Facebook

Karta zawodów: Mistrzostwa Polski Seniorów I Seniorek

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 24-25.04.2015

Lokalizacja: Kielce, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Marek Kręcielewski WKS GWARDIA, Warszawa 60kg
2 Grzegorz Wieczorek GKS CZARNI, Bytom 60kg
3 Bartłomiej Garbacik AZS AWF, Katowice 60kg
3 Adrian Wala KS POLONIA, Rybnik 60kg
1 Michał Bartusik UKJ MILLENIUM, Rzeszów 66kg
2 Patryk Wawrzyczek AZS AWF, Katowice 66kg
3 Jacek Brysz AZS AWF, Katowice 66kg
3 Łukasz Golus GKS CZARNI, Bytom 66kg
1 Damian Szwarnowiecki GWARDIA, Wrocław 73kg
2 Stanisław Dąbrowski AZS UW, Warszawa 73kg
3 Aleksander Kowalski KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 73kg
3 Krzysztof Wiłkomirski UKS MUSU, Warszawa 73kg
1 Jakub Kubieniec AZS AWF, Katowice 81kg
2 Łukasz Błach WKS ŚLĄSK, Wrocław 81kg
3 Radosław Koszczyński AZS AWF, Warszawa 81kg
3 Maciej Tworzydło KLUB JUDO AZS, Opole 81kg
1 Piotr Kuczera KS POLONIA, Rybnik 90kg
2 Rafał Kozłowski GWARDIA, Wrocław 90kg
3 Igor Dzierżanowski UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 90kg
3 Mikołaj Trześniewski WKS GWARDIA, Warszawa 90kg
1 Jakub Wójcik KS AZS AWF, Wrocław 100kg
2 Jakub Zarzeczny SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 100kg
3 Tomasz Domański AZS AWFIS, Gdańsk 100kg
3 Kacper Larem WKS GWARDIA, Warszawa 100kg
1 Maciej Sarnacki TS GWARDIA, Olsztyn +100kg
2 Damian Nasiadko SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Kamil Grabowski GKS CZARNI, Bytom +100kg
3 Tomasz Tałach SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Ewa Konieczny GKS Czarni, Bytom 48kg
2 Kinga Kubicka WKS Flota, Gdynia 48kg
3 Justyna Kojro KJ Politechniki Białostockiej, Białystok 48kg
3 Maja Rasińska Gwardia, Bielsko-Biała 48kg
1 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 52kg
2 Agata Perenc Polonia, Rybnik 52kg
3 Martyna Martynowicz TS Gwardia, Opole 52kg
3 Dorota Smorzewska UKS Judo Sensei, Płock 52kg
1 Arleta Podolak GKS Czarni, Bytom 57kg
2 Anna Borowska Polonia, Rybnik 57kg
3 Julia Kowalczyk Polonia, Rybnik 57kg
3 Beata Pepera UKS Judo, Wolbrom 57kg
1 Agata Ozdoba KS AZS AWF, Wrocław 63kg
2 Karolina Tałach SGKS Wybrzeże, Gdańsk 63kg
3 Marta Kubań WKS Gwardia, Warszawa 63kg
3 Aleksandra Langiewicz KS AZS AWF, Wrocław 63kg
1 Katarzyna Kłys Polonia, Rybnik 70kg
2 Barbara Białas GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Urszula Hofman MKS Juvenia, Wrocław 70kg
3 Sandra Lickun AZS UW, Warszawa 70kg
1 Daria Pogorzelec SGKS Wybrzeże, Gdańsk 78kg
2 Paula Kułaga TDK Trzcianka, Trzcianka 78kg
3 Aleksandra Grygiel AZS-WSPiA, Poznań 78kg
3 Katarzyna Szlendak MKS Chełm, MKS Chełm 78kg
1 Beata Pacut GKS Czarni, Bytom +78kg
2 Katarzyna Furmanek AZS AWFiS, Gdańsk +78kg
3 Joanna Jaworska AZS AWFiS, Gdańsk +78kg
3 Anna Załęczna TKS Judo, Toruń +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.