Facebook

Karta zawodów: Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz

informacje dotyczące konkretnych zawodów

Data: 05.03.2016

Lokalizacja: Bydgoszcz, Polska

 

Tabela wyników: mężczyźni

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Szymon Śmiegel UKS DZIESIĄTKA , Bydgoszcz 55kg
2 Paweł Tylek Tylek Paweł (TS Wisła Kraków), Kraków 55kg
3 Jakub Biedrzycki UKS CONRAD, Gdańsk 55kg
3 Jakub Pankowski KLUB JUDO AZS, Opole 55kg
1 Michał Dyba KS MaKo Judo , Wrocław 60kg
2 Patryk Nowak KLUB JUDO AZS, Opole 60kg
3 Patryk Łoziak GKS CZARNI, Bytom 60kg
1 Tomasz Błoński TSJ GRYF, Słupsk 66kg
2 Patryk Kastner KS GWARDIA, Wrocław 66kg
3 Szymon Jasiński UKS GALEON , Gdynia 66kg
3 Cezary Tchórzewski SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk 66kg
1 Tomasz Czerniawski AZS UW , Warszawa 73kg
2 Paweł Wawrzyczek KS AZS AWF , Katowice 73kg
3 Ksawery Morka UKJ RYŚ, Warszawa 73kg
3 Patryk Walczyk GKS CZARNI, Bytom 73kg
1 Sebastian Marcinkiewicz KS Gwardia , Wrocław 81kg
2 Kamil Kotlik UKS CONRAD, Gdańsk 81kg
3 Jakub Rosłonowski UKS Galeon , Gdynia 81kg
3 Mikołaj Szuba AZS UW , Warszawa 81kg
1 Jakub Ozimek KS AZS-AWF , Warszawa 90kg
2 Miłosz Pękala KS GWARDIA, Wrocław 90kg
3 Michał Głowacki KŚ AZS , Gliwice 90kg
3 Paweł Borowski KS POLONIA, Rybnik 90kg
1 Kacper Szczurowski KŚ AZS , Gliwice 100kg
2 Dominik Majowski GKS CZARNI, Bytom 100kg
3 Oleksii Lysenko KS AZS-AWF , Warszawa 100kg
3 Rodion Kostyliev KS JUDO KOCH, Szczecin 100kg
1 Przemysław Szuta UKS GALEON, Gdynia +100kg
2 Michał Dudek SGKS WYBRZEŻE, Gdańsk +100kg
3 Bartosz Sawiniec TS GWARDIA, Olsztyn +100kg
3 Krzysztof Załęczny TKS JUDO , Toruń +100kg

 

Tabela wyników: kobiety

Zwracamy uwagę, iż w przypadku imprez międzynarodowych, prezentowane wyniki dotyczą wyłącznie reprezentantów Polski. Ciągle uzupełniamy dane dotyczące wyników Pań, stąd w przypadku niektórych zawodów może ich jeszcze brakować.

Pozycja Imię i nazwisko Klub Kategoria
1 Katarzyna Wiszniewska UKS 3 PIŁA, Piła 48kg
2 Danuta Majcher TS Wisła, Kraków 48kg
3 Weronika Krawczyk Klub Judo AZS Opole, Opole 48kg
3 Martyna Apraksin KJ Politechniki Białostockiej Białystok, Białystok 48kg
1 Aleksandra Kaleta UKS Judo Wolbrom, Wolbrom 52kg
2 Klaudia Cieślik UKS Judo Wolbrom, Wolbrom 52kg
3 Patrycja Skupień KS Gwardia Łódź, Łódź 52kg
3 Karina Gliszczyńska MKS Juvenia Wrocław, Wrocław 52kg
1 Anna Dąbrowska MKS Juvenia Wrocław, Wrocław 57kg
2 Julia Kowalczyk KS Polonia Rybnik, Rybnik 57kg
3 Aleksandra Mazur UKS Tomita Elbląg, Elbląg 57kg
3 Zuzanna Komarek Komarek Zuzanna (16; KS Polonia Rybnik), Rybnik 57kg
1 Marta Wykupil KS Judo , Czechowice Dziedzice 63kg
2 Anna Isenko KS AZS AWFiS , Gdańsk 63kg
3 Barbara Kulik UKJ 225 , Warszawa 63kg
3 Joanna Milej AZS-WSPiA , Poznań 63kg
1 Justyna Śliwa UKJ AON Rembertów, Warszawa 70kg
2 Alicja Lewandowska KŚ AZS , Gliwice 70kg
3 Karolina Miller KS AZS AWFiS, Gdańsk 70kg
3 Zuzanna Jankowiak MKS Juvenia , Wrocław 70kg
1 Paula Kułaga TDK Trzcianka, Trzcianka 78kg
2 Karolina Cieśla UKS Olimp , Nowa Sól 78kg
3 Klaudia Kabata GKS Czarni , Bytom 78kg
1 Daria Tymann GKS Czarni , Bytom +78kg
2 Katarzyna Madajewska KS AZS AWFiS, Gdańsk +78kg
3 Natalia Pilarczyk UKS Kodokan, Toruń +78kg
3 Anita Formela UKS Conrad , Gdańsk +78kg

 

Potrzebujesz szczegółowych danych?

Posiadamy znacznie wiecej danych, które z przyjemnością udostępnimy. W celu ustalenia szczegółowych warunków, zapraszamy do kontatu.