Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Juniorów I Juniorek Młodszych

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 29.03.2015

Lokalizacja: Suchy Las, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Jakub Biedrzycki UKS CONRAD, Gdańsk 46kg
2 Damian Penkala KS POLONIA, Rybnik 46kg
3 Dominik Duź MKS PAŁAC MŁODZIEŻY, Tarnów 46kg
3 Aleksander Jasiński UKS GALEON, Gdynia 46kg
1 Jakub Binek GKS CZARNI, Bytom 50kg
2 Beniamin Podemki UKS TRÓJKA, Piła 50kg
3 Hubert Pieczyński UKS GÓRNIK, Konin 50kg
3 Adam Rudnicki TKS JUDO, Toruń 50kg
1 Patryk Łoziak GKS CZARNI, Bytom 55kg
2 Tomasz Zielski UKS GALEON, Gdynia 55kg
3 Filip Kocima UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY JUDO, Mysłowice 55kg
3 Szymon Śmiegel UKS DZIESIĄTKA, Bydgoszcz 55kg
1 Kacper Kaczor GKS CZARNI, Bytom 60kg
2 Przemysław Litwin K.S. MAKO JUDO, Wrocław 60kg
3 Piotr Kokosza KS BUDOWLANI, Sosnowiec 60kg
3 Sebastian Makowski UKS OLIMPIA-JUDO, Elbląg 60kg
1 Jędrzej Stecki SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 66kg
2 Cezary Tchórzewski SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 66kg
3 Bartosz Karaś TS WISŁA, Kraków 66kg
3 Patryk Leśniak KS GWARDIA, Łódź 66kg
1 Maciej Krogulski UKJ 225, Warszawa 73kg
2 Łukasz Zajączkowski UKS TARGÓWEK, Warszawa 73kg
3 Arkadiusz Dziarmaga KS BŁĘKITNI, Tarnów 73kg
3 Radosław Wiśniewski MKS OLIMPIJCZYK, Włocławek 73kg
1 Sebastian Ołdak AZS AWF, Warszawa 81kg
2 Iwo Baraniewski UKJ 225, Warszawa 81kg
3 Michał Jackiewicz UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 81kg
3 Konrad Jewtuch UKS DWUNASTKA, Leszno 81kg
1 Eryk Ryciak AZS UW, Warszawa 90kg
2 Paweł Kejza KS POLONIA, Rybnik 90kg
3 Patryk Frąckowiak UKS CONRAD, Gdańsk 90kg
3 Kacper Sadło K.S. MAKO JUDO, Wrocław 90kg
1 Krzysztof Załęczny TKS JUDO, Toruń +90kg
2 Bartosz Sawiniec TS GWARDIA, Olsztyn +90kg
3 Arkadiusz Cieślak MKS TRUSO, Elbląg +90kg
3 Kacper Łukasik UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUS, Szczecin +90kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Marlena Gajecka UKS MOSiR Jasło, Jasło 40kg
2 Miriam Malcharczyk UKS 54 FENIKS, Bytom 40kg
3 Natalia Nocula UKS ASW-Judo, Jasło 40kg
3 Klaudia Pietrzak UKS 54 FENIKS, Bytom 40kg
1 Paulina Szlachta TS Wisła, Kraków 44kg
2 Marta Kuraś UKS Judo, Wolbrom 44kg
3 Karolina Potrykus UKS Galeon, Gdynia 44kg
3 Jagoda Tąta UKS Judo Pawłowice, Pawłowice 44kg
1 Natalia Kropska GKS Czarni, Bytom 48kg
2 Danuta Majcher UKS Grot, Kraków 48kg
3 Natalia Matejko GKS Czarni, Bytom 48kg
3 Wiktoria Walczyk GKS Czarni, Bytom 48kg
1 Vanessa Machnicka Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 52kg
2 Aleksandra Kaleta UKS Judo, Wolbrom 52kg
3 Dominika Nowicka Uczniowski Klub Sportowy JUDO, Mysłowice 52kg
3 Dagmara Paszkowska KJ Samuraj, Koszalin 52kg
1 Angelika Szymańska MKS Olimpijczyk, Włocławek 57kg
2 Anna Dąbrowska MKS Juvenia, Wrocław 57kg
3 Dominika Mróz Klub Judo Drako, Warszawa 57kg
3 Wiktoria Tomczak MKS Olimpijczyk, Włocławek 57kg
1 Eliza Wróblewska Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 63kg
2 Rozalia Martynów UKS Olimp, Nowa Sól 63kg
3 Marta Gęsikowska TS Gwardia, Opole 63kg
3 Barbara Kulik UKJ 225, Warszawa 63kg
1 Aleksandra Bień TS Wisła, Kraków 70kg
2 Paulina Dziopa GKS Czarni, Bytom 70kg
3 Karolina Cieśla UKS Olimp, Nowa Sól 70kg
3 Karolina Miller AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
1 Wiktoria LIS KS Budowlani, Sosnowiec +70kg
2 Julia Świątkiewicz UKJ Lemur, Warszawa +70kg
3 Justyna Gołąb GKS Czarni, Bytom +70kg
3 Karolina Haberka UKS Judo, Wolbrom +70kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.