Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Juniorek I Juniorów Młodszych

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 18-19.04.2015

Lokalizacja: Suchy Las, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Jakub Biedrzycki UKS CONRAD, Gdańsk 46kg
2 Damian Penkala KS POLONIA, Rybnik 46kg
3 Aleksander Jasiński UKS GALEON, Gdynia 46kg
3 Kacper Zgrajka UKS SPARTAKUS, Lublin 46kg
1 Hubert Pieczyński UKS GÓRNIK, Konin 50kg
2 Paweł Tylek TS WISŁA, Kraków 50kg
3 Jakub Binek GKS CZARNI, Bytom 50kg
3 Adam Rudnicki TKS JUDO, Toruń 50kg
1 Patryk Łoziak GKS CZARNI, Bytom 55kg
2 Kamil Dąbrowski MKS JUVENIA, Wrocław 55kg
3 Szymon Śmiegel UKS DZIESIĄTKA, Bydgoszcz 55kg
3 Jakub Wójcik K.S. JUDO, Czechowice Dziedzice 55kg
1 Stanisław Jesionek KLUB JUDO AZS, Opole 60kg
2 Kacper Kaczor GKS CZARNI, Bytom 60kg
3 Sebastian Makowski UKS OLIMPIA-JUDO, Elbląg 60kg
3 Filip Szołtysek AZS AWF, Katowice 60kg
1 Jędrzej Stecki SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 66kg
2 Wojciech Bukojemski UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 66kg
3 Mateusz Bugaj UKS JUDO SENSEI, Płock 66kg
3 Cezary Tchórzewski SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 66kg
1 Maciej Krogulski UKJ 225, Warszawa 73kg
2 Przemysław Kuczborski UKJ 225, Warszawa 73kg
3 Paweł Drzymał GKS CZARNI, Bytom 73kg
3 Radosław Wiśniewski MKS OLIMPIJCZYK, Włocławek 73kg
1 Michał Jackiewicz UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 81kg
2 Iwo Baraniewski UKJ 225, Warszawa 81kg
3 Sebastian Ołdak AZS AWF, Warszawa 81kg
3 Kerim Ouerfelli UKS GROT, Kraków 81kg
1 Paweł Kejza KS POLONIA, Rybnik 90kg
2 Artur Grodecki GKS CZARNI, Bytom 90kg
3 Patryk Frąckowiak UKS CONRAD, Gdańsk 90kg
3 Kacper Sadło K.S. MAKO JUDO, Wrocław 90kg
1 Krzysztof Załęczny TKS JUDO, Toruń +90kg
2 Bartosz Sawiniec TS GWARDIA, Olsztyn +90kg
3 Arkadiusz Cieślak MKS TRUSO, Elbląg +90kg
3 Hubert Pawlak UKS GÓRNIK, Konin +90kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Nikola Szlachta TS Wisła, Kraków 40kg
2 Iga Sienkiewicz K.S. MaKo Judo, Wrocław 40kg
3 Marlena Gajecka UKS MOSiR Jasło, Jasło 40kg
3 Miriam Malcharczyk UKS 54 FENIKS, Bytom 40kg
1 Marta Kuraś UKS Judo, Wolbrom 44kg
2 Karolina Potrykus UKS Galeon, Gdynia 44kg
3 Paulina Szlachta TS Wisła, Kraków 44kg
3 Jagoda Tąta UKS Judo Pawłowice, Pawłowice 44kg
1 Natalia Kropska GKS Czarni, Bytom 48kg
2 Danuta Majcher UKS Grot, Kraków 48kg
3 Natalia Matejko GKS Czarni, Bytom 48kg
3 Wiktoria Walczyk GKS Czarni, Bytom 48kg
1 Izabella Socha K.S. Judo, Czechowice-Dziedzice 52kg
2 Aleksandra Kaleta UKS Judo, Wolbrom 52kg
3 Maryla Kostyra UKS Narew, Łapy 52kg
3 Dagmara Paszkowska KJ Samuraj, Koszalin 52kg
1 Aleksandra Butlewska SGKS Wybrzeże, Gdańsk 57kg
2 Anna Kamińska SGKS Wybrzeże, Gdańsk 57kg
3 Dominika Mróz Klub Judo Drako, Warszawa 57kg
3 Angelika Szymańska MKS Olimpijczyk, Włocławek 57kg
1 Barbara Kulik UKJ 225, Warszawa 63kg
2 Stefania Kotwicka MKS Juvenia, Wrocław 63kg
3 Barbara Fałtynowicz SGKS Wybrzeże, Gdańsk 63kg
3 Jagoda Gunia UKS 15 Krosno, Krosno 63kg
1 Karolina Miller AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
2 Justyna Śliwa UKJ AON Warszawa, Warszawa 70kg
3 Paulina Dziopa GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Klaudia Kabata GKS Czarni, Bytom 70kg
1 Karolina Haberka UKS Judo, Wolbrom +70kg
2 Katarzyna Madajewska AZS AWFiS, Gdańsk +70kg
3 Aleksandra Gaj UKS 15 Krosno, Krosno +70kg
3 Justyna Gołąb GKS Czarni, Bytom +70kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.