Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Juniorów I Juniorek

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 08.03.2014

Lokalizacja: Piła, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Marek Wawrzkiewicz UKS TRÓJKA, Piła 55kg
2 Wiktor Barczyk UKS JUDO, Wolbrom 55kg
3 Adrian Lewandowski KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 55kg
1 Dawid Pękala PODBESKIEDZKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE JANOSIK, Bielsko Bała 60kg
2 Sebastian Rogoża UKS JUDO TEAM MODLIBORZYCE, Modliborzyce 60kg
3 Łukasz Ferenc KJ KOKA, Jastrzębie Zdrój 60kg
3 Stanisław Tomaszewski GWARDIA, Wrocław 60kg
1 Wiktor Mrówczyński MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 66kg
2 Ksawery Morka UKJ RYŚ, Warszawa 66kg
3 Robert Grzegorczyk KJ SAMURAJ, Koszalin 66kg
3 Paweł Wawrzyczek K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 66kg
1 Damian Stępień UMKS ŻAK, Kielce 73kg
2 Tomasz Czerniawski AZS UW, Warszawa 73kg
3 Paweł Borowicz GKS CZARNI, Bytom 73kg
3 Przemysław Szerszeniewski AZS AWF, Warszawa 73kg
1 Patryk Iwaszkiewicz GWARDIA, Wrocław 81kg
2 Michał Leśniak TS WISŁA, Kraków 81kg
3 Maciej Długosz UKS JUDO, Wolbrom 81kg
3 Aleksander Wrona TS WISŁA, Kraków 81kg
1 Piotr Kuczera KS POLONIA, Rybnik 90kg
2 Marcin Gmurek AZS AWF, Warszawa 90kg
3 Jakub Ozimek AZS AWF, Warszawa 90kg
3 Michał Pańko GWARDIA, Wrocław 90kg
1 Grzegorz Słabiak GKS CZARNI, Bytom 100kg
2 Daniel Moskal UKS KODOKAN, Toruń 100kg
3 Leszek Marek WKS FLOTA, Gdynia 100kg
3 Wojciech Pasek GKS CZARNI, Bytom 100kg
1 Kacper Kazimierowicz GWARDIA, Wrocław +100kg
2 Adrian Łoś UKS TOMITA, Elbląg +100kg
3 Jan Jackiewicz UKJ AON WARSZAWA, Warszawa +100kg
3 Mateusz Kwiatkowski GWARDIA, Wrocław +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Weronika Krawczyk KJ Koka, Jastrzębie-Zdrój 48kg
2 Aleksandra Gadomska Klub Sportowy Judo Gwardia, Koszalin 48kg
3 Dajana Bołoz SGKS Wybrzeże, Gdańsk 48kg
1 Klaudia Szczepańczyk Gwardia, Bielsko-Biała 52kg
2 Kamila Busse AZS Organizacja Środowiskowa, Poznań 52kg
3 Roksana Łosoś UKS Trójka, Piła 52kg
3 Eliza Wróblewska Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 52kg
1 Anna Borowska Polonia, Rybnik 57kg
2 Dominika Dudek AZS UW, Warszawa 57kg
3 Joanna Milej AZS-WSPiA, Poznań 57kg
3 Magdalena Miller AZS AWFiS, Gdańsk 57kg
1 Aleksandra Langiewicz KS AZS AWF, Wrocław 63kg
2 Martyna Dobrowolska UKJ AON Warszawa, Warszawa 63kg
3 Monika Latusek GKS Czarni, Bytom 63kg
3 Justyna Śliwa UKJ AON Warszawa, Warszawa 63kg
1 Paulina Przyczyna UKS Judo Kontra, Mińsk Mazowiecki 70kg
2 Sandra Lickun Klub Sportowy Judo Gwardia, Koszalin 70kg
3 Aleksandra Jabłońska AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
3 Martyna Kaźmierczak KS Gwardia, Łódź 70kg
1 Paula Kułaga TDK Trzcianka, Trzcianka 78kg
2 Barbara Lichońska AZS AWFiS, Gdańsk 78kg
3 Justyna Koralewska AZS-WSPiA, Poznań 78kg
1 Beata Pacut GKS Czarni, Bytom +78kg
2 Anna Załęczna TKS Judo, Toruń +78kg
3 Natalia Pilarczyk UKS Kodokan, Toruń +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.