańsk 57kg
3 Angelika Szymańska MKS Olimpijczyk, Włocławek 57kg
1 Katarzyna Kasza AZS UW, Warszawa 63kg
2 Klaudia Kabata GKS Czarni, Bytom 63kg
3 Stefania Kotwicka MKS Juvenia, Wrocław 63kg
3 Marta Walotek KS Budowlani, Sosnowiec 63kg
1 Paulina Dziopa GKS Czarni, Bytom 70kg
2 Aleksandra Bień TS Wisła, Kraków 70kg
3 Aleksandra Hofman MKS Juvenia, Wrocław 70kg
3 Julia Jaśkiewicz SGKS Wybrzeże, Gdańsk 70kg
1 Anita Formela GKS Żukowo, Żukowo +70kg
2 Anna Rutkowska UKS SAKURA Judo, Płock +70kg
3 Wiktoria Poźniak UKS Ósemka, Nowa Sól +70kg
3 Natalia Stobińska UKS Ippon MDK, Kutno +70kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.