Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Seniorek I Seniorów

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 07.03.2015

Lokalizacja: Luboń/Poznań, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Łukasz Ziembikiewicz AZS-WSPIA, Poznań 60kg
2 Sebastian Sojka GWARDIA, Bielsko Bała 60kg
3 Franciszek Dąbrowski AZS UW, Warszawa 60kg
3 Maciej Grzyb KLUB JUDO DRAKO, Warszawa 60kg
1 Maciej Zacheja WKS GWARDIA, Warszawa 66kg
2 Arkadiusz Makarewicz GWARDIA, Wrocław 66kg
3 Łukasz Golus GKS CZARNI, Bytom 66kg
3 Patryk Wawrzyczek AZS AWF, Katowice 66kg
1 Stanisław Dąbrowski AZS UW, Warszawa 73kg
2 Aleksander Kowalski KLUB ŚRODOWISKOWY AZS, Gliwice 73kg
3 Adam Brysz AZS AWF, Katowice 73kg
3 Wiktor Mrówczyński MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 73kg
1 Damian Stępień AZS UW, Warszawa 81kg
2 Radosław Koszczyński AZS AWF, Warszawa 81kg
3 Maciej Długosz UKS JUDO, Wolbrom 81kg
3 Karol Kurzej GWARDIA, Wrocław 81kg
1 Igor Dzierżanowski UKJ AON WARSZAWA, Warszawa 90kg
2 Mikołaj Trześniewski WKS GWARDIA, Warszawa 90kg
3 Mariusz Krueger WKS GWARDIA, Warszawa 90kg
3 Tomasz Szczepaniak KLUB JUDO AZS, Opole 90kg
1 Jakub Zarzeczny SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 100kg
2 Kacper Larem WKS GWARDIA, Warszawa 100kg
3 Oleksii Łysenko AZS AWF, Warszawa 100kg
3 Leszek Marek WKS FLOTA, Gdynia 100kg
1 Kamil Grabowski GKS CZARNI, Bytom +100kg
2 Jan Jackiewicz UKJ AON WARSZAWA, Warszawa +100kg
3 Damian Lesiak MMKS WOJOWNIK, Skierniewice +100kg
3 Artur Pujszo UKS DZIESIĄTKA, Bydgoszcz +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Ewa Konieczny GKS Czarni, Bytom 48kg
2 Joanna Stankiewicz AZS AWF, Warszawa 48kg
3 Katarzyna Wiszniewska UKS Trójka, Piła 48kg
1 Karolina Pieńkowska AZS UW, Warszawa 52kg
2 Martyna Martynowicz TS Gwardia, Opole 52kg
3 Żaneta Rerutko AZS UW, Warszawa 52kg
3 Dorota Smorzewska UKS Judo Sensei, Płock 52kg
1 Arleta Podolak GKS Czarni, Bytom 57kg
2 Beata Pepera UKS Judo, Wolbrom 57kg
3 Martyna Dobrowolska AZS UW, Warszawa 57kg
3 Agnieszka Szymczak AZS UW, Warszawa 57kg
1 Dominika Błach TS Gwardia, Opole 63kg
2 Agata Cal AZS Uniwersytet Łódzki, Łódź 63kg
3 Agnieszka Prus WKS Gwardia, Warszawa 63kg
3 Marta Wykupil K.S. Judo, Czechowice-Dziedzice 63kg
1 Urszula Hofman MKS Juvenia, Wrocław 70kg
2 Aleksandra Jabłońska AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
3 Martyna Kaźmierczak KS Gwardia, Łódź 70kg
3 Małgorzata Tracz TS Wisła, Kraków 70kg
1 Patrycja Lorenc Klub Judo Drako, Warszawa 78kg
2 Paula Kułaga TDK Trzcianka, Trzcianka 78kg
3 Barbara Lichońska AZS AWFiS, Gdańsk 78kg
3 Katarzyna Szlendak MKS Chełm, MKS Chełm 78kg
1 Katarzyna Furmanek AZS AWFiS, Gdańsk +78kg
2 Beata Pacut GKS Czarni, Bytom +78kg
3 Joanna Jaworska AZS AWFiS, Gdańsk +78kg
3 Anna Załęczna TKS Judo, Toruń +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.