Facebook

Karta zawodów: Mistrzostwa Polski Młodzieży

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 09.05.2015

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Adrian Wala KS POLONIA, Rybnik 60kg
2 Łukasz Ziembikiewicz AZS-WSPIA, Poznań 60kg
3 Bartłomiej Kot AZS UW, Warszawa 60kg
1 Michał Bartusik UKJ MILLENIUM, Rzeszów 66kg
2 Arkadiusz Makarewicz GWARDIA, Wrocław 66kg
3 Kuba Brodowski UKJ 225, Warszawa 66kg
3 Artur Drogowski KS AZS AWF, Wrocław 66kg
1 Damian Szwarnowiecki GWARDIA, Wrocław 73kg
2 Przemysław Szerszeniewski AZS AWF, Warszawa 73kg
3 Stanisław Dąbrowski AZS UW, Warszawa 73kg
3 Patryk Kaliński KJ KOKA, Jastrzębie Zdrój 73kg
1 Karol Kurzej GWARDIA, Wrocław 81kg
2 Patryk Iwaszkiewicz GWARDIA, Wrocław 81kg
3 Filip Łątka UKS GROT, Kraków 81kg
3 Damian Stępień AZS UW, Warszawa 81kg
1 Piotr Majewski UKS TOMITA, Elbląg 90kg
2 Mariusz Krueger WKS GWARDIA, Warszawa 90kg
3 Sebastian Banaszek UKJ 225, Warszawa 90kg
3 Tomasz Szczepaniak KLUB JUDO AZS, Opole 90kg
1 Leszek Marek WKS FLOTA, Gdynia 100kg
2 Grzegorz Słabiak GKS CZARNI, Bytom 100kg
3 Patryk Broniec AZS AWF, Warszawa 100kg
3 Jakub Zakrzewski AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
1 Oliwier Romaniuk TS WISŁA, Kraków +100kg
2 Kacper Witkowski TS GWARDIA, Olsztyn +100kg
3 Damian Lesiak MMKS WOJOWNIK, Skierniewice +100kg
3 Grzegorz Zimecki AZS UW, Warszawa +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Maja Rasińska Gwardia, Bielsko-Biała 48kg
2 Julianna Siwek UKS Grot, Kraków 48kg
3 Dorota Kuśmierz AZS UW, Warszawa 48kg
3 Agnieszka Lis Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 48kg
1 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 52kg
2 Magdalena Giec KS Budowlani, Sosnowiec 52kg
3 Dajana Bołoz SGKS Wybrzeże, Gdańsk 52kg
3 Gabriela Ponichtera AZS UW, Warszawa 52kg
1 Anna Borowska Polonia, Rybnik 57kg
2 Agnieszka Szymczak AZS UW, Warszawa 57kg
3 Sabina Boryczko TS Wisła, Kraków 57kg
1 Magdalena Miller AZS AWFiS, Gdańsk 63kg
2 Sonia Lniany GKS Czarni, Bytom 63kg
3 Aleksandra Langiewicz KS AZS AWF, Wrocław 63kg
3 Izabela Mirus TS Wisła, Kraków 63kg
1 Aleksandra Grygiel AZS-WSPiA, Poznań 70kg
2 Gabriela Witek UKS Judo-Rawa, Rawa Mazowiecka 70kg
3 Monika Augustowska Bydgoski Klub Sportowy Judo, Bydgoszcz 70kg
3 Agata Szymkowiak AZS Organizacja Środowiskowa, Poznań 70kg
1 Barbara Lichońska AZS AWFiS, Gdańsk 78kg
2 Alicja Nowak GKS Czarni, Bytom 78kg
3 Aleksandra Żółtowska Klub SportowyJudo Koch, Szczecin 78kg
1 Anna Załęczna TKS Judo, Toruń +78kg
2 Katarzyna Wanatowska MKS Truso, Elbląg +78kg
3 Monika Dziembowska UKS Judo Sensei, Płock +78kg
3 Natalia Pilarczyk UKS Kodokan, Toruń +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.