Facebook

Karta zawodów: Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 02.04.2016

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Szymon Śmiegel UKS 10 Bydgoszcz, Bydgoszcz 55kg
2 Rafał Skrzat UKJ MILLENIUM, Rzeszów 55kg
3 Beniamin Podemski UKS 3, Piła 55kg
3 Damian Artemiuk KJ Politechniki Białostockiej, Białystok 55kg
1 Patryk Łoziak GKS CZARNI, Bytom 60kg
2 Dominik Grzywacz KJ KOKA, Jastrzębie Zdrój 60kg
3 Patryk Nowak KLUB JUDO AZS Opole, Opole 60kg
3 Adrian Winiarczyk UKS PIAST Wrzeście, Słupsk 60kg
1 Jan Stolarek KLUB JUDO AZS Opole, Opole 66kg
2 Szymon Skórka GKS CZARNI, Bytom 66kg
3 Bartosz Karaś TS WISŁA, Kraków 66kg
3 Patryk Kastner GWARDIA, Wrocław 66kg
1 Paweł Wawrzyczek KS AZS AWF, Katowice 73kg
2 Paweł Kurtyka GKS CZARNI, Bytom 73kg
3 Tomasz Czerniawski AZS UW, Warszawa 73kg
3 Patryk Walczyk GKS CZARNI, Bytom 73kg
1 Sebastian Marcinkiewicz GWARDIA, Wrocław 81kg
2 Bartosz Ponichtera MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 81kg
3 Szymon Woźniak UKS GROT, Kraków 81kg
3 Arkadiusz Dziarmaga KS BŁĘKITNI, Tarnów 81kg
1 Jakub Ozimek KS AZS AWF, Warszawa 90kg
2 Miłosz Pękala KS GWARDIA, Wrocław 90kg
3 Tomasz Drzewiecki UKS 3, Piła 90kg
3 Eryk Ryciak AZS UW, Warszawa 90kg
1 Kacper Szczurowski KS AZS, Gliwice 100kg
2 Dominik Majowski GKS CZARNI, Bytom 100kg
3 Adrian Prochaska MMKS WOJOWNIK, Skierniewice 100kg
3 Paweł Kejza KS POLONIA, Rybnik 100kg
1 Michał Dudek SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
2 Patryk Rusin KSJ JUDO GWARDIA, Koszalin +100kg
3 Krzysztof Załęczny TKS" JUDO", Toruń +100kg
3 Bartosz Sawiniec TS GWARDIA, Olsztyn +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Magdalena Niedośpiał MKS Juwenia, Wrocław 44kg
2 Marta Buzalska TKS Judo, Toruń 44kg
1 Katarzyna Wiszniewska UKS Trójka, Piła 48kg
2 Olivia Piechota Klub Sportowy Akademia Judo, Poznań 48kg
3 Danuta Majcher TS Wisła, Kraków 48kg
3 Weronika Krawczyk AZS, Opole 48kg
1 Klaudia Cieślik UKS Judo, Wolbrom 52kg
2 Aleksandra Kaleta UKS Judo, Wolbrom 52kg
3 Patrycja Skupień KS Gwardia, Łódź 52kg
3 Dominika Jankowiak MKS Juwenia, Wrocław 52kg
1 Julia Kowalczyk Polonia , Rybnik 57kg
2 Anna Dąbrowska MKS Juwenia, Wrocław 57kg
3 Zuzanna Komarek Polonia, Rybnik 57kg
3 Roksana Łosoś UKS Trójka, Piła 57kg
1 Barbara Kulik UKJ 225, Warszawa 63kg
2 Anna Isenko AZS AWFIS, Gdańsk 63kg
3 Marta Wykupil KS Judo, Czechowice Dziedzice 63kg
3 Alicja Lewandowska KS AZS, Gliwice 63kg
1 Karolina Miller AZS AWFIS, Gdańsk 70kg
2 Kasandra Hanelt AZS-UKW, Bydgoszcz 70kg
3 Justyna Śliwa UKJ AON, Warszawa 70kg
3 Natalia Pękala PTS Janosik, Bielsko Biała 70kg
1 Paula Kułaga TDK, Trzcianka 78kg
2 Paulina Dziopa GKS Czarni, Bytom 78kg
3 Oliwia Gawron KS Akademia Judo, Poznań 78kg
3 Karolina Haberka UKS Judo, Wolbrom 78kg
1 Anita Formela UKS Conrad, Gdańsk +78kg
2 Daria Tymann GKS Czarni, Bytom +78kg
3 Justyna Gołąb GKS Czarni, Bytom +78kg
3 Katarzyna Madajewska AZS AWFIS, Gdańsk +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.