Facebook

Karta zawodów: Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 22-23.10.2016

Lokalizacja: Katowice, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Adrian Wala KS AZS AWF , Katowice 60kg
2 Bartłomiej Garbacik KS AZS AWF , Katowice 60kg
3 Sebastian Sojka KS Gwardia , Bielsko Biała 60kg
3 Michał Dyba KS MAKO JUDO , Wrocław 60kg
1 Michał Bartusik UKJ Millenium , Rzeszów 66kg
2 Arkadiusz Makarewicz KS GWARDIA, Wrocław 66kg
3 Aleksander Beta KS GWARDIA, Łódź 66kg
3 Jakub Zięć AZS UW, Warszawa 66kg
1 Wiktor Mrówczyński KS AZS AWF , Katowice 73kg
2 Adam Brysz KS AZS AWF , Katowice 73kg
3 Paweł Zagrodnik GKS CZARNI, Bytom 73kg
3 Krzysztof Wiłkomirski JUDO LEGIA, Warszawa 73kg
1 Jakub Kubieniec KS AZS AWF , Katowice 81kg
2 Łukasz Błach WKS ŚLĄSK, Wrocław 81kg
3 Aleksander Wrona TS WISŁA, Kraków 81kg
3 Karol Kurzej KS GWARDIA, Wrocław 81kg
1 Piotr Kuczera KS KEJZA TEAM, Rybnik 90kg
2 Patryk Ciechomski KS AZS AWF , Katowice 90kg
3 Jakub Ozimek KS AZS-AWF , Warszawa 90kg
3 Maciej Tworzydło Klub Judo AZS , Opole 90kg
1 Mariusz Krueger WKS GWARDIA, Warszawa 100kg
2 Kamil Niedziela KŚ AZS , Gliwice 100kg
3 Patryk Broniec UKJ 225 , Warszawa 100kg
3 Kacper Larem JUDO LEGIA, Warszawa 100kg
1 Tomasz Domański KS AZS AWFiS , Gdańsk +100kg
2 Tomasz Tałach SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Kamil Grabowski GKS CZARNI, Bytom +100kg
3 Damian Nasiadko SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Ewa Konieczny GKS Czarni, Bytom 48kg
2 Joanna Stankiewicz KS AZS-AWF , Warszawa 48kg
3 Katarzyna Wiszniewska UKS Trójka, Piła 48kg
1 Agata Perenc KS Polonia, Rybnik 52kg
2 Karolina Pieńkowska AZS UW , Warszawa 52kg
3 Monika Karkoszka KS AZS AWFiS , Gdańsk 52kg
3 Dorota Smorzewska UKS Judo Sensei , Płock 52kg
1 Julia Kowalczyk KS Polonia , Rybnik 57kg
2 Anna Dąbrowska MKS Juvenia , Wrocław 57kg
3 Anna Borowska KS Kejza Team , Rybnik 57kg
3 Monika Chróścielewska KS AZS AWFiS , Gdańsk 57kg
1 Agata Ozdoba KS AZS-AWF, Wrocław 63kg
2 Karolina Tałach SGKS Wybrzeże , Gdańsk 63kg
3 Marta Wykupil GKS Czarni , Bytom 63kg
3 Dominika Błach TS Gwardia , Opole 63kg
1 Urszula Hofman MKS Juvenia , Wrocław 70kg
2 Sandra Lickun AZS UW , Warszawa 70kg
3 Justyna Śliwa UKJ AON Rembertów, Warszawa 70kg
3 Karolina Miller KS AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
1 Paula Kułaga TDK Trzcianka, Trzcianka 78kg
2 Beata Pacut GKS Czarni , Bytom 78kg
3 Paulina Dziopa GKS Czarni , Bytom 78kg
1 Anna Załęczna TKS Judo , Toruń +78kg
2 Joanna Jaworska KS AZS AWFiS , Gdańsk +78kg
3 Anita Formela UKS Conrad , Gdańsk +78kg
3 Katarzyna Madajewska KS AZS AWFiS , Gdańsk +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.